Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzozowiec, Holendry, Janostrów, Tuchanie.
Pokaż więcej
Eugeniusz Nadolski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(29,20%)
Czesława Teofila Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
43
(38,05%)
Beata Olchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
4
(3,54%)
Beata Barbara Łuciuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(29,20%)
Okręg 2
Kajetanówka, Nowokajetanówka, Radziejów.
Pokaż więcej
Marcin Rafał Szczerepa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(12,96%)
Łukasz Krzysztof Skibiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
26
(48,15%)
Bożena Dorota Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
6
(11,11%)
Dariusz Antoni Krakiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(27,78%)
Okręg 3
Siedliszcze od nr 1 do nr 64A.
Pokaż więcej
Stanisław Tadeusz Strelczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(54,05%)
Kacper Stocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(45,95%)
Okręg 4
Siedliszcze od nr 65 do końca.
Pokaż więcej
Agnieszka Chmielewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(48,81%)
Ireneusz Jacek Goryń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
42
(50,00%)
Konrad Nadolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
1
(1,19%)
Okręg 5
Dubienka, ulice: Chełmska.
Pokaż więcej
Włodzimierz Jan Turewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(35,29%)
Monika Ciszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
25
(36,76%)
Mieczysław Zelent
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(27,94%)
Okręg 6
Dubienka, ulice: Błocie, Leśna, Polna, Sokole, Zabrowarna, Zabuże, Zatylna, Zawalna.
Pokaż więcej
Czesław Władysław Tokarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(21,43%)
Krystyna Wiesława Jagodzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
33
(47,14%)
Damian Ariel Karczmarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(31,43%)
Okręg 7
Dubienka, ulice: 3 Maja, Armii Krajowej, Osiedle 400 Lecia, Piaski.
Pokaż więcej
Grzegorz Kapyś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(36,36%)
Elżbieta Anna Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
31
(35,23%)
Maria Krystyna Radko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
6
(6,82%)
Tomasz Piotr Buczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(21,59%)
Okręg 8
Dubienka, ulice: Cerkiewna, Horodelska, kmdra ppor. Bogusława Krawczyka, Rynek, Wełnianka.
Pokaż więcej
Mieczysław Kazimierz Neczaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(61,43%)
Marian Stanisław Janczura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
18
(25,71%)
Andrzej Pastuszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(12,86%)
Okręg 9
Dubienka, ulice: Czerwonego Krzyża, Kościelna, Partyzantów.
Pokaż więcej
Sławomir Golczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(14,12%)
Gabriela Barbara Poliwczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
50
(58,82%)
Danuta Teresa Jarosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(27,06%)
Okręg 10
Dubienka, ulice: Chwuszczka, Kościuszki, Poduchańka, Wierzbina.
Pokaż więcej
Ryszard Zbigniew Kiciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(33,33%)
Jarosław Sitarczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
18
(30,00%)
Mariusz Wasilewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(36,67%)
Okręg 11
Rogatka od nr 1 do 76.
Pokaż więcej
Jan Seniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(48,81%)
Damian Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
17
(20,24%)
Hubert Daniel Prus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
10
(11,90%)
Alina Zimnicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(19,05%)
Okręg 12
Rogatka od nr 77 do końca.
Pokaż więcej
Teresa Zdzisława Gryglicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(10,94%)
Tadeusz Ligierko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
25
(39,06%)
Maria Kiriew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
18
(28,13%)
Józef Dariusz Strycharz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(21,88%)
Okręg 13
Uchańka, Stanisławówka.
Pokaż więcej
Henryk Hryniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(48,68%)
Edward Antoni Wymiatał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
29
(38,16%)
Stanisław Wojciech Turewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
10
(13,16%)
Okręg 14
Jasienica, Józefów, Krynica, Starosiele.
Pokaż więcej
Tadeusz Antoni Gołębiowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(52,21%)
Stanisław Szynkaruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
33
(24,26%)
Piotr Marian Jochim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
12
(8,82%)
Adam Hubert Daniluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(14,71%)
Okręg 15
Skryhiczyn, Zagórnik.
Pokaż więcej
Wiesław Paweł Struś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(49,21%)
Dariusz Jan Tadewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W NASZYCH RĘKACH, NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
36
(28,57%)
Henryk Tadeusz Jagodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA OLCHOWSKIEGO
13
(10,32%)
Bogumiła Małgorzata Pozaroszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(11,90%)