Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Iława
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Antoni Kwaśniewski
98
(0,79%)
-
1
Marcin Jerzy Woźniak
698
(5,61%)
-
3
Stanisław Zbigniew Szczypski
149
(1,20%)
-
2
Grażyna Kłodnicka
76
(0,61%)
-
6
Zbigniew Szczypiński
70
(0,56%)
-
9
Artur Michalczyk
70
(0,56%)
-
7
Dorota Pawłowska
41
(0,33%)
-
5
Kamila Kądziela
75
(0,60%)
-
8
Klaudia Agnieszka Jakubowska
30
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Karol Kozłowski
30
(0,24%)
-
4
Agnieszka Kotowska
47
(0,38%)
-
6
Krystyna Teresa Donarska
15
(0,12%)
-
3
Waldemar Filaber
119
(0,96%)
-
1
Krzysztof Łucjan Wilczyński
191
(1,54%)
-
5
Dawid Lech Karczewski
61
(0,49%)
-
2
Katarzyna Anna Kabat
134
(1,08%)
-
9
Artur Potocki
43
(0,35%)
-
8
Sabina Lamparska
47
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Marek Andrzej Lessman
55
(0,44%)
-
9
Andrzej Stanisław Buk
590
(4,74%)
-
1
Maciej Marian Rygielski
1 025
(8,24%)
-
2
Anna Beata Gajewska
236
(1,90%)
-
5
Henryk Adam Kopański
193
(1,55%)
-
4
Jolanta Dorota Rynkowska
150
(1,21%)
-
3
Edward Jasik
316
(2,54%)
-
6
Elżbieta Cecylia Karasiewicz
86
(0,69%)
-
7
Małgorzata Elżbieta Wasiewska
77
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
8
Beata Niksa
162
(1,30%)
-
2
Eugeniusz Jan Dembek
530
(4,26%)
-
9
Jarosław Józef Maśkiewicz
294
(2,36%)
-
3
Wojciech Dobrzeniecki
514
(4,13%)
-
4
Maria Jolanta Lepianka
215
(1,73%)
-
1
Ewa Junkier
898
(7,22%)
-
5
Piotr Robert Ambroziak
309
(2,48%)
-
7
Kajetan Rzeziński
133
(1,07%)
-
6
Elżbieta Kuczmarska
81
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Krzysztof Kaźmierski
100
(0,80%)
-
1
Piotr Jacek Jackowski
1 196
(9,62%)
-
2
Grażyna Anna Laskowska
282
(2,27%)
-
3
Henryk Witkowski
482
(3,88%)
-
6
Jarosław Stanisław Olszewski
188
(1,51%)
-
7
Danuta Maria Danyłec
80
(0,64%)
-
4
Róża Nitkowska
124
(1,00%)
-
9
Jerzy Płuciennik
411
(3,31%)
-
8
Olga Rykaczewska
308
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Marek Józef Polański
665
(5,35%)
-
2
Iwona Maria Płoska
103
(0,83%)
-
4
Wioletta Zabłotna
85
(0,68%)
-
5
Przemysław Hubert Pierunek
38
(0,31%)
-
6
Sabina Krystyna Górska
26
(0,21%)
-
7
Maciej Witold Marciniak
116
(0,93%)
-
8
Mariola Grażyna Jakubowska-Pilimon
18
(0,14%)
-
9
Stanisław Kastrau
256
(2,06%)
-
3
Tomasz Krzysztof Lewandowski
99
(0,80%)
Okręg 2
Miasto Lubawa, Gmina Lubawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Marianna Bartkowska
104
(1,37%)
-
2
Jan Licznerski
307
(4,03%)
-
7
Brygida Krystyna Dutkiewicz
91
(1,20%)
-
1
Stanisław Adam Kruszewski
331
(4,35%)
-
4
Helena Antonina Ornaf
126
(1,66%)
-
6
Mikołaj Garus
74
(0,97%)
-
5
Wiesław Wiśniewski
49
(0,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Agnieszka Iwona Deptuła
206
(2,71%)
-
2
Alina Erdene-Ochir
75
(0,99%)
-
5
Janusz Maksymilian Pszczoliński
288
(3,78%)
-
3
Marcin Bednarczyk
242
(3,18%)
-
7
Bogusław Józefowicz
273
(3,59%)
-
6
Joanna Wrońska
232
(3,05%)
-
1
Marek Borkowski
474
(6,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
7
Sławomir Jamroży
186
(2,44%)
-
3
Joanna Maria Kaczmar
151
(1,98%)
-
4
Barbara Anna Dejna
70
(0,92%)
-
2
Mirosław Wojciech Kowalczyk
252
(3,31%)
-
5
Zygmunt Kasprowicz
105
(1,38%)
-
1
Stanisław Marek Kieruzel
192
(2,52%)
-
6
Renata Galińska
79
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jan Edward Kamiński
144
(1,89%)
-
6
Elżbieta Wiśniewska
145
(1,91%)
-
5
Wioletta Graszek
131
(1,72%)
-
3
Krzysztof Krawiecki
190
(2,50%)
