Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Anielin, Stefanów
Pokaż więcej
Iwona Marzena Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(34,07%)
Piotr Henryk Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
89
(65,93%)
Okręg 2
Sołectwa: Ponikła, Mysiakowiec
Pokaż więcej
Krzysztof Piotr Łucka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(34,85%)
Bolesław Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
43
(65,15%)
Okręg 3
Sołectwo Poświętne: ul. Główna i sołectwo Poręby
Pokaż więcej
Maciej Stanisław Szufladowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Poświętne: ul. Akacjowa, ul. Bielawska, ul. Cicha, ul. Dworska, ul. Jaśminowa, ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Majora Hubala, ul. Mostowa, ul. Podwiatraczna, ul. Polna, ul. Różana, ul. Spacerowa, ul. Szkolna, Św. Marka
Pokaż więcej
Zuzanna Szufladowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Małoszyce
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Maruszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(64,71%)
Marian Sobczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
48
(35,29%)
Okręg 6
Sołectwo Studzianna
Pokaż więcej
Leszek Marcin Sobczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(46,53%)
Bogdan Michał Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
77
(53,47%)
Okręg 7
Sołectwo Buczek
Pokaż więcej
Czesław Stanisław Kopera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(12,74%)
Karol Jan Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
58
(36,94%)
Bogusław Jerzy Czyżowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ BUCZEK
79
(50,32%)
Okręg 8
Sołectwo Dęba: od nr domu 1 do nr domu 88 i numery 89, 91, 93, 95, 97 (Dęba I)
Pokaż więcej
Zdzisław Serafin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(51,04%)
Teresa Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
47
(48,96%)
Okręg 9
Sołectwo Dęba: od numeru domu 98 do numeru domu 190 i numery 90, 90A, 92, 94, 96 (Dęba II)
Pokaż więcej
Marcin Kacprzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(52,48%)
Jacek Mariusz Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
48
(47,52%)
Okręg 10
Sołectwo Dęborzeczka
Pokaż więcej
Alina Weronika Skrzypek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(23,40%)
Sylwester Józef Malej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
72
(76,60%)
Okręg 11
Sołectwo Brudzewice-Kolonia: od numeru 1 do numeru 42, od numeru 55 do numeru 58 i numery 48, 50, 60 i 61
Pokaż więcej
Zbigniew Krzysztof Kośka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(32,48%)
Marian Marek Grzegorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
79
(67,52%)
Okręg 12
Sołectwo Brudzewice: od numeru domu 1 do numeru domu 66 i numery 68 i 68a, sołectwo Brudzewice-Kolonia od Nr 43 do 47 i numer 59
Pokaż więcej
Leszek Andrzej Wąsik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(39,77%)
Kazimierz Jerzy Wiechecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
106
(60,23%)
Okręg 13
Sołectwo Brudzewice: od numeru domu 67 do numeru domu 130
Pokaż więcej
Barbara Henryka Matuszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(50,00%)
Adam Badura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
60
(50,00%)
Okręg 14
Sołectwo Wólka Kuligowska
Pokaż więcej
Bogdan Stanisław Kowalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(36,59%)
Maria Jakubczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
52
(63,41%)
Okręg 15
Sołectwo Gapinin
Pokaż więcej
Henryk Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
0
(0,00%)