Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - złotoryjski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Złotoryja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwester Adam Abramek
    12 (0,19%)
  2. 3 Paweł Niklewicz
    23 (0,36%)
  3. 7 Zuzanna Maria Cybulska
    8 (0,13%)
  4. 8 Lucjan Daniel Pawlukiewicz
    12 (0,19%)
  5. 6 Zofia Faryniarz
    13 (0,20%)
  6. 4 Krystyna Wnęk
    25 (0,39%)
  7. 5 Lidia Świerczewska
    12 (0,19%)
  8. 1 Wiesław Antoni Woźniak
    236 (3,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Chmielowska
    39 (0,61%)
  2. 2 Edyta Danuta Mularczyk
    193 (3,02%)
  3. 1 Ryszard Wincenty Raszkiewicz
    529 (8,27%)
  4. 3 Jan Tokarski
    120 (1,88%)
  5. 4 Bogusława Leśny
    37 (0,58%)
  6. 6 Monika Anna Kwapińska
    26 (0,41%)
  7. 8 Łukasz Sebastian Łuniewski
    233 (3,64%)
  8. 7 Andrzej Stanisław Mróz
    57 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Władysław Ryszard Grocki
    385 (6,02%)
  2. 3 Jan Józef Markiewicz
    259 (4,05%)
  3. 4 Sława Kolano
    163 (2,55%)
  4. 5 Jacek Szymański
    67 (1,05%)
  5. 1 Anna Agnieszka Melska
    587 (9,18%)
  6. 6 Dorota Bronisława Wojtko
    121 (1,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Wiktor Świerczyński
    237 (3,71%)
  2. 5 Ewa Rusin
    73 (1,14%)
  3. 4 Małgorzata Miara-Stępień
    211 (3,30%)
  4. 6 Adam Jan Karpik
    47 (0,74%)
  5. 7 Barbara Maria Prus
    127 (1,99%)
  6. 8 Michał Andrzej Cwynar
    135 (2,11%)
  7. 2 Elżbieta Blachura
    232 (3,63%)
  8. 3 Anna Izabela Krupa
    53 (0,83%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kamil Krzysztof Krupiński
    94 (1,47%)
  2. 2 Krystyna Perlak
    114 (1,78%)
  3. 1 Rafał Miara
    634 (9,92%)
  4. 8 Eugeniusz Trytek
    71 (1,11%)
  5. 7 Dominika Barbara Rychta
    21 (0,33%)
  6. 4 Mirosława Irena Rystwej-Skibińska
    35 (0,55%)
  7. 5 Michał Edmund Behnke
    82 (1,28%)
  8. 6 Wojciech Łabędzki
    88 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Zapart-Czasławska
    53 (0,83%)
  2. 2 Mariusz Piotr Czech
    97 (1,52%)
  3. 1 Paweł Piotr Macuga
    371 (5,80%)
  4. 6 Janusz Maciej Kowalczyk
    56 (0,88%)
  5. 8 Maciej Damian Dawidziuk
    73 (1,14%)
  6. 7 Stanisław Dechnik
    194 (3,03%)
  7. 3 Lidia Jaremko
    62 (0,97%)
  8. 5 Beata Ewa Jańta
    76 (1,19%)

Okręg 2

Gmina Złotoryja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zofia Słomiana
    9 (0,32%)
  2. 2 Edmund Łojko
    222 (7,97%)
  3. 4 Paweł Wojciech Grzyb
    5 (0,18%)
  4. 1 Maria Pyra
    60 (2,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wanda Grabos
    321 (11,53%)
  2. 2 Jacek Kazimierz Dębski
    149 (5,35%)
  3. 3 Beata Katarzyna Stachera
    119 (4,27%)
  4. 4 Jan Eugeniusz Krzepisz
    91 (3,27%)
  5. 5 Kazimierz Stefan Gregulski
    145 (5,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosław Jan Gaweł
    78 (2,80%)
  2. 2 Henryk Krupa
    121 (4,35%)
  3. 1 Irena Niemczycka
    377 (13,54%)
  4. 3 Maria Stelmachowicz
    49 (1,76%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elwira Sława Gogula
    321 (11,53%)
  2. 2 Jacek Dariusz Tyc
    78 (2,80%)
  3. 3 Henryk Julian Stefanko
    28 (1,01%)
  4. 5 Mirosław Makuch
    65 (2,33%)
  5. 4 Grażyna Jadwiga Stawińska
    18 (0,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Marian Suchan
    26 (0,93%)
  2. 4 Wiesław Eck
    18 (0,65%)
  3. 5 Monika Agnieszka Komarnicka
    34 (1,22%)
  4. 3 Agnieszka Magdalena Łucka
    73 (2,62%)
  5. 1 Joanna Maria Traczyk
    79 (2,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Anna Mazur
    43 (1,54%)
  2. 1 Tomasz Jan Hajdun
    133 (4,78%)
  3. 2 Robert Wojciech Rak
    63 (2,26%)
  4. 5 Michał Marek Wozowczyk
    51 (1,83%)
  5. 4 Anna Znamirowska-Bajowska
    8 (0,29%)

