Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kielce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ALEJA: IX Wieków Kielc, Solidarności (wszystkie nieparzyste), Tysiąclecia Państwa Polskiego. PLAC: Artystów, Konstytucji 3 Maja, Najświętszej Maryi Panny, Niepodległości, Rynek, Stanisława Moniuszki, Świętego Wojciecha, Wolności, Zamkowy. RONDO: Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, Jerzego Giedroycia, Prezydenta Kazimierza Sabbata. SKWER: Harcerski im. Szarych Szeregów, Ireny Sendlerowej, Jana Bularskiego, Stefana Żeromskiego. ULICA: 1 Maja od nr 54 do nr 106A (parzyste) i od nr 51 do nr 75 (nieparzyste), Adama Mickiewicza, Aleksandry Dobrowolskiej, Astronautów, Biskupa Wincentego Kadłubka, Bodzentyńska, Bukowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Czarnowska, Czerwonego Krzyża, Dąbrowska, Dębowa, Domaniówka od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 3A (nieparzyste), Duża, Elizy Orzeszkowej od nr 2 do nr 22 (parzyste), Ewangelicka, Gabrieli Zapolskiej od nr 22 (parzyste i nieparzyste do końca), Generała Józefa Bema, Generała Tadeusza Kościuszki, Głęboczka, Henryka Sienkiewicza, Hipoteczna, Ignacego Paderewskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jana Kasprowicza, Jana Pawła II (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Jarońskich, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Józefa Szermentowskiego, Juliusza Słowackiego, Kapitulna, Kasztanowa, Kąpielowa, Klonowa od nr 2 do nr 38 (parzyste) i od nr 1 do nr 49 (nieparzyste), Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Kozia, Krakowska od nr 2 do nr 30 (parzyste), Krzywa, Księdza Mikołaja Kopernika, Księdza Stanisława Staszica, Leopolda Staffa, Leśna, Lotnicza, Ludwika Zamenhofa, Mała, Marii Konopnickiej, Marszałkowska od nr 2 do nr 78 (parzyste) i od nr 1 do nr 59 (nieparzyste), Masłowska od nr 1 do nr 5 (parzyste i nieparzyste), Mikołaja Reja, Miodowa, Modrzewiowa, Mojżesza Pelca, Mostowa, Niecała, Niska, Nowa, Nowowiejska, Nowy Świat, Ogrodowa, Orla, Owocowa, Panoramiczna, Piesza, Piotrkowska, Planty, Pocieszka, Polna, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Prosta od nr 2 do nr 58 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste), Przechodnia, Przecznica, Przelot, Przemysława Gosiewskiego, Radiowa, Robotnicza numer 49 i od nr 1 do nr 10A (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 7, Równa, Sabinówek, Sadowa, Seminaryjska, Silniczna, Składowa, Solna, Spacerowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stara, Starodomaszowska, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Stolarska, Studencka, Studzienna, Szpitalna, Szydłówek Dolny, Szydłówek Górny, Świętego Leonarda, Świętokrzyska od nr 1 do nr 20 (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 15, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Targowa, Tarnowska od nr 2 do nr 58 (parzyste), Topolowa, Turystyczna (wszystkie nieparzyste), Warszawska od nr 2 od nr 148 (parzyste) i od nr 1 do nr 117 (nieparzyste), Wesoła, Wierzbowa, Winnicka, Wiosenna, Wiśniowa, Wojciecha Bartosa Głowackiego, Wojewódzka, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 77 (nieparzyste), Wspólna, Zacisze, Zagnańska od nr 1 do nr 63 (parzyste i nieparzyste) i od nr 64 do nr 86 (parzyste), Zagórska od nr 2 do nr 32 (parzyste) i od nr 1 do nr 15 (nieparzyste), Zamkowa, Zdrojowa, Złota, Zygmunta Wróblewskiego, Źródłowa (wszystkie parzyste), Żabia, Żelazna, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marcin Piotr Walas
    243 (1,55%)
  2. 1 Joanna Maria Litwin
    1 402 (8,94%)
  3. 5 Weronika Ewa Czech
    134 (0,85%)
  4. 3 Patryk Grzegorz Kucharczyk
    216 (1,38%)
  5. 4 Katarzyna Magdalena Szostak
    239 (1,52%)
  6. 2 Konrad Więch
    278 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Świercz
    607 (3,87%)
  2. 6 Małgorzata Joanna Strachowska
    29 (0,18%)
  3. 5 Beata Elżbieta Starzyk
    41 (0,26%)
  4. 7 Ziemowit Przemysław Ciupa
    85 (0,54%)
  5. 4 Tomasz Jan Jakubczyk
    71 (0,45%)
