Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ostrowiec Świętokrzyski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

OSIEDLE "KAMIENNA": Aleja 25 - lecia Wolności (numery od 1 do 21 - numery nieparzyste i od 2 do 4 - numery parzyste), Aleja 3 Maja, Cegielniana, Chmielna, Czysta, Focha Ferdynanda, Furmańska, Kamienna, Kilińskiego Jana, Kubasińskiej Miry, Mickiewicza Adama (numery od 23 do 27 - numery nieparzyste), Podwale, Reja Mikołaja, Składowa, Słowackiego Juliusza, Smolna, Teatralna, Wałowa, Wesoła, Wierzbowa, Zagłoby Onufrego (numery od 3 do 5 - numery nieparzyste i numery od 14 do 32a-numery parzyste), Żabia, OSIEDLE "KOSZARY": Bałtowska (numery od 117 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i numery od 222 do końca tej ulicy numery parzyste), Boczna, Bursztynowa, Dębowa, Jeżewskiego Stanisława, Kąty Denkowskie, Kochowskiego Wespazjana, Kopalniana, Koralowa, Milewskiego Jana (numery od 1 do 16), Mrozowskiego Adama, Nadkoszary, Niecała, Perłowa, Plac Świętego Józefa, Ptasia, Rozległa, Rubinowa, Samsonowicza Jana (nr 4), Skośna, Słodowa, Stawki Denkowskie, Sucha, Szafirowa, Szmaragdowa (nr 1 i numery od 2 do nr 12 - numery parzyste), Świerkowa, Świętojańska, Wiklinowa, Zapłocie, Zbożowa, Złota, OSIEDLE "ZŁOTEJ JESIENI": Chrzanowskiego Leona (od ul. Polnej do ul. Ostrowieckiej-prawa strona oraz odcinek od ul. Wroniej do ul. Ostrowieckiej-lewa strona), Denkowska, Krucza, Osiedle Patronackie, Szczygla, Wronia, dr Wardyńskiego Adama, Polna (numery od 1 do nr 13 - numery nieparzyste), Radwana Mieczysława-budynki numer: 11, 12, 13, 14, 15, OSIEDLE "OGRODY": bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Ogrody nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9a, 9b, 10, 10a, 11, 11a, 12, 13, 15a, 15b, 17a, 17b, 19, 22, 23, 24, 25, 25a, 25b, 26, 26a, 26b, 27, 30, 31, 32, 35/5, 35/6, 36, 37, 38, 69 ulice: Aleja Jana Pawła II (od ul. Leona Chrzanowskiego do ul. Mieczysława Radwana-lewa strona), Chrzanowskiego Leona (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-lewa strona), dr Dziewulskiego Eugeniusza, Polna (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Leona Chrzanowskiego-lewa strona), Radwana Mieczysława (od Alei Jana Pawła II do ul. Polnej-lewa strona), OSIEDLE "STAWKI": bloki mieszkalne i domy jedno rodzinne położone na terenie Osiedla Stawki nr: 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21a, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 46a, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 95, 96, 97, 98, 100 ulice: 11 - go Listopada, Bałtowska (numery od 57 do nr 113 - numery nieparzyste i od nr 98 do nr 180 - numery parzyste), Hubalczyków, Sikorskiego Władysława (numery od 5 do 17 - numery nieparzyste i od nr 4 do 16a-numery parzyste), Słoneczna (od nr 1 do 15 - numery nieparzyste), Stawki, Szmaragdowa (od nr 3 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i od nr 14 do końca tej ulicy-numery parzyste)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Beata Goworek
    251 (3,74%)
  2. 6 Justyna Walczak
    376 (5,60%)
  3. 1 Stanisław Choinka
    825 (12,29%)
  4. 2 Joanna Pikus
    892 (13,29%)
  5. 4 Urszula Anna Uba
    334 (4,97%)
  6. 5 Justyna Kinga Pastuszko
    214 (3,19%)
  7. 7 Robert Andrzej Cedro
    132 (1,97%)
  8. 8 Daniel Grzegorz Strojny
    410 (6,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Krzywiec
    27 (0,40%)
  2. 1 Arkadiusz Utnik
    100 (1,49%)
  3. 3 Beata Maria Formela
    10 (0,15%)
  4. 6 Jacek Świstak
    15 (0,22%)
  5. 4 Mariusz Machajski
    10 (0,15%)
  6. 5 Iwona Pronobis
    23 (0,34%)
  7. 7 Jolanta Lucyna Borek
    22 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krystyna Babczyk
    46 (0,69%)
  2. 3 Zbigniew Ryszard Szelągiewicz
    99 (1,47%)
  3. 7 Wiesław Dębski
    93 (1,39%)
  4. 6 Zenon Sławomir Chojna
    55 (0,82%)
  5. 1 Dariusz Stanisław Kaszuba
    1 068 (15,91%)
  6. 2 Jerzy Waldemar Wrona
    287 (4,27%)
  7. 5 Grażyna Żak
    75 (1,12%)
  8. 8 Daria Zalewska
    63 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Adrian Marzec
    383 (5,70%)
  2. 5 Jacek Leszek Szczepański
    27 (0,40%)
  3. 3 Małgorzata Danuta Kasprzyk
    135 (2,01%)
  4. 2 Ida Katarzyna Michoń
    41 (0,61%)
  5. 4 Damian Rafał Kowalski
    113 (1,68%)
  6. 7 Mateusz Gagat
    68 (1,01%)
  7. 6 Paweł Robert Surmański
    95 (1,41%)
  8. 8 Jolanta Ewa Skowron
    17 (0,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Wieczorek
    157 (2,34%)
  2. 2 Edyta Agnieszka Słowikowska
    108 (1,61%)
  3. 4 Barbara Alicja Rdzanek
    25 (0,37%)
  4. 6 Grażyna Teresa Gagat
    34 (0,51%)
  5. 3 Andrzej Sękiewicz
    73 (1,09%)
  6. 5 Czesław Jan Kaczmarczyk
    11 (0,16%)

Okręg 2

OSIEDLE "CZĘSTOCICE": Boernera Ignacego (numery od 1 do nr 5 - numery nieparzyste i nr 2), Bugaja Leszka, Chmielowska, Cicha, Dąbrówki, Drukarska, Górna, Józefówka, Kanałowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mała, Osadowa, Parkowa, Paulinowska, Podgórze, Poprzeczna, Prosta, Sadowa, Szewieńska, Świętokrzyska (numery od 29 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i numery od 24 do końca tej ulicy-numery parzyste), Urocza, Zofiówka, Żeromskiego Stefana (numery od 64 do nr 152 - numery parzyste i nr 91), OSIEDLE "KOLONIA ROBOTNICZA": Bacewiczówny Grażyny, Bieliny, Borowa, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Chopina Fryderyka, Cisowa, Cyprysowa, Daleka, Długa, Folwark Piaski, Goździkowa, Grabowa, Graniczna, Gronowa, Grzybowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Klonowa, Kłosowa, Kolonia Robotnicza, Las Rzeczki, Lazurowa, Leszczynowa, Lipowa, Makowa, Modrzewiowa, Morwowa, Noskowskiego Zygmunta, Nowe Piaski, Ogińskiego Michała Kleofasa, Okrężna, Olchowa, Olszynowa, Orzechowa, Paderewskiego Ignacego, Platanowa, Północna, Promienna, Przyjemna, Przytulna, Radosna, Relaksowa, Różyckiego Lubomira, Sasankowa, Sienkiewicza Henryka (numery od 108 do końca tej ulicy-numery parzyste), Spacerowa, Spokojna, Szpitalna, Szymanowskiego Karola, Wiązowa, Wieniawskiego Henryka, Źródlana, OSIEDLE "KUŹNIA": Czerwińskiego Sławomira, Dobra, Kuźnia, Lelewela Joachima, Reńskiego Józefa, Sienkiewicza Henryka (numery od 49 do 131 - numery nieparzyste), Sosnowa, Widok, Zagłoby Onufrego (numery od 34 do końca tej ulicy-numery parzyste), Żeromskiego Stefana (numery od 2 do nr 62 - numery parzyste i nr 3 i 5), Żurawia, OSIEDLE "TRÓJKĄT": Mickiewicza Adama (numery od 9 do 11 - numery nieparzyste i numery od 10 do 20 - numery parzyste), Polna (numery od 19 do 39 - numery nieparzyste), Sienkiewicza Henryka (numery od 6 do 62 - numery parzyste), OSIEDLE "SPÓŁDZIELCÓW": Iłżecka (numery od 61 do 79 - numery nieparzyste), Kopernika Mikołaja (numery od 27 do 45 numery nieparzyste i numery od 10 do 42 - numery parzyste), Polna (numery od 42 do 82 - numery parzyste), Rosłońskiego Jana, Waryńskiego Ludwika (numery od 26 do 32 - numery parzyste), Wspólna (numery od 2 do 44 - numery parzyste), OSIEDLE "ŚRÓDMIEŚCIE": Czerwonego Krzyża, Głogowskiego Jana, Górzysta, Iłżecka (numery od 1 do nr 51 - numery nieparzyste i numery od 2 do 46 - numery parzyste), Kościelna, Młyńska, Nowa, Okólna, Piwna, Plac Świętego Floriana, Polna nr 17 i nr 17a, Rynek, Sienkiewicza Henryka (numery od 9 do 25 - numery nieparzyste), Siennieńska (numery od 1 do 45 - numery nieparzyste i numery od 2 do 52 - numery parzyste), Starokunowska, Stodolna, Szeroka, Tylna, OSIEDLE "SIENKIEWICZOWSKIE": Kochanowskiego Jana, Konopnickiej Marii (numery od 1 do 11 - numery nieparzyste i numery od 2 do 10 - numery parzyste), Kopernika Mikołaja (numery od 1 do 17 - numery nieparzyste i numery od 4 do 8 - numery parzyste), Matejki Jana, Orzeszkowej Elizy, Polna (numery od 88 do nr 92 - numery parzyste), Reymonta Władysława, Sienkiewicza Henryka (numery od 64 do 96 - numery parzyste), Waryńskiego Ludwika (numery od 1 do 35 - numery nieparzyste i numery od 2 do 22 - numery parzyste), Wspólna (numery od 1 do 23 - numery nieparzyste), Wyspiańskiego Stanisława (numery od 1 do 25 - numery nieparzyste i od 2 do 24 - numery parzyste)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Renata Anna Olszańska
    211 (3,16%)
  2. 3 Andrzej Pałka
    684 (10,25%)
  3. 1 Mariusz Zbigniew Łata
    984 (14,75%)
  4. 2 Aron Adrian Pietruszka
    929 (13,93%)
  5. 6 Iwona Janina Serwin
    118 (1,77%)
  6. 4 Iwona Lilla Miszczyszyn
    157 (2,35%)
  7. 7 Grażyna Ewa Dobosz Sypulska
    106 (1,59%)
  8. 8 Artur Zawadzki
    388 (5,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Rafał Szymański
    23 (0,34%)
  2. 1 Piotr Maciej Górczyński
    201 (3,01%)
  3. 3 Beata Teresa Suchecka
    18 (0,27%)
  4. 4 Urszula Czuba
    17 (0,25%)
  5. 5 Danuta Teresa Wierzchoń
    16 (0,24%)
  6. 6 Hubert Łukasz Struski
    15 (0,22%)
  7. 7 Ewa Ziółkowska
    20 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ernest Maciej Krajewski
    224 (3,36%)
  2. 3 Teresa Cebula
    92 (1,38%)
  3. 7 Marcin Jan Sitarz
    53 (0,79%)
  4. 1 Karol Jacek Wójcik
    770 (11,54%)
  5. 8 Renata Zofia Duda
    265 (3,97%)
  6. 6 Magdalena Kalista-Jasiak
    40 (0,60%)
  7. 2 Jacek Andrzej Sobolak
    130 (1,95%)
  8. 5 Jarosław Dariusz Comber
    99 (1,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Dąbrowski
    33 (0,49%)
  2. 5 Urszula Elżbieta Kałuża
    35 (0,52%)
  3. 6 Marta Mariola Jeżewska
    13 (0,19%)
  4. 4 Joanna Zawal
    26 (0,39%)
  5. 8 Władysław Bzymek
    16 (0,24%)
  6. 3 Krzysztof Adam Przepiórka
    10 (0,15%)
  7. 7 Kamil Piotr Federowicz
    11 (0,16%)
  8. 1 Jacek Obcowski
    129 (1,93%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Emil Gardiasz
    35 (0,52%)
  2. 1 Paweł Adam Celebański
    149 (2,23%)
  3. 3 Janusz Stanisław Bargieł
    18 (0,27%)
  4. 5 Małgorzata Anna Gut
    75 (1,12%)
  5. 4 Mariusz Sławomir Maciąg
    48 (0,72%)
  6. 6 Iwona Agnieszka Chuchała
    28 (0,42%)
  7. 7 Kamil Zieja
    45 (0,67%)
  8. 8 Iwona Teresa Kosiorowska
    38 (0,57%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Mariusz Rożnowski
    117 (1,75%)
  2. 1 Donata Janina Dudek
    114 (1,71%)
  3. 4 Wiesław Jerzy Wójcik
    34 (0,51%)
  4. 2 Krystyna Maria Wasilewska
    56 (0,84%)
  5. 5 Janusz Jerzy Czajkowski
    81 (1,21%)

Okręg 3

OSIEDLE "GUTWIN": Agrestowa, Akacjowa, Aroniowa, Cytrynowa, Dunalka, Fiołkowa, Gajowa, Gościniec, Herbaciana, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Konwaliowa, Kopaniny, Korzenna, Lawendowa, Leśna, Leśny Zakątek, Łowiecka, Malinowa, Miętowa, Migdałowa, Milewskiego Jana (numery od 17 do końca tej ulicy-numery nieparzyste), Miodowa, Morelowa, Oliwkowa, Orla, Owocowa, Pistacjowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przeskok, Przesmyk, Pszczela, Rozmarynu, Rzeczki, Sezamkowa, Siennieńska (numery od nr 91 do końca tej ulicy), Szałwiowa, Targowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Tymiankowa, Wrzosowa, Wylot, Wysoka, Zalesie, Zwierzyniecka, Żurawinowa, OSIEDLE "PUŁANKI": Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Pułanki nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49a, 49b, 50, 51. ulice: Akademicka, Aleja Jana Pawła II (od nr 1 do nr 83 - numery nieparzyste), Armii Krajowej, Jasińskiego Tadeusza, Nowotrzeciaków, Skwer im. Honorowych Dawców Krwi, OSIEDLE "PIASKI-HENRYKÓW": Asnyka Adama, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Borowikowa, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Broniewskiego Władysława, Brzechwy Jana, Chełmońskiego Józefa, Chłodna, Cybisa Jana, Dąbrowskiej Marii, Dygasińskiego Adolfa, Fałata Juliana, Fredry Aleksandra, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gierymskiego Aleksandra, Gombrowicza Witolda, Grabowiecka, Grottgera Artura, Iglasta, Iłżecka (numery od 82 do końca ulicy-numery parzyste i numery od 83 do końca tej ulicy-numery nieparzyste), Iwaszkiewicza Jarosława, Jesienna, Jeżynowa, Kasprowicza Jana, Konarskiego Stanisława, Konopnickiej Marii (numery od nr 12 do 82 - numery parzyste i od nr 13 do 81 - numery nieparzyste), Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kurkowa, Leśmiana Bolesława, Letnia, Łąkowa, Magnoliowa, Malczewskiego Jacka, Miła, Mokra, Morcinka Gustawa, Nałkowskiej Zofii, Naruszewicza Adama, Norwida Cypriana Kamila, Okrzei Stefana, Orkana Władysława, Osikowa, Piaski, Plenerowa, Podleśna, Prusa Bolesława, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Raciborskiego Mariana, Rodakowskiego Henryka, Rodzinna, Rydla Lucjana, Staffa Leopolda, Struga Andrzeja, Syrokomli Władysława, Szymborskiej Wisławy, Temidy, Torfowa, Truflowa, Trzeciaków, Tuwima Juliana, Waryńskiego Ludwika (numery od 37 do 55 - numery nieparzyste), Wiosenna, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego, Wodna, Wolskiej Maryli, Wspólna (numery od 25 do nr 121 - numery nieparzyste, numery od 48 do 108 - numery parzyste), Wybickiego Józefa, Wyspiańskiego Stanisława (numery od 27 do końca ulicy-numery nieparzyste i numery od 30 do końca tej ulicy-numery parzyste), Zacisze, Zapolskiej Gabrieli, Zielna, Ziołowa, OSIEDLE "SŁONECZNE": Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Słonecznego nr: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 16, 16a, 17, 18, 19, 21, 22, 22a, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53 ulice: Aleja Jana Pawła II (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej-prawa strona), Iłżecka (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-prawa strona), Polna (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej-prawa strona), Radwana Mieczysława (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-lewa strona)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marta Monika Woźnicka-Kuzdak
    1 030 (13,92%)
  2. 5 Irena Krystyna Kowalczyk-Kwiecień
    234 (3,16%)
  3. 2 Kamil Damian Stelmasik
    898 (12,13%)
  4. 3 Magdalena Klimas
    333 (4,50%)
  5. 6 Małgorzata Stafijowska
    294 (3,97%)
  6. 7 Radosław Bogdan Stępniak
    112 (1,51%)
  7. 4 Włodzimierz Leszek Stec
    467 (6,31%)
  8. 8 Marek Paweł Giemza
    540 (7,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Wioletta Głodek
    14 (0,19%)
  2. 5 Józef Marian Kiełczewski
    11 (0,15%)
  3. 2 Marcin Czuba
    50 (0,68%)
  4. 3 Łukasz Jerzy Tkacz
    40 (0,54%)
  5. 1 Radosław Paweł Jesionek
    75 (1,01%)
  6. 6 Beata Anna Krzywiec
    8 (0,11%)
  7. 7 Karolina Walczak
    26 (0,35%)
  8. 8 Dariusz Wojciech Banaś
    8 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Głąb
    775 (10,47%)
  2. 4 Tomasz Magierowski
    147 (1,99%)
  3. 2 Grażyna Elżbieta Maj
    435 (5,88%)
  4. 7 Agnieszka Marta Kutera
    108 (1,46%)
  5. 6 Dariusz Ignacy Urbański
    48 (0,65%)
  6. 5 Mirosław Paweł Bąk
    118 (1,59%)
  7. 3 Anna Dudek
    165 (2,23%)
  8. 8 Grzegorz Piotr Gołębiowski
    312 (4,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dominik Kapusta
    6 (0,08%)
  2. 7 Eliza Diana Barska
    15 (0,20%)
  3. 5 Sylwia Krysztaszek
    14 (0,19%)
  4. 4 Łukasz Dąbrowski
    26 (0,35%)
  5. 1 Tomasz Żelazowski
    110 (1,49%)
  6. 2 Anna Maria Plaskota
    47 (0,64%)
  7. 3 Maciej Paweł Chrzanowski
    39 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Julita Sobańska
    139 (1,88%)
  2. 1 Dariusz Tomasz Karwiński
    187 (2,53%)
  3. 4 Radosław Skrok
    48 (0,65%)
  4. 6 Krzysztof Sylwester Majewski
    18 (0,24%)
  5. 5 Anna Dziadowicz
    37 (0,50%)
  6. 8 Dominika Małgorzata Lipka
    64 (0,86%)
  7. 3 Maja Sidowska
    52 (0,70%)
  8. 7 Andrzej Łojek
    31 (0,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Andrzej Chajski
    43 (0,58%)
  2. 1 Zuzanna Teresa Kaczmarczyk
    132 (1,78%)
  3. 3 Janusz Henryk Jurys
    60 (0,81%)
  4. 5 Ewa Alicja Janik
    33 (0,45%)
  5. 4 Włodzimierz Urbański
    52 (0,70%)

Okręg 4

OSIEDLE "HUTNICZE": Aleja Solidarności, Boernera Ignacego (numery od 7 do 19 - numery nieparzyste i od nr 4 do nr 40 - numery parzyste), Centralnego Okręgu Przemysłowego, Fabryczna, Hutników, Klimkiewiczowska, Kościuszki Tadeusza, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Łączna, Moniuszki Stanisława, ks. Józefa Poniatowskiego (numery od 1 do 7 - numery nieparzyste i numery od 2 do 10 - numery parzyste), Sandomierska (numery od 1 do 5 - numery nieparzyste i numery od 6 do 10 - numery parzyste), Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Świętokrzyska (numery od 1 do 25 - numery nieparzyste i numery od 4 do 8 - numery parzyste), Traugutta Romualda, Trawna, Zamłynie, Zgoda, OSIEDLE "LUDWIKÓW": Aleja 25 - lecia Wolności (numery od 23 do 91 - numery nieparzyste), Bławatna, Jasna, ks. Józefa Poniatowskiego (numery od 9 do 57 - numery nieparzyste i numery od 12 do 60 - numery parzyste), Modra, Mostowa (numery