Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Elbląg

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ALEJA ODRODZENIA, GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA, STEFANA BATOREGO, BROWARNA od 27 do 94, BRZESKA, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 37 do 111 (nieparzyste), PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 113 do końca (nieparzyste), DZIAŁDOWSKA, ELEKTRYCZNA, GRAŻYNY, HELSKA, MACIEJA KALENKIEWICZA, MARCINA KASPRZAKA, KRAKUSA, KS. ANDRZEJA KLIMUSZKI, EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO, LUBRANIECKA, ŁUBINOWA, JANA MATEJKI, MAZURSKA, OBROŃCOW POKOJU, STEFANA OKRZEI, LEOPOLDA OKULICKIEGO, PIŁAWSKA, PŁOCKA, PODGÓRNA, POKORNA, POPRZECZNA, PORTOWA, PSZENICZNA, TADEUSZA RECHNIEWSKIEGO, RONDO NSZZ SOLIDARNOŚĆ, ROBOTNICZA od 142 do końca (parzyste), ROBOTNICZA od 107 do końca (nieparzyste), RYPIŃSKA, RZEPAKOWA, SŁONECZNIKOWA, SZARYCH SZEREGÓW, TOPOLOWA, WĘGROWSKA, WIEJSKA, JÓZEFA WYBICKIEGO, ŻYTNIA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Grzegorz Rudnicki
    575 (6,53%)
  2. 7 Stanisław Jan Tomczyński
    67 (0,76%)
  3. 3 Jerzy Jedynak
    100 (1,13%)
  4. 6 Teresa Goryszewska
    89 (1,01%)
  5. 2 Małgorzata Charłampowicz
    61 (0,69%)
  6. 4 Alicja Sobecka
    86 (0,98%)
  7. 5 Wiesław Wiewiórka
    26 (0,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Asztęborska
    71 (0,81%)
  2. 2 Robert Turlej
    1 201 (13,63%)
  3. 4 Juliusz Dziewałtowski-Gintowt
    236 (2,68%)
  4. 6 Iwona Nowik
    63 (0,71%)
  5. 3 Mirosława Maria Kozioł
    152 (1,72%)
  6. 7 Teresa Nowak
    75 (0,85%)
  7. 1 Michał Piotr Missan
    1 283 (14,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Leszek Wilk
    111 (1,26%)
  2. 1 Iwona Katarzyna Mikulska
    997 (11,31%)
  3. 7 Krzysztof Jan Litkowski
    109 (1,24%)
  4. 2 Krystyna Urbaniak
    132 (1,50%)
  5. 4 Alina Owczarek
    104 (1,18%)
  6. 6 Lucyna Ilona Puźmirowska
    89 (1,01%)
  7. 3 Maciej Sikut
    116 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Freda
    36 (0,41%)
  2. 1 Stefan Bolesław Rembelski
    221 (2,51%)
  3. 2 Genowefa Wiesława Kucharczuk
    26 (0,30%)
  4. 5 Anna Danuta Parzonko
    36 (0,41%)
  5. 3 Żaneta Anna Sołtysik
    45 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Halina Maria Sałata
    736 (8,35%)
  2. 1 Rafał Traks
    898 (10,19%)
  3. 3 Jacek Leon Domeracki
    189 (2,14%)
  4. 2 Renata Małgorzata Kobiela
    247 (2,80%)
  5. 4 Mateusz Kołodziejski
    107 (1,21%)
  6. 5 Jerzy Andrzej Pędzisz
    182 (2,07%)
  7. 6 Marzena Gabriela Prusiecka
    346 (3,93%)

Okręg 2