  6. 2 Barbara Bożena Jakacka-Green
    90 (0,57%)
  7. 3 Irena Barbara Misiek
    54 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Urszula Marta Oettingen
    250 (1,59%)
  2. 2 Rafał Młynarczyk
    122 (0,78%)
  3. 6 Henryk Bernat
    30 (0,19%)
  4. 3 Renata Wróbel
    61 (0,39%)
  5. 4 Marcin Byszewski
    46 (0,29%)
  6. 5 Emilia Agnieszka Pióro
    64 (0,41%)
  7. 7 Tomasz Borowiec
    106 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Paweł Król
    105 (0,67%)
  2. 3 Zofia Elżbieta Skowerska
    55 (0,35%)
  3. 1 Emilia Anna Ogonowska-Jaroń
    417 (2,66%)
  4. 2 Konrad Marcin Kuśmierski
    93 (0,59%)
  5. 4 Michał Wojciech Major
    65 (0,41%)
  6. 5 Urszula Joanna Paczkowska
    29 (0,18%)
  7. 6 Ewa Justyna Machnicka
    48 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Piotr Pękala
    265 (1,69%)
  2. 4 Andrzej Tomasz Boś
    35 (0,22%)
  3. 1 Małgorzata Diana Marenin
    542 (3,46%)
  4. 5 Anna Jadwiga Czernic
    35 (0,22%)
  5. 7 Agnieszka Joanna Marzec
    72 (0,46%)
  6. 6 Marek Jerzy Walo
    48 (0,31%)
  7. 3 Tatiana Klaudia Mastalerz
    65 (0,41%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Maria Zofia Werpachowska
    85 (0,54%)
  2. 2 Monika Beata Kowalczyk
    246 (1,57%)
  3. 7 Leszek Zenon Zieliński
    82 (0,52%)
  4. 1 Agata Ewa Wojda
    2 881 (18,37%)
  5. 3 Katarzyna Maria Czech-Kruczek
    294 (1,88%)
  6. 5 Tomasz Tadeusz Nowak
    164 (1,05%)
  7. 4 Wojciech Jerzy Pakulski
    118 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dawid Łukasz Boszczyk
    33 (0,21%)
  2. 2 Julita Monika Sikora
    47 (0,30%)
  3. 1 Arkadiusz Cezary Jelonek
    121 (0,77%)
  4. 7 Andrzej Adam Durnaś
    36 (0,23%)
  5. 4 Beata Jolanta Nowakowska
    43 (0,27%)
  6. 6 Alicja Ewa Zarzecka
    45 (0,29%)
  7. 5 Marcin Paweł Jurczyk
    23 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Władysław Burzawa
    649 (4,14%)
  2. 3 Anna Ewa Gromska
    135 (0,86%)
  3. 4 Leszek Marian Osterczy
    147 (0,94%)
  4. 6 Przemysław Tomasz Sztorc
    23 (0,15%)
  5. 2 Tomasz Andrzej Bracichowicz
    70 (0,45%)
  6. 5 Justyna Monika Kowalczyk
    38 (0,24%)
  7. 7 Ewa Jadwiga Sayor
    96 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Maria Hermanowska
    401 (2,56%)
  2. 2 Jarosław Daniel Karyś
    1 465 (9,34%)
  3. 6 Anna Maria Głowacka
    257 (1,64%)
  4. 5 Jadwiga Anna Barga-Więcławska
    70 (0,45%)
  5. 3 Dariusz Przemysław Mazur
    334 (2,13%)
  6. 7 Kamil Jakub Chałaciński
    212 (1,35%)
  7. 1 Piotr Michał Kisiel
    1 523 (9,71%)

Okręg 2

ALEJA: Jerzego Szajnowicza-Iwanowa. RONDO: Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, Majora Franciszka Jaskulskiego „Zagończyka”, Majora Ignacego Skowrona, Pamięci Męczeństwa Kresowian, Pułkownika Jana Zientarskiego, Pułkownika Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”, Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, Stanisława Mikołajczyka. ULICA: 1 Maja od nr 108 (parzyste do końca) i od nr 77 (nieparzyste do końca), Batalionów Chłopskich, Białogońska, Biskupa Adama Naruszewicza, Bolesława Markowskiego, Częstochowska, Dewońska, Długa, Działkowa, Edmunda Massalskiego, Edwarda Meissnera, Fałdowa, Generała Romualda Traugutta, Gliniana, Górnicza, Graniczna, Grochowa, Gruchawka, Grunwaldzka od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 57 (nieparzyste do końca), Gwarków numer 2, Helenówek, Herbska, Hercyńska, Hilarego Mali, Hoża, Hubalczyków, Iglasta, Jagiellońska od nr 2 do nr 58 (parzyste) i od nr 1 do nr 57 (nieparzyste), Jarząbek, Jerzego Bogumiła Puscha, Jędrusiów, Jurajska, Kaczowa, Karbońska, Karola Olszewskiego, Kazimierza Kaznowskiego, Kazimierza Smolaka, Kolejarzy, Kongresowa, Kredowa, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Kazimierza Wielkiego, Króla Władysława Jagiełły, Króla Władysława Łokietka, Krótka, Krucza, Księcia Mieszka I, Księdza Grzegorza Piramowicza, Księżniczki Dąbrówki, Lecha, Lisia, Lubiczna, Łazy, Łąkowa od nr 13 (parzyste i nieparzyste do końca), Łódzka, Machnowicka, Majora Jana Piwnika „Ponurego”, Malików, Mariana Raciborskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Miedziana, Miła, Młoda, Niewachlowska, Oficerska, Oskara Kolberga, Pawia, Permska, Piaseczny Dół, Piastowska, Piekoszowska (wszystkie parzyste) i od nr 53 (nieparzyste do końca), Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego „Wilka”, Podwalna, Poprzeczna, Pradło, Praussów, Przejazd, Przemysłowa, Przęsłowa, Przygodna, Robotnicza numer 7 i od nr 11 (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 49, Romualda Mielczarskiego od nr 117 (nieparzyste do końca) i od nr 10 (parzyste do końca) z wyłączeniem numerów 32A i 32B, Rzepichy, Samuela Bogumiła Lindego, Skrajna, Skrzetlewska, Sokola, Sowia, Starowiejska, Stawki, Strycharska, Sylurska, Sylwestra Kowalczewskiego, Szczygla, Szklana, Ślichowicka, Średnia, Świętej Weroniki, Tartaczna, Tektoniczna, Towarowa, Transportowców, Triasowa, Tytusa Chałubińskiego, Wronia, Wróbla, Wygoda, Wygon, Wystawowa, Zakładowa, Zamość, Zastawie, Żelaznogórska, Żurawia, Żołnierzy Wyklętych.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Wojciech Szczepański
    78 (0,46%)
  2. 6 Ksenia Maria Buglewicz
    106 (0,62%)
  3. 7 Dariusz Paweł Gacek
    608 (3,57%)
  4. 4 Augustyna Krzysztofa Nowacka
    156 (0,92%)
  5. 2 Anna Żmudzińska
    483 (2,83%)
  6. 3 Sylwia Marzena Jurasik
    567 (3,33%)
  7. 1 Jarosław Marian Bukowski
    1 131 (6,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dariusz Piotr Krogulec
    289 (1,70%)
  2. 5 Beata Mazur
    82 (0,48%)
  3. 2 Jolanta Joanna Dziewięcka
    97 (0,57%)
  4. 3 Przemysław Sławomir Ślusarczyk
    151 (0,89%)
  5. 7 Małgorzata Katarzyna Błońska
    43 (0,25%)
  6. 1 Krzysztof Adamczyk
    738 (4,33%)
  7. 4 Marek Stanisław Fijałkowski
    91 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Ryk
    328 (1,92%)
  2. 4 Albert Augustyn Dziedzic
    42 (0,25%)
  3. 5 Aleksandra Wioletta Suska
    67 (0,39%)
  4. 3 Michał Sola
    69 (0,40%)
  5. 2 Grzegorz Piotr Mróz
    151 (0,89%)
  6. 6 Janina Barbara Stochmal
    29 (0,17%)
  7. 7 Teresa Synowiec
    63 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Wiesław Kasza
    330 (1,94%)
  2. 4 Ewa Perczak
    68 (0,40%)
  3. 2 Michał Franciszek Piotrowski
    169 (0,99%)
  4. 3 Jakub Wojciech Wzorek
    105 (0,62%)
  5. 6 Ewelina Edyta Pawlikowska-Wijas
    49 (0,29%)
  6. 5 Czesława Basiak
    21 (0,12%)
  7. 7 Adrian Ireneusz Grudziński
    179 (1,05%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Oleg Nadir Magdziarz Ibrahim-El-Nur
    316 (1,85%)
  2. 2 Andrzej Ordysiński
    153 (0,90%)
  3. 6 Tomasz Bardzki
    26 (0,15%)
  4. 5 Patrycja Szułkiewicz
    23 (0,13%)
  5. 3 Magdalena Monika Marenin
    135 (0,79%)
  6. 4 Daniel Grzegorczyk
    189 (1,11%)
  7. 7 Edyta Maria Parandyk
    122 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHROBRY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Przemysław Szczepan Cudziło
    4 (0,02%)
  2. 1 Dawid Stefan Kurowski
    259 (1,52%)
  3. 4 Anna Katarzyna Kruszyńska
    13 (0,08%)
  4. 2 Marek Jan Arczewski
    59 (0,35%)
  5. 5 Agnieszka Ewa Piechota
    16 (0,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Jan Kopacz
    289 (1,70%)
  2. 1 Karol Stanisław Wilczyński
    1 255 (7,36%)
  3. 3 Patryk Jarosław Cylara
    467 (2,74%)
  4. 4 Ewelina Czekaj
    323 (1,89%)
  5. 7 Inez Joanna Romaniec-Clark
    293 (1,72%)
  6. 5 Mirosława Ewa Parlak
    141 (0,83%)
  7. 6 Bartosz Krzysztof Koziej
    79 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maria Jaskulska-Fert
    9 (0,05%)
  2. 4 Leon Tomczyk
    9 (0,05%)
  3. 2 Dorota Małgorzata Korus
    7 (0,04%)
  4. 1 Marianna Barbara Bugajska
    28 (0,16%)
  5. 3 Andrzej Emil Wilkosz
    29 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Józef Kruk
    28 (0,16%)
  2. 3 Antoni Filiks
    21 (0,12%)
  3. 1 Hubert Adam Sikora
    134 (0,79%)
  4. 4 Angelika Patrycja Janosik-Bielska
    40 (0,23%)
  5. 5 Tomasz Jelonek
    44 (0,26%)
  6. 2 Justyna Anna Stępień
    87 (0,51%)
  7. 6 Weronika Patrycja Oleksiak
