Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - Łódzkie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Łódź

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 11 Mieczysław Teodorczyk
    2 781 (0,94%)
  2. 7 Wioleta Kamila Pawlik - Nowacka
    924 (0,31%)
  3. 9 Alina Wnuk
    832 (0,28%)
  4. 8 Marek Błaszczyk
    764 (0,26%)
  5. 5 Monika Maria Sawicka-Kacprzak
    1 289 (0,44%)
  6. 2 Piotr Marcin Bors
    5 407 (1,83%)
  7. 10 Piotr Pieróg
    890 (0,30%)
  8. 3 Beata Katarzyna Świderska
    2 330 (0,79%)
  9. 1 Grzegorz Piotr Majewski
    6 566 (2,22%)
  10. 4 Lech Mirosław Leszczyński
    738 (0,25%)
  11. 6 Jacek Dariusz Błoch
    955 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Jolanta Barbara Cała
    1 122 (0,38%)
  2. 7 Krzysztof Jerzy Lik
    737 (0,25%)
  3. 2 Włodzimierz Fisiak
    7 385 (2,50%)
  4. 4 Łukasz Magin
    6 312 (2,14%)
  5. 5 Halina Barbara Rosiak
    8 677 (2,94%)
  6. 3 Krzysztof Jan Gębski
    1 699 (0,58%)
  7. 1 Piotr Adamczyk
    37 856 (12,82%)
  8. 8 Jolanta Ewa Bobras-Pająk
    878 (0,30%)
  9. 6 Michał Tomasz Król
    6 192 (2,10%)
  10. 11 Paulina Marianna Kardas
    2 198 (0,74%)
  11. 10 Anna Franciszka Zbidi
    501 (0,17%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 11 Katarzyna Sandra Sadowska
    8 951 (3,03%)
  2. 3 Joanna Katarzyna Skrzydlewska
    56 836 (19,25%)
  3. 4 Marcin Andrzej Bugajski
    6 363 (2,16%)
  4. 7 Mateusz Filip Bogusz
    2 515 (0,85%)
  5. 2 Paweł Feliks Drążczyk
    4 418 (1,50%)
  6. 1 Paweł Kazimierz Bliźniuk
    48 077 (16,29%)
  7. 10 Paulina Izabela Ciepłucha
    4 229 (1,43%)
  8. 8 Przemysław Robert Sozański
    782 (0,26%)
  9. 6 Bożena Maria Ziemniewicz
    5 939 (2,01%)
  10. 9 Maciej Szymon Marczak
    2 063 (0,70%)
  11. 5 Anna Barbara Rabiega
    5 962 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Zdzisław Ziemba
    1 482 (0,50%)
  2. 2 Andrzej Leszek Rogalski
    188 (0,06%)
  3. 8 Martyna Katarzyna Gwardecka
    49 (0,02%)
  4. 5 Sebastian Dariusz Sochaczewski
    124 (0,04%)
  5. 3 Bolesław Tadeusz Matera
    121 (0,04%)
  6. 4 Justyna Antoniak
    183 (0,06%)
  7. 6 Marta Maria Tomaszewska
    200 (0,07%)
  8. 7 Bożena Aneta Wierzbowska
    91 (0,03%)
  9. 10 Adam Grzegorz Kraszewski
    69 (0,02%)
  10. 9 Małgorzata Pytliczek
    68 (0,02%)
  11. 11 Sebastian Patryk Hejniak
    164 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Jacek Tomasz Nowacki
    656 (0,22%)
  2. 7 Grzegorz Zbigniew Sztemborowski
    344 (0,12%)
  3. 5 Katarzyna Pastwa
    733 (0,25%)
  4. 3 Zofia Franek
    1 363 (0,46%)
  5. 4 Marek Stępniewski
    935 (0,32%)
  6. 2 Radosław Włodzimierz Peterman
    608 (0,21%)
  7. 6 Ewa Skrzyńska
    1 509 (0,51%)
  8. 1 Ireneusz Jabłoński
    6 225 (2,11%)
  9. 9 Łukasz Marek Pastwa
    317 (0,11%)
  10. 10 Urszula Izabela Marcinkowska-Piekut
    578 (0,20%)
  11. 11 Mirosław Mussur
    486 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dawid Sebastian Lutomski
    303 (0,10%)
  2. 8 Jakub Stanisław Kuliś
    104 (0,04%)
  3. 9 Justyna Nowińska
    232 (0,08%)
  4. 3 Magdalena Anna Rengert
    185 (0,06%)