ALEJA JANA PAWŁA II, ALEJA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO, BARTNICZA, MAURYCEGO BENIOWSKIEGO, BOHATERÓW WESTERPLATTE, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, JANA BRZECHWY, BUKOWA, CISOWA, CZĘSTOCHOWSKA, ANTONIEGO CZUCHNOWSKIEGO, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 132 do końca (parzyste), DRUSKIENICKA, DWORKOWA, JULIANA FAŁATA od 30 do końca, FORMIERZY, FROMBORSKA, ALEKSANDRY GABRYSIAK, GDYŃSKA, GŁOGOWA, POLI GOJAWICZYŃSKIEJ, GRABOWA, GRODZIEŃSKA, ZBIGNIEWA HERBERTA, HODOWLANA, IŁAWSKA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, JAGODOWA, JANA III SOBIESKIEGO, JARZĘBINOWA, JAWOROWA, JELENIA DOLINA, JEMIOŁOWA, JESIONOWA, JODŁOWA, MICHAŁA KAJKI, KALINOWA, KALISKA, KAMIENNA, JÓZEFA KARPIŃSKIEGO, JANA KASPROWICZA, KASZUBSKA, KATOWICKA, PIOTRA KŁOCZOWSKIEGO, MARII KONOPNICKIEJ, JANUSZA KORCZAKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 140 do końca (parzyste), KOWIEŃSKA, KRAKOWSKA, KRÓLEWIECKA od 162 do końca (parzyste), KRÓLEWIECKA od 191 do końca (nieparzyste), ALEKSANDRA KRZYŻANOWSKIEGO, JÓZEFA LASSOTY, LEGIONÓW, STANISŁAWA LEMA, LESZCZYNOWA, STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO, BOLESŁAWA LEŚMIANA, LEŚNA, LIPOWA, LUBARTOWSKA, LUBELSKA, LWOWSKA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ŁOWICKA, WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, MARYMONCKA, METALOWCÓW, MIESZKA I, MODLIŃSKA, MODRZEWIOWA, JANA MYLIUSA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, GABRIELA NARUTOWICZA, GEN. BOLESŁAWA NIECZUJA-OSTROWSKIEGO, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, NIEPODLEGŁOŚCI, NOWOGRÓDZKA, ODLEWNIKÓW, OGÓLNA, OKRĘŻNA, OLCHOWA, WŁADYSŁAWA ORKANA, ORZECHOWA, OSIEDLE MARYNARZY, OSTRÓDZKA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, PAWIA, PIŃSKA, POMORSKA, JANINY PORAZIŃSKIEJ, HALINY POŚWIATOWSKIEJ, POZNAŃSKA, STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO, RONDO TARNOPOL, MICHAŁA ROSNOWSKIEGO, RUMIANKOWA, LUCJANA RYDLA, SARNIA, WŁODZIMIERZA SIERZPUTOWSKIEGO, WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, SKIERNIEWICKA, SMOLNA, SOSNOWA, SPOŁECZNA, LEOPOLDA STAFFA, STAWOWA, STRUMYKOWA, MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO, STANISŁAWA SULIMY, SUWALSKA, WŁADYSŁAWA SYROKOMLI, SZCZECIŃSKA, SZCZYGLA, JANA SZUCHA, ŚWIERKOWA, TARNOPOLSKA, TARNOWSKA, TURBINOWCÓW, JULIANA TUWIMA, LUDWIKA WARYŃSKIEGO, WIĄZOWA, WILCZA, WILEŃSKA, WINNICKA, WIŚLICKA, STANISŁAWA WITKIEWICZA, WINCENTEGO WITOSA, WRZOSOWA, ZAKĄTEK, ZAKOPIAŃSKA, ŻYRARDOWSKA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Klim
    423 (4,19%)
  2. 3 Bożena Karnecka
    57 (0,57%)
  3. 1 Iwona Barbara Pietraszkiewicz
    237 (2,35%)
  4. 4 Paweł Zabłocki
    112 (1,11%)
  5. 6 Mirosława Ewa Milanowska
    35 (0,35%)
  6. 7 Tadeusz Andrzej Kacprzak
    39 (0,39%)
  7. 5 Marek Ludwik Wnęk
    65 (0,64%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Maria Smolińska
    288 (2,86%)
  2. 2 Małgorzata Adamowicz
    958 (9,50%)
  3. 5 Marta Drózda-Kulkowska
    266 (2,64%)
  4. 1 Cezary Balbuza
    932 (9,24%)
  5. 7 Elżbieta Barbara Ziętkowska
    134 (1,33%)
  6. 4 Roman Nakonowski
    680 (6,74%)
  7. 6 Witold Strzelec
    352 (3,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Edward Konert