    28 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Patrycja Jedynak
    222 (1,30%)
  2. 3 Rafał Jan Gil
    94 (0,55%)
  3. 1 Robert Siejka
    508 (2,98%)
  4. 7 Regina Barbara Zapała
    257 (1,51%)
  5. 4 Małgorzata Wypych
    47 (0,28%)
  6. 6 Wiktoria Ogonowska
    21 (0,12%)
  7. 5 Wojciech Jacek Ostrowski
    32 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Krzysztof Kozior
    936 (5,49%)
  2. 1 Marcin Stępniewski
    2 215 (12,99%)
  3. 3 Monika Słoniewska
    621 (3,64%)
  4. 4 Barbara Słapek
    401 (2,35%)
  5. 6 Ewa Grażyna Kotyza
    386 (2,26%)
  6. 7 Leszek Piotr Zbroszczyk-Rylski
    275 (1,61%)
  7. 5 Jolanta Ewa Cichosz
    116 (0,68%)

Okręg 3

RONDO: Cichociemnych-Spadochroniarzy Armii Krajowej, Geodetów. SKWER: Świętej Jadwigi Królowej. ULICA: Aleksandra Gierymskiego, Aleksandra Janowskiego, Andrzeja Struga, Artura Grottgera, Barczańska, Beskidzka, Bęczkowska, Bieszczadzka, Biskupa Mieczysława Jaworskiego, Domaniówka od nr 8 (parzyste do końca) i od nr 5 (nieparzyste do końca), Elizy Orzeszkowej od nr 24 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Emilii Znojkiewiczowej, Florentyny Malskiej, Folwarczna, Franciszka Loefflera, Franciszka Smuglewicza, Gabrieli Zapolskiej od nr 1 do nr 21 (parzyste i nieparzyste), Generała Władysława Sikorskiego, Heleny Modrzejewskiej, Ignacego Daszyńskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kiepury, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jana Samsonowicza, Jana Styki, Jeleniowska, Józefa Brandta, Józefa Chełmońskiego, Józefa Elsnera, Juliana Fałata, Karczunek, Karkonoska, Karola Kurpińskiego, Karpacka, Klonowa od nr 40 (parzyste do końca) i od nr 51 (nieparzyste do końca), Ludomira Różyckiego, Ludwika Solskiego, Magazynowa, Marii Krzyżanowskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Marszałkowska od nr 80 (parzyste do końca) i od nr 61 (nieparzyste do końca), Masłowska od nr 6 (parzyste i nieparzyste do końca), Mieczysławy Ćwiklińskiej, Mikołaja Gomółki, Olgi Boznańskiej, Orląt Lwowskich, Osiedle Na Stoku, Osiedle Sieje, Peryferyjna, Piaski Małe, Piaski Nad Rzeką, Pienińska, Piwowarska, Północna, Radomska, Rafała Hadziewicza, Sieje, Stare Sieje, Starogórska, Stefana Jaracza, Sudecka, Szybowcowa, Świętego Pawła, Tatrzańska, Turystyczna (parzyste), Walerego Przyborowskiego, Warszawska od nr 150 (parzyste do końca) i od nr 119 (nieparzyste do końca), Wincentego Witosa, Wincentego z Kielc, Wita Stwosza, Władysława Maleckiego, Władysława Orkana, Wojciecha Bogusławskiego, Wojciecha Kossaka, Wojciecha Żywnego, Wschodnia, Wysoka, Zagnańska od nr 88 (parzyste do końca) i od nr 65 (nieparzyste do końca), Zofii Nałkowskiej, Zygmunta Noskowskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Mariusz Łyżwa
    59 (0,33%)
  2. 1 Kamil Jerzy Suchański
    2 687 (15,12%)
  3. 2 Anna Maria Kibortt
    380 (2,14%)
  4. 5 Agnieszka Katarzyna Ciesielska
    147 (0,83%)
  5. 7 Ewa Zofia Stachura
    261 (1,47%)
  6. 6 Kacper Wojciech Stachurski
    237 (1,33%)
  7. 3 Karol Grzegorz Rębosz
    139 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Garbuzik
    201 (1,13%)
  2. 1 Marcin Świercz
    442 (2,49%)
  3. 2 Anna Maria Syska
    77 (0,43%)
  4. 6 Kinga Barbara Rak
    23 (0,13%)
  5. 7 Daniel Ryszard Pióro
    126 (0,71%)
  6. 4 Krzysztof Sebastian Marwicki
    213 (1,20%)
  7. 5 Barbara Jakubowska
    52 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Markiewicz
    300 (1,69%)
  2. 2 Tomasz Boś
    84 (0,47%)
  3. 4 Paweł Jarosław Moń
    25 (0,14%)
  4. 3 Ewelina Irena Tymoszuk
    32 (0,18%)
  5. 7 Anna Magdalena Lenckowska
    55 (0,31%)
  6. 6 Agnieszka Elżbieta Majcher
    89 (0,50%)
  7. 5 Grzegorz Józef Bujak
    53 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dawid Marian Lewicki
    569 (3,20%)
  2. 5 Magdalena Maria Deep
    45 (0,25%)
  3. 4 Katarzyna Edyta Głodkowska
    38 (0,21%)
  4. 3 Michał Adam Stachurski
    100 (0,56%)
  5. 7 Wojciech Witold Kubeczko
    51 (0,29%)
  6. 6 Paulina Anna Kasza
    38 (0,21%)
  7. 2 Cezary Włodzimierz Głuszek