  5. 6 Damian Robert Mrożek
    236 (0,08%)
  6. 7 Paweł Jan Animucki
    114 (0,04%)
  7. 5 Greta Utecht-Jarzyńska
    91 (0,03%)
  8. 4 Rafał Michał Domagała
    361 (0,12%)
  9. 1 Zbigniew Jerzy Lipczyk
    2 439 (0,83%)
  10. 10 Justyna Katarzyna Modrzejewska
    143 (0,05%)
  11. 11 Michał Maksymilian Turek
    153 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Sława Pawłowska
    488 (0,17%)
  2. 4 Franciszek Kazimierz Sadawa
    40 (0,01%)
  3. 2 Piotr Piotrowski
    299 (0,10%)
  4. 3 Adam Karol Smoliński
    92 (0,03%)
  5. 7 Barbara Teresa Czarnota-Krakowiak
    85 (0,03%)
  6. 5 Sylwia Elżbieta Jakubowska
    124 (0,04%)
  7. 6 Miłosz Jarosław Wieruszyński
    49 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Sylwia Katarzyna Tomasik
    346 (0,12%)
  2. 1 Henryk Stanisław Siemiński
    1 364 (0,46%)
  3. 5 Wiesława Teresa Zgierska
    536 (0,18%)
  4. 2 Jolanta Łuniewska-Bury
    721 (0,24%)
  5. 3 Bogusław Marian Kaczmarek
    417 (0,14%)
  6. 4 Eugeniusz Paweł Majewski
    475 (0,16%)
  7. 6 Marcin Borek
    511 (0,17%)
  8. 10 Marcin Tomasz Piontek
    223 (0,08%)
  9. 8 Beata Joanna Chmielewska-Pytka
    419 (0,14%)
  10. 9 Tomasz Piotr Kryziński
    112 (0,04%)
  11. 11 Maksymilian Patryk Bednarek
    1 287 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Anna Gałkiewicz
    2 370 (0,80%)
  2. 2 Marcin Aleksander Skośkiewicz
    273 (0,09%)
  3. 3 Mariola Andrzejczak
    362 (0,12%)
  4. 4 Agnieszka Ludwika Mańczak
    330 (0,11%)
  5. 7 Marcin Jerzy Sieradzki
    423 (0,14%)
  6. 5 Włodzimierz Jacek Bauer
    230 (0,08%)
  7. 6 Monika Agnieszka Perek-Jura
    381 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aleksandra Rycerz
    157 (0,05%)
  2. 9 Barbara Kazimiera Jaszczuk
    49 (0,02%)
  3. 10 Zdzisław Kazimierz Nowakowski
    65 (0,02%)
  4. 8 Waldemar Andrzej Koźlik
    32 (0,01%)
  5. 5 Henryk Brewiński
    26 (0,01%)
  6. 6 Teresa Sompolska
    110 (0,04%)
  7. 7 Cezary Wróbel
    90 (0,03%)
  8. 2 Piotr Karol Andrysiak
    107 (0,04%)
  9. 1 Zbigniew Andrzej Kula
    267 (0,09%)
  10. 3 Aneta Trzebińska
    149 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bartosz Piotr Migas
    643 (0,22%)
  2. 8 Adam Marek Wilmowski
    194 (0,07%)
  3. 4 Adam Kazimierz Pawłowski
    277 (0,09%)
  4. 7 Ewa Krystyna Urbańczyk
    247 (0,08%)
  5. 5 Agnieszka Anna Korczyńska
    369 (0,13%)
  6. 6 Bartosz Sebastian Brudz
    136 (0,05%)
  7. 9 Weronika Bronisława Jóźwiak
    201 (0,07%)
  8. 3 Alicja Chmurska
    575 (0,19%)
  9. 1 Wioleta Magdalena Krysiak
    2 374 (0,80%)
  10. 10 Michał Cezary Rachalewski
    201 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Izabella Barbara Kołecka
    861 (0,29%)
  2. 6 Agata Jolanta Sadowska
    1 427 (0,48%)
  3. 5 Krzysztof Michał Wesołowski
    798 (0,27%)
  4. 1 Elżbieta Hibner
    5 467 (1,85%)
  5. 2 Jacek Stanisław Strzelecki
    669 (0,23%)
  6. 4 Anna Maria Jackowska
    948 (0,32%)
  7. 7 Krzysztof Woźniak
    615 (0,21%)
  8. 8 Sławomir Maciej Skorek
    266 (0,09%)
  9. 9 Tomasz Derecki
    717 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Konrad Dariusz Łaska
    107 (0,04%)
