Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Hrubieszów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czerniczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Walencik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

103 (44,59%)

Sławomir Szlachta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

78 (33,77%)

Daniel Konrad Zubko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

7 (3,03%)

Alicja Kryszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

43 (18,61%)

Okręg 2

Cichobórz, Kosmów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

114 (56,44%)

Anna Ewelina Furtak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

5 (2,48%)

Krzysztof Proć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

83 (41,09%)

Okręg 3

Czumów, Ślipcze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Grzegorz Jezierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

134 (56,07%)

Marian Bańka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (26,78%)

Agnieszka Wioletta Kaczor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

41 (17,15%)

Okręg 4

Dąbrowa, Masłomęcz, Metelin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Antoni Wiatrzyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (10,48%)

Aneta Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

185 (58,73%)

Ewa Bednarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (8,57%)

Barbara Janina Pogódz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

70 (22,22%)

Okręg 5

Mieniany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Skindzier

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (36,22%)

Zofia Litewczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

38 (19,39%)

Barbara Zdzienicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

87 (44,39%)

Okręg 6

Gródek, Kozodawy, Łotoszyny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Franciszek Chmiel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (7,94%)

Alicja Zawadzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

69 (27,38%)

Alina Ewa Frank

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

8 (3,17%)

Jarosław Pańko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (27,78%)

Paweł Piotr Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

85 (33,73%)

Okręg 7

Brodzica, Obrowiec, Wolica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Zygmunt Sendecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

146 (45,06%)

Monika Bobrowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (11,42%)

Mateusz Puzio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

141 (43,52%)

Okręg 8

Husynne, Teptiuków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Fedorczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

94 (33,22%)

Wojciech Kutera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

97 (34,28%)

Joanna Peczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (21,91%)

Marek Stanisław Maciejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

30 (10,60%)

Okręg 9

Kobło, Moroczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Wołoszyn

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (31,41%)

Henryk Władysław Herda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

131 (68,59%)

Okręg 10

Dziekanów, Świerszczów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Krzysztof Walencik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

112 (37,97%)

Teresa Jadwiga Stankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

49 (16,61%)

Beata Tomaszczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

134 (45,42%)

Okręg 11

Szpikołosy, Wołajowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Stefan Echta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (31,43%)

Hubert Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

79 (28,21%)

Dominika Radecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

15 (5,36%)

Patrycja Jarmoszczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (5,71%)

Jadwiga Genowefa Jaworowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

82 (29,29%)

Okręg 12

Janki, Kułakowice Drugie, Kułakowice Pierwsze, Nowosiółki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Marian Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

100 (30,12%)

Artur Rafał Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

166 (50,00%)

Aneta Maciejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

66 (19,88%)

Okręg 13

Kułakowice Trzecie, Stefankowice, Stefankowice-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Balinowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (17,92%)

Ryszard Tabuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

88 (27,67%)

Małgorzata Opejda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

34 (10,69%)

Piotr Andrzej Matelski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

139 (43,71%)

Okręg 14

Czortowice, Moniatycze, Moniatycze-Kolonia, Turkołówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Andrzej Jędrzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

89 (33,84%)

Bartłomiej Tarnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

92 (34,98%)

Sławomir Gałan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (31,18%)

Okręg 15

Annopol, Białoskóry, Ubrodowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Niemiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

112 (59,26%)

Kamil Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

2 (1,06%)

Lucjan Tadeusz Dudka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY HRUBIESZÓW DLA LUDZI

75 (39,68%)