    104 (0,59%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Grzela
    1 253 (7,05%)
  2. 4 Marek Zgrzebnicki
    34 (0,19%)
  3. 3 Halina Kosecka
    107 (0,60%)
  4. 6 Piotr Jarosław Urbański
    34 (0,19%)
  5. 5 Agata Dominika Pawłowska
    57 (0,32%)
  6. 7 Igor Lech Zwolański
    78 (0,44%)
  7. 2 Alina Zielonka-Szwach
    47 (0,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Zapała
    2 069 (11,64%)
  2. 2 Izabella Hanna Jaros
    326 (1,83%)
  3. 3 Jakub Czesław Juszyński
    137 (0,77%)
  4. 6 Łukasz Leszek Nowak
    52 (0,29%)
  5. 4 Sylwia Danuta Pikus
    67 (0,38%)
  6. 5 Paweł Seweryn Michalski
    62 (0,35%)
  7. 7 Milot Jakubowski
    112 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Beata Pisarczyk
    123 (0,69%)
  2. 3 Agnieszka Monika Jaros
    78 (0,44%)
  3. 2 Krzysztof Robert Stefańczyk
    28 (0,16%)
  4. 6 Tadeusz Marian Adamczyk
    34 (0,19%)
  5. 5 Agnieszka Zając
    77 (0,43%)
  6. 7 Grażyna Teresa Durnaś
    25 (0,14%)
  7. 4 Piotr Janusz Sikora
    25 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Gierada
    550 (3,09%)
  2. 5 Magdalena Katarzyna Kozera
    59 (0,33%)
  3. 3 Mariusz Jacek Wierzbicki
    11 (0,06%)
  4. 2 Sylwia Aleksandra Cedro-Kaczmarczyk
    125 (0,70%)
  5. 4 Jacek Mirosław Zalewski
    69 (0,39%)
  6. 6 Izabela Pać
    52 (0,29%)
  7. 7 Piotr Władysław Burzawa
    185 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Urszula Anna Łukaszyk
    360 (2,03%)
  2. 1 Dariusz Jerzy Kisiel
    2 082 (11,71%)
  3. 3 Marian Kubik
    1 030 (5,79%)
  4. 2 Jacek Tadeusz Sabat
    911 (5,13%)
  5. 4 Piotr Szymon Kwiecień
    310 (1,74%)
  6. 5 Aleksandra Urszula Klusek-Gębska
    378 (2,13%)
  7. 7 Beata Urszula Studniarek
    201 (1,13%)

Okręg 4

ALEJA: Księdza Jerzego Popiełuszki, Solidarności (wszystkie parzyste). PLAC: Świętego Stanisława Biskupa. RONDO: Czwartaków. SKWER: 50 - lecia KSM. ULICA: Admirała Józefa Unruga, Agrestowa, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Barwinek, Bąkowa, Berberysowa, Bitwy nad Bzurą, Bohaterów Warszawy, Bolesława Prusa, Brzechowska, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cedro Mazur, Cedrowa, Cedzyńska, Ceglana, Chabrowa, Ciekocka, Cisowa, Cmentarna, Czołgistów, Daleka, Daleszycka, Dereniowa, Dobra, Dobrzyńska, Domaszowska, Domki, Duńska, Dymińska od nr 40 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Dzielna, Edwarda Taylora, Emilii Plater, Fryderyka Chopina, Generała Bolesława Szareckiego, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Józefa Hauke-Bosaka, Generała Stanisława Maczka, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Generała Tadeusza Klimeckiego, Generała Władysława Andersa, Głogowa, Górna, Grenadierów, Gustawa Morcinka, Helska, Jadwigi Prendowskiej (wszystkie parzyste) z wyłączeniem numeru 2, Jałowcowa, Jana Chryzostoma Paska od nr 1 do nr 13, Jana Karskiego, Jana Kochanowskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Jana Matejki, Jarzynowa, Jaśminowa, Jędrzejowska, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kapitana Władysława Raginisa, Karola Szymanowskiego, Klecka, Kocka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Ignacego Jana Skorupki, Księdza Piotra Ściegiennego od nr 81 do nr 199 (nieparzyste), Księdza Stanisława Konarskiego, Kujawska, Kutnowska, Legnicka, Leszczyńska, Litewska, Lubrzanka, Ludwiki Wawrzyńskiej, Łopianowa, Łotewska, Łukowa, Łysogórska, Majora Henryka Sucharskiego, Maksymiliana Strasza, Malinowa, Małopolska, Mazurska, Mąchocka, Mieczysława Karłowicza, Modlińska, Monte Cassino, Morelowa, Nad Wizną, Napękowska, Narciarska, Narwicka, Niestachowska, Norweska, Oboźna, Ojca Kolumbina Tomaszewskiego, Oksywska, Orzechowa, Otrocz, Piaskowa, Pińczowska, Pod Telegrafem, Podgórska, Podlasie, Poleska, Poligonowa, Pomorska, Powstania Styczniowego, Prochownia, Prosta od nr 60 (parzyste do końca) i od nr 45 (nieparzyste do końca), Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 32 (parzyste do końca) i od nr 35 (nieparzyste do końca), Pułkownika