Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - świecki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina ŚWIECIE

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Henryk Pacek
    906 (7,46%)
  2. 4 Rafał Dominik Nowacki
    93 (0,77%)
  3. 5 Dawid Spichalski
    145 (1,19%)
  4. 3 Lucyna Maria Kuźniacka
    272 (2,24%)
  5. 6 Iwona Maria Zgórka
    68 (0,56%)
  6. 7 Jerzy Kapuściński
    227 (1,87%)
  7. 9 Adam Knapik
    786 (6,47%)
  8. 8 Bożena Nowakowska
    179 (1,47%)
  9. 1 Joanna Kuś
    525 (4,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Bogusław Goral
    816 (6,72%)
  2. 4 Cecylia Katarzyna Stasińska
    156 (1,28%)
  3. 6 Helena Jadwiga Benduska
    142 (1,17%)
  4. 5 Henryk Tarczykowski
    146 (1,20%)
  5. 8 Marek Kazimierz Sikorski
    663 (5,46%)
  6. 7 Urszula Kalinowska
    183 (1,51%)
  7. 2 Justyna Barbara Ruszkiewicz
    371 (3,05%)
  8. 3 Roman Antoni Obczyński
    121 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mirosława Andrzelina Antoniewicz
    72 (0,59%)
  2. 4 Małgorzata Iwańska
    321 (2,64%)
  3. 6 Katarzyna Krzymińska
    284 (2,34%)
  4. 2 Waldemar Fura
    689 (5,67%)
  5. 3 Roman Brunon Witt
    1 104 (9,09%)
  6. 1 Barbara Janina Studzińska
    1 055 (8,68%)
  7. 5 Arkadiusz Kujawski
    291 (2,40%)
  8. 8 Lucyna Rybka
    532 (4,38%)
  9. 9 Wiesław Keller
    224 (1,84%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Ryszard Adamczyk
    91 (0,75%)
  2. 2 Anna Świerczyńska
    197 (1,62%)
  3. 1 Marcin Leszek Podgórski
    385 (3,17%)
  4. 6 Krystyna Barbara Zbielska
    62 (0,51%)
  5. 5 Malwina Alicja Dwojacka
    210 (1,73%)
  6. 7 Marcin Krzysztof Borucki
    213 (1,75%)
  7. 4 Wojciech Zbigniew Gibas
    168 (1,38%)
  8. 8 Agata Anna Kotwica
    188 (1,55%)
  9. 9 Dariusz Stanisław Niciejewski
    264 (2,17%)

Okręg 2

gminy: DRAGACZ, NOWE, WARLUBIE

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Jarosław Danielewski
    406 (5,51%)
  2. 3 Maria Jolanta Jankowiak
    338 (4,59%)
  3. 4 Joanna Maria Kreńska
    73 (0,99%)
  4. 2 Brunon Stefan Han
    584 (7,93%)
  5. 5 Maria Ewa Cumbrowska
    205 (2,78%)
  6. 7 Leszek Stanisław Żołądź
    107 (1,45%)
  7. 6 Kamil Gburczyk
    202 (2,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Anna Kaczmarek-Sławińska
    913 (12,40%)
  2. 5 Anna Justyna Hodorowska
    108 (1,47%)
  3. 2 Elżbieta Bukowska
    145 (1,97%)
  4. 7 Sławomir Kazimierz Majewski
    138 (1,87%)
  5. 3 Marek Mazurek
    402 (5,46%)
  6. 4 Mariusz Aleksander Kosikowski
    217 (2,95%)
  7. 6 Dariusz Jan Zięba
    84 (1,14%)

KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Kempińska-Czerwińska
    775 (10,53%)
  2. 1 Andrzej Ryszard Łażewski
    351 (4,77%)
  3. 4 Danuta Maria Leśniak
    112 (1,52%)
  4. 5 Agnieszka Krystyna Kobylarz
    75 (1,02%)
  5. 3 Marek Lech Pernak
    64 (0,87%)
  6. 6 Mateusz Czerwiński
    28 (0,38%)
  7. 7 Wojciech Adam Kamiński
    32 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Piotr Kapusta
    377 (5,12%)
  2. 3 Arkadiusz Pstrong
    252 (3,42%)
  3. 5 Natalia Sobolewska
    107 (1,45%)
  4. 4 Lidia Katarzyna Dobrowolska
    75 (1,02%)
  5. 6 Magdalena Kaczmarek
    117 (1,59%)
  6. 2 Radosław Piotr Liczkowski
    299 (4,06%)
  7. 7 Mieczysław Władysław Jeż
    98 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Halina Teresa Dittmann
    188 (2,55%)
  2. 1 Wiesław Tadeusz Menard
    450 (6,11%)
  3. 2 Bogusław Piotr Ogan
    41 (0,56%)

