Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Stawki
Pokaż więcej
Artur Krzysztof Zalewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(87,16%)
Anna Krynica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
14
(12,84%)
Okręg 2
Część Sołectwa Różanka od nr 111 - 113, 116 - 126, 215 - 228
Pokaż więcej
Andrzej Jan Lis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(71,51%)
Elżbieta Stefania Krzymowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
51
(28,49%)
Okręg 3
Część Sołectwa Różanka od nr 1 - 110A, 114 - 115b, 127 - 214D, 229 do końca
Pokaż więcej
Kinga Kaliszuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(47,19%)
Dorota Joanna Linkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
94
(52,81%)
Okręg 4
Sołectwo Szuminka
Pokaż więcej
Mirosław Lucjan Kaliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(21,49%)
Adam Budzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
46
(38,02%)
Krystyna Teresa Budzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
29
(23,97%)
Barbara Winiarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(16,53%)
Okręg 5
Sołectwo Suszno ulice: Bazyliowa, Imbirowa, Jutrzenki, Kminkowa, Maciejki, Majerankowa, Makowa, Miętowa, Poleska, Różaniecka, Rumiankowa, Sezamowa, Tulipanowa, Tymiankowa, Ziołowa
Pokaż więcej
Marcin Wereszczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(34,68%)
Waldemar Wiktor Polkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
58
(26,13%)
Wioletta Krystyna Wajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
87
(39,19%)
Okręg 6
Sołectwo Suszno ulice: Agrestowa, Akacjowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Dębowa, Gruszkowa, Jaworowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Modrzewiowa, Olszana, Orzechowa, Owocowa, Podlaska, Purpurowa, Śliwkowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiosenna, Zielona.
Pokaż więcej
Małgorzata Stanicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(34,36%)
Małgorzata Kozakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
56
(34,36%)
Jerzy Chodziutko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
51
(31,29%)
Okręg 7
Sołectwo Suszno ulice: Azaliowa, Bratkowa, Daliowa, Gościniec, Irysowa, Jaśminowa, Krokusowa, Lotnicza, Rozmarynowa, Stokrotki, Storczykowa, Szafranowa, Szpitalna, Waniliowa, Wspólna.
Pokaż więcej
Włodzimierz Adam Czeżyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(30,60%)
Krystyna Janina Romaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
65
(35,52%)
Barbara Weronika Rybaczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
62
(33,88%)
Okręg 8
Sołectwa: Korolówka, Korolówka-Kolonia
Pokaż więcej
Bogdan Józef Wysocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(62,91%)
Mirosław Paweł Myć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
79
(37,09%)
Okręg 9
Sołectwo Korolówka-Osada
Pokaż więcej
Wojciech Kraszczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwa: Krasówka, Żuków
Pokaż więcej
Andrzej Sakowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(29,82%)
Grzegorz Józef Klimkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
96
(42,11%)
Mariusz Surbiniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
64
(28,07%)
Okręg 11
Sołectwo Orchówek ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Nadbużańska od nr 1 - 60, nr 62, 64 i 66
Pokaż więcej
Dariusz Makarewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(63,13%)
Wiesław Żurawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
42
(26,25%)
Krystian Żarkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
17
(10,63%)
Okręg 12
Sołectwo Orchówek ulice: Barwna, Biesiadna, Dworska, Fiołkowa, gen. Władysława Sikorskiego, Goździkowa, Grzybowa, Jana Kochanowskiego, Kropla Rosy, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Letnia, Łabędzia, Magnoliowa, Miła, Nowa, Ojca Tomasza, Piaskowa, Plażowa, Pogodna, prof. Edwarda Olszewskiego, Sielankowa, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Tarasowa, Tęczowa, Zacisze, Zakątek.
Pokaż więcej
Eugeniusz Franciszek Koszeluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(28,47%)
Dariusz Henryk Lejnert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
59
(43,07%)
Patrycja Anna Zińczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
39
(28,47%)
Okręg 13
Sołectwo Orchówek ulice: Brzozowa, Garbarska, Kolejowa, Nadbużańska nr 61 i 63, od nr 68 do końca, Strażacka, Wesoła, Widokowa, Wrzosowa.
Pokaż więcej
Władysława Horszczaruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(28,06%)
Janusz Korneluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
51
(36,69%)
Jarosław Kapluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
49
(35,25%)
Okręg 14
Sołectwa: Wołczyny, Sobibór, Sobibór Stacja
Pokaż więcej
Arkadiusz Szarpak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(24,47%)
Zbigniew Władysław Błaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA
142
(75,53%)
Okręg 15
Sołectwa: Okuninka, (Adamki), Luta, Żłobek
Pokaż więcej
Magdalena Anna Kinach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(38,06%)
Adam Ludwik Korneluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
72
(29,15%)
Jerzy Ambrozik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(32,79%)