Józefa Teligi, Pułkownika Stanisława Dąbka, Radlińska, Radostowa, Rakowska, Rolna, Romualda, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rozmarynowa, Rumiankowa, Sandomierska, Saperów, Skalista od nr 1 do nr 10 (parzyste i nieparzyste), Sosnowa, Spółdzielcza, Starowapiennikowa, Stefana Starzyńskiego, Studziankowska, Sybiraków, Szczecińska, Szwedzka od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Śląska, Świerczyńska, Świerkowa, Świętego Stanisława Kostki, Świętojańska, Świętokrzyska numer 15 i od nr 21 (parzyste i nieparzyste do końca), Tadeusza Szymona Włoszka, Tarnowska od nr 60 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Tobrucka, Tomasza Zielińskiego, Tujowa, Ułańska, Uniwersytecka, Wapiennikowa (wszystkie parzyste), numery: 21 i 39F i od nr 41 (nieparzyste), Warkocz, Warzywna, Wiejska, Wielkopolska, Wikaryjska, Włoszczowska, Wojska Polskiego nr 76 (parzyste do końca) i od nr 79 (nieparzyste do końca), Wrzosowa, Wydryńska, Zagórska od nr 34 (parzyste do końca) i od nr 17 (nieparzyste do końca), Zbigniewa Herberta, Zbożowa, Zielna, Zwierzyniecka, Źródłowa (wszystkie nieparzyste), Żniwna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Karina Magdalena Perz
    82 (0,46%)
  2. 2 Katarzyna Aleksandra Kwietniak
    1 640 (9,26%)
  3. 5 Dorota Wiktoria Jończyk
    119 (0,67%)
  4. 7 Tomasz Olesiński
    251 (1,42%)
  5. 1 Tomasz Michał Porębski
    1 139 (6,43%)
  6. 3 Dariusz Łuczak
    144 (0,81%)
  7. 4 Bogusław Rokosz
    177 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Małgorzata Perczak-Buda
    77 (0,43%)
  2. 1 Jacek Marian Wołowiec
    667 (3,77%)
  3. 5 Waldemar Sławomir Rogala
    55 (0,31%)
  4. 6 Magdalena Anna Gryga
    44 (0,25%)
  5. 3 Sebastian Jerzy Ostrowski
    151 (0,85%)
  6. 2 Iwona Elżbieta Witek
    69 (0,39%)
  7. 7 Tomasz Zenon Kot
    84 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewelina Konstancja Mońska-Gliwińska
    39 (0,22%)
  2. 4 Arkadiusz Jerzy Krakowiak
    34 (0,19%)
  3. 2 Krzysztof Ryszard Stanisławski
    69 (0,39%)
  4. 3 Grażyna Kamila Boruń
    59 (0,33%)
  5. 6 Grzegorz Dominik Kaczor
    35 (0,20%)
  6. 1 Anna Beata Kochanek
    365 (2,06%)
  7. 7 Robert Wtulich
    56 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Piotrowska
    46 (0,26%)
  2. 7 Edyta Elżbieta Czarnecka
    61 (0,34%)
  3. 2 Krzysztof Aleksander Chaba
    184 (1,04%)
  4. 4 Monika Agnieszka Pęcak
    37 (0,21%)
  5. 3 Paweł Łukasz Jaroszewski
    79 (0,45%)
  6. 1 Mateusz Michał Machnicki
    723 (4,08%)
  7. 6 Arkadiusz Stanisław Jaroń
    63 (0,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Tomasz Pasek
    41 (0,23%)
  2. 3 Marek Waldemar Świeca
    58 (0,33%)
  3. 1 Marcin Chłodnicki
    1 601 (9,04%)
  4. 2 Maria Anna Mozer-Baran
    44 (0,25%)
  5. 6 Bożena Sieczka
    130 (0,73%)
  6. 4 Janina Łucak
    77 (0,43%)
  7. 7 Monika Kamila Skowron
    68 (0,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Elżbieta Myślińska
    653 (3,69%)
  2. 7 Michał Andrzej Piasecki
    220 (1,24%)
  3. 3 Henryk Wojciech Rumas
    62 (0,35%)
  4. 5 Łukasz Duraziński
    63 (0,36%)
  5. 1 Arkadiusz Jacek Kubiec
    1 437 (8,12%)
  6. 6 Emilia Beata Żukowska
    141 (0,80%)
  7. 4 Grażyna Szkonter
    62 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Andrzej Sobaś
    14 (0,08%)
  2. 3 Aniceta Maria Adamczak-Łypacz
    11 (0,06%)
  3. 5 Bożena Aleksandra Nowak
    12 (0,07%)
  4. 1 Dariusz Zdzisław Staniec
    37 (0,21%)
  5. 4 Stanisław Bogdan Nowak
    11 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Mieczysław Piecaba
    23 (0,13%)
  2. 3 Dominika Ewelina Krawczyk
    44 (0,25%)
  3. 4 Wojciech Janusz Kasiński
    25 (0,14%)
  4. 5 Natalia Marta Skalska
    58 (0,33%)
  5. 6 Marlena Magdalena Sikora
    48 (0,27%)
  6. 1 Magdalena Kinga Pawlik-Kirkiewicz
    84 (0,47%)
  7. 7 Krzysztof Igor Kobierski
    30 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Lidia Bożena Witkowska
    58 (0,33%)
  2. 2 Mariusz Jacek Olszewski
    379 (2,14%)
  3. 3 Krzysztof Borek