    719 (7,13%)
  2. 2 Piotr Czesław Derlukiewicz
    274 (2,72%)
  3. 5 Anna Kotońska
    244 (2,42%)
  4. 6 Katarzyna Beata Jankowska
    118 (1,17%)
  5. 4 Adam Kamil Kapczyński
    119 (1,18%)
  6. 3 Bogusław Milusz
    420 (4,16%)
  7. 7 Mariola Lucyna Hajdukonis
    235 (2,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Hofman
    105 (1,04%)
  2. 4 Kazimierz Tadeusz Gozdek
    17 (0,17%)
  3. 1 Ewa Alicja Dąbrowska
    236 (2,34%)
  4. 3 Janusz Marian Lewandowski
    58 (0,57%)
  5. 5 Mirela Małgorzata Procajło-Łutaj
    57 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Hajdukowski
    1 055 (10,46%)
  2. 3 Waldemar Jerzy Tatarski
    289 (2,87%)
  3. 4 Wiljan Ireneusz Frieske
    127 (1,26%)
  4. 2 Jolanta Anna Janowska
    826 (8,19%)
  5. 5 Michał Rutkowski
    208 (2,06%)
  6. 6 Ewa Kaczmarska
    149 (1,48%)
  7. 7 Ewa Borkowska
    253 (2,51%)

Okręg 3

13 ELBLĄSKIEGO PUŁKU PRZECIWLOTNICZEGO, AGRYKOLA, HENRYKA BARONA, JANA BAŻYŃSKIEGO, GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 40 (parzyste), GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 59 (nieparzyste), BOLESŁAWA CHROBREGO, BOSMAŃSKA, BOŻEGO CIAŁA, BROWARNA od 95 do końca, BROWARNA od początku do 26, BRZOZOWA, BYDGOSKA, FRYDERYKA CHOPINA, CICHA, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 32 do 130 (parzyste), DOLNA, DONIMIRSKICH, DZIAŁKOWA, JULIANA FAŁATA od początku do 29, GÓRNOŚLĄSKA, GRUDZIĄDZKA, GWIEZDNA, JAŚMINOWA, STEFANA KIEDRZYŃSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do 138 (parzyste), TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do końca (nieparzyste), KRÓLEWIECKA od 74 do 160 (parzyste), KRÓLEWIECKA od 79 do 189 (nieparzyste), KRUCZA, KWIATOWA, LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO, STANISŁAWA MONIUSZKI, NISKA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, OLIWSKA, ORĘŻNA, ELIZY ORZESZKOWEJ, OWOCOWA, PIECHOTY, WAWRZYŃCA PILGRIMA, PIONIERSKA, PŁYWACKA, ADAMA PRÓCHNIKA, GENERAŁA KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, ROBOTNICZA od początku do 105 (nieparzyste), ROBOTNICZA od początku do 140 (parzyste), RONDO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH "WYKLĘTYCH", RÓŻANA, HENRYKA SIENKIEWICZA, SKWER JANKA KRASICKIEGO, SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ, SOKOLA, SOWIA, SPACEROWA, SYBIRAKÓW, SZTUMSKA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, ŚLEPA, TCZEWSKA, TORUŃSKA, UROCZA, WŁADYSŁAWA IV, WSPÓLNA, ŻEGLARSKA, ŻURAWIA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Gaweł
    263 (3,19%)
  2. 5 Tomasz Ludkiewicz
    37 (0,45%)
  3. 4 Anna Przybyła
    120 (1,46%)
  4. 2 Bronisław Rozmarynowski
    39 (0,47%)
  5. 3 Marian Kamasz
    75 (0,91%)
  6. 6 Joanna Kosmatka
    68 (0,83%)
  7. 7 Małgorzata Pielak
    57 (0,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Maciej Jan Fiedorowicz
    147 (1,78%)