  2. 3 Dawid Piotr Skibiński
    105 (0,04%)
  3. 1 Jolanta Grażyna Kryska
    385 (0,13%)
  4. 6 Julia Malicka
    224 (0,08%)
  5. 7 Grzegorz Maciej Dominiak
    145 (0,05%)
  6. 4 Mirosław Grzędowski
    52 (0,02%)
  7. 5 Anna Maria Gołębiowska
    164 (0,06%)

Okręg 2

powiat kutnowski, powiat łęczycki, powiat łowicki, powiat zgierski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Baranowski
    835 (0,52%)
  2. 1 Anna Małgorzata Adamska-Makowska
    2 489 (1,55%)
  3. 3 Aneta Czajka
    1 067 (0,67%)
  4. 4 Wanda Chlebna
    861 (0,54%)
  5. 7 Janusz Antoni Cieślak
    456 (0,28%)
  6. 5 Grzegorz Szydlik
    477 (0,30%)
  7. 6 Zuzanna Wanda Mamińska
    450 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Robert Górczyński
    8 852 (5,53%)
  2. 5 Ewelina Elżbieta Niciak
    2 551 (1,59%)
  3. 1 Alicja Elżbieta Antczak
    17 562 (10,96%)
  4. 2 Robert Piotr Baryła
    8 959 (5,59%)
  5. 3 Zbigniew Sylwester Linkowski
    9 252 (5,77%)
  6. 6 Jolanta Krystyna Śmiałek
    2 773 (1,73%)
  7. 7 Waldemar Jan Wojciechowski
    9 924 (6,19%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ilona Maria Rafalska
    12 451 (7,77%)
  2. 1 Dariusz Joński
    20 853 (13,02%)
  3. 3 Iwona Elżbieta Lewandowska
    3 723 (2,32%)
  4. 4 Martin Józef Groeger
    426 (0,27%)
  5. 5 Zbigniew Wójcik
    1 523 (0,95%)
  6. 7 Edyta Grażyna Strumian
    1 566 (0,98%)
  7. 6 Marek Henryk Wróblewski
    616 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Justyna Sobczak
    1 185 (0,74%)
  2. 2 Andrzej Damian Karasiewicz
    314 (0,20%)
  3. 3 Krzysztof Piotr Zaremba
    316 (0,20%)
  4. 4 Angelika Skowronek
    247 (0,15%)
  5. 5 Krzysztof Jan Bednarek
    311 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Liliana Maria Czwajda
    718 (0,45%)
  2. 3 Justyna Ziółkowska
    1 665 (1,04%)
  3. 4 Dariusz Jan Olczak
    1 224 (0,76%)
  4. 5 Bogumiła Katarzyna Łuczak-Filipek
    353 (0,22%)
  5. 1 Krzysztof Miklas
    6 327 (3,95%)
  6. 6 Marta Koźlik
    643 (0,40%)
  7. 7 Jacek Chołuj
    841 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystian Wandachowicz
    794 (0,50%)
  2. 2 Bożena Teresa Utecht
    121 (0,08%)
  3. 5 Jakub Muszyński
    347 (0,22%)
  4. 4 Ewa Kędzierska
    387 (0,24%)
  5. 3 Anna Szoszkiewicz
    428 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Michał Klimczak
    614 (0,38%)
  2. 2 Krzysztof Tadeusz Persowski
    81 (0,05%)
  3. 5 Jarosław Maciej Włostek
    334 (0,21%)
  4. 4 Agata Maria Kucharska
    321 (0,20%)
  5. 3 Bożenna Zofia Kubiak
    291 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Tadeusz Wołoszyn
    2 410 (1,50%)
  2. 1 Dariusz Jarosław Szpakowski
    6 251 (3,90%)
  3. 7 Andrzej Myczka
    1 476 (0,92%)
  4. 2 Michał Tomasz Pacholski
    3 332 (2,08%)
  5. 4 Bożena Motylińska
    1 611 (1,01%)
  6. 5 Maria Wanda Pietrzak
    1 819 (1,14%)
  7. 6 Anna Mikołajczyk
    1 721 (1,07%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Norbert Maria Zemler
    299 (0,19%)
  2. 3 Sylwia Weronika Dębińska
    389 (0,24%)
  3. 5 Anna Maria Kameduła
    263 (0,16%)
  4. 1 Anna Gabriela Migala
    706 (0,44%)
  5. 2 Aleksander Grzegorz Gajewski
    337 (0,21%)
  6. 6 Marcin Kazimierz Rożnowski
    217 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogusław Andrzej Olejniczak
    1 206 (0,75%)
  2. 3 Tomasz Balcerak
    198 (0,12%)
  3. 4 Sławomir Szałkiewicz
    94 (0,06%)
  4. 5 Zofia Durka
    278 (0,17%)
  5. 6 Magdalena Małgorzata Wawrzyniak
    391 (0,24%)
  6. 2 Katarzyna Monika Jóźwiak
    421 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Maria Bartochowska
    223 (0,14%)
  2. 1 Mateusz Piotr Mirys
    1 024 (0,64%)
  3. 3 Piotr Rogalski
    346 (0,22%)
  4. 4 Justyna Babska
    260 (0,16%)
  5. 5 Rafał Grabski
    309 (0,19%)
  6. 6 Daria Magdalena Szewczyk
    390 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Robert Piechocki
    1 014 (0,63%)
  2. 3 Urszula Sadowska
    2 103 (1,31%)
  3. 1 Artur Jan Walczyk
    2 664 (1,66%)
  4. 5 Artur Augustyniak
    1 926 (1,20%)
  5. 4 Renata Frydrysiak
    1 008 (0,63%)

Okręg 3

powiat łaski, powiat pabianicki, powiat pajęczański, powiat poddębicki, powiat sieradzki, powiat wieluński, powiat wieruszowski, powiat zduńskowolski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 10 Arkadiusz Andrzejczak
    889 (0,37%)
  2. 2 Iwona Monika Kaźmierska-Małyska
    2 730 (1,14%)
  3. 1 Cezary Roman Olejniczak
    5 759 (2,40%)
  4. 9 Małgorzata Teresa Sobierajska
    511 (0,21%)
  5. 5 Bożena Teresa Ceglarska
    709 (0,30%)
  6. 7 Stanisław Kazimierz Stasiak
    726 (0,30%)
  7. 8 Renata Wioletta Sobolak
    314 (0,13%)
  8. 6 Stanisław Kazimierz Kowalski
    509 (0,21%)
  9. 3 Joanna Katarzyna Michalska-Szmytke
    864 (0,36%)
  10. 4 Henryk Jan Leśniczak
    630 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Dorota Anna Więckowska
    8 583 (3,57%)
  2. 2 Marlena Barbara Sagan
    19 997 (8,32%)
  3. 1 Krzysztof Ciebiada
    24 973 (10,40%)
  4. 6 Michał Bazyli Krzak
    4 351 (1,81%)
  5. 4 Jakub Maciej Pietkiewicz
    2 735 (1,14%)
  6. 5 Iwona Edyta Koperska
    7 705 (3,21%)
  7. 3 Edward Józef Kiedos
    7 187 (2,99%)
  8. 7 Rafał Stefan Matysiak
    4 785 (1,99%)
  9. 10 Robert Przybyła
    5 792 (2,41%)
  10. 8 Paulina Kinga Ciura
    5 544 (2,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Witold Heronim Stępień
    21 815 (9,08%)
  2. 2 Przemysław Józef Skibiński
    2 303 (0,96%)
  3. 3 Dorota Helena Ryl
    6 844 (2,85%)
  4. 4 Bartłomiej Bartos
    1 736 (0,72%)
  5. 6 Jolanta Maria Chełmińska
    2 291 (0,95%)
  6. 7 Małgorzata Barbara Biegajło
    3 496 (1,46%)
  7. 5 Andrzej Owczarek
    7 621 (3,17%)
  8. 8 Krzysztof Antoni Łacmański
    679 (0,28%)
  9. 10 Sławomira Marczak
    1 410 (0,59%)
  10. 9 Grażyna Kutzner
    985 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Andrzej Szewczyk
    318 (0,13%)
  2. 6 Jacek Dziedziela
    114 (0,05%)
  3. 4 Karolina Barbara Kaliszewska
    161 (0,07%)
  4. 1 Rafał Gierowski
    914 (0,38%)
  5. 8 Marcin Błaszczyk
    310 (0,13%)
  6. 3 Marlena Anna Chlebicz
    198 (0,08%)
  7. 5 Anna Kamińska
    398 (0,17%)
  8. 7 Katarzyna Dorota Szcześniak
    146 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Arkadiusz Zbigniew Lisowski
