Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Osiek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bukowiny, Sołectwo Cisowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Szeible

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

55 (90,16%)

Jan Konstanty Kaszubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

2 (3,28%)

Teresa Rozalia Walędziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

4 (6,56%)

Okręg 2

Sołectwo Jeżewnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumiła Worowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

36 (92,31%)

Magdalena Łucja Andrearczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

3 (7,69%)

Okręg 3

Sołectwo Lisówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Balewska-Kucharzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

21 (41,18%)

Bartłomiej Owczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

30 (58,82%)

Okręg 4

Część sołectwa Wycinki obejmująca miejscowość Wycinki od nr 1 do nr 4b, od nr 28 do nr 59a, nr 61, od nr 63 do nr 67, od nr 70 do nr 71, od nr 73 do nr 75, od nr 77 do nr 78, nr 80, od nr 82 do nr 87, od nr 90 do nr 95, nr 97, od nr 99 do nr 102, nr 104, nr 190, od nr 195 do nr 197

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioleta Jadwiga Komorowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

22 (47,83%)

Michał Paweł Bednarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

14 (30,43%)

Emilia Braun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

10 (21,74%)

Okręg 5

Część sołectwa Wycinki obejmująca miejscowości Wycinki od nr 5 do nr 9, od nr 11 do nr 25i, od nr 107 do nr 112, od nr 116A do nr 118, od nr 122 do nr 134g, nr 137, od nr 139 do nr 145, od nr 147 do nr 148, od nr 150 do nr 155b, od nr 157 do nr 162, nr 164, od nr 166 do nr 171, od nr 173 do nr 174, od nr 176 do nr 177, od nr 179 do nr 182, od nr 184 do nr 185 oraz miejscowości Jaszczerz, Okarpiec, Wymysłowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Stanisław Kłos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

25 (36,76%)

Marek Jan Derda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

29 (42,65%)

Grażyna Bukowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

14 (20,59%)

Okręg 6

Sołectwo Radogoszcz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Teresa Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

36 (52,94%)

Mirosław Henryk Leśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

32 (47,06%)

Okręg 7

Część sołectwa Osiek obejmująca ulice: Wyzwolenia, Rybacka, Na Borku, Olszynka, Za Jeziorem, Szkolna oraz miejscowość Komorze. Sołectwo Markocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Firyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

53 (40,46%)

Jerzy Kłos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

66 (50,38%)

Sławomir Stosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

12 (9,16%)

Okręg 8

Część sołectwa Osiek ulice: Długa, Krótka, Łąkowa, Polna, Poprzeczna, Strażacka, Kwiatowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Jarosław Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

67 (58,26%)

Irena Maria Patan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

43 (37,39%)

Dorota Agnieszka Moch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

5 (4,35%)

Okręg 9

Część sołectwa Osiek ulice: Leśna, Osiedle Dobry Brat, Osiedle Polne.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Partyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

22 (28,57%)

Katarzyna Szuta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

23 (29,87%)

Marek Chabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSIECKI BÓR

22 (28,57%)

Karolina Dorota Brzóska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

10 (12,99%)

Okręg 10

Część sołectwa Osiek ulice: Słoneczna, Wczasowa, Partyzantów Kociewskich od nr 1 do nr 58

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Franciszek Cherek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

49 (59,04%)

Ewa Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

34 (40,96%)

Okręg 11

Część sołectwa Osiek ulice: Zamkowa, Zielona, Słowiańska, Partyzantów Kociewskich od nr 59 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Antoni Waliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

61 (79,22%)

Bożena Chyła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

16 (20,78%)

Okręg 12

Część sołectwa Karszanek obejmująca miejscowości: Głuche, Wierzbiny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Eggert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

48 (66,67%)

Adam Jan Zaborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

24 (33,33%)

Okręg 13

Część sołectwa Karszanek obejmująca miejscowości: Karszanek, Karcznia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Robert Skalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

34 (37,36%)

Alicja Krystyna Ciarkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

51 (56,04%)

Ewa Małgorzata Brzóska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ DOM"

6 (6,59%)

Okręg 14

Sołectwo Kasparus, Sołectwo Suchobrzeźnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisława Maria Puchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

52 (55,91%)

Arkadiusz Ryszard Pytyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

41 (44,09%)

Okręg 15

Sołectwo Skórzenno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Grzegorz Warenycia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OSIEK

49 (70,00%)

Jan Rulaf

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOROWICZ

21 (30,00%)