    159 (0,90%)
  4. 6 Iwona Katarzyna Kijewska
    39 (0,22%)
  5. 1 Tomasz Jan Bogucki
    669 (3,78%)
  6. 4 Małgorzata Ewa Misztal-Kątnik
    115 (0,65%)
  7. 7 Jolanta Zofia Taźbierska
    28 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zdzisław Leszek Łakomiec
    1 869 (10,56%)
  2. 3 Daniel Krzysztof Przybylski
    305 (1,72%)
  3. 6 Jolanta Siuda
    302 (1,71%)
  4. 4 Bogumiła Marta Wróblewska
    346 (1,95%)
  5. 2 Wiesław Ryszard Koza
    1 339 (7,56%)
  6. 7 Maksymilian Krzysztof Ślusarczyk
    256 (1,45%)
  7. 5 Joanna Tekla Laskowska
    236 (1,33%)

Okręg 5

ALEJA: Górników Staszicowskich, Legionów, Na Stadion. PLAC: Karczówka-Klasztor, Marszałka Józefa Piłsudskiego. Rondo: Generała Antoniego Hedy-Szarego. SKWER: Brzezinki, Edmunda Niziurskiego, Pamięci Ofiar Katynia. ULICA: 1905 Roku, Adolfa Dygasińskiego, Alabastrowa, Aleksandra Fredry, Aleksandrówka, Armii Krajowej, Artylerzystów, Barytowa, Bernardyńska, Będzińska, Biesak, Biskupa Czesława Kaczmarka, Bobrowa, Bobrzańska, Boczna, Bocznica, Borowa, Braterska, Browarna, Bruszniowa, Bursztynowa, Buska, Charsznicka, Chęcińska, Chłodna, Chłopska, Chorzowska, Ciepła, Cynkowa, Czernidło, Diamentowa, Do Modrzewia, Dobromyśl, Dolna, Dolomitowa, Dymińska od nr 2 do nr 38 (parzyste), Dyrekcji Głównej Górniczej, Dzika, Fabryczna, Fosforytowa, Gajowa, Galenowa, Garbarska, Generała Mariana Langiewicza, Giętówka, Gipsowa, Giserska, Grabinów, Granitowa, Grobla, Gromadzka, Grunwaldzka od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 55 (nieparzyste), Grzybowa, Gwarków (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 2, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, Hetmana Jana Tarnowskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Husarska, Hutnicza, Iłżecka, Jadwigi Prendowskiej (wszystkie nieparzyste) i numer 2, Jagiellońska od nr 60 (parzyste) i od nr 59 (nieparzyste), Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska od nr 14 (parzyste i nieparzyste), Jana Kamińskiego, Jana Kochanowskiego od nr 32 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca), Jana Pawła II od nr 11 (nieparzyste do końca), Janczarska, Janowska, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jeziorko, Józefa Zaorskiego, Kalcytowa, Kalinowa, Kamienna, Karczówkowska, Karola Henryka Kadena, Kolonia, Konecka, Konstantego Miodowicza, Końcowa, Krakowska od nr 32 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Króla Jana III Sobieskiego, Króla Stefana Batorego, Kruszcowa, Kryształowa, Krzemionkowa, Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego, Księdza Antoniego Żrałka, Księdza Augustyna Kordeckiego, Księdza Hugona Kołłątaja, Księdza Piotra Ściegiennego (wszystkie parzyste) i od nr 1 do 79 (nieparzyste) oraz od nr 201 (nieparzyste), Kuźników, Kwarciana, Kwarcytowa, Laskowa, Leona Skibińskiego, Leszka Drogosza, Leśniówka, Lisowczyków, Lubelska, Łagowska, Łanowa, Łąkowa od nr 1 do nr 12 (parzyste i nieparzyste), Łopuszniańska, Mahometańska, Majora Jurija Gagarina, Malachitowa, Mała Zgoda, Marii Opielińskiej, Marmurowa, Maślana, Mechaników, Miechowska, Mineralna, Mleczna, Młyńska, Mokra, Na Ługach, Nałęczów, Nastole, Natalii Machałowej, Niwy Lisowskie, Obrońców Westerplatte, Obrzeżna, Okólnik, Okrężna, Olkuska, Ołowiana, Opatowska, Opoczyńska, Osobna, Owsiana, Pakosz, Pallotyńska, Pancerna, Pańska, Parkowa, Patrol, Petyhorska, Piekoszowska od nr 1 do nr 51 (nieparzyste), Pietraszki, Piotra Michałowskiego, Pirytowa, Plażowa, Podhalańska, Podklasztorna, Podleśna, Południowa, Posłowicka, Prezydenta Stefana Artwińskiego, Przegony, Przyłogi, Ptasia, Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 33 (nieparzyste), Pułkownika Mariana Sołtysiaka „Barabasza”, Rajtarska, Romualda Mielczarskiego od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 115 (nieparzyste) oraz numery 32A i 32B, Różana, Rybna, Rzeczna, Rzeszowska, Sędziszowska, Siedmiu Źródeł, Sienna, Skalista od nr 11 (parzyste i nieparzyste do końca), Skibowa, Skowronki, Sławkowska, Słoneczna, Spokojna, Stacyjna, Stokowa, Sucha, Sukowska, Szkolna, Szwedzka