od 34 do 120 - numery parzyste i numery od 49 do 79 - numery nieparzyste), Niska, Opatowska, Partyzantów, Różana, Sandomierska (numery od 7 do 95 - numery nieparzyste i numery od 12 do 112 - numery parzyste), Stalowa, Śliska, Wąwozy, Wiejska, Winnica, Zygmuntówka, Żytnia, OSIEDLE "DENKÓW": Browarna, Chrzanowskiego Leona (od ul. Wroniej do ul. J. Kilińskiego), Garncarska, Hedy Antoniego ps. "Szarego", Mostowa (numery od 1 do 39 - numery nieparzyste i numery od 2 do 32 - numery parzyste), Niewiadoma, Ostrowiecka, Podstawie, Rudzka, Rynek Denkowski, Samsonowicza Jana od nr 7 do końca tej ulicy (nr nieparzyste) i od nr 18 do końca tej ulicy (numery parzyste), Spółdzielcza, Szkolna, Tomaszów, Topolowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zielona, OSIEDLE "ROSOCHY" Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Rosochy nr: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 74, 76, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 111 ulice: Chrzanowskiego Leona (od Alei Jana Pawła II do ul. Wroniej-lewa strona), Jutrzenki, Ogrodowa, Pogodna, Sikorskiego Władysława (numery od nr 49 do końca ulicy-numery nieparzyste i od 40 do końca-numery parzyste), Słoneczna (numery od nr 17 do 63 - numery nieparzyste i od 10 do 30 - numery parzyste), Tęczowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Irena Władysława Renduda-Dudek
    640 (11,89%)
  2. 7 Agnieszka Ewa Buczkowska
    125 (2,32%)
  3. 3 Kamil Kutryba
    903 (16,77%)
  4. 5 Bożenna Maria Morycińska
    306 (5,68%)
  5. 2 Włodzimierz Józef Sajda
    718 (13,34%)
  6. 4 Krystyna Zofia Dziewięcka
    230 (4,27%)
  7. 6 Dariusz Majewski
    76 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Anna Ewa Hajdukiewicz
    29 (0,54%)
  2. 1 Michał Mroczkowski
    106 (1,97%)
  3. 3 Rafał Zbigniew Cieloch
    17 (0,32%)
  4. 2 Donata Lidia Rasińska
    10 (0,19%)
  5. 4 Mariusz Adam Pronobis
    10 (0,19%)
  6. 6 Sebastian Kunicki
    13 (0,24%)
  7. 5 Małgorzata Machajska
    15 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jacek Grygiel
    114 (2,12%)
  2. 4 Aneta Katarzyna Serweta
    248 (4,61%)
  3. 7 Andrzej Skrzypczak
    180 (3,34%)
  4. 5 Grażyna Czaplińska
    37 (0,69%)
  5. 1 Mateusz Czeremcha
    511 (9,49%)
  6. 2 Tadeusz Relikowski
    140 (2,60%)
  7. 3 Elżbieta Monika Wypchło
    62 (1,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Aleksander Parcheta
    15 (0,28%)
  2. 2 Mateusz Cheba
    30 (0,56%)
  3. 6 Ewa Zofia Wielguszewska
    40 (0,74%)
  4. 1 Tadeusz Jan Sobolewski
    105 (1,95%)
  5. 5 Andrzej Aleksander Gatkowski
    12 (0,22%)
  6. 4 Patrycja Agnieszka Pańczyk
    11 (0,20%)
  7. 7 Aneta Ludynia
    41 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Agnieszka Borowiak
    42 (0,78%)
  2. 1 Anna Żelazowska-Przewłoka
    118 (2,19%)
  3. 2 Aneta Magdalena Sajecka
    51 (0,95%)
  4. 7 Wiesława Henryka Maj
    79 (1,47%)
  5. 5 Andrzej Banaczek
    17 (0,32%)
  6. 6 Sylwester Czesław Bernacki
    6 (0,11%)
  7. 3 Mieczysław Longin Żaczek
    30 (0,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grażyna Maj
    154 (2,86%)
  2. 2 Tomasz Hubert Karbowniczek
    41 (0,76%)
  3. 3 Piotr Adam Sztuka
    32 (0,59%)
  4. 5 Ewa Maria Gałczyńska
    14 (0,26%)
  5. 4 Jerzy Żelazny
    56 (1,04%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane