Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - aleksandrowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Aleksandrów Kujawski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Błaszczyk
    161 (3,44%)
  2. 3 Krystyna Pieniążek-Bołotowicz
    245 (5,24%)
  3. 2 Tomasz Jan Skibiński
    313 (6,69%)
  4. 6 Cezary Tomasz Przybylski
    113 (2,42%)
  5. 5 Małgorzata Lidia Korzeniewska
    217 (4,64%)
  6. 1 Edyta Joanna Stefaniak-Mansour
    336 (7,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Grzegorz Michalak
    481 (10,28%)
  2. 2 Jarosław Marcin Dąbrowski
    62 (1,33%)
  3. 6 Maria Stefania Kowalik
    63 (1,35%)
  4. 5 Janusz Leszczyński
    16 (0,34%)
  5. 4 Renata Modrzejewska
    104 (2,22%)
  6. 3 Anna Kuglarz
    217 (4,64%)

KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Bartoszek
    60 (1,28%)
  2. 1 Małgorzata Sabina Babiarczyk
    158 (3,38%)
  3. 4 Agnieszka Maria Wojciechowska
    22 (0,47%)
  4. 5 Bożena Stankiewicz
    76 (1,62%)
  5. 6 Michał Włoszek
    211 (4,51%)
  6. 3 Adam Mickiewicz
    46 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Sławomir Lewandowski
    82 (1,75%)
  2. 6 Małgorzata Ewa Kałamarska
    63 (1,35%)
  3. 5 Joanna Irena Moneta
    201 (4,30%)
  4. 2 Andrzej Sygit
    196 (4,19%)
  5. 1 Renata Barbara Golec
    563 (12,04%)
  6. 3 Arkadiusz Gralak
    672 (14,37%)

Okręg 2

Miasto Ciechocinek

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Urbański
    299 (6,23%)
  2. 5 Mirosław Janusz Iwiński
    127 (2,64%)
  3. 3 Barbara Kawczyńska
    383 (7,98%)
  4. 4 Teresa Barbara Trajdrowska
    85 (1,77%)
  5. 1 Lotfi Mansour
    698 (14,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Łozicki
    789 (16,43%)
  2. 4 Dorota Maria Kanaś
    172 (3,58%)
  3. 2 Bartosz Roman Różański
    389 (8,10%)
  4. 3 Magdalena Wilczewska
    87 (1,81%)

KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Krzysztof Gołębiewski
    62 (1,29%)
  2. 4 Don Vasyl Szmidt
    43 (0,90%)
  3. 3 Izabela Monika Majewska
    29 (0,60%)
  4. 2 Iwona Maria Szczawińska
    31 (0,65%)
  5. 5 Krzysztof Adam Ulaszewski
    85 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wanda Romana Buchalska
    207 (4,31%)
  2. 1 Jerzy Draheim
    467 (9,73%)
  3. 5 Zbigniew Różański
    108 (2,25%)
  4. 2 Iwona Zofia Rutecka
    381 (7,93%)
  5. 4 Karolina Maria Ochocińska
    360 (7,50%)

Okręg 3

Miasto Nieszawa, Gmina Raciążek, Gmina Waganiec

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Anna Winkler
    35 (0,77%)
  2. 1 Maciej Włoch
    1 405 (30,74%)
  3. 4 Jolanta Elżbieta Świerska
    78 (1,71%)
  4. 5 Piotr Roman Masłowski
    83 (1,82%)
  5. 2 Agata Monika Ceglewska
    397 (8,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Deręgowski
    200 (4,38%)
  2. 5 Ewelina Anna Lewandowska
    308 (6,74%)
  3. 3 Roman Zań
    68 (1,49%)
  4. 4 Stanisław Benedykt Rewers
    260 (5,69%)
  5. 1 Dorota Ewa Iwińska
    254 (5,56%)

KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Arkadiusz Żak
    271 (5,93%)
  2. 2 Iwona Małgorzata Panfil
    82 (1,79%)
  3. 3 Agata Beata Żmirska-Zbroniec
    175 (3,83%)
  4. 4 Teresa Marianna Herba
    58 (1,27%)
  5. 5 Piotr Zwoliński
    58 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Stanisław Marciniak
    130 (2,84%)
  2. 5 Henryka Malinowska
    44 (0,96%)
  3. 1 Andrzej Nawrocki
    416 (9,10%)
  4. 4 Beata Nowak
    45 (0,98%)
  5. 2 Zdzisław Marian Pietrzak
    203 (4,44%)

Okręg 4

Gmina Aleksandrów Kujawski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Gerard Stolarski
    117 (2,91%)
  2. 6 Klaudia Joanna Chudzio
    40 (1,00%)
  3. 1 Arkadiusz Piotr Świątkowski
    1 133 (28,22%)
  4. 2 Małgorzata Anna Wdowczyk
    258 (6,43%)
  5. 3 Marek Buczko
    60 (1,49%)
  6. 4 Lena Marzena Gralak
    92 (2,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Arkadiusz Skrucha
    163 (4,06%)
  2. 4 Ewa Niewiadomska
    148 (3,69%)
  3. 3 Czesław Czarnecki
    274 (6,82%)
  4. 2 Jadwiga Bernadeta Sołtysiak
    120 (2,99%)
  5. 1 Adam Potaczek
    411 (10,24%)

KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Krystyna Kościerzyńska
    227 (5,65%)
  2. 3 Halina Zakrzewska
    87 (2,17%)
  3. 2 Krzysztof Mariusz Dąbrowski
    81 (2,02%)
  4. 5 Przemysław Tomasz Preczak
    50 (1,25%)
  5. 4 Teresa Łukaszewska
    75 (1,87%)
  6. 6 Jacek Jankowski
    34 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Bednarski
    80 (1,99%)
  2. 5 Katarzyna Podolska
    43 (1,07%)
  3. 4 Krzysztof Tadeusz Domanowski
    77 (1,92%)
  4. 2 Tomasz Paweł Kubik
    98 (2,44%)
  5. 6 Anna Lewandowska
    62 (1,54%)
  6. 1 Magdalena Kiciak-Kucharska
    285 (7,10%)

Okręg 5

Gmina Bądkowo, Gmina Koneck, Gmina Zakrzewo

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Marzena Wochna
    95 (1,95%)
  2. 5 Violetta Maria Mistera
    55 (1,13%)
  3. 3 Paulina Wesołowska
    56 (1,15%)
  4. 4 Maciej Andrzejewski
    76 (1,56%)
  5. 2 Grzegorz Arkadiusz Niemczyk
    311 (6,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Władysław Sikorski
    113 (2,33%)
  2. 2 Sławomir Jacek Strzelecki
    187 (3,85%)
  3. 4 Agnieszka Garnuszek
    87 (1,79%)
  4. 5 Teresa Kłos
    181 (3,72%)
  5. 1 Konstanty Antoni Grzegórski
    447 (9,20%)

KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marta Krystyna Litka
    185 (3,81%)
  2. 2 Ewa Ewelina Lewandowska
    284 (5,84%)
  3. 3 Agnieszka Andrzejewska
    102 (2,10%)
  4. 4 Jakub Promiński
    54 (1,11%)
  5. 5 Zdzisław Etynkowski
    178 (3,66%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Bogdan Wochna
    709 (14,59%)
  2. 2 Mariola Stanisława Banaszkiewicz
    683 (14,05%)
  3. 3 Mariusz Borkowski
    450 (9,26%)
  4. 4 Józef Nowakowski
    582 (11,98%)
  5. 5 Anetta Stróżyńska
    25 (0,51%)