-
2
Zenon Paprocki
431
(5,66%)
-
4
Anna Ewa Krotowska
91
(1,20%)
-
1
Bolesław Henryk Zawadzki
1 117
(14,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
3
Stanisław Ewertowski
239
(3,14%)
-
6
Kinga Stanisława Okuniewska
202
(2,65%)
-
2
Anna Szczawińska
171
(2,25%)
-
4
Katarzyna Klejna
30
(0,39%)
-
5
Roman Graszkiewicz
128
(1,68%)
-
7
Marian Licznerski
272
(3,57%)
-
1
Marian Golder
411
(5,40%)
Okręg 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ewelina Sagan
133
(2,94%)
-
3
Violetta Elżbieta Dąbrowska
37
(0,82%)
-
1
Jerzy Marian Osowski
138
(3,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Zofia Kołakowska-Halbersztadt
102
(2,25%)
-
1
Ryszard Jurkiewicz
558
(12,32%)
-
2
Maria Irena Taranowska
336
(7,42%)
-
5
Marcin Gietka
136
(3,00%)
-
3
Krzysztof Jan Waluszkowski
72
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
2
Bartosz Miłosz Kućmin
67
(1,48%)
-
3
Anna Stanisława Wanic
56
(1,24%)
-
1
Mariola Zdrojewska
140
(3,09%)
-
4
Zbigniew Grzegorz Żmudziński
77
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marek Stanisław Olejnik
217
(4,79%)
-
1
Kazimierz Parowicz
310
(6,84%)
-
4
Iwo Paweł Myśliński
205
(4,53%)
-
3
Janina Gałkus
114
(2,52%)
-
5
Ewa Jagła
114
(2,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Bogumiła Jadwiga Kowalska
406
(8,96%)
-
2
Wiesław Musiał
540
(11,92%)
-
5
Henryk Plis
136
(3,00%)
-
4
Danuta Monika Fuks
146
(3,22%)
-
3
Marian Krzysztof Szkamelski
489
(10,80%)
Okręg 4
Gmina Kisielice, Gmina Zalewo, Gmina Susz
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Piotr Węgier
283
(2,85%)
-
2
Zbigniew Alojzy Głowacki
154
(1,55%)
-
4
Jadwiga Rucińska
49
(0,49%)
-
3
Eugeniusz Rogowski
66
(0,66%)
-
6
Joanna Anna Kiers-Wasylow
6
(0,06%)
-
7
Andrzej Antoni Miller
50
(0,50%)
-
8
Urszula Szczepaniak
106
(1,07%)
-
5
Karol Banaś
104
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Bożena Skwara
40
(0,40%)
-
5
Marcin Warzechowski
39
(0,39%)
-
7
Jarosław Dąbrowski
66
(0,66%)
-
8
Joanna Agata Wielogórska
12
(0,12%)
-
1
Bartosz Piotr Bielawski
987
(9,94%)
-
2
Irena Piechota
200
(2,01%)
-
4
Sławomir Jan Dąbrowski
346
(3,48%)
-
3
Henryka Leokadia Skorczewska
58
(0,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Andrzej Ludwik Szysler
188
(1,89%)
-
4
Jacek Dobrowolski
79
(0,80%)
-
6
Zbigniew Michał Reszka
66
(0,66%)
-
2
Wiesław Olszewski
441
(4,44%)
-
1
Regina Szpindler
1 005
(10,12%)
-
7
Magdalena Anita Kierbedź
47
(0,47%)
-
3
Wojciech Jacenty Wyganowski
129
(1,30%)
-
5
Renata Władysława Celanowicz
65
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
4
Agnieszka Mądra
178
(1,79%)
-
2
Andrzej Piasecki
89
(0,90%)
-
5
Przemysław Witkowski
20
(0,20%)
-
3
Mariusz Kupczyński
579
(5,83%)
-
7
Róża Aniela Kwaśniewska
20
(0,20%)
-
8
Jadwiga Petrykowska
157
(1,58%)
-
6
Rafał Marcin Młodawski
34
(0,34%)
-
1
Edward Jan Całka
494
(4,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Roman Świergolski
331
(3,33%)
-
5
Danuta Krystyna Matwiejczak
122
(1,23%)
-
7
Jan Adam Sadowski
456
(4,59%)
-
6
Sylwia Homa
54
(0,54%)
-
1
Andrzej Tomasz Dawid
589
(5,93%)
-
4
Renata Gólcz
88
(0,89%)
-
3
Hanna Alicja Bobek
120
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
6
Wiesława Ewa Łatoszyńska
19
(0,19%)
-
3
Jarosław Piechotka
473
(4,76%)
-
4
Lucyna Górnik
448
(4,51%)
-
2
Tomasz Koprowiak
278
(2,80%)
-
1
Grażyna Irena Taborek
502
(5,06%)
-
5
Barbara Kwiatkowska
131
(1,32%)
-
8
Piotr Zdzichowski
131
(1,32%)
-
7
Piotr Pyza
30
(0,30%)