  2. 4 Marek Chądzyński
    98 (1,19%)
  3. 1 Irena Sokołowska
    943 (11,44%)
  4. 6 Regina Edyta Czymbor
    98 (1,19%)
  5. 2 Wojciech Jerzy Karpiński
    736 (8,93%)
  6. 3 Bogumiła Sylwia Salmonowicz
    318 (3,86%)
  7. 5 Ilona Ewa Nowacka
    226 (2,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mieczysław Jan Szałachowski
    256 (3,11%)
  2. 2 Małgorzata Dorota Sowicka
    349 (4,23%)
  3. 5 Adam Piotr Matwiejczuk
    213 (2,58%)
  4. 6 Katarzyna Natalia Witowska
    160 (1,94%)
  5. 4 Andrzej Szmigielski
    183 (2,22%)
  6. 7 Ewa Violetta Gałecka
    191 (2,32%)
  7. 1 Edward Mieczysław Pietrulewicz
    794 (9,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Krzysztof Pańka
    154 (1,87%)
  2. 3 Marcin Łukasz Gnaś
    39 (0,47%)
  3. 4 Ewelina Miścikowska
    61 (0,74%)
  4. 5 Lidia Marta Płussa
    61 (0,74%)
  5. 2 Marek Franciszek Jakubów
    73 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Tomasz Fedorczyk
    415 (5,04%)
  2. 3 Andrzej Wojciech Majewski
    222 (2,69%)
  3. 6 Sylwia Milewska
    230 (2,79%)
  4. 4 Cecylia Weronika Orych
    287 (3,48%)
  5. 5 Elżbieta Banasiewicz
    250 (3,03%)
  6. 1 Piotr Opaczewski
    849 (10,30%)
  7. 7 Jan Marek Redzimski
    229 (2,78%)

Okręg 4

1 MAJA, 12 LUTEGO, 3 MAJA, ALEJA ARMII KRAJOWEJ, ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 4 (parzyste), ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 57 (nieparzyste), ALEJA TYSIĄCLECIA, ALEJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, MICHAŁA BAŁUCKIEGO, BEDNARSKA, BULWAR ZYGMUNTA AUGUSTA, CHMURNA, CZERWONEGO KRZYŻA, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 30 (parzyste), PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 35 (nieparzyste), DRZEWNA, FRETA, GARBARY, GARNCARSKA, GDAŃSKA, GIEŁDOWA, GIERMKÓW, GIMNAZJALNA, ZBYSZKA GODLEWSKIEGO, GOŁĘBIA, GROBLA ŚWIĘTEGO JERZEGO, GROCHOWSKA, GENERAŁA GROTA ROWECKIEGO, HETMAŃSKA od początku do 29 (nieparzyste), HETMAŃSKA od początku do 34 (parzyste), JANOWSKA, KAROWA, KLASZTORNA, KOSYNIERÓW GDYŃSKICH, KOTWICZA, KOWALSKA, KRĘGIELNA, KRÓLEWIECKA od początku do 72 (parzyste), KRÓLEWIECKA od początku do 77 (nieparzyste), KRÓTKA, KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO, KSIĘDZA WACŁAWA OSIŃSKIEGO, KUMIELI, KUPIECKA, KUŚNIERSKA, LESZNO, ŁĄCZNOŚCI, MĄCZNA, MENNICZA, MOSTOWA, NEONOWA, HENRYKA NITSCHMANNA, NIZINNA, NOWODWORSKA, NOWOWIEJSKA, OBOŹNA, ODZIEŻOWA, ORLA, OSTROŁĘCKA, JANA HENRYKA PESTALOZZIEGO, PLAC GRUNWALDZKI, PLAC KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, PLAC KONSTYTUCJI, PLAC SŁOWIAŃSKI, PLAC SOLIDARNOŚCI, PLAC WOLNOŚCI, POCZTOWA, POLDEROWA, POLNA, POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH, PROWIANTOWA, PRZY BRAMIE TARGOWEJ, PRZYMURZE, RADOMSKA, RATUSZOWA, RONDO COMPIEGNE, RONDO LEER, RYBACKA, RYCERSKA, RZEMIEŚLNICZA, RZEŹNICKA, SKWER MARIANA SAWICZA, SKWER FERDYNANDA SCHICHAUA, SKWER IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO, SKWER WALDEMARA REBININA, SKWER IM. LUDWIKA ZAMENHOFA, SŁONECZNA, SŁUŻEBNA, STAROWIEJSKA, STARY RYNEK, STAWIDŁOWA, FRANCISZKA STEFCZYKA, STOCZNIOWA, STRAŻNICZA, ANDRZEJA STRUGA, STUDZIENNA, SUKIENNICZA, SZAŃCOWA, SZKOLNA, SZPITALNA, ŚCIEŻKA KOŚCIELNA, ŚLUSARSKA, ŚWIĘTEGO DUCHA, TAMKA, TARTACZNA, TEATRALNA, TRASA UNII EUROPEJSKIEJ, ROMUALDA TRAUGUTTA, TRYBUNALSKA, WAŁOWA, WAPIENNA, WARSZAWSKA, WIDOK, WIEŻOWA, WIGILIJNA, WINNA, WODNA, WYBRZEŻE GDAŃSKIE, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, ZACISZE, WOJCIECHA ZAJCHOWSKIEGO, ZAMKOWA, ZIELONA, ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO, ŻUŁAWSKA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Domińczak
    140 (1,77%)
  2. 3 Karol Władysław Wyszyński
    81 (1,03%)
  3. 4 Barbara Kornacka
    61 (0,77%)
  4. 7 Dariusz Bocian
    80 (1,01%)
  5. 2 Beata Renata Lalik
    98 (1,24%)
  6. 5 Michał Glock
    26 (0,33%)
  7. 6 Danuta Wiesława Wojnarowska
    31 (0,39%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Boruszka
    275 (3,48%)
  2. 5 Jolanta Beata Małkowska
    196 (2,48%)
  3. 4 Barbara Elżbieta Gąsak
    143 (1,81%)
  4. 3 Grzegorz Ciszewski
    151 (1,91%)
  5. 1 Antoni Czyżyk
    1 253 (15,86%)
  6. 6 Beata Iwona Gadomska
    126 (1,59%)
  7. 7 Marek Andrzej Kamm
    251 (3,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Dwojakowska
    142 (1,80%)
  2. 1 Witold Marek Wróblewski
    1 323 (16,74%)
  3. 2 Marek Burkhardt
    417 (5,28%)
  4. 4 Małgorzata Zabiełło
    50 (0,63%)
  5. 6 Beata Lidia Chrościcka
    115 (1,46%)
  6. 7 Henryk Wojciechowski
    79 (1,00%)
  7. 3 Agnieszka Jurewicz
    196 (2,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Krefft
    66 (0,84%)
  2. 5 Henryk Mongiało
    24 (0,30%)
  3. 3 Zbigniew Tadeusz Piszczygłowa
    24 (0,30%)
  4. 2 Waldemar Michał Siuda
    49 (0,62%)
  5. 1 Izabela Malinowska
    182 (2,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Wójcik
    217 (2,75%)
  2. 1 Jolanta Lisewska
    1 045 (13,23%)
  3. 6 Grzegorz Holeniewski
    66 (0,84%)
  4. 5 Teresa Wanda Król
    361 (4,57%)
  5. 4 Grzegorz Marek Guzowski
    107 (1,35%)
  6. 2 Andrzej Szatkowski
    339 (4,29%)
  7. 7 Anna Weronika Wrońska
    187 (2,37%)

Okręg 5

AKACJOWA, ALEJA GRUNWALDZKA od 59 do końca (nieparzyste), ALEJA GRUNWALDZKA od 6 do końca (parzyste), ARTYLERYJSKA, ADAMA ASNYKA, AUGUSTOWSKA, GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 42 do końca (parzyste), GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 61 do końca (nieparzyste), BESKIDZKA, BOCIANIA, BOHATERÓW MONTE CASSINO, BRANIEWSKA, BRATERSTWA BRONI, BYTOMSKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, CHOCIMSKA, STEFANA CZARNIECKIEGO, CZERNIAKOWSKA, CZOŁGISTÓW, DALEKA, GENERAŁA JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, DĘBOWA, DOJAZDOWA, DRUSKA, FABRYCZNA, MIKOŁAJA FIRLEJA, FLISAKÓW, ALEKSANDRA