Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gorzów Wielkopolski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Akacjowa, Baczewskiego, Bielikowa, Bindera, Biwakowa, Bledzewska, Bociania, Braci Paździorków, Bracka, Brauna, Brzozowa, Budowlanych, Bydgoska, Chabrowa, Chmielna, Chorągwiana, Cicha, Cysterska, Czechowska, Deszczowa, Dojazdowa, Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Drozdowa, Drużynowa, Dworska, Dziewięciu Muz, Fabryczna, Furmanka, Gajowa, Głowackiego, Gnieźnieńska, Gospodarska, Góra Powstańców, Grabowa, Graniczna, Grobla, Grochowa, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hermy, Hufcowa, Inowrocławska, Jaskółcza, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jęczmienna, Junacka, Jutowa, Karnińska, Kasprzaka, Kirkora, Klonowa, Kłosowa, Knaka, Kobylogórska, Kolejowa, Koniawska, Korsaka, Kowalskiego, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krzywa, Kujawska, Kukułcza, Kwiatowa, Lambora, Leśna, Leszczynowa , Lipowa, Ludowa, Łagodzińska, Łąkowa, Łysa, Makowa, Malinowa, Małopolska, Małorolnych, Mazowiecka, Mazurkowa, Mechaniczna, Miernicza, Międzychodzka, Miodowa, Morelowa, Niwicka, Nizinna, Nowa, Nowy Dwór, Ogrodowa, Orzechowa, Orzeszkowej, Osadnicza, Osiedlowa, Owcza, Paradyska, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Pilska, Plac Staromiejski, Podgórna, Podmiejska, Podmiejska Boczna, Pogodna, Polna, Poleska, Południowa, Portowa, Poznańska, Półwiejska, Prosta, Przemysłowa, Pszenna, Ptasia, Rodła, Różana, Rumiankowa, Rzepińska, Sadowa, Siedlicka, Sielska, Sierakowska, Siewna, Skautów, Skowronkowa, Skrajna, Skromna, Słabońskiego, Słowicza, Sowia, Spokojna, Spółdzielców, Strażacka, Stroma, Sulęcińska, Sybiraków, Szamarzewskiego, Szkolna, Szlachecka, Szpitalna, Śląska, Środkowa, Świetlana, Świętego Jerzego, Targowa, Teatralna, Tkacka, Torfowa, Toruńska, Towarowa, Tymiankowa, Ulimska, Urocza, Urodzajna, Uskok, Walczaka nr 13, 13A, 15, Walczaka od nr 2 do nr 11, Wał Długi, Wał Okrężny, Wał Poprzeczny, Wał Śluzy, Warszawska od nr 1 do nr 74, Warszawska od nr 75 do nr 298, Waryńskiego, Wawrowska, Wawrzyniaka, Wągrowiecka, Wąska, Wiatraczna, Widok, Wierzbowa, Willowa, Winna, Włościańska, Woskowa, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zakład Karny, Zastępowa, Zbąszyńska, Zieleniecka, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Zuchów, Żerańska, Żniwna, Żurawia, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daria Renata Stelmach
    52 (0,63%)
  2. 2 Iwona Teresa Filon-Król
    106 (1,29%)
  3. 3 Stanisław Bożydar Lewandowski
    114 (1,38%)
  4. 1 Alicja Julia Burdzińska
    857 (10,39%)
  5. 4 Andrzej Pieńkowski
    528 (6,40%)
  6. 7 Bogusław Nowak
    273 (3,31%)
  7. 6 Lucyna Kosiorowska
    52 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Patryk Jan Broszko
    1 073 (13,01%)
  2. 2 Piotr Zwierzchlewski
    257 (3,12%)
  3. 3 Albert Stanisław Madej
    532 (6,45%)
  4. 4 Joanna Urda
    131 (1,59%)
  5. 6 Barbara Kozińska
    135 (1,64%)
  6. 7 Piotr Dariusz Paluch
    1 074 (13,02%)
  7. 5 Justyna Katarzyna Krok
    126 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariusz Jacek Lemieszewski
    48 (0,58%)
  2. 3 Jolanta Zienkiewicz
    22 (0,27%)
  3. 7 Katarzyna Wachowicz
    16 (0,19%)
  4. 6 Dorota Anna Kawczyńska
    20 (0,24%)
  5. 1 Stefan Mieczysław Sejwa
    282 (3,42%)
  6. 2 Marcin Małyszko
    30 (0,36%)
  7. 5 Mateusz Wojciech Aksentowicz
    10 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Bolesław Sejwa
    203 (2,46%)
  2. 3 Karol Jerzy Pecyna
    64 (0,78%)
  3. 6 Małgorzata Elżbieta Jakubowska
    49 (0,59%)
  4. 7 Maciej Pomorski
    87 (1,05%)
  5. 4 Anna Izabela Łaniewska
    110 (1,33%)
  6. 5 Angelika Agata Zacierka
    72 (0,87%)
  7. 1 Grzegorz Antoni Musiałowicz
    365 (4,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Krystyna Korzeniowska
    109 (1,32%)
  2. 4 Aleksandra Sibińska-Szadna
    280 (3,39%)
  3. 2 Jarosław Baryła
    224 (2,72%)
  4. 1 Radosław Artur Wróblewski
    721 (8,74%)
  5. 6 Edward Andrusyszyn
    59 (0,72%)
  6. 5 Małgorzata Anna Witkowska
    99 (1,20%)
  7. 7 Krzysztof Mirosław Karwatowicz
    69 (0,84%)

Okręg 2

al. 11 Listopada, al. Konstytucji 3 Maja numery od 9 do 27 i od 48 do 105, al. Konstytucji 3 Maja od nr 28 do nr 30, Alabastrowa, Ametystowa, Artylerzystów, Asnyka, Ateńska, Bajana, Barytowa, Bazaltowa, Berlińska, Berylowa, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego, Brukselska, Bułgarska, Cedyńska, Chełmońskiego, Chojeńska, Chorwacka, Chyża, Ciołkowskiego, Czeska, Czołgistów, Dąbroszyńska, Dobra od nr 1 do 25, Dobra od nr 26 do nr 61, Dolna, Dolomitowa, Drawska, Drzewicka, Folwarczna, Gagarina, Galenowa, Goleniowska, Górna, Grafitowa, Granitowa, Grottgera, Gryfińska, Gwiaździsta numery 2, 5, 7, 14, 16, 18, 20, 22, Gwiaździsta numery 3, 6, 8, 10, 12, Haska, Hetmańska, Husarska, Ikara, Jaspisowa, Jastrzębia, Kadetów, Kamienna, Kamieńska, Kasztelańska, Kijowska, Kirasjerów, Kołłątaja, Kołobrzeska, Komandosów, Korczaka, Kosmonautów, Kostrzyńska, Koszalińska, Kredowa, Krzemowa, Krzyżowa, Kuratowskiej, Kwarcowa, Lazurytowa, Lelewela, Lipiańska, Litewska, Lizbońska, Londyńska, Lotników, Lwowska, Łobeska, Macedońska, Madrycka, Malachitowa, Malczewskiego, Mała, Małyszyńska, Marcinkowskiego numery od 1 do nr 7, Marcinkowskiego numery od 9 do 13 i od 64 do 80, Marcinkowskiego od nr 15 do nr 19 i od nr 93 do nr 121, Marmurowa, Marynarki Wojennej, Matejki od nr 38 do nr 54 i nr 60, Matejki od nr 61 do nr 64, Metalowców, Minerów, Mironicka, Moryńska, Mosiężna, Myśliborska, Nad Wartą, Nasienna, Nefrytowa, Niemcewicza, Nowogardzka, Odlewników, Okopowa, Olimpijska, Onyksowa, Orla, Ozima, Pankiewicza, Paryska, Pełczycka, Piechoty, Piłkarska, Pirytowa, Plac Polski, Plac Słoneczny, Plac Unii Europejskiej, Planetarna, Pograniczników, Polarna, Policka, Połczyńska, Pontonierów, Praska, Promienna, Przy