Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bychlew od nr 1 do nr 68c
Pokaż więcej
Jerzy Błoch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
191
(88,02%)
Łukasz Mateusz Jach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
26
(11,98%)
Okręg 2
Bychlew od nr 69 do końca
Pokaż więcej
Maciej Tadeusz Kociołek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(53,19%)
Iwona Ewa Tomalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
110
(46,81%)
Okręg 3
Hermanów, Terenin
Pokaż więcej
Jerzy Arkadiusz Krysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(9,16%)
Janina Kazimiera Szafran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
92
(35,11%)
Piotr Przemysław Modrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
75
(28,63%)
Andrzej Paweł Wąsat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY HERMANÓW
71
(27,10%)
Okręg 4
Jadwinin, Władysławów
Pokaż więcej
Henryk Grzegorz Szafrański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
126
(56,00%)
Radosław Adam Pinder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
99
(44,00%)
Okręg 5
Marek Śpionek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
154
(46,81%)
Krzysztof Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
175
(53,19%)
Okręg 6
Jan Szecel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(27,15%)
Magdalena Stanisława Werstak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
212
(72,85%)
Okręg 7
Górka Pabianicka
Pokaż więcej
Józef Omiotek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(20,11%)
Łukasz Drewniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
139
(79,89%)
Okręg 8
Petrykozy, Petrykozy-Osiedle
Pokaż więcej
Marek Mirosław Gryska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PETRYKOZY I OSIEDLE RAZEM”
149
(71,63%)
Karolina Teresa Kręciarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
59
(28,37%)
Okręg 9
Jarosław Jerzy Musiał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(37,11%)
Andrzej Golewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
122
(62,89%)
Okręg 10
Gorzew, Okołowice, Porszewice, Świątniki
Pokaż więcej
Halina Grażyna Kowal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(7,46%)
Zdzisława Kasperska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
124
(46,27%)
Grzegorz Henryk Antoniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ANTONIEWSKIEGO
124
(46,27%)
Okręg 11
Piątkowisko od nr 1 do nr 36 ul. Cynkowa, Miedziana, Mosiężna, Parkowa, Platynowa, Spiżowa, Stadionowa, Stalowa, Tytanowa, Złota
Pokaż więcej
Anna Urszula Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
194
(66,90%)
Adrian Grzegorz Padziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
96
(33,10%)
Okręg 12
Piątkowisko od nr 37 do końca
Pokaż więcej
Edward Knop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(37,04%)
Małgorzata Maria Brandeburg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
74
(39,15%)
Barbara Adamkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
45
(23,81%)
Okręg 13
Krzysztof Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(18,86%)
Mariusz Marcin Madaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
137
(46,13%)
Agnieszka Katarzyna Magnuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
104
(35,02%)
Okręg 14
Konin, Majówka, Wola Żytowska
Pokaż więcej
Henryk Szafulera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(12,35%)
Maria Lubowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
92
(56,79%)
Mariola Róża Szczepanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
50
(30,86%)
Okręg 15
Huta Janowska, Janowice, Wysieradz, Żytowice
Pokaż więcej
Donata Elżbieta Szczesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIECZORKA
196
(77,17%)
Andrzej Mielczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SKAWIŃSKIEGO
58
(22,83%)