Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ADAMA MICKIEWICZA, BRZOSKWINIOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, CEDROWA, CICHA, CISOWA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, CYPRYSOWA, CZEREŚNIOWA, DR JANUSZA KORCZAKA nr 55, DWORCOWA, GRABOWA, GRANICZNA, GRUNWALDZKA, H. SIENKIEWICZA, HUGONA KOŁŁĄTAJA, IM. WARSZAWY-CENTRUM, JAGODOWA, JANA KILIŃSKIEGO, JASKÓŁCZA, JASNA, JAWOROWA, JESIONOWA, JODŁOWA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAROLA, MIARKI, KASZTANOWA, KAZIMIERZA PRZERWY-TETMAJERA, KONWALIOWA, KRZYWA, KUKUŁCZA, KWIATOWA, LIPOWA, LUTYCKA, ŁUŻYCKA od nr 5 do końca, MARIAŃSKA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, MARKA HŁASKI, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MIKOŁAJA REJA, MŁODYCH, MODRZEWIOWA, MORELOWA, MYŚLIWSKA, ORZECHOWA, OSTATNIA, PIASTOWSKA, PODGÓRNA, PODGRODZIE, POGODNA, PTASIA, RADOSNA, RAJSKA, RAKOWA, RZEPICHY, SŁOWIAŃSKA, SOSNOWA, SOWIA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA CZARNIECKIEGO, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SZCZĘŚLIWA, SZPITALNA, ŚLĄSKA od nr 20 do końca, ŚLIWKOWA, ŚNIEŻNA, ŚWIERKOWA, TOWAROWA, WALECZNYCH, WARTY, WIEJSKA, WIERZBOWA, WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH, WILLOWA, WINCENTEGO WITOSA, WIŚNIOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA ORKANA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WZNIESIENIE, ZAMIEJSKA, ZAMKOWA, ZŁOTA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA SZPYTMY
-
7
Zofia Bielecka
9
(0,27%)
-
4
Kamila Szpakowicz
12
(0,36%)
-
2
Sebastian Tomasz Niczyj
33
(1,00%)
-
3
Zygmunt Żerkowski
106
(3,22%)
-
1
Krzysztof Mąka
159
(4,84%)
-
5
Stefan Jan Cygnarowicz
50
(1,52%)
-
8
Jarosław Grzegorz Rybicki
48
(1,46%)
-
6
Dorota Małaszuk
9
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KŁODZKO PLUS
-
7
Edyta Klaudia Matusiak
10
(0,30%)
-
4
Urszula Agata Duszka
25
(0,76%)
-
5
Artur Krzysztof Flis
24
(0,73%)
-
6
Jan Piotr Kurowski
37
(1,13%)
-
1
Adam Kowalski
247
(7,51%)
-
3
Zygmunt Piotr Dudek
39
(1,19%)
-
2
Beata Anna Bobowska
75
(2,28%)
-
8
Sylwia Monika Osiadacz
60
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PISZKO „LUBIĘ KŁODZKO”
-
2
Paweł Andrzej Najda
306
(9,31%)
-
1
Adam Kazimierz Kwas
254
(7,73%)
-
3
Aneta Renata Łosiewicz
106
(3,22%)
-
4
Zbigniew Kucharek
156
(4,74%)
-
5
Lucyna Elżbieta Świst
56
(1,70%)
-
6
Anna Wiktoria Ćwikła
27
(0,82%)
-
7
Michał Jan Piszko
632
(19,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Łucja Janina Żabska
19
(0,58%)
-
3
Alicja Maria Malinowska
17
(0,52%)
-
1
Maria Dziewiecka
77
(2,34%)
-
2
Danuta Wiesława Korczyńska-Mikołajów
18
(0,55%)
-
4
Bogumił Andrzej Bakota
11
(0,33%)
-
6
Grażyna Stanisława Pojęta
9
(0,27%)
-
7
Eliasz Albert Wawrzyńczak
9
(0,27%)
-
8
Andrzej Jan Mucha
22
(0,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Teresa Andrasik
19
(0,58%)
-
4
Stanisław Pućkowski
31
(0,94%)
-
6
Marianna Kania
6
(0,18%)
-
8
Renata Regina Urbaniak
116
(3,53%)
-
1
Danuta Lisota
150
(4,56%)
-
2
Jan Henryk Kalfas
33
(1,00%)
-
7
Ryszard Marian Górny
3
(0,09%)
-
5
Dawid Sebastian Przybylski
10
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAROLCZAKA
-
2
Zbigniew Józef Pudło
31
(0,94%)
-
5
Bolesław Jaroszewski
1
(0,03%)
-
3
Anna Maciejewska
13
(0,40%)
-
4
Małgorzata Dorota Listwan-Rudzińska
12
(0,36%)
-
6
Jerzy Ludwik Taurogiński
26
(0,79%)
-
1
Wojciech Tadeusz Łyszkiewicz
120
(3,65%)
-
7
Anna Piekarczyk
16
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA URBANOWSKIEGO
-
3
Krystian Kwaśniewicz
6
(0,18%)
-
1
Stanisław Jan Badowski
14
(0,43%)
-
4
Joanna Wioletta Orłowska
9
(0,27%)
-
5
Andrzej Stanisław Szpulak
6
(0,18%)
-
2
Aleksandra Iwona Zimoch
4
(0,12%)
Okręg 2
AKACJOWA, ARMII KRAJOWEJ, ARTURA GROTTGERA, BŁ. KS. GERHARDA HIRSCHFELDERA, BRACI GIERYMSKICH, BROWARNA, CZESKA, DĘBOWA, DUSZNICKA nr parzyste od 18 do 30, FABRYCZNA, FORTECZNA, GRODZISKO, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, JANA DŁUGOSZA, JANA MATEJKI, JAŚMINOWA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA KROMERA, KLONOWA, KOLEJOWA, KORYTOWSKA nr parzyste od 2 do 14, KOŚCIELNA, KOWALSKA, ŁUŻYCKA od nr 1 do 3a, MICHAŁA DRZYMAŁY, MUZEALNA, NAD KANAŁEM, NADRZECZNA, NISKA, NOWORUDZKA, NOWY ŚWIAT, OGRODOWA, Pl. BOLESŁAWA CHROBREGO, Pl. JEDNOŚCI, PLAC FRANCISZKAŃSKI, PLAC KOŚCIELNY, PLAC MIAST PARTNERSKICH, POŁABSKA, PÓŁWIEJSKA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SKOŚNA, SŁONECZNA, SPADZISTA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STROMA, ŚLĄSKA od nr 2 do 17, ŚW. WOJCIECHA, TUMSKA, WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO, WIDOKOWA, WILCZA, WITA STWOSZA, WODNA, WOJCIECHA KORFANTEGO, WOJSKA POLSKIEGO do nr 14, ZAWISZY CZARNEGO, ZOFII STRYJEŃSKIEJ.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA SZPYTMY
-
3
Marta Małgorzata Szmyrko
19
(0,82%)
-
5
Katarzyna Maria Reif
67
(2,88%)
-
2
Elżbieta Bogusława Trybus
74
(3,18%)
-
1
Stanisław Adam Bartczak
105
(4,51%)
-
4
Mirosław Michał Krużel
8
(0,34%)
-
6
Grzegorz Garbicz
33
(1,42%)
-
7
Stanisław Franciszek Stech
26
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KŁODZKO PLUS
-
4
Małgorzata Marta Panek-Kiszczak
15
(0,64%)
-
5
Genowefa Zofia Waszak
2
(0,09%)
-
6
Małgorzata Turkiewicz
29
(1,25%)
-
1
Dariusz Stanisław Mikosa
104
(4,47%)
-
3
Krzysztof Mieczysław Duszka
17
(0,73%)
-
2
Edward Dul
28
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PISZKO „LUBIĘ KŁODZKO”
-
1
Zdzisław Duda
458
(19,68%)
-
6
Mieczysław Krombach
145
(6,23%)
-
3
Anna Maria Karolczak
197
(8,47%)
-
5
Aurelia Soliło
100
(4,30%)
-
2
Małgorzata Krystyna Pajor
64
(2,75%)
-
4
Arkadiusz Stefan Morawski
45
(1,93%)
-
7
Zdzisława Teresa Górska
168
(7,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Wojciech Zbigniew Reichert
4
(0,17%)
-
4
Arletta Wiktoria Dudek
20
(0,86%)
-
3
Katarzyna Anna Gdula
10
(0,43%)
-
2
Adam Marek Ditrich
29
(1,25%)
-
1
Magdalena Dorota Kuczek
42
(1,80%)
-
6
Piotr Tomasz Szczepanowicz
12
(0,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Krzysztof Damian Oktawiec
42
(1,80%)
-
4
Zofia Antonina Senderowska
14
(0,60%)
-
5
Grzegorz Piotr Skrobich
8
(0,34%)
-
1
Tomasz Chromiński
47
(2,02%)
-
3
Piotr Paweł Sikuciński
10
(0,43%)
-
6
Barbara Wanda Glińska
24
(1,03%)
-
7
Danuta Anna Franaszczuk
34
(1,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAROLCZAKA
-
3
Jan Lichwa
19
(0,82%)
-
4
Norbert Ireneusz Gawroński
2
(0,09%)
-
1
Ryszard Wójcik
101
(4,34%)
-
2
Danuta Banecka
31
(1,33%)
-
5
Urszula Barnat
52
(2,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA URBANOWSKIEGO
-
1
Andrzej Stanisław Kucab
98
(4,21%)
-
2
Waldemar Roman Dziopek
4
(0,17%)
-
5
Agnieszka Katarzyna Karpiewska
8
(0,34%)
-
4
Ewa Maria Szuber
7
(0,30%)
-
3
Wojciech Zdzisław Zimoch
5
(0,21%)
Okręg 3
ANNY ZELENAY, BOHATERÓW GETTA, DĄBRÓWKI, DR JANUSZA KORCZAKA bez nr 55, FLORIANA SZAREGO, GUSTAWA MORCINKA, HARCERZY, HOŁDU PRUSKIEGO, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA PAWŁA II do nr 15, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, KŁODZKO NOWE, KRAKUSA, ŁĄKOWA, PARK ESPERANTO, PARK PRZYJAŹNI WOJSK GÓRSKICH, PARTYZANTÓW, PIĘKNA, Pl. FRYDERYKA CHOPINA, Pl. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, RÓŻANA, SPORTOWA, STANISŁAWY WALASIEWICZÓWNY, STEFANA OKRZEI, SZKOLNA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TARGOWA, WANDY, WIELISŁAWSKA, WOJSKA POLSKIEGO nr od 15 do końca, WOLNOŚCI, XAWEREGO DUNIKOWSKIEGO, ZAGÓRZE.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA SZPYTMY
-
3
Bogusław Jan Procak
81
(3,17%)
-
1
Bogusław Krzysztof Szpytma
187
(7,31%)
-
2
Paweł Popiel
36
(1,41%)
-
4
Krystyna Jadwiga Hecht
13
(0,51%)
-
5
Andrzej Wawrzyniak
14
(0,55%)
-
7
Anna Kubas
9
(0,35%)
-
6
Halina Niedobecka
1
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KŁODZKO PLUS
-
2
Mieczysław Kowalcze
56
(2,19%)
-
3
Ryszard Maciej Kozdraś
32
(1,25%)
-
1
Agnieszka Jaskułowska
26
(1,02%)
-
4
Teresa Lipart
5
(0,20%)
-
5
Ewa Danuta Tuchendler
67
(2,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PISZKO „LUBIĘ KŁODZKO”
-
3
Piotr Bryła
198
(7,74%)
-
1
Teresa Joanna Ludwin
352
(13,76%)
-
2
Damian Jerzy Ślak
288
(11,25%)
-
4
Czesław Marian Radwański
124
(4,85%)
-
5
Anna Paulina Podgórska
169
(6,60%)
-
6
Zdzisława Mariola Pycha
5
(0,20%)
-
7
Armin Piotr Jarosz
351
(13,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Małgorzata Haładyj
11
(0,43%)
-
3
Joanna Agnieszka Ceunel
13
(0,51%)
-
4
Danuta Maria Reichert
11
(0,43%)
-
1
Stefan Kazimierz Klimaszko
47
(1,84%)
-
2
Artur Jan Dudek
20
(0,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Alicja Barbara Prychidna
25
(0,98%)
-
6
Edward Bordowski
25
(0,98%)
-
5
Elżbieta Wacława Peda-Babińska
35
(1,37%)
-
3
Małgorzata Józefa Porębska
12
(0,47%)
-
7
Elżbieta Maria Junak
32
(1,25%)
-
4
Tomasz Paweł Kuliniec
16
(0,63%)
-
2
Grzegorz Robert Wąsik
11
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAROLCZAKA
-
3
Sławomir Franciszek Ściebura
24
(0,94%)
-
1
Tomasz Karol Karolczak
118
(4,61%)
-
2
Grzegorz Adam Skrzypek
18
(0,70%)
-
4
Martyna Katarzyna Kłos
3
(0,12%)
-
5
Marzena Dorota Fiszer-Słabicka
7
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA URBANOWSKIEGO
-
1
Grzegorz Marek Wawrzos
43
(1,68%)
-
4
Izabela Anna Kapitan
8
(0,31%)
-
3
Małgorzata Krystyna Leszczuk
8
(0,31%)
-
5
Henryk Czesław Urbanowski
44
(1,72%)
-
2
Teresa Marzenna Kloc
14
(0,55%)
Okręg 4
DUSZNICKA bez nr parzystych od 18 do 30, JANA PAWŁA II od skrzyżowania z ulicą Rodzinną do skrzyżowania z ulicą Spółdzielczą (część niezamieszkała), KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KORYTOWSKA bez nr parzystych od 2 do 14, LETNIA, LISIA, MACIEJA RATAJA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, OBJAZDOWA, PRZYJACIÓŁ DZIECI, RODZINNA, SIERPOWA, SPÓŁDZIELCZA, WIOSENNA, WITOLDA PILECKIEGO, ZAJĘCZA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA SZPYTMY
-
1
Jolanta Maria Kobak
187
(6,91%)
-
3
Maria Magdalena Pieróg
25
(0,92%)
-
6
Małgorzata Wioletta Staniów
5
(0,18%)
-
4
Dariusz Maciej Dziedzic
24
(0,89%)
-
7
Zygmunt Leszek Kudła
10
(0,37%)
-
5
Tomasz Kowalski
19
(0,70%)
-
2
Stanisław Ferenc
143
(5,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KŁODZKO PLUS
-
4
Agnieszka Sienkiewicz
14
(0,52%)
-
2
Piotr Jaskułowski
6
(0,22%)
-
3
Elżbieta Ewa Kredzińska
20
(0,74%)
-
5
Magdalena Elżbieta Zwardoń
18
(0,67%)
-
6
Tomasz Piotr Żołnierz
23
(0,85%)
-
1
Janusz Andrzej Laska
105
(3,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PISZKO „LUBIĘ KŁODZKO”
-
1
Zbigniew Marian Nowak
477
(17,63%)
-
2
Jacek Sławomir Kubicki
146
(5,40%)
-
3
Zdzisława Elżbieta Woźniak-Krupska
140
(5,18%)
-
4
Iwona Sobczyk
222
(8,21%)
-
6
Janusz Marian Dereń
15
(0,55%)
-
5
Monika Katarzyna Hajłasz
24
(0,89%)
-
7
Elżbieta Żytyńska
277
(10,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jerzy Kowalczyk
44
(1,63%)
-
6
Anna Katarzyna Ciochoń
18
(0,67%)
-
5
Andrzej Mieczysław Skrzynecki
6
(0,22%)
-
4
Aleksandra Marciniak
9
(0,33%)
-
2
Paulina Natalia Gruszka
20
(0,74%)
-
3
Marek Janusz Szczerba
15
(0,55%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Bartłomiej Piotr Kolman
68
(2,51%)
-
2
Marek Marian Konieczny
87
(3,22%)
-
5
Ewa Kowalska
22
(0,81%)
-
7
Leszek Jan Michalski
51
(1,89%)
-
4
Jadwiga Gosiewska
8
(0,30%)
-
3
Zdzisław Bolesław Grzybowski
37
(1,37%)
-
6
Małgorzata Beata Zawadzka
11
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAROLCZAKA
-
4
Agnieszka Monika Korczyńska-Syrek
10
(0,37%)
-
1
Jacek Banecki
103
(3,81%)
-
3
Adriana Joanna Piątek
21
(0,78%)
-
2
Łukasz Gosiewski
40
(1,48%)
-
5
Stanisław Bronisław Janiak
18
(0,67%)
-
6
Małgorzata Barbara Kramnik
80
(2,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA URBANOWSKIEGO
-
1
Rafał Andrzej Batóg
67
(2,48%)
-
5
Jolanta Jasińska
25
(0,92%)
-
4
Anna Dorota Kucab
7
(0,26%)
-
2
Jacek Szczepański
23
(0,85%)
-
3
Bartosz Michał Czekalski
15
(0,55%)