od nr 12 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca), Szwoleżerów, Ślazy, Ślusarska, Świętego Rafała Kalinowskiego, Świętej Barbary, Tarasowa, Tatarska, Trzuskawicka, Urzędnicza, Ustronie, Wapiennikowa od nr 1 do nr 37 (nieparzyste) z wyłączeniem numeru 21, Wąsosz, Weterynaryjna, Wiślicka, Władysława Dzikowskiego, Wodna, Wojciecha Szczepaniaka, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 74 (parzyste), Wolbromska, Wójtostwo, Wybraniecka, Za Torem, Za Walcownią, Zagonowa, Zagrabowicka, Zagrodowa, Zakopiańska, Zakręt, Zalesie, Zamknięta, Zamojska, Zapomniana, Zaścianek, Zenobiusza Klembowskiego, Zgoda, Zgórska, Zimna, Zygmunta Kwasa, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamila Maria Drezno
    203 (1,15%)
  2. 4 Alicja Katarzyna Kucharska
    220 (1,25%)
  3. 3 Zbigniew Małkowski
    245 (1,39%)
  4. 6 Katarzyna Barbara Kościelecka
    71 (0,40%)
  5. 7 Maciej Arkadiusz Bursztein
    950 (5,40%)
  6. 1 Joanna Małgorzata Winiarska
    2 122 (12,06%)
  7. 5 Waldemar Rafał Matwiejew
    164 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Aneta Mariola Tomaszewska
    126 (0,72%)
  2. 6 Marek Maciej Wrona
    275 (1,56%)
  3. 4 Piotr Arkadiusz Dominiczak
    237 (1,35%)
  4. 3 Karolina Anna Kępczyk
    204 (1,16%)
  5. 5 Tomasz Jan Hałatkiewicz
    22 (0,12%)
  6. 2 Iwona Marzena Grabowska
    66 (0,37%)
  7. 1 Dawid Zdzisław Kędziora
    521 (2,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bartosz Jerzy Wawrzycki
    56 (0,32%)
  2. 1 Łukasz Piotr Wasilewski
    400 (2,27%)
  3. 6 Małgorzata Wanda Wilczyńska
    67 (0,38%)
  4. 7 Konrad Fit
    55 (0,31%)
  5. 4 Teresa Jarońska
    52 (0,30%)
  6. 2 Justyna Anna Cieśla
    80 (0,45%)
  7. 5 Katarzyna Natalia Antosz
    29 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Piotr Gad
    48 (0,27%)
  2. 2 Izabela Honorata Rusin
    87 (0,49%)
  3. 6 Honorata Helena Kuc-Stępień
    21 (0,12%)
  4. 1 Krzysztof Pająk
    269 (1,53%)
  5. 7 Seweryn Piotr Pawlik
    46 (0,26%)
  6. 5 Daniel Marian Lewicki
    131 (0,74%)
  7. 4 Magdalena Łucja Wysocka
    52 (0,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Jan Rusin
    40 (0,23%)
  2. 1 Przemysław Piotr Chmiel
    480 (2,73%)
  3. 3 Marek Stefan Modrzejewski
    82 (0,47%)
  4. 4 Sylwia Maria Chłodnicka-Opoka
    120 (0,68%)
  5. 5 Sonia Patrycja Szular
    67 (0,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Tytus Kowalski
    852 (4,84%)
  2. 3 Izabela Sławomira Rycerska
    173 (0,98%)
  3. 2 Michał Jerzy Braun
    1 623 (9,22%)
  4. 4 Andrzej Zdzisław Petrus
    125 (0,71%)
  5. 5 Paweł Wałdon
    67 (0,38%)
  6. 7 Kamila Wojda
    404 (2,30%)
  7. 6 Beata Surdyk
    81 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Jerzy Barycki
    219 (1,24%)
  2. 2 Janusz Marian Kosiński
    14 (0,08%)
  3. 5 Lidia Żmuda
    25 (0,14%)
  4. 3 Beata Anna Królikowska
    13 (0,07%)
  5. 4 Karol Zygmunt Grzybowski
    14 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Milena Karolina Oleksiak
    57 (0,32%)
  2. 3 Maciej Mateusz Krzemiński
    43 (0,24%)
  3. 1 Piotr Kazimierz Piecaba
    81 (0,46%)
  4. 5 Piotr Krawczyk
    54 (0,31%)
  5. 7 Piotr Łankiewicz
    47 (0,27%)
  6. 6 Mirosława Alina Kubisz
    26 (0,15%)
  7. 4 Helena Maria Pawlik
    21 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Witold Borowiec
    564 (3,20%)
  2. 2 Marek Staniak
    247 (1,40%)
  3. 3 Andrzej Włodzimierz Tłuczyński
    129 (0,73%)
  4. 4 Beata Agnieszka Wójcik
    98 (0,56%)
  5. 7 Michał Władysław Burzawa
    128 (0,73%)
  6. 6 Bogusława Irena Bochenek
    36 (0,20%)
  7. 5 Wioletta Iwona Mastalerz
    29 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Lidia Starosz
    263 (1,49%)
  2. 2 Arkadiusz Stanisław Ślipikowski
    1 284 (7,30%)
  3. 1 Marianna Anna Noworycka-Gniatkowska
    2 190 (12,44%)
  4. 6 Marcin Wiktor Ludwinek
    163 (0,93%)
  5. 5 Józef Wacław Kuleszyński
    350 (1,99%)
  6. 3 Paulina Maria Żarnowiec
    193 (1,10%)
  7. 7 Alicja Janiak
    380 (2,16%)