Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chojna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barnkowo, Bogusława, Czcibora, Dworcowa, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Ogrodowa, Słowiańska, Towarowa, Trakt Pyrzycki, Wyzwolenia, Zielona, Żółkiewskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Norbert Oleśków
    162 (44,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Kamila Ewa Sepełowicz
    74 (20,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Antoni Skrzypczyk
    78 (21,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Edyta Cieślak
    34 (9,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHOJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dawid Kowal
    19 (5,18%)

Okręg 2

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barwicka, Chopina, Demokracji, Gdańska, Jana Matejki, Kościuszki, Leonida Teligi, Paderewskiego, Polna, Poznańska, Roosevelta, Słoneczna, Warszawska, Wincentego Witosa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Elżbieta Janina Lach
    183 (44,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Adam Józef Lachowicz
    95 (22,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Danuta Maria Aleksandrowicz
    71 (17,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Radosław Stec
    65 (15,70%)

Okręg 3

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bolesława Prusa, Brzozowa, Jagiellońska, Klasztorna, Malarska, Piastów, Piekarska, Podmurze, Skwer Jagielloński, Wieżowa, Wilsona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Wiesława Panas
    126 (32,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Justyna Lidia Kubik
    58 (14,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Iwona Hernik
    115 (29,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Lech Franciszek Żarkowski
    88 (22,74%)

Okręg 4

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Akacjowa, Aleja Wojska Polskiego, Browarna, Curie-Skłodowskiej, Kopernika, Krótka, Łużycka, Rogozińskiego, Różana, Sportowa, Szewska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Pisanko
    189 (44,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Andrzej Żebrowski
    117 (27,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwia Laurencja Janiak Vel Kubiak
    69 (16,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Katarzyna Irena Kiepura
    46 (10,93%)

Okręg 5

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Władysława Jagiełły.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Radosław Karwan
    161 (37,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Bucyk
    128 (29,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Honorata Weronika Walorska
    85 (19,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Beata Danuta Czajkowska
    58 (13,43%)

Okręg 6

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bałtycka, Basztowa, Jodłowa, Klonowa, Krupin, Mickiewicza, Młyńska, Odrzańska, Słowackiego, Szczecińska, Szkolna, Tartaczna, Topolowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wojciech Tomasz Łosowski
    116 (35,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Elżbieta Barbara Zielinkiewicz
    114 (34,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Sienkiewicz
    54 (16,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Piotr Jan Karaczun
    47 (14,20%)

Okręg 7

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Brzoskwiniowa, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, Kokosowa, Łucznicza, Łyżwiarska, Orzechowa, Owocowa, Pływacka, Sadowa, Tęczowa, Willowa, Wiosenna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Arkadiusz Kubik
    99 (23,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Halina Janina Szczygieł
    129 (30,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Prus
    88 (20,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Rafał Marek Miler
    104 (24,76%)

Okręg 8

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Czereśniowa, Janusza Kusocińskiego, Narciarska, Orląt, Przemysłowa, Sosnowa, Wiśniowa, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Agnieszka Sikora
    105 (31,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Adam Będzak
    105 (31,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesława Koladyńska
    69 (20,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Anna Joanna Walczak
    52 (15,71%)

Okręg 9

Sołectwo Graniczna z miejscowościami Graniczna i Bara, Sołectwo Lisie Pole z miejscowościami Lisie Pole, Lisie Pola.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Anna Wójcik
    119 (43,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maciej Lisiecki
    103 (37,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Wiesław Adam Foremny
    50 (18,38%)

Okręg 10

Sołectwo Garnowo z miejscowością Garnowo, Sołectwo Nawodna z miejscowościami Nawodna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Bednarz
    162 (44,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Patryk Szczapa
    127 (35,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Adam Karaczun
    44 (12,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Damian Stefański
    28 (7,76%)

Okręg 11

Sołectwo Grabowo z miejscowością Grabowo Sołectwo Krajnik Dolny z miejscowościami Krajnik Dolny, Ognica, Sołectwo Krajnik Górny z miejscowością Krajnik Górny Sołectwo Zatoń Dolna z miejscowościami Zatoń Dolna, Raduń.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bartosz Michno
    104 (35,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewa Anna Simińska
    76 (25,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tadeusz Balbuza
    58 (19,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Krzysztof Pawłowski
    55 (18,77%)

Okręg 12

Sołectwo Krzymów z miejscowościami Krzymów, Kuropatniki, Sołectwo Łaziszcze z miejscowością Łaziszcze, Sołectwo Mętno z miejscowościami Mętno, Mętno Małe, Nadolnik, Wilkoszyce, Sołectwo Stoki z miejscowością Stoki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Maria Przybylska
    168 (44,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Janusz Szpilski
    139 (36,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kazimierz Komorzycki
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Adam Józef Blachnierek
    73 (19,21%)

Okręg 13

Sołectwo Białęgi z miejscowością Białęgi, Sołectwo Brwice z miejscowością Barwice Sołectwo Czartoryja z miejscowościami Czartoryja, Barnkowo osada, Sołectwo Kamienny Jaz z miejscowościami: Kamienny Jaz, Trzeszcze, Sołectwo Narost z miejscowością Narost.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marlena Agnieszka Witek
    143 (38,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grażyna Gawron
    76 (20,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stanisław Drapaluk
    87 (23,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Piotr Nosul
    61 (16,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHOJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mateusz Hubert Rataj
    9 (2,39%)

Okręg 14

Sołectwo Godków z miejscowościami Godków, Kaliska, Sołectwo Godków-Osiedle z miejscowością Godków-Osiedle, Sołectwo Jelenin z miejscowościami Jelenin, Jelonki, Wilcze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Irena Pitura
    60 (18,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Marian Radziusz
    88 (27,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Michał Krzysztof Burak
    103 (32,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Aniela Danuta Jurewicz
    65 (20,57%)

Okręg 15

Sołectwo Grzybno z miejscowościami Grzybno, Pniewko, Strzeszewko, sołectwo Rurka z miejscowościami Rurka, Przyciesie, sołectwo Strzelczyn z miejscowością Strzelczyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Józef Mikołajczyk
    107 (23,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Beata Malecka
    137 (30,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Magdalena Glonek
    105 (23,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Leszek Stefański
    101 (22,44%)