FREDRY, KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, GARNIZONOWA, ARTURA GROTTGERA, HETMAŃSKA od 36 do końca (parzyste), HETMAŃSKA od 31 do końca (nieparzyste), HUZARSKA, LUDWIKA IDZIKOWSKIEGO, JASNA, JUNAKÓW, KARTUSKA, KASZTANOWA, KIELECKA, JANA KILIŃSKIEGO, KLONOWA, KMICICA, JANA KOCHANOWSKIEGO, KOLEJOWA, JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, LIDZBARSKA, LOTNICZA, ŁĘCZYCKA, ŁOMŻYŃSKA, ŁÓDZKA, MALBORSKA, ADAMA MICKIEWICZA, ROMUALDA MIELCZARSKIEGO, GUSTAWA MORCINKA, MORSZYŃSKA, NARCIARSKA, NATOLIŃSKA, NIBORSKA, OGRODOWA, OKÓLNIK, OLKUSKA, OLSZTYŃSKA, OPOLSKA, PABIANICKA, PANIEŃSKA, PASŁĘCKA, PERYFERYJNA, PIASKOWA, PIOTRKOWSKA, PLAC DWORCOWY, PŁOŃSKA, PODCHORĄŻYCH, BOLESŁAWA PRUSA, PRZYJAŹNI, PUŁTUSKA, RAWSKA, MIKOŁAJA REJA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, RONDO KALININGRAD, RONDO RONNEBY, RYBNA, RZEPICHY, SADOWA, SAPERÓW, SIEDLECKA, SKRZYDLATA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, SOCHACZEWSKA, SOPOCKA, SZWOLEŻERÓW, ŚWIĘTEGO FLORIANA, UŁAŃSKA, WARMIŃSKA, WIERZBOWA, WILLOWA, WOJSKA POLSKIEGO, WSCHODNIA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, WYŻYNNA, ZAGŁOBY, ZAGONOWA, STEFANA ŻEROMSKIEGO

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Dariusz Nowak
    391 (4,77%)
  2. 3 Halina Kalinowska
    157 (1,91%)
  3. 5 Andrzej Tomczyński
    366 (4,46%)
  4. 6 Przemysław Marusa
    77 (0,94%)
  5. 2 Regina Cysarz
    68 (0,83%)
  6. 4 Anna Katarzyna Kaczorek
    68 (0,83%)
  7. 7 Zbigniew Jan Pater
    60 (0,73%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Budziński
    154 (1,88%)
  2. 1 Bogusław Stanisław Tołwiński
    1 109 (13,52%)
  3. 4 Karol Bidziński
    75 (0,91%)
  4. 2 Marek Robert Pilichowski
    283 (3,45%)
  5. 5 Jolanta Elżbieta Marcinkiewicz
    201 (2,45%)
  6. 6 Wanda Aleksandra Paul
    79 (0,96%)
  7. 7 Dorota Ewa Wcisła
    320 (3,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Żanetta Szymanowska
    104 (1,27%)
  2. 7 Sylwia Łaskowska
    131 (1,60%)
  3. 1 Marek Osik
    793 (9,67%)
  4. 2 Adam Basiukiewicz
    266 (3,24%)
  5. 5 Adam Mieczysław Boros
    147 (1,79%)
  6. 4 Paweł Gołębiewski
    154 (1,88%)
  7. 3 Agata Anna Rychter
    277 (3,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Liszewski
    23 (0,28%)
  2. 2 Sławomir Marcin Jacewicz
    43 (0,52%)
  3. 1 Katarzyna Kamińska-Kozioł
    139 (1,69%)
  4. 5 Jolanta Katarzyna Wolańska
    31 (0,38%)
  5. 6 Ewelina Anna Zakrzewska
    75 (0,91%)
  6. 3 Mirosław Grzegorz Polak
    65 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Zenon Stanisław Lecyk
    280 (3,41%)
  2. 5 Joanna Rucińska
    114 (1,39%)
  3. 4 Jolanta Teresa Cieślicka
    145 (1,77%)
  4. 3 Żanetta Joanna Wolak-Szatkowska
    101 (1,23%)
  5. 1 Marek Piotr Pruszak
    1 034 (12,60%)
  6. 2 Paweł Andrzej Kowszyński
    709 (8,64%)
  7. 6 Małgorzata Dąbrowska
    165 (2,01%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane