Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kłobucki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gminy : Opatów, Panki, Przystajń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Kiepura
    1 393 (19,50%)
  2. 2 Karolina Ewa Kurek
    200 (2,80%)
  3. 3 Jerzy Kiepura
    472 (6,61%)
  4. 6 Magdalena Anna Grzesiak
    184 (2,58%)
  5. 4 Tomasz Stanisław Jeziorski
    455 (6,37%)
  6. 5 Longina Kierat
    87 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Magdalena Napieraj
    34 (0,48%)
  2. 1 Jakub Jacek Paturej
    26 (0,36%)
  3. 3 Alina Maria Pietrzak
    41 (0,57%)
  4. 4 Marek Jan Sroka
    39 (0,55%)
  5. 5 Elżbieta Krystyna Szpulak
    36 (0,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jadwiga Aniela Paliwoda
    35 (0,49%)
  2. 3 Grażyna Krystyna Bobińska
    68 (0,95%)
  3. 1 Aniela Małgorzata Stopa
    384 (5,38%)
  4. 2 Jarosław Stanisław Kudła
    72 (1,01%)
  5. 5 Robert Marcin Włodarski
    25 (0,35%)
  6. 6 Janusz Stanisław Dyła
    9 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Sylwester Bujak
    203 (2,84%)
  2. 1 Renata Tomczyk
    835 (11,69%)
  3. 5 Urszula Justyna Kierat
    127 (1,78%)
  4. 2 Bogdan Edward Paprotny
    593 (8,30%)
  5. 4 Józef Kiedrzyn
    132 (1,85%)

KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Damian Tomasz Przygoda
    140 (1,96%)
  2. 1 Bożena Zofia Leszczyńska
    305 (4,27%)
  3. 4 Marek Jelonek
    252 (3,53%)
  4. 2 Konrad Szczepan Bujak
    101 (1,41%)
  5. 3 Jolanta Mann-Matuszczyk
    173 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Go
    39 (0,55%)
  2. 1 Mariusz Kotas
    139 (1,95%)
  3. 2 Małgorzata Duleba
    41 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD KOMPETENTNYCH LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Henryk Pawelak
    89 (1,25%)
  2. 4 Martyna Daniela Sitek
    61 (0,85%)
  3. 1 Wojciech Kamil Kempa
    307 (4,30%)
  4. 3 Aneta Jadwiga Knop
    15 (0,21%)
  5. 5 Kamil Grzegorz Wiecha
    31 (0,43%)

Okręg 2

Gminy : Krzepice, Lipie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Adam Pilśniak
    1 085 (16,29%)
  2. 3 Gabriela Mirosława Kluba
    189 (2,84%)
  3. 6 Jolanta Maria Węzik
    98 (1,47%)
  4. 5 Elżbieta Biernacka-Pacha
    105 (1,58%)
  5. 2 Józef Bronisław Borecki
    546 (8,20%)
  6. 4 Andrzej Cer
    320 (4,80%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Maria Eksner
    97 (1,46%)
  2. 5 Alojzy Józef Kwiatkowski
    36 (0,54%)
  3. 3 Stanisław Ceglarz
    38 (0,57%)
  4. 4 Anna Ewa Makles
    34 (0,51%)
  5. 1 Mariusz Dariusz Palacz
    332 (4,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Piotr Mońka
    692 (10,39%)
  2. 3 Mariusz Ligęza
    148 (2,22%)
  3. 4 Daniela Szczepaniak
    350 (5,26%)
  4. 1 Zbigniew Kulej
    744 (11,17%)
  5. 6 Anna Janina Chyrzyńska
    108 (1,62%)
  6. 5 Renata Teresa Krawczyk
    226 (3,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bartłomiej Józef Tołpa
    72 (1,08%)
  2. 4 Żaneta Kalina Pawelec
    90 (1,35%)
  3. 3 Katarzyna Magdalena Trojak
    37 (0,56%)
  4. 1 Dawid Sylwester Cieśla
    138 (2,07%)
  5. 5 Piotr Paweł Kaniewski
    46 (0,69%)
  6. 6 Michalina Anna Kilan
    70 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD KOMPETENTNYCH LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Anna Mączka
    84 (1,26%)
  2. 4 Krzysztof Waldemar Sobera
    141 (2,12%)
  3. 2 Marcin Zdzisław Świerczyński
    253 (3,80%)
  4. 1 Dariusz Andrzej Pilśniak
    581 (8,72%)

Okręg 3

Gminy : Miedźno, Popów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marta Kinga Kustalik
    135 (2,20%)
  2. 1 Marek Andrzej Sawicki
    987 (16,07%)
  3. 3 Ela Anna Michalska
    83 (1,35%)
  4. 2 Mieczysław Szewczyk
    596 (9,70%)
  5. 5 Anna Mikke
    150 (2,44%)
  6. 6 Tomasz Drabik
    425 (6,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Artur Stefan Mszyca
    107 (1,74%)
  2. 6 Robert Marek Leśnikowski
    59 (0,96%)
  3. 1 Elżbieta Lutak-Obersztyn
    199 (3,24%)
  4. 2 Mariusz Dawid Makles
    140 (2,28%)
  5. 4 Maria Elżbieta Petrykowska
    25 (0,41%)
  6. 5 Renata Tałajczyk
    233 (3,79%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Andrzej Noga
    220 (3,58%)
  2. 3 Bożena Teresa Drabek
    38 (0,62%)
  3. 5 Henryk Owczarek
    86 (1,40%)
  4. 1 Mariola Halina Starzyńska
    308 (5,01%)
  5. 4 Halina Marianna Pawełoszek
    56 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Teresa Krystyna Żurawska
    526 (8,56%)
  2. 2 Agnieszka Wanda Związek
    403 (6,56%)
  3. 4 Wojciech Tałajczyk
    317 (5,16%)
  4. 1 Andrzej Kluczny
    790 (12,86%)
  5. 6 Łukasz Grzegorz Kasztelan
    124 (2,02%)
  6. 5 Mariola Ewa Mandat
    136 (2,21%)

Okręg 4

Gmina Kłobuck

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jerzy Piotr Szaflik
    204 (2,20%)
  2. 3 Joanna Foszner
    282 (3,03%)
  3. 1 Maciej Piotr Biernacki
    724 (7,79%)
  4. 5 Elżbieta Joanna Sławuta
    125 (1,35%)
  5. 7 Aneta Maria Nocoń
    98 (1,05%)
  6. 4 Krzysztof Michał Wośtak
    141 (1,52%)
  7. 2 Tomasz Majchrowski
    447 (4,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Rajmund Glajzner
    191 (2,06%)
  2. 2 Artur Robert Mszyca
    110 (1,18%)
  3. 4 Wiesław Adam Myszkowski
    110 (1,18%)
  4. 6 Andrzej Koralewski
    40 (0,43%)
  5. 7 Alicja Maria Stefańska
    31 (0,33%)
  6. 3 Karolina Anna Dominik
    89 (0,96%)
  7. 5 Krystyna Elżbieta Rokosa
    65 (0,70%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Waldemar Andrzej Robak
    394 (4,24%)
  2. 4 Magdalena Barbara Grądys
    167 (1,80%)
  3. 2 Roman Bronisław Minkina
    261 (2,81%)
  4. 7 Edyta Ilona Jelonek
    47 (0,51%)
  5. 6 Beata Katarzyna Szczerbak
    53 (0,57%)
  6. 1 Krzysztof Wiesław Nowak
    693 (7,46%)
  7. 5 Ryszard Mrowiec
    127 (1,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Adam Karoń
    263 (2,83%)
  2. 4 Kamila Anna Heluszka
    135 (1,45%)
  3. 1 Bogdan Zenon Adamik
    1 063 (11,44%)
  4. 2 Andrzej Feliks Kornobis
    181 (1,95%)
  5. 5 Dariusz Ryszard Wojnowski
    421 (4,53%)
  6. 6 Regina Maria Łobodzińska
    118 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Renata Kurdyś
    92 (0,99%)
  2. 4 Tomasz Czesław Cajler
    123 (1,32%)
  3. 5 Agnieszka Krauze
    220 (2,37%)
  4. 6 Jan Wacław Puchała
    120 (1,29%)
  5. 1 Olga Dorota Skwara
    602 (6,48%)
  6. 2 Tomasz Piotr Kasprzyk
    432 (4,65%)
  7. 7 Krzysztof Adam Chamarowski
    548 (5,90%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Bugaj
    425 (4,57%)
  2. 4 Bartłomiej Daniel Sabat
    41 (0,44%)
  3. 2 Fryderyk Krzysztof Folcholc
    68 (0,73%)
  4. 3 Katarzyna Zofia Konieczna
    42 (0,45%)

Okręg 5

Gmina Wręczyca Wielka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aneta Katarzyna Kiepura
    916 (12,88%)
  2. 2 Wacław Kmieć
    343 (4,82%)
  3. 4 Zdzisław Adam Majchrzak
    80 (1,13%)
  4. 3 Izabela Marta Górniak
    219 (3,08%)
  5. 6 Urszula Lisek
    188 (2,64%)
  6. 5 Henryk Brzezicha
    205 (2,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dariusz Sylwester Suchanek
    137 (1,93%)
  2. 3 Justyna Janina Strzelczyk
    431 (6,06%)
  3. 6 Marcin Jacek Nowak
    188 (2,64%)
  4. 2 Katarzyna Pawełkiewicz
    316 (4,44%)
  5. 4 Krzysztof Andrzej Mika
    324 (4,56%)
  6. 1 Zdzisława Kall
    1 103 (15,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Bolesław Oczkowski
    1 082 (15,22%)
  2. 1 Piotr Jakub Nowak
    579 (8,14%)
  3. 3 Sylwia Izabela Ślązak
    182 (2,56%)
  4. 4 Beata Chrzęstek
    166 (2,33%)
  5. 5 Mieczysław Chwałczyk
    208 (2,93%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marzena Elżbieta Sabat
    210 (2,95%)
  2. 3 Konrad Marek Czechowski
    60 (0,84%)
  3. 2 Iwona Józefa Sadek
    173 (2,43%)