    770 (0,32%)
  2. 7 Marta Joanna Majchrzak
    1 173 (0,49%)
  3. 2 Jan Królikowski
    1 578 (0,66%)
  4. 3 Sylwester Jan Kostrzewa
    1 217 (0,51%)
  5. 8 Izabela Małgorzata Gołacka
    543 (0,23%)
  6. 1 Paweł Parniewski
    3 707 (1,54%)
  7. 4 Tomasz Andrzej Choczaj
    811 (0,34%)
  8. 9 Grzegorz Leszek Kasza
    488 (0,20%)
  9. 10 Anna Maria Rumijowska-Galewicz
    451 (0,19%)
  10. 6 Małgorzata Katarzyna Florek
    1 360 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Kędziak
    388 (0,16%)
  2. 7 Adam Jan Wolniewicz
    320 (0,13%)
  3. 5 Alicja Maria Dobiesz
    155 (0,06%)
  4. 1 Waldemar Arkadiusz Utecht
    971 (0,40%)
  5. 6 Artur Piotr Marczak
    307 (0,13%)
  6. 4 Helena Katarzyna Muszyńska
    292 (0,12%)
  7. 2 Lech Tomasz Kędzierski
    364 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Janusz Lobka
    162 (0,07%)
  2. 5 Cezary Manzel
    56 (0,02%)
  3. 4 Marianna Magdalena Otto
    231 (0,10%)
  4. 1 Henryk Gudaś
    458 (0,19%)
  5. 2 Marzena Zawodzińska
    106 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jolanta Zięba-Gzik
    16 629 (6,92%)
  2. 2 Andrzej Franciszek Chowis
    7 951 (3,31%)
  3. 6 Jarosław Leszek Wełna
    1 183 (0,49%)
  4. 3 Elżbieta Renata Nawrocka
    5 253 (2,19%)
  5. 10 Wiesław Wojciech Stasiak
    3 373 (1,40%)
  6. 4 Jerzy Wróbel
    4 096 (1,70%)
  7. 8 Ewa Katarzyna Zaton-Smok
    920 (0,38%)
  8. 7 Adam Paweł Nowak
    5 166 (2,15%)
  9. 5 Ewa Katarzyna Olas-Bernacka
    853 (0,36%)
  10. 9 Anna Maria Stępień
    1 511 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Maria Miśkiewicz
    644 (0,27%)
  2. 6 Jadwiga Borkiet
    372 (0,15%)
  3. 2 Małgorzata Wochowska
    476 (0,20%)
  4. 1 Adrian Sławomir Stempkowski
    585 (0,24%)
  5. 3 Bogumił Filipiak
    332 (0,14%)
  6. 5 Łukasz Paweł Kopertowski
    165 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Woźniak
    176 (0,07%)
  2. 9 Teresa Małgorzata Ciechanowska
    182 (0,08%)
  3. 10 Iwona Franelak
    133 (0,06%)
  4. 1 Iwona Agnieszka Cłapa
    1 484 (0,62%)
  5. 3 Piotr Hubert Rodziewicz
    101 (0,04%)
  6. 2 Rafał Piotr Woźniak
    494 (0,21%)
  7. 5 Andrzej Henryk Śniegula
    0 (0%)
  8. 4 Tatiana Ewa Werbicka
    187 (0,08%)
  9. 8 Inga Katarzyna Czerwińska
    120 (0,05%)
  10. 6 Jarosław Cezary Dzieran
    152 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 9 Patrycja Agnieszka Chrzanowska-Przybylska
    177 (0,07%)
  2. 7 Monika Maria Kamińska
    246 (0,10%)
  3. 3 Anna Lidia Błaszczyk
    436 (0,18%)
  4. 4 Przemysław Raj
    420 (0,17%)
  5. 1 Anna Iwona Sikora
    1 848 (0,77%)
  6. 2 Tomasz Orzechowski
    206 (0,09%)
  7. 6 Tomasz Jacek Minkiewicz
    84 (0,03%)
  8. 8 Jakub Wojciech Bewicz
    44 (0,02%)
  9. 5 Ewa Krawczyk
    542 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Głowacki
    1 011 (0,42%)
  2. 7 Adrian Piotr Robaczyński
    354 (0,15%)
  3. 6 Robert Krzysztof Stawiński
    446 (0,19%)
  4. 1 Magdalena Izabela Pilarska
    3 817 (1,59%)
  5. 2 Radosław Dariusz Fremel
    274 (0,11%)
  6. 5 Robert Dariusz Danisiewicz
    358 (0,15%)
  7. 8 Renata Grażyna Karolewska
    1 242 (0,52%)
