Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Mielec: osiedla: Borek, Lotników, Kilińskiego, Kościuszki, Żeromskiego, Niepodległości, Kazimierza Wielkiego, Wolności, Wojsław, Rzochów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC
-
1
Grzegorz Tychanowicz
1 201
(9,70%)
-
3
Lidia Anna Gereło
204
(1,65%)
-
6
Janusz Stefan Wilk
108
(0,87%)
-
4
Jacek Paweł Zając
495
(4,00%)
-
2
Andrzej Stanisław Szyszka
535
(4,32%)
-
5
Zofia Dorota Radwańska
262
(2,12%)
-
8
Mariusz Piotr Lonczak
196
(1,58%)
-
7
Jolanta Maria Dziaduła
70
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO
-
2
Adam Krzysztof Jastrząb
557
(4,50%)
-
1
Marek Jan Paprocki
2 054
(16,59%)
-
8
Lucjan Dominik Surowiec
487
(3,93%)
-
4
Mirosław Basara
393
(3,17%)
-
5
Józef Piotr Bryl
196
(1,58%)
-
3
Małgorzata Danuta Wałek
259
(2,09%)
-
6
Teresa Czesława Ciszek
317
(2,56%)
-
7
Anna Marzena Rzeźnik
134
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Maria Grażyna Orłowska
1 583
(12,79%)
-
4
Iwona Zofia Łachut
105
(0,85%)
-
3
Stanisław Kagan
1 279
(10,33%)
-
7
Edmund Józef Duszkiewicz
503
(4,06%)
-
2
Tadeusz Tomaszewski
486
(3,93%)
-
6
Magdalena Barbara Bartkowicz
213
(1,72%)
-
5
Leszek Jan Midura
392
(3,17%)
-
8
Zbigniew Jerzy Skrzypczak
351
(2,84%)
Okręg 2
miasto Mielec: osiedla: Cyranka, Mościska, Dziubków, Szafera, Kusocińskiego, Kopernika, Smoczka, Smoczka I
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC
-
6
Barbara Maria Pysz
182
(1,63%)
-
5
Andrzej Szęszoł
478
(4,29%)
-
7
Roman Tomasz Murdza
394
(3,54%)
-
2
Jacek Tejchma
652
(5,86%)
-
3
Dorota Bożena Ciuba
373
(3,35%)
-
1
Andrzej Waldemar Bryła
1 153
(10,36%)
-
4
Alicja Ewa Kwaśnik
218
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO
-
1
Józef Smaczny
1 102
(9,90%)
-
7
Lubomira Trela
93
(0,84%)
-
4
Jolanta Lucyna Dudzik
405
(3,64%)
-
2
Teresa Jadwiga Lechocińska-Ciupa
629
(5,65%)
-
3
Iwona Jolanta Burdzy
179
(1,61%)
-
6
Leszek Franciszek Szot
244
(2,19%)
-
5
Roman Czesław Gruszecki
207
(1,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Kamiński
1 443
(12,96%)
-
4
Jadwiga Monika Stala-Dudek
306
(2,75%)
-
3
Barbara Małgorzata Tutro
986
(8,86%)
-
7
Łukasz Tomasz Przybyło
674
(6,05%)
-
2
Waldemar Roman Barnaś
1 094
(9,83%)
-
6
Anna Karolina Sroka
156
(1,40%)
-
5
Marek Dariusz Kozłowski
164
(1,47%)
Okręg 3
miasto i gmina Radomyśl Wielki, gmina Wadowice Górne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO
-
1
Eugeniusz Jan Ryba
613
(7,76%)
-
2
Stefan Rysak
768
(9,72%)
-
6
Stanisław Józef Lonczak
1 194
(15,12%)
-
4
Kazimiera Stopa
324
(4,10%)
-
3
Bogusława Midura
447
(5,66%)
-
5
Teresa Halina Jołda
150
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Kopeć
609
(7,71%)
-
5
Marta Katarzyna Kieraś
220
(2,79%)
-
3
Agnieszka Anna Machnik
804
(10,18%)
-
6
Zdzisław Lasota
1 617
(20,47%)
-
4
Wiesław Jan Ryba
176
(2,23%)
-
2
Maria Należna
976
(12,36%)
Okręg 4
gminy: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO
-
5
Anna Józefa Wiącek
661
(5,07%)
-
7
Wojciech Piotr Naprawa
957
(7,35%)
-
3
Bogusław Stanisław Peret
1 014
(7,78%)
-
1
Andrzej Chrabąszcz
1 643
(12,61%)
-
2
Leon Getinger
842
(6,46%)
-
4
Kazimiera Maria Smoleń
422
(3,24%)
-
6
Bogusława Bukowska
182
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Tymuła
2 738
(21,01%)
-
2
Leszek Ryszard Łanucha
388
(2,98%)
-
3
Antoni Skawiński
875
(6,72%)
-
5
Bernadeta Wiącek-Szczęś
144
(1,11%)
-
4
Ewelina Agnieszka Małek
129
(0,99%)
-
6
Kacper Gabriel Głaz
2 380
(18,27%)
-
7
Anna Weronika Kilian
654
(5,02%)
Okręg 5
gmina Mielec, miasto i gmina Przecław
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC
-
6
Iwona Janina Żola
136
(1,31%)
-
2
Ewa Magdalena Arciszewska
231
(2,23%)
-
3
Bogumiła Janina Dziekan-Gąbka
239
(2,31%)
-
4
Andrzej Pietrzycki
220
(2,13%)
-
5
Krystyna Agnieszka Florek
255
(2,46%)
-
7
Piotr Witold Rusin
202
(1,95%)
-
1
Zbigniew Józef Działowski
272
(2,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO
-
2
Władysław Ochalik
576
(5,57%)
-
3
Marcin Daniel Cieśla
366
(3,54%)
-
5
Weronika Maria Grochowina
102
(0,99%)
-
4
Magdalena Joanna Bania
355
(3,43%)
-
1
Maciej Krzysztof Jemioło
1 676
(16,20%)
-
6
Małgorzata Nicpoń
494
(4,77%)
-
7
Kazimierz Leszek Gacek
998
(9,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNI DLA OJCZYZNY
-
1
Dariusz Skiba
102
(0,99%)
-
2
Anna Barbara Gruszecka
27
(0,26%)
-
3
Emilia Skiba
16
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Piotr Rafał Motyl
655
(6,33%)
-
5
Krzysztof Bogusław Olszewski
886
(8,56%)
-
7
Jan Stanisław Kołodziej
352
(3,40%)
-
6
Małgorzata Bożena Bąk
307
(2,97%)
-
2
Agata Maria Kozioł
582
(5,62%)
-
4
Paulina Hudy
174
(1,68%)
-
1
Michał Stanisław Duszkiewicz
1 124
(10,86%)