Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Świerzawa ulice: Dworcowa, Kościuszki, Łączna, Spółdzielcza, Zielona, Złotoryjska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Beata Elżbieta Stępień
97
(48,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ
-
15
Jarosław Mariusz Sikora
26
(13,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Jerzy Marek Mosoń
37
(18,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Eugeniusz Zygfryd Dudek
38
(19,19%)
Okręg 2
Świerzawa ulice: Młyńska, Mostowa, Ogrodowa, Plac Bolesława Piasta, Plac Zamkowy, Polna, Skowronia Góra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Jakub Krzysztof Jagiełło
124
(61,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ
-
15
Paweł Jędrzejewski
11
(5,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Stanisław Rosiński
66
(32,84%)
Okręg 3
Świerzawa ulice: Jeleniogórska, Kusocińskiego, Plac Strzelecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Monika Anna Fara-Obajda
90
(43,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Janusz Stanisław Michoń
115
(56,10%)
Okręg 4
Świerzawa ulice: Mickiewicza, Parkowa, Plac Najświętszej Marii Panny, Plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Krzysztof Zbigniew Sekuła
105
(48,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ
-
15
Jacek Józef Obora
29
(13,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Małgorzata Piórczyńska
62
(28,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mieczysław Alojzy Dobroń
20
(9,26%)
Okręg 5
Świerzawa: ulica Reymonta, sołectwo Rzeszówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Rafał Zbigniew Lichoś
178
(71,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ
-
15
Joanna Leokadia Tietianiec
20
(8,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Izabela Honorata Szymczyk
52
(20,80%)
Okręg 6
sołectwo Biegoszów, sołectwo Gozdno, sołectwo Nowy Kościół: ulica Kolejowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Teresa Róg
115
(65,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Mieczysław Julian Hajder
60
(34,29%)
Okręg 7
sołectwo Nowy Kościół ulica Jeleniogórska, część wsi Nowy Kościół-Dynowice, część wsi Nowy Kościół-Różana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Agnieszka Małgorzata Krupienia-Jaros
83
(58,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Marian Andrzej Matusiak
60
(41,96%)
Okręg 8
sołectwo Nowy Kościół ulice: Ciemna, Fabryczna, Szkolna, Złotoryjska, część wsi Nowy Kościół-Krzeniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Krzysztof Stefan Motyl
120
(64,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Janusz Bembenik
37
(19,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Robert Albert Kuryś
30
(16,04%)
Okręg 9
sołectwo Stara Kraśnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Elżbieta Bąk
101
(36,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ
-
15
Kazimierz Tabas
18
(6,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Chlebosz
156
(56,73%)
Okręg 10
sołectwo Sędziszowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Bogusław Szyja
49
(26,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ
-
15
Władysław Pawluch
20
(10,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Przemysław Szczucki
78
(42,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Bernardyna Grzybczyk
37
(20,11%)
Okręg 11
sołectwo Sokołowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Urszula Małgorzata Zajda
141
(60,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ
-
15
Krystian Krzysztof Dudek
14
(5,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Roman Żukrowski
80
(34,04%)
Okręg 12
sołectwo Podgórki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Piotr Bogusław Ratajski
46
(30,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ
-
15
Mariusz Moryc
34
(22,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Sylwia Maria Pakosz
46
(30,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Eugeniusz Antoni Dziedzic
23
(15,44%)
Okręg 13
sołectwo Lubiechowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Paweł Wawrzyniec Drożdż
141
(53,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Sławomir Grzegorz Gołuch
49
(18,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Stanisław Mroczkowski
73
(27,76%)
Okręg 14
sołectwo Dobków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Anna Danuta Kuczyńska - Mosoczy
83
(45,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Daniel Grzeszykowski
101
(54,89%)
Okręg 15
sołectwo Rząśnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO
-
16
Józef Stefan Zając
105
(62,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA
-
17
Paulina Małgorzata Szłapa
62
(37,13%)