Stadionie, Pyrzycka, Rejewskiego, Rolna, Różyckiego, Rumuńska, Rycerska, Ryska, Rzeczna, Rzeźnicka, Rzymska, Saperów, Serbska, Sjenitowa, Skalskiego, Skarżyńskiego, Słoneczna od nr 1 do nr 85, Słoneczna od nr 86 do 96, Słowacka, Słupska, Sokola, Spiżowa, Sportowa, Staffa, Stalowa, Stanisławskiego, Stargardzka, Szczecińska, Tańskiego, Tartaczna, Topazowa, Tytanitowa, Ułanów, Uranitowa, Ustronie, Wapienna, Warzywna, Węgierska, Wiedeńska, Wileńska, Wiśniowa, Witnicka, Wolińska, Zatorze, Zbożowa, Złotego Smoka, Zwiadowców, Zygalskiego, Źródłowa, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego, Żołnierzy Niezłomnych

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Cieniuch
    49 (0,50%)
  2. 6 Edward Leszek Szachnowski
    134 (1,38%)
  3. 3 Jacek Wiernicki
    359 (3,70%)
  4. 7 Marek Piotr Hrybacz
    266 (2,74%)
  5. 4 Jolanta Józefa Szeliga-Bujak
    111 (1,14%)
  6. 2 Magdalena Anna Bartoszewicz
    238 (2,45%)
  7. 1 Maria Elżbieta Surmacz
    1 142 (11,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sławomir Ludniewski
    173 (1,78%)
  2. 2 Maciej Marcin Buszkiewicz
    439 (4,52%)
  3. 1 Marcin Rafał Kurczyna
    1 128 (11,62%)
  4. 4 Grażyna Krystyna Zych
    144 (1,48%)
  5. 5 Aleksandra Górecka
    169 (1,74%)
  6. 7 Daniel Rafał Zieliński
    424 (4,37%)
  7. 6 Paulina Agnieszka Szaja
    108 (1,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Genowefa Lewandowska
    34 (0,35%)
  2. 1 Maria Draguła
    72 (0,74%)
  3. 3 Marcin Maciej Kondracki
    32 (0,33%)
  4. 7 Anna Kokocińska-Biedrzycka
    22 (0,23%)
  5. 6 Ernest Bogdan Lisak
    56 (0,58%)
  6. 5 Ryszard Nogieć
    35 (0,36%)
  7. 2 Dorota Janina Modrzejewska-Karwowska
    20 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 5 Henryka Maria Nowicka
    99 (1,02%)
  2. 4 Andrzej Wojciech Jakubaszek
    62 (0,64%)
  3. 6 Małgorzata Elżbieta Blatkiewicz
    255 (2,63%)
  4. 7 Stanisław Piotr Czerczak
    79 (0,81%)
  5. 2 Roman Kuźbiński
    84 (0,87%)
  6. 1 Marta Teresa Bejnar-Bejnarowicz
    1 150 (11,85%)
  7. 3 Mariusz Wiesław Kaczorek
    93 (0,96%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Teresa Helena Pruska-Kołodziej
    87 (0,90%)
  2. 1 Halina Kunicka
    1 424 (14,67%)
  3. 3 Paweł Andrzej Cierach
    155 (1,60%)
  4. 2 Paulina Olga Szymotowicz
    592 (6,10%)
  5. 5 Jerzy Antoni Martyła
    80 (0,82%)
  6. 6 Sławomir Jan Szenwald
    103 (1,06%)
  7. 7 Jerzy Ostrouch
    287 (2,96%)

Okręg 3

30 - go Stycznia, Armii Polskiej, Baczyńskiego, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Borowskiego, Chopina, Cieszkowskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Drzymały, Dunikowskiego, Dworcowa, Dzieci Wrzesińskich, Estkowskiego, Fiedlera, Fredry od nr 1 do nr 7, Fredry od nr 9 , Garbary, Hawelańska, Hejmanowskiej, Herberta, Jagiełły, Jancarza, Kasprowicza, Kazimierza Jagiellończyka, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Kotsisa, Krasińskiego, Lutycka, Łazienki, Łokietka, Łużycka, Matejki od nr 1 do nr 37 i od nr 65 do nr 90, Mickiewicza, Mieszka