Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ABPA Antoniego Baraniaka, Cienista, Czempińska, Czereśniowa, Długa, Gabriela Narutowicza, Generała Dezyderego Chłapowskiego, Gostyńska, Górna, Gryczana, Jasna, Jęczmienna, Krańcowa, Krzywa, Marcelego Żółtowskiego, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Osiedle Nad Łąkami, Osiedle Ogrody, Piastowska, Podgórna, Polna, Poznańska, Północna, Półwiejska, Promienista, Przemysłowa, Pszenna, Rolna, Składowa, Słoneczna, Szkolna, Topolowa, Torowa, Uczniowska, Wiatraczna, Wichrowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zielona, Żarnowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Barbara Jakubowska
53
(2,10%)
-
5
Piotr Bartkowiak
31
(1,23%)
-
1
Marek Andrzej Pawicki
174
(6,89%)
-
3
Krystyna Sołtysiak
48
(1,90%)
-
4
Mirosław Wilk
64
(2,53%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
-
2
Mirosław Starosta
158
(6,25%)
-
3
Magdalena Cwojdzińska
32
(1,27%)
-
1
Maciej Jerzy Zielonka
708
(28,03%)
-
4
Radosław Bobkiewicz
75
(2,97%)
-
5
Zbigniew Wojciech Majchrzak
167
(6,61%)
-
6
Mirosława Aleksandra Wojciechowska
18
(0,71%)
-
7
Maria Bogumiła Wizerkaniuk
18
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD
-
1
Wiktor Stefan Rudawski
118
(4,67%)
-
4
Bartosz Michał Denisewicz
30
(1,19%)
-
6
Violetta Pikosz
12
(0,48%)
-
2
Karol Maria Pawlak
65
(2,57%)
-
3
Mateusz Aleksander Graczyk
104
(4,12%)
-
5
Anita Płotkowiak
11
(0,44%)
-
7
Dorota Borowiak
34
(1,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Dawid Wałkowski
34
(1,35%)
-
1
Patryk Piasecki
136
(5,38%)
-
2
Ewa Maria Lajszner
51
(2,02%)
-
4
Ewelina Kaczmarek
33
(1,31%)
-
5
Wiesława Maria Czerwińska
74
(2,93%)
-
6
Dariusz Knychała
26
(1,03%)
-
7
Michał Schwarz
87
(3,44%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KOŚCIAŃSKIEJ
-
4
Witold Borkowski
20
(0,79%)
-
1
Mirosław Woźniak
40
(1,58%)
-
3
Marek Piotr Malicki
22
(0,87%)
-
2
Anna Spławska
30
(1,19%)
-
5
Hanna Irena Majchrzak
14
(0,55%)
-
6
Krzysztof Kamil Konieczny
39
(1,54%)
Okręg 2
Adama Mickiewicza, Aleja Stanisława Koszewskiego, Aleja Tadeusza Kościuszki, Aleksandry Bukowieckiej, Anny Grątkowskiej, Bolesława Prusa, Edwarda Fabiańczyka, Feliksa Nowowiejskiego, Floriana Marciniaka, Franciszka Masztalerza, Franciszka Winowicza, Garbarska, Gen. Edmunda Taczanowskiego, Grodziska, Henryka Dąbrowskiego, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Ignacego Richtera, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Janusza Korczaka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego, Karola Bojanowskiego, Karola Marcinkowskiego, Klemensa Kruszewskiego, Kościelna, Ks. Prym. Stefana Wyszyńskiego, Księdza Piotra Bączkowskiego, Księdza Stanisława Bednarkiewicza, Leona Ciszaka, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Reja, Mostowa, Nadobrzańska, Ogrodowa, Plac Ignacego Paderewskiego, Plac Niezłomnych, Plac Wolności, Płk. Witolda Pileckiego, Podwale, Prosta, Romualda Traugutta, Rynek, Ryszarda Berwińskiego, Rzemieślnicza, Sądowa, Skwer Krimpen, Stanisława Moniuszki, Stanisława Szczepanowskiego, Strzelecka, Szewska, Szpitalna, Świętego Ducha, Świętego Jana, Targowa, Wały Żegockiego, Wawrzyńca Czajki, Władysława Stanisława Reymonta, Wodna, Wojciecha Maya, Wrocławska, Zachodnia, Zacisze, Zygmunta Sierakowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tadeusz Andrzej Buchowski