Okręg 3

Miasto i Gmina Świerzawa, Miasto Wojcieszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Marzena Mazurek
    25 (0,59%)
  2. 4 Krystyna Jodziewicz
    32 (0,75%)
  3. 5 Jolanta Ewa Skawińska-Kostka
    25 (0,59%)
  4. 1 Zbigniew Zięba
    266 (6,23%)
  5. 6 Igor Dominik Brzezicki
    114 (2,67%)
  6. 2 Edward Bernard Grabski
    153 (3,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Augustyn Pietruszka
    255 (5,97%)
  2. 5 Anna Gralak
    13 (0,30%)
  3. 2 Teresa Zofia Walmont
    16 (0,37%)
  4. 3 Waldemar Piotr Kwieciński
    116 (2,72%)
  5. 6 Józef Bogusław Zdziechowicz
    47 (1,10%)
  6. 4 Gizela Teresa Kuraś
    36 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Andrzej Zajda
    121 (2,83%)
  2. 1 Lech Olszanicki
    241 (5,64%)
  3. 4 Sebastian Patryk Łabędzki
    84 (1,97%)
  4. 2 Ewa Joanna Ziemak
    103 (2,41%)
  5. 5 Jolanta Szumowska
    90 (2,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Iwona Emilia Siwińska
    232 (5,43%)
  2. 3 Krzysztof Marian Kogut
    45 (1,05%)
  3. 2 Irena Łapaj
    104 (2,44%)
  4. 4 Maria Grudniewicz-Baraniecka
    38 (0,89%)
  5. 5 Adrian Bronisław Włodarczak
    42 (0,98%)
  6. 6 Waldemar Ciechanowicz
    25 (0,59%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Magdalena Sikorska
    76 (1,78%)
  2. 4 Janina Stanisława Łapińska
    25 (0,59%)
  3. 1 Zbigniew Mosoń
    434 (10,16%)
  4. 6 Józef Roman Sudoł
    237 (5,55%)
  5. 3 Józef Dąbrowski
    29 (0,68%)
  6. 2 Grażyna Emilia Kuczyńska
    68 (1,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Horodyski
    622 (14,56%)
  2. 5 Tomasz Kazimierz Ochab
    55 (1,29%)
  3. 3 Maria Krupienia
    109 (2,55%)
  4. 4 Paweł Jan Lipski
    164 (3,84%)
  5. 2 Mariola Jadwiga Markowska
    166 (3,89%)
  6. 6 Agnieszka Engler
    63 (1,48%)

Okręg 4

Gmina Zagrodno, Gmina Pielgrzymka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Kinach
    122 (3,02%)
  2. 1 Stanisław Grzyb
    284 (7,03%)
  3. 3 Maciej Daniel Koszelowski
    187 (4,63%)
  4. 6 Zofia Dertkowska
    27 (0,67%)
  5. 5 Wioletta Jolanta Paluszek
    74 (1,83%)
  6. 4 Anna Maria Abramek
    34 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Słonina
    160 (3,96%)
  2. 4 Anna Lisowska
    123 (3,04%)
  3. 5 Krystyna Kamińska
    20 (0,50%)
  4. 3 Krzysztof Andrzej Dobrucki
    57 (1,41%)
  5. 2 Laura Rozalia Ogonowska
    147 (3,64%)
  6. 6 Piotr Stanisław Janczyszyn
    199 (4,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aleksandra Nowaczewska
    53 (1,31%)
  2. 3 Bożena Czernatowicz
    152 (3,76%)
  3. 1 Barbara Bożena Kołodziej
    720 (17,82%)
  4. 5 Grzegorz Dominik Gajda
    142 (3,51%)
  5. 2 Piotr Grzegorz Łazanowski
    84 (2,08%)
  6. 6 Gustaw Kłosowicz
    105 (2,60%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Władysława Kulasiak-Polak
    14 (0,35%)
  2. 2 Anna Dobrucka-Mitura
    114 (2,82%)
  3. 5 Michał Wojciech Hołownia
    74 (1,83%)
  4. 6 Jadwiga Dorota Rojecka-Bałut
    42 (1,04%)
  5. 3 Czesław Zbigniew Szewczyk
    31 (0,77%)
  6. 1 Michał Karol Drelinkiewicz
    182 (4,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Jan Górajec
    230 (5,69%)
  2. 3 Sabina Dorota Orzech
    57 (1,41%)
  3. 5 Kacper Kapral
    21 (0,52%)
  4. 6 Mateusz Zbigniew Schult
    1 (0,02%)
  5. 2 Joanna Elżbieta Bernasiewicz
    45 (1,11%)
  6. 4 Aleksandra Bartkiewicz
    21 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Leszek Adam Leśniak
    90 (2,23%)
  2. 5 Violetta Michalina Ludynia
    32 (0,79%)
  3. 2 Henryk Jurzak
    111 (2,75%)
  4. 3 Renata Rumianowska
    9 (0,22%)
  5. 4 Ewelina Barbara Stolarczyk
    63 (1,56%)
  6. 1 Jakub Kosiński
    213 (5,27%)