I, Młodych, Młyńska, Moniuszki, Mostowa, Mościckiego, Nadbrzeżna, Norwida, Obotrycka, Orląt Lwowskich, Pionierów, pl. Nieznanego Żołnierza, pl. Grunwaldzki, Pocztowa, Prusa, Reja, Reymonta, Roosevelta, Sienkiewicza, Sikorskiego numery od 7 do 24 i od 116 do 144, Sikorskiego od nr 25 do nr 113, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Słowiańska , Spichrzowa, St. Rynek, Stara, Staszica, Strzelecka, Szymanowskiego, Tuwima, Wańkowicza, Wełniany Rynek, Wodna, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego od nr 1 do nr 76, Zabytkowa, Zapolskiej, Zaułek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Henryka Broniarek
    76 (0,90%)
  2. 2 Dariusz Sławomir Obiegło
    126 (1,48%)
  3. 3 Alicja Sylwia Osińska-Cegielnik
    162 (1,91%)
  4. 5 Andrzej Stanisław Płonka
    202 (2,38%)
  5. 1 Tomasz Rafał Rafalski
    1 160 (13,66%)
  6. 7 Seweryn Aleksander Stuła
    177 (2,08%)
  7. 4 Krystyna Danuta Jagła
    137 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Rafał Sterżeń
    355 (4,18%)
  2. 7 Sylwia Maria Beech
    259 (3,05%)
  3. 6 Karolina Martyna Wojtasik-Kocoń
    126 (1,48%)
  4. 4 Sławomir Piaskowski
    111 (1,31%)
  5. 5 Mirosława Agata Wachowska
    139 (1,64%)
  6. 3 Łukasz Maciej Kluczyk
    261 (3,07%)
  7. 1 Jan Kazimierz Kaczanowski
    1 375 (16,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grzegorz Józef Jurec
    14 (0,16%)
  2. 3 Mateusz Szewczyk
    15 (0,18%)
  3. 1 Łukasz Marek Kawczyński
    58 (0,68%)
  4. 2 Urszula Teresa Stolarska
    37 (0,44%)
  5. 7 Katarzyna Jarema
    22 (0,26%)
  6. 4 Ewelina Angelina Murenia
    14 (0,16%)
  7. 5 Danuta Elżbieta Małyszko
    21 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Kazimierczak
    127 (1,50%)
  2. 6 Aleksandra Wajda
    94 (1,11%)
  3. 3 Grażyna Nawrocka
    114 (1,34%)
  4. 5 Leszek Jan Pielin
    31 (0,37%)
  5. 7 Dawid Norbert Gdula
    85 (1,00%)
  6. 4 Halina Elżbieta Daszkiewicz
    85 (1,00%)
  7. 1 Jerzy Piotr Synowiec
    1 048 (12,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jakub Alfred Derech-Krzycki
    425 (5,01%)
  2. 1 Anna Agnieszka Kozak
    874 (10,29%)
  3. 3 Mirosława Danuta Kędziora
    128 (1,51%)
  4. 2 Artur Gerard Wiśniewski
    220 (2,59%)
  5. 4 Marcin Tomasz Jastrzębski
    69 (0,81%)
  6. 7 Grzegorz Marcin Ignatowicz
    282 (3,32%)
  7. 6 Marta Krystyna Stolarek
    61 (0,72%)

Okręg 4

al. ks. Witolda Andrzejewskiego al. Ruchu Młodzieży Niezależnej, Andersa, Arciszewskiego, Ariańska, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Batalionu "Zośka", Batorego, Błotna, Bogusławskiego, Bora-Komorowskiego, Cegielskiego, Chodkiewicza, Cisowa, Cyprysowa, Czarnieckiego, Czartoryskich, Czartoryskiego, Czechowica, Daglezjowa, Dekerta, Diamentowa, Domańskiego, Dowbora Muśnickiego, Działkowców, Działyńskich, Edelmana, Fieldorfa-Nila, Frycza Modrzewskiego, Górki, Hallera, Hubala, Jackowskiego, Jana Kazimierza, Janockiego, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego numery od 46 do 124, Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 45, Ketlinga, Kiemliczów, Kilińskiego, Kleeberga, Kmicica, Kombatantów, Komeńskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Kopczyńskiego, Koralowa, Kukuczki, Kurnatowskiego, Kutrzeby, Libelta, Longinusa Podbipięty, Lubienieckiego, Łaskiego, Maczka, Metziga, Mikołajczyka, Modrzewiowa, Naruszewicza, Niemirycza, Obrońców Pokoju, Ogińskiego, Okrzei, Okulickiego, Oleńki Billewiczówny, Opalowa, Ordona, Ossolińskich, Ostroroga, Owocowa, Perłowa, Pileckiego, Piramowicza, pl. Jana Pawła II, Plater, Pluty, Popławskiego, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Prądzyńskiego, Puszkina, Raczyńskich, Rejtana, Rubinowa, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. , Zespół Szpitalny przy ul. Dekerta 1, Saska, Sczanieckiej, Sendlerowej, Skrzetuskiego, Sosabowskiego, Sosnkowskiego, Sosnowa, Sowińskiego, Srebrna, Starzyńskiego, Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szlichtynga, Szmaragdowa, Śniadeckich, Świerkowa, Taczaka, Taszyckiego, Ukośna, Wiejska, Władysława IV, Wołodyjowskiego, Wyszyńskiego od nr 77, Zagłoby, Załuskich, Zielona Kotlina, Złota, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ireneusz Tomasz Gasza
    533 (5,07%)
  2. 7 Przemysław Zatylny
    147 (1,40%)
  3. 3 Roman Jabłoński
    282 (2,68%)
  4. 5 Małgorzata Bogumiła Wróbel
    169 (1,61%)
  5. 1 Robert Dariusz Anacki
    788 (7,49%)
  6. 4 Ewa Szlempo
    213 (2,02%)
  7. 6 Małgorzata Dreczka
    232 (2,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Bronisław Manikowski
    241 (2,29%)
  2. 1 Jacek Piotr Wójcicki
    2 172 (20,65%)
  3. 3 Jerzy Piotr Antczak
    549 (5,22%)
  4. 4 Kinga Magdalena Hanczarek
    64 (0,61%)
  5. 6 Sylwia Karolina Pawlak
    55 (0,52%)
  6. 7 Oskar Serpina
    137 (1,30%)
  7. 5 Agata Anna Iwaszko
    136 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Wiesława Dębicka
    78 (0,74%)
  2. 4 Barbara Napiórkowska
    60 (0,57%)
  3. 6 Agata Narkun-Fabiańska
    33 (0,31%)
  4. 7 Krystyna Koniarek
    17 (0,16%)
  5. 1 Ryszard Jan Kneć
    151 (1,44%)
  6. 5 Tomasz Jakubiec
    27 (0,26%)
  7. 3 Grzegorz Dariusz Szkudlarek
    66 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 7 Aleksandra Synowiec
    337 (3,20%)
  2. 1 Krzysztof Kochanowski
    605 (5,75%)
  3. 2 Magdalena Sobierajczyk
    166 (1,58%)
  4. 5 Michał Jerzy Tapper
    58 (0,55%)
  5. 3 Piotr Siuda
    162 (1,54%)
  6. 4 Elżbieta Jaworek-Klatta
    124 (1,18%)
  7. 6 Anna Krystyna Dryglas
    111 (1,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Jerzy Molski
    318 (3,02%)
  2. 1 Jerzy Sobolewski
    1 211 (11,51%)
  3. 2 Sebastian Piotr Wierzbicki
    537 (5,11%)
  4. 4 Marianna Wasilewska
    94 (0,89%)
  5. 5 Grażyna Tyranowska
    109 (1,04%)
  6. 7 Piotr Grochowski
    224 (2,13%)
  7. 6 Milena Marta Surowiec
    313 (2,98%)

Okręg 5