  8. 4 Anna Małgorzata Gawron
    1 206 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marlena Edyta Majewska
    186 (0,08%)
  2. 1 Grzegorz Witold Andrysiak
    383 (0,16%)
  3. 4 Aleksandra Katarzyna Tomaszewska
    301 (0,13%)
  4. 5 Magdalena Karolina Piedo
    105 (0,04%)
  5. 10 Beniamin Gabriel Łaska
    236 (0,10%)
  6. 6 Krzysztof Stanisław Maciaszek
    132 (0,05%)
  7. 2 Piotr Dominik Gwis
    206 (0,09%)
  8. 7 Romana Stanisława Malinowska
    109 (0,05%)
  9. 3 Sebastian Dariusz Marendziak
    78 (0,03%)
  10. 9 Sylwia Agnieszka Walczak
    310 (0,13%)

Okręg 4

Piotrków Trybunalski, powiat bełchatowski, powiat łódzki wschodni, powiat piotrkowski, powiat radomszczański

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Bogdan Chrzanowski
    489 (0,25%)
  2. 3 Monika Justyna Pawlikowska
    1 121 (0,56%)
  3. 5 Marzanna Zofia Słomczyńska
    394 (0,20%)
  4. 1 Artur Zygmunt Ostrowski
    9 465 (4,77%)
  5. 8 Wojciech Jabłoński
    649 (0,33%)
  6. 2 Tadeusz Rozpara
    3 849 (1,94%)
  7. 4 Sergiusz Lech Kacperski
    381 (0,19%)
  8. 7 Anna Beata Bednarek
    836 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Jan Ziemba
    30 021 (15,12%)
  2. 6 Aleksandra Elminowska
    2 608 (1,31%)
  3. 4 Aneta Anna Niedźwiecka
    9 054 (4,56%)
  4. 2 Beata Zofia Dróżdż
    15 212 (7,66%)
  5. 5 Sebastian Derda
    3 713 (1,87%)
  6. 3 Krzysztof Feliks Szymczyk
    4 097 (2,06%)
  7. 7 Konrad Szymon Zyberyng
    3 184 (1,60%)
  8. 8 Dariusz Mariusz Rogut
    11 394 (5,74%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Sylwia Spólnicka
    10 116 (5,09%)
  2. 7 Magdalena Anna Miler
    1 199 (0,60%)
  3. 8 Sławomir Witold Wochna
    2 607 (1,31%)
  4. 1 Paweł Kowalczyk
    11 883 (5,98%)
  5. 2 Jacek Wiktor Kaczorowski
    5 804 (2,92%)
  6. 4 Jacek Marian Sokalski
    5 814 (2,93%)
  7. 6 Zuzanna Helena Bald
    770 (0,39%)
  8. 5 Michał Alama
    1 287 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 5 Magdalena Ewa Wasiewicz
    143 (0,07%)
  2. 1 Piotr Michał Budkiewicz
    1 184 (0,60%)
  3. 2 Bogusław Piotr Ciupka
    337 (0,17%)
  4. 3 Rafał Andrzej Kardas
    460 (0,23%)
  5. 4 Angelika Maria Tomasik
    258 (0,13%)
  6. 6 Ewelina Zdulska
    317 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jagoda Auguścik
    1 521 (0,77%)
  2. 2 Ryszard Józef Stangreciak
    549 (0,28%)
  3. 1 Marcin Paweł Caban
    4 716 (2,38%)
  4. 3 Sylwia Magdalena Pędziwiatr
    2 409 (1,21%)
  5. 4 Przemysław Stępień
    1 700 (0,86%)
  6. 8 Katarzyna Anna Śliwowska
    1 330 (0,67%)
  7. 5 Jolanta Maria Nowicka
    1 498 (0,75%)
  8. 7 Weronika Małgorzata Pochopień
    388 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Igor Jan Radziszewski
    325 (0,16%)
  2. 3 Weronika Agnieszka Słowińska
    437 (0,22%)
  3. 7 Michał Jan Gawroński
    181 (0,09%)
  4. 2 Dawid Paweł Kasprzyca
    243 (0,12%)
  5. 6 Joanna Magdalena Kurzela
    197 (0,10%)
  6. 4 Katarzyna Ewa Kleska
    417 (0,21%)
  7. 5 Patryk Adrian Ceranka
    162 (0,08%)
  8. 1 Mateusz Adam Kurczyna
    1 040 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Danielczyk
