Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ciepłowody

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Koźmice, Tomice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Ryszard Czerwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwa: Karczowice i Kobyla Głowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Andrzej Helski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

19 (25,33%)

Michał Cwanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

56 (74,67%)

Okręg 3

Sołectwa: Baldwinowice i Piotrowice Polskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Damian Krawczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

48 (46,15%)

Alicja Danuta Giergiczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

56 (53,85%)

Okręg 4

Sołectwa: Jakubów, Janówka i Brochocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Kazimiera Zerek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Dobrzenice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Mateusz Woszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

33 (30,56%)

Damian Stefan Cieślik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

75 (69,44%)

Okręg 6

Sołectwo Ciepłowody: ul. Kolejowa, ul. Osiedle, ul. Sportowa, ul. Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Paweł Myśliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

41 (33,06%)

Adam Klepacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

83 (66,94%)

Okręg 7

Sołectwo Ciepłowody: ul. Dobrzenicka, ul. Polna, ul. Stawowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Anna Kaczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

23 (23,00%)

Marzena Łucja Prygoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

77 (77,00%)

Okręg 8

Sołectwo Ciepłowody: Plac A. Mickiewicza, ul. Boczna, ul. Ząbkowicka od nr 1 do nr 25

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Jerzy Felcenloben

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

51 (38,35%)

Mateusz Dominik Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

82 (61,65%)

Okręg 9

Sołectwo Ciepłowody: ul. Ząbkowicka od nr 25A do nr 48

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Bronisław Bielas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

30 (30,93%)

Edyta Pięta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

67 (69,07%)

Okręg 10

Sołectwo Ciepłowody: ul. Spokojna, ul. Ząbkowicka od nr 49 do nr 103, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Michał Oracz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

42 (42,42%)

Weronika Łucja Stopyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

57 (57,58%)

Okręg 11

Sołectwa: Targowica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Kwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

43 (48,31%)

Tadeusz Jan Kukuczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

46 (51,69%)

Okręg 12

Sołectwo: Muszkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Krystian Kopeć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Stary Henryków od nr 1 do nr 19 i Sołectwo Cienkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Ułan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

20 (27,78%)

Helena Maria Konowalczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

52 (72,22%)

Okręg 14

Sołectwo Stary Henryków od nr 20 do nr 50c

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jarząb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

29 (38,67%)

Jacek Wolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

46 (61,33%)

Okręg 15

Sołectwa: Wilamowice i Czesławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Miłosz Gryzło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD

26 (27,08%)

Justyna Joanna Kłocko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI

70 (72,92%)