8 Maja, Bema, Bohaterów Lenino, Chemiczna, Chłopickiego , Czereśniowa, Czwartaków, Daszyńskiego, Dembowskiego, Dmowskiego, Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Dowgielewiczowej, Dywizjonu 303, Dziewiarska, Energetyków, Filaretów, Filomatów, Górczyńska, Grabskiego, Grota-Roweckiego, Jedwabnicza, Juchacz, Klimek, Korcza, Kordowa, Korfantego, Kościuszki, Kroenke, Kućki, Kwiatkowskiego, Langiewicza, Legionów Polskich, Łukasińskiego, Moraczewskiego, Na Skarpie, Narutowicza, Niepodległości, Nylonowa, Okólna, Paderewskiego, Papuszy, Piłsudskiego, Poliamidowa, Połaniecka, Pomorska, Poniatowskiego, Przędzalnicza, Pułaskiego nr 63, Pułaskiego od nr 1 do nr 8, Pułaskiego od nr 9 do nr 59, Racławicka, Rataja, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. , Zespół Szpitalny przy ul. Walczaka 42, Siedzikówny-Inki, Silwanowska, Stilonowa, Sułkowskiego, Szwoleżerów od nr 1 do 8, Szwoleżerów od nr 9 do nr 18, Ściegiennego, Traugutta, Walczaka nr 12, 14 i od nr 17 do nr 23, Walczaka nr 16, Walczaka od nr 24 do nr 42, Walczaka od nr 43 do nr 110, Witosa, Włókiennicza, Wojciechowskiego, Wróblewskiego numery 52, 54, 56, 65, 67, Wróblewskiego od nr 1 do nr 29, Wróblewskiego od nr 31 do nr 51, 53, 55 i od nr 57 do nr 61, 63, 71, 73, Zacisze, Zamenhofa, Zawackiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Justyna Magdalena Pawlak
    112 (1,10%)
  2. 1 Sebastian Pieńkowski
    1 518 (14,85%)
  3. 2 Marek Mirosław Kosecki
    477 (4,67%)
  4. 5 Andrzej Marcin Hrybacz
    173 (1,69%)
  5. 6 Leokadia Sondej
    54 (0,53%)
  6. 3 Jolanta Składzień
    97 (0,95%)
  7. 7 Mikołaj Ilnicki
    87 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sebastian Paweł Jach
    182 (1,78%)
  2. 3 Katarzyna Szymczak
    276 (2,70%)
  3. 1 Grażyna Teresa Wojciechowska
    1 564 (15,30%)
  4. 7 Jacek Patryk Badecki
    217 (2,12%)
  5. 2 Przemysław Andrzej Granat
    368 (3,60%)
  6. 4 Joanna Małgorzata Górecka
    265 (2,59%)
  7. 6 Jacek Mirosław Gumowski
    255 (2,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marta Karolina Krupa
    64 (0,63%)
  2. 4 Maria Krystyna Szymańska
    26 (0,25%)
  3. 6 Maciej Błażej Bartnicki
    20 (0,20%)
  4. 3 Wojciech Stanisław Kozber
    28 (0,27%)
  5. 1 Dawid Stanisław Wachowiak
    234 (2,29%)
  6. 5 Ewa Małgorzata Woś
    11 (0,11%)
  7. 2 Małgorzata Zienkiewicz
    75 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Łukasz Jakub Luks
    49 (0,48%)
  2. 2 Leszek Sokołowski
    205 (2,01%)
  3. 4 Magdalena Dębicka-Nowakowicz
    216 (2,11%)
  4. 5 Paweł Zygmunt
    72 (0,70%)
  5. 6 Ewa Maria Sajkowska
    83 (0,81%)
  6. 1 Arnold Siwy
    133 (1,30%)
  7. 7 Anna Maria Bukartyk
    106 (1,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Krzysztof Wilczewski
    565 (5,53%)
  2. 4 Stanislaw Franciszek Dejnowicz
    193 (1,89%)
  3. 1 Robert Edward Surowiec
    1 597 (15,62%)
  4. 2 Alicja Andrzejewska
    301 (2,94%)
  5. 5 Aldona Anna Sobolewska
    72 (0,70%)
  6. 6 Natalia Wanda Łotocka
    34 (0,33%)
  7. 7 Artur Andruszczak
    495 (4,84%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane