Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zamość

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa Białobrzegi, Bortatycze, Bortatycze Kolonia, Chyża, Wysokie, Sitaniec, Sitaniec Wolica, Sitaniec Kolonia, Borowina Sitaniecka, Łapiguz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Bartoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

184 (7,53%)

Michał Mirosław Budzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

199 (8,15%)

Anna Koza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

124 (5,08%)

Agnieszka Katarzyna Kwoka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

104 (4,26%)

Henryk Janusz Łukaszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

247 (10,11%)

Wiesław Pośnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

188 (7,70%)

Andrzej Pokrywka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

110 (4,50%)

Dariusz Marek Tłuczkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

160 (6,55%)

Renata Ewa Tywoniuk-Kwoka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (3,15%)

Anna Elżbieta Waśko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (3,19%)

Anna Sołowiej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (2,58%)

Edmund Jan Hałasa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

185 (7,58%)

Waldemar Błahut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (3,64%)

Jacek Stefan Adamczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

171 (7,00%)

Henryk Rajtar

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (2,62%)

Czesław Welcz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

122 (5,00%)

Dariusz Stanisław Wojnarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

37 (1,52%)

Wioleta Piłat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

26 (1,06%)

Katarzyna Teresa Szałacha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

77 (3,15%)

Jakub Goździuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

20 (0,82%)

Piotr Boba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

39 (1,60%)

Joanna Bas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

10 (0,41%)

Jarosław Tadeusz Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

24 (0,98%)

Zbigniew Skrzypa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

44 (1,80%)

Okręg 2

Sołectwa Jatutów, Kalinowice, Pniówek, Szopinek, Wólka Panieńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Alina Zyza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

111 (5,17%)

Wojciech Suchowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

244 (11,37%)

Anna Maria Paszkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

114 (5,31%)

Piotr Mirosław Najda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

370 (17,24%)

Monika Terlecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

46 (2,14%)

Mariusz Ryszard Sawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

157 (7,32%)

Mirosław Michał Kołtun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

292 (13,61%)

Konrad Mariusz Kitka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

231 (10,76%)

Monika Justyna Kniaź

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (3,26%)

Dariusz Bednarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (5,08%)

Michalina Majdan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (1,77%)

Jerzy Szast

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

110 (5,13%)

Marek Andrzej Musiał

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (5,36%)

Halina Maria Szymańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

139 (6,48%)

Okręg 3

Sołectwa Białowola, Lipsko, Lipsko Polesie, Lipsko Kosobudy, Zalesie, Zarzecze, Wieprzec, Wierzchowiny, Skaraszów, Wólka Wieprzecka, Wychody, Skokówka, Zwódne, Żdanów, Żdanówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Gromek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

239 (10,29%)

Piotr Władysław Koczułap

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

288 (12,40%)

Anna Henryka Tabała-Radlińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

115 (4,95%)

Beata Barbara Stręciwilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

182 (7,84%)

Kazimierz Skiba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

157 (6,76%)

Anna Mirosława Serafin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

191 (8,23%)

Henryka Jędrzejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

74 (3,19%)

Andrzej Wacław Kiciński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

171 (7,36%)

Monika Kawala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (3,23%)

Andżelika Maria Siemko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (3,75%)

Marek Sokołowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (4,09%)

Tadeusz Tarajko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

345 (14,86%)

Małgorzata Szałach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (3,27%)

Wiesław Michał Koczułap

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

227 (9,78%)

Okręg 4

Sołectwa Hubale, Mokre, Płoskie, Siedliska (z częścią Siedliska Kolonia), Zawada (z częścią Siedliska Kolonia)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Wiesław Dobromilski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

325 (13,28%)

Jolanta Niedźwiecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

150 (6,13%)

Radosław Pitwała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

173 (7,07%)

Kinga Maria Popytak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

163 (6,66%)

Tadeusz Kostrubiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

264 (10,78%)

Anna Ewa Skorupka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

167 (6,82%)

Beata Jadwiga Wichorowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

175 (7,15%)

Piotr Dołba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

227 (9,27%)

Krzysztof Andrzej Chrześcijan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

133 (5,43%)

Marek Krzysztof Kłoda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (1,72%)

Krzysztof Adam Ostasz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

305 (12,46%)

Teresa Wiesława Duda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (2,61%)

Teresa Janina Balasa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (3,47%)

Marzena Hildebrand

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

175 (7,15%)