Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - górowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto i Gmina Góra

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 8 Elżbieta Maćkowska
    193 (2,82%)
  2. 5 Andrzej Henryk Wałęga
    234 (3,42%)
  3. 4 Urszula Małgorzata Szmydyńska
    610 (8,90%)
  4. 6 Katarzyna Małgorzata Maksymczuk
    207 (3,02%)
  5. 1 Marek Dariusz Biernacki
    365 (5,33%)
  6. 3 Ryszard Krzysztof Wawer
    390 (5,69%)
  7. 2 Tomasz Pilawka
    255 (3,72%)
  8. 10 Jan Antoni Rewers
    153 (2,23%)
  9. 9 Anita Maria Heinze-Kasprzak
    279 (4,07%)
  10. 7 Kazimierz Kobus
    136 (1,99%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 8 Przemysław Józef Urbański
    13 (0,19%)
  2. 9 Karolina Anna Rapior
    20 (0,29%)
  3. 1 Grzegorz Aleksander Trojanek
    484 (7,06%)
  4. 2 Dariusz Krzysztof Wołowicz
    80 (1,17%)
  5. 4 Jerzy Jakuczun
    48 (0,70%)
  6. 5 Walentyna Bojczuk
    14 (0,20%)
  7. 3 Agnieszka Katarzyna Kordek-Chmielewska
    20 (0,29%)
  8. 6 Mirosława Grabowska
    11 (0,16%)
  9. 7 Urszula Elżbieta Żyjewska
    30 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Kamil Jakub Kutny
    158 (2,31%)
  2. 1 Kazimierz Bogucki
    435 (6,35%)
  3. 3 Tadeusz Zenon Rolny
    253 (3,69%)
  4. 4 Tadeusz Feliks Tutkalik
    206 (3,01%)
  5. 2 Anna Ewa Szalkowska
    167 (2,44%)
  6. 7 Krystyna Maria Bandoch
    88 (1,28%)
  7. 5 Mirosław Żłobiński
    284 (4,15%)
  8. 9 Dorota Ewa Chochowska
    54 (0,79%)
  9. 8 Lucyna Wilkiewicz
    129 (1,88%)
  10. 10 Rafał Paweł Dąbkowski
    118 (1,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Franciszek Jan Nakoneczny
    326 (4,76%)
  2. 1 Andrzej Rogala
    372 (5,43%)
  3. 3 Tadeusz Podwiński
    87 (1,27%)
  4. 4 Katarzyna Zofia Jabłońska
    137 (2,00%)
  5. 5 Helena Irena Szczepańska
    129 (1,88%)
  6. 7 Justyna Czajewska
    104 (1,52%)
  7. 6 Piotr Waldemar First
    88 (1,28%)
  8. 8 Katarzyna Magdalena Boguszyk-Pypeć
    54 (0,79%)
  9. 9 Arkadiusz Gortych
    120 (1,75%)

Okręg 2

Miasto i Gmina Wąsosz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grażyna Owczarek
    469 (15,74%)
  2. 5 Mateusz Kozłowski
    130 (4,36%)
  3. 2 Krystyna Teresa Maksymiak
    91 (3,05%)
  4. 4 Sławomir Stanisław Turowski
    158 (5,30%)
  5. 3 Wiesław Jerzy Pospiech
    131 (4,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Szymanowicz
    248 (8,32%)
  2. 2 Halina Emerle-Tubielewicz
    59 (1,98%)
  3. 3 Katarzyna Gleń
    248 (8,32%)
  4. 4 Joanna Nicpoń
    126 (4,23%)
  5. 5 Zbigniew Zdzisław Niedzielski
    90 (3,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Klaudia Urszula Stępkowska
    145 (4,87%)
  2. 4 Eryk Dariusz Aleksandrowicz
    174 (5,84%)
  3. 3 Grzegorz Patryk Kordiak
    418 (14,03%)
  4. 2 Marlena Grabarz
    303 (10,17%)
  5. 5 Joanna Jadwiga Lorenc
    189 (6,34%)

Okręg 3

Gmina Jemielno, Gmina Niechlów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bożena Maria Głuszko
    115 (3,60%)
  2. 1 Ryszard Waldemar Pietrowiak
    268 (8,39%)
  3. 2 Grzegorz Łagoda
    198 (6,20%)
  4. 3 Mariola Szurynowska
    335 (10,49%)
  5. 4 Tadeusz Marian Smoliński
    219 (6,86%)
  6. 6 Joanna Agnieszka Wrona
    98 (3,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aneta Teresa Juska
    43 (1,35%)
  2. 4 Katarzyna Beata Kurdek
    81 (2,54%)
  3. 1 Marcin Piotr Jóźwiak
    438 (13,72%)
  4. 2 Danuta Nuckowska-Ciulak
    132 (4,13%)
  5. 5 Jan Sowa
    135 (4,23%)
  6. 3 Paweł Wróblewski
    210 (6,58%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Elżbieta Gumińska
    60 (1,88%)
  2. 3 Antoni Rutkowski
    133 (4,17%)
  3. 1 Jan Czerwiński
    386 (12,09%)
  4. 2 Michał Tadeusz Krochta
    227 (7,11%)
  5. 4 Karolina Wardzała
    55 (1,72%)
  6. 6 Dorota Pawlik
    60 (1,88%)