90
(3,12%)
-
3
Maria Szymkowiak
48
(1,67%)
-
1
Małgorzata Igłowicz-Betlej
231
(8,02%)
-
5
Ludomiła Krystyna Stachowiak
29
(1,01%)
-
4
Wiesław Franciszek Felerski
10
(0,35%)
-
6
Piotr Skoracki
49
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
-
2
Aleksander Józef Heller
41
(1,42%)
-
1
Piotr Andrzej Ruszkiewicz
691
(23,98%)
-
3
Roman Talikadze
147
(5,10%)
-
6
Luiza Maria Pluta
97
(3,37%)
-
4
Konrad Przemysław Garwoliński
76
(2,64%)
-
5
Ireneusz Stanisław Beszterda
55
(1,91%)
-
7
Marlena Beata Nawrot
43
(1,49%)
-
8
Ewa Maria Beba
60
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD
-
1
Zbigniew Henryk Bernard
187
(6,49%)
-
7
Jacek Jerzy Ciszak
18
(0,62%)
-
2
Marek Jerzy Mielcarek
76
(2,64%)
-
8
Weronika Kubańda
23
(0,80%)
-
3
Filip Kasprzak
55
(1,91%)
-
4
Galina Paszyńska
25
(0,87%)
-
5
Magdalena Wolna
33
(1,15%)
-
6
Magdalena Bronisława Woś
5
(0,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Danuta Bogumiła Wasielewska
25
(0,87%)
-
6
Paweł Kaczmarek
62
(2,15%)
-
2
Maria Halina Wytyk
87
(3,02%)
-
7
Andrzej Kozłowski
19
(0,66%)
-
1
Paweł Szajkowski
196
(6,80%)
-
3
Marek Wyrzykiewicz
118
(4,09%)
-
4
Arkadiusz Witkowski
42
(1,46%)
-
8
Ewa Puzyrewicz
68
(2,36%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KOŚCIAŃSKIEJ
-
2
Krzysztof Edward Fórmanowicz
39
(1,35%)
-
3
Michał Kuś
56
(1,94%)
-
5
Agnieszka Maciejewska
7
(0,24%)
-
6
Agnieszka Maria Lewandowska-Maroszek
21
(0,73%)
-
8
Renata Katarzyna Majorek
19
(0,66%)
-
1
Robert Jan Sworacki
0
(0%)
-
7
Karol Daniel Wower
12
(0,42%)
-
4
Danuta Ewa Majorczyk
22
(0,76%)
Okręg 3
Akacjowa, Aleja Lipowa, Armii Krajowej, Boczna, Bolesława Igłowicza, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dworcowa, Działkowa, Fabryczna, Feliksa Stamma, Graniczna, Hugo Kołłątaja, Jana Kochanowskiego, Janusza Czaplickiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jerzego Fellmanna, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Chociszewskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Karola Kurpińskiego, Klonowa, Kręta, Krótka, Księdza Leona Stępniaka, Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa, Mieczysława Balcera, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Młyńska, Modrzewiowa, Nacławska, Okrężna, Orląt Polskich, Osiedle Gen. Wł. Sikorskiego, Osiedle Generała Władysława Andersa, Plac Żołnierza Polskiego, Pogodna, Południowa, Powstańców Wielkopolskich, Rezerwy Skautowej, Różana, Skwer Jana Pawła II, Sosnowa, Stanisława Wojciechowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Śmigielska, Świerkowa, Tadeusza Kościowa, Tadeusza Nowaka, Tadeusza Zawadzkiego, Towarowa, Wielichowska, Wierzbowa, Władysława Radomskiego, Wojska Polskiego, Wyzwolenia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Gabriela Izabela Andrzejewska
240
(10,42%)
-
2
Urszula Skoracka
41
(1,78%)
-
5
Maria Kazimiera Mikołajczak
14
(0,61%)
-
4
Stanisław Książyk
18
(0,78%)
-
3
Jan Kołodziejczak
6
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
-
2
Jan Marek Lasik
53
(2,30%)
-
3
Leon Kaczmarek
38
(1,65%)
-
1
Małgorzata Elżbieta Noskowiak
205
(8,90%)
-
4
Wiesław Sylwester Sadowski
63
(2,74%)
-
6
Magdalena Tomaszewska-Kubiak
124
(5,38%)
-
7
Magdalena Wróblewska
97
(4,21%)
-
5
Roman Jan Wojdowski
62
(2,69%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD
-
1
Bronisław Frąckowiak
176
(7,64%)
-
2
Łukasz Naglik
181
(7,86%)
-
3
Izabela Lurc-Matuszewska
17
(0,74%)
-
4
Przemysław Stężycki
56
(2,43%)
-
6
Anna Stróżyna
13
(0,56%)
-
5
Justyna Katarzyna Witak
5
(0,22%)
-
7
Klaudia Kaczmarek
7
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Zofia Krzyżaniak
68
(2,95%)
-
1
Sławomir Marek Kaczmarek
354
(15,37%)
-
5
Marek Hoffmann
20
(0,87%)
-
7
Robert Jerzy Tomczak
38
(1,65%)
-
4
Halina Maria Kokocińska
28
(1,22%)
-
6
Magdalena Apolinarska
21
(0,91%)
-
3
Jolanta Nowak
45
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KOŚCIAŃSKIEJ
-
1
Jarosław Jan Stachowiak
139
(6,04%)
-
6
Kamilla Agnieszka Wałęsa-Maćkowiak
75
(3,26%)
-
4
Jarosław Zygmunt Hermann
3
(0,13%)
-
5
Marcin Kosmowski
39
(1,69%)
-
2
Wiesława Skrzypczak
33
(1,43%)
-
3
Bożena Stanisława Szczawik-Musiał
24
(1,04%)
Okręg 4
2 Października, 14 Dywizji Piechoty Wlkp. , Antoniego Kaźmierczaka, Bernardyńska, Kątna, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Księdza Józefa Surzyńskiego, Osiedle Jagiellońskie, Osiedle Piastowskie, Piaskowa, Poprzeczna, Władysława Broniewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marcin Betlej
155
(6,43%)
-
2
Anna Maria Ciszak-Kaźmierska
59
(2,45%)
-
3
Ewa Maria Łożyńska
75
(3,11%)
-
5
Marian Nowaczyk
44
(1,83%)
-
4
Stanisław Leon Mikołajczyk
32
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
-
7
Karol Dobroń
68
(2,82%)
-
1
Alicja Maria Brzozowska
218
(9,05%)
-
2
Elwira Apolonia Przybylska
91
(3,78%)
-
6
Adam Mądry
18
(0,75%)
-
3
Dawid Olejniczak
238
(9,88%)
-
4
Karol Andrzej Helwig
113
(4,69%)
-
5
Emilia Maria Chrzanowska
64
(2,66%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD
-
2
Arkadiusz Kaczmarek
46
(1,91%)
-
6
Tatiana Nowak
4
(0,17%)
-
3
Amirjan Omar
27
(1,12%)
-
1
Tomasz Frąckowiak
160
(6,64%)
-
4
Łukasz Bartkowiak
17
(0,71%)
-
5
Olga Gryś
40
(1,66%)
-
7
Aneta Tulińska
3
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Agnieszka Urszula Michalak
67
(2,78%)
-
1
Paweł Grodziski
272
(11,29%)
-
3
Henryka Kaczmarek
76
(3,15%)
-
5
Tomasz Bajstok
127
(5,27%)
-
6
Marta Stachowiak
53
(2,20%)
-
4
Witold Józef Hadyniak
68
(2,82%)
-
2
Filip Piotr Loewenau
83
(3,44%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KOŚCIAŃSKIEJ
-
4
Elżbieta Anna Michalska
51
(2,12%)
-
6
Natalia Anna Bogusławska
12
(0,50%)
-
1
Radosław Stachowiak
43
(1,78%)
-
5
Jarosław Michał Kalemba
23
(0,95%)
-
2
Monika Anna Kózka
39
(1,62%)
-
3
Krzysztof Zbigniew Mieszała
12
(0,50%)
-
7
Kinga Nowak
12
(0,50%)