Okręg 3

gminy: DRZYCIM, LNIANO, OSIE, JEŻEWO

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Wołoszuk
    250 (3,08%)
  2. 5 Magdalena Daroń
    91 (1,12%)
  3. 3 Krzysztof Nowiński
    291 (3,58%)
  4. 2 Tadeusz Gajewski
    408 (5,03%)
  5. 1 Angelika Bożena Macura
    681 (8,39%)
  6. 4 Roman Antoni Komorowski
    70 (0,86%)
  7. 6 Karolina Magdalena Pyssa
    85 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Kazimierz Świerczyński
    362 (4,46%)
  2. 1 Szczepan Janusz Nowakowski
    698 (8,60%)
  3. 5 Maria Jolanta Ejankowska
    57 (0,70%)
  4. 7 Tadeusz Fiedurek
    447 (5,51%)
  5. 3 Dariusz Jan Wolski
    457 (5,63%)
  6. 6 Katarzyna Warzyńska
    184 (2,27%)
  7. 4 Agnieszka Maria Nowicka
    158 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Hanna Irena Koczyńska
    149 (1,84%)
  2. 1 Andrzej Mirosław Kowalski
    601 (7,40%)
  3. 2 Jerzy Lemańczyk
    447 (5,51%)
  4. 3 Józef Jerzy Gawrych
    489 (6,02%)
  5. 6 Natalia Partyka
    253 (3,12%)
  6. 5 Alina Maria Siewert
    76 (0,94%)
  7. 7 Sławomir Krzysztof Wnuk
    406 (5,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Marzena Grodzicka
    21 (0,26%)
  2. 1 Wiesław Bagniewski
    597 (7,35%)
  3. 5 Janina Barbara Nagórska
    105 (1,29%)
  4. 2 Józef Belt
    335 (4,13%)
  5. 3 Marek Skrobiszewski
    217 (2,67%)
  6. 6 Iwona Śmigielska
    75 (0,92%)
  7. 7 Wioletta Łaszewska
    109 (1,34%)

Okręg 4

gminy: BUKOWIEC, PRUSZCZ, ŚWIEKATOWO

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Dawid Kempiński
    264 (3,84%)
  2. 2 Adam Marek Gatner
    482 (7,01%)
  3. 4 Agnieszka Cielepak
    40 (0,58%)
  4. 3 Iwona Manys
    512 (7,44%)
  5. 5 Renata Bławat
    92 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Rola
    247 (3,59%)
  2. 6 Krystian Marczak
    222 (3,23%)
  3. 3 Bogdan Eryk Smuda
    83 (1,21%)
  4. 1 Stanisława Kuffel
    523 (7,60%)
  5. 5 Agnieszka Anna Różycka
    188 (2,73%)
  6. 4 Małgorzata Jacenta Jaszkowska
    95 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Jan Tomaszewski
    575 (8,36%)
  2. 3 Piotr Czop
    362 (5,26%)
  3. 1 Sławomir Kazimierz Partyka
    490 (7,12%)
  4. 4 Honorata Kiszka
    79 (1,15%)
  5. 5 Krystyna Kuta
    57 (0,83%)
  6. 6 Hanna Urszula Jaremba
    77 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Izabela Dorota Orzechowska
    97 (1,41%)
  2. 5 Magdalena Anna Tabasz
    82 (1,19%)
  3. 1 Franciszek Koszowski
    1 531 (22,26%)
  4. 2 Grzegorz Kazimierz Chmielewski
    649 (9,43%)
  5. 4 Gabriela Maria Mróz
    63 (0,92%)
  6. 6 Marian Chruszczewski
    69 (1,00%)