    189 (0,10%)
  2. 1 Arkadiusz Marek Miksa
    508 (0,26%)
  3. 4 Izabela Emilia Maciejewska
    307 (0,15%)
  4. 3 Aleksy Maria Wyszkowski
    101 (0,05%)
  5. 5 Marzena Monika Kulhawik
    95 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Eliza Jadwiga Bartkowska
    1 040 (0,52%)
  2. 1 Marek Marian Mazur
    10 340 (5,21%)
  3. 8 Miron Tadeusz Ossowski
    2 451 (1,23%)
  4. 4 Błażej Tadeusz Lewiński
    1 220 (0,61%)
  5. 6 Maria Kaczorowska
    1 527 (0,77%)
  6. 2 Jerzy Wojciech Kaczmarek
    5 232 (2,64%)
  7. 5 Monika Anna Sawicka
    1 544 (0,78%)
  8. 7 Jolanta Gandziarek
    963 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Katarzyna Radwańska
    625 (0,31%)
  2. 2 Justyna Katarzyna Maras
    416 (0,21%)
  3. 1 Przemysław Piotr Kosowski
    1 434 (0,72%)
  4. 4 Katarzyna Skośkiewicz
    230 (0,12%)
  5. 3 Marcin Tadeusz Flak
    500 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Bogusławska
    280 (0,14%)
  2. 3 Bartłomiej Jan Stefanek
    249 (0,13%)
  3. 2 Grzegorz Dylewski
    738 (0,37%)
  4. 4 Jan Andrzej Klimczak
    252 (0,13%)
  5. 5 Honorata Wiedeńska
    306 (0,15%)
  6. 7 Bożena Sikora
    607 (0,31%)
  7. 1 Andrzej Urbaniak
    560 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Ganicz
    165 (0,08%)
  2. 4 Aleksandra Niezgodzińska-Grocka
    241 (0,12%)
  3. 3 Tomasz Wojciech Skorupa
    328 (0,17%)
  4. 1 Andrzej Krzysztof Pawelczyk
    1 180 (0,59%)
  5. 2 Monika Zofia Sulka
    611 (0,31%)
  6. 6 Halina Barbara Szymańska
    547 (0,28%)
  7. 5 Jakub Przemysław Klimczak
    435 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Aneta Szklarek
    1 355 (0,68%)
  2. 3 Joanna Agnieszka Syncerek
    647 (0,33%)
  3. 2 Rafał Krzysztof Biernacki
    1 151 (0,58%)
  4. 6 Michał Benedykt Bratus
    509 (0,26%)
  5. 5 Agnieszka Anna Radzińska
    1 055 (0,53%)
  6. 1 Przemysław Szczepan Skupiński
    2 856 (1,44%)

Okręg 5

Skierniewice, powiat opoczyński, powiat rawski, powiat skierniewicki, powiat tomaszowski, powiat brzeziński

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Józef Smurzyński
    1 264 (0,83%)
  2. 5 Emilia Małgorzata Wiśniewska - Kabat
    385 (0,25%)
  3. 2 Lech Mikołaj Menke
    615 (0,40%)
  4. 7 Katarzyna Karolina Ciesielska
    936 (0,61%)
  5. 4 Adam Bogdan Iwaszkiewicz
    508 (0,33%)
  6. 6 Jacek Waldemar Staryga
    596 (0,39%)
  7. 3 Małgorzata Stanisława Karbowiak
    920 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Michał Wojciechowski
    28 148 (18,41%)
  2. 2 Ewa Beata Wendrowska
    7 311 (4,78%)
  3. 4 Paweł Sałek
    10 517 (6,88%)
  4. 3 Dariusz Paweł Antkiewicz
    1 179 (0,77%)
  5. 5 Paulina Krzysztofik
    2 587 (1,69%)
  6. 7 Janusz Kazimierz Ciesielski
    6 525 (4,27%)
  7. 6 Beata Ewa Ozga-Flejszer
    4 609 (3,01%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Gertruda Maria Lewandowska
    746 (0,49%)
  2. 7 Tadeusz Ryszard Bujnowski
    4 319 (2,82%)
  3. 1 Arkadiusz Paweł Gajewski
    9 895 (6,47%)
  4. 2 Renata Anna Nowak
    3 012 (1,97%)
  5. 6 Bartłomiej Krzysztof Matysiak
    1 264 (0,83%)
  6. 3 Andrzej Jerzy Senejko
    824 (0,54%)
  7. 4 Elżbieta Ewa Kuba
    1 232 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adrian Antoniak
    664 (0,43%)
  2. 2 Andrzej Fąk
    207 (0,14%)
  3. 3 Konrad Kamocki
    244 (0,16%)
  4. 6 Marlena Diana Mikulska
    133 (0,09%)
  5. 5 Kalina Maria Salamon
    124 (0,08%)
  6. 7 Patryk Jacek Fornalczyk
    163 (0,11%)
  7. 4 Ewelina Płocka
    295 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Małgorzata Bartosiak-Chylak
    336 (0,22%)
  2. 1 Sławomir Stanisław Róg
    3 510 (2,30%)
  3. 4 Krzysztof Waldemar Kowalski
    1 305 (0,85%)
  4. 2 Małgorzata Anna Lewandowska
    1 818 (1,19%)
  5. 3 Ewa Barbara Liszewska
    727 (0,48%)
  6. 5 Paweł Piotr Kobyłczak
    493 (0,32%)
  7. 7 Łukasz Chachuła
    1 410 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adrian Sęk
    885 (0,58%)
  2. 7 Ewelina Anna Błoch
    193 (0,13%)
  3. 3 Łukasz Jakub Trzonek
    291 (0,19%)
  4. 2 Andrzej Gawałkiewicz
    184 (0,12%)
  5. 5 Karolina Anna Żak
    418 (0,27%)
  6. 4 Michał Mariusz Specjalski
    123 (0,08%)
  7. 6 Maja Ruben
    104 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Waldemar Adam Śliwkiewicz
    101 (0,07%)
  2. 4 Piotr Eugeniusz Chądzyński
    60 (0,04%)
  3. 2 Arkadiusz Jan Kulhawik
    58 (0,04%)
  4. 3 Maria Jung
    106 (0,07%)
  5. 1 Edyta Manzel
    298 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Klimczak
    19 694 (12,88%)
  2. 2 Artur Jan Bagieński
    16 984 (11,11%)
  3. 3 Grażyna Marianna Olszewska
    883 (0,58%)
  4. 4 Iwona Maria Dudka
    817 (0,53%)
  5. 6 Jan Żerek
    953 (0,62%)
  6. 5 Małgorzata Maria Koras
    268 (0,18%)
  7. 7 Włodzimierz Wojtaszek
    861 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Ossowicka
    252 (0,16%)
  2. 1 Bartłomiej Gabriel Wiśniewski
    479 (0,31%)
  3. 3 Olga Joanna Fajkowska
    279 (0,18%)
  4. 2 Jakub Kobyliński
    179 (0,12%)
  5. 6 Anna Izabela Stalmierska
    152 (0,10%)
  6. 5 Tomasz Maciej Piątkowski
    347 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wiktor Kamil Sikora
    110 (0,07%)
  2. 1 Sylwester Nowakowski
    289 (0,19%)
  3. 3 Anna Maria Sobczyk
    302 (0,20%)
  4. 2 Mirosława Włodarczyk
    156 (0,10%)
  5. 5 Marian Stanisław Jaszczuk
    48 (0,03%)
  6. 6 Anna Aneta Piątkowska
    232 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marta Panak
    1 219 (0,80%)
  2. 4 Mariusz Łukasz Podpora
    223 (0,15%)
  3. 6 Tomasz Lewandowski
    457 (0,30%)
  4. 3 Julia Anna Klemba
    335 (0,22%)
  5. 5 Joanna Agnieszka Bies
    145 (0,09%)
  6. 2 Rafał Bartosiewicz
    358 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daniel Łukasz Łukasiewicz
    749 (0,49%)
  2. 3 Ilona Anna Grzybowska
    668 (0,44%)
  3. 4 Jakub Mateusz Gawron
    366 (0,24%)
  4. 1 Zuzanna Iwona Gajda
    1 892 (1,24%)
  5. 2 Jerzy Borys
    436 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Oleksandr Stolarczuk
    150 (0,10%)
  2. 1 Jolanta Teresa Gos
    325 (0,21%)
  3. 2 Wojciech Telenga
    132 (0,09%)
  4. 4 Marcin Stefański
    185 (0,12%)
  5. 3 Agnieszka Katarzyna Jabłońska
    349 (0,23%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

Najczęściej czytane