Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kamieński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Kamień Pomorski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Roman Dariusz Podedworny
    138 (2,43%)
  2. 3 Mirosław Andrzej Bakowicz
    221 (3,89%)
  3. 2 Jolanta Materka
    212 (3,73%)
  4. 4 Sylwia Renata Brzęczkowska
    213 (3,75%)
  5. 1 Leszek Wojciech Szefliński
    735 (12,93%)
  6. 7 Krzysztof Kronenberg
    329 (5,79%)
  7. 6 Agnieszka Agata Borzęcka
    111 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anatol Eugeniusz Kołoszuk
    303 (5,33%)
  2. 3 Bogdan Milczarski
    55 (0,97%)
  3. 2 Grażyna Och
    147 (2,59%)
  4. 4 Regina Brudkowska
    39 (0,69%)
  5. 6 Iwona Halina Sandzewicz
    49 (0,86%)
  6. 7 Krzysztof Tomasz Zakrzewski
    34 (0,60%)
  7. 5 Jerzy Krzemiński
    115 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Adamiak
    462 (8,13%)
  2. 7 Rafał Jakub Szadowiak
    174 (3,06%)
  3. 2 Wojciech Wójtowicz
    105 (1,85%)
  4. 4 Monika Kędziora
    79 (1,39%)
  5. 6 Magadalena Ślefarska
    30 (0,53%)
  6. 3 Andrzej Lisiecki
    191 (3,36%)
  7. 5 Grażyna Maria Wilantewicz
    15 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogusław Wiktor Żak
    170 (2,99%)
  2. 3 Jan Kisielewicz
    73 (1,28%)
  3. 2 Anna Cieślar
    61 (1,07%)
  4. 7 Marek Przemysław Świderski
    132 (2,32%)
  5. 4 Monika Emilia Szymak
    15 (0,26%)
  6. 5 Anna Maria Glok
    93 (1,64%)
  7. 6 Zdzisław Laskowski
    33 (0,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Paweł Jan Rączkowski
    92 (1,62%)
  2. 1 Sebastian Mamzer
    690 (12,14%)
  3. 3 Stefan Oleszczuk
    161 (2,83%)
  4. 5 Jerzy Stefan Mańczak
    109 (1,92%)
  5. 4 Danuta Szulc
    102 (1,79%)
  6. 2 Agnieszka Warmbier
    150 (2,64%)
  7. 6 Elżbieta Teresa Kasica
    47 (0,83%)

Okręg 2

Gmina Wolin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Wilkowski
    324 (6,56%)
  2. 3 Natalia Stankiewicz - Tuwalska
    40 (0,81%)
  3. 6 Ryszard Stanisław Manke
    145 (2,94%)
  4. 2 Halina Elżbieta Gawrych - Kamińska
    218 (4,41%)
  5. 5 Kinga Komoda
    99 (2,00%)
  6. 4 Zbigniew Stepaniuk
    213 (4,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Wojciech Garda
    44 (0,89%)
  2. 2 Kamila Grażyna Podolska
    38 (0,77%)
  3. 6 Jarosław Kajda
    30 (0,61%)
  4. 4 Roman Kazimierz Tarnowski
    13 (0,26%)
  5. 3 Iwona Małgorzata Kiliańska
    28 (0,57%)
  6. 5 Andżelika Joanna Okulska
    34 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Drzewiński
    336 (6,80%)
  2. 1 Zbigniew Leszek Kulesza
    356 (7,21%)
  3. 5 Halina Hanna Żalis
    55 (1,11%)
  4. 3 Brygida Borecka
    83 (1,68%)
  5. 4 Andrzej Długoborski
    80 (1,62%)
  6. 6 Ilona Joanna Pender
    86 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Monika Wójcik
    271 (5,49%)
  2. 5 Aldona Drzewińska
    77 (1,56%)
  3. 1 Eugeniusz Jasiewicz
    729 (14,76%)
  4. 3 Bożena Marzec
    74 (1,50%)
  5. 6 Jarosław Rafał Niewinczany
    85 (1,72%)
  6. 4 Piotr Józef Karliński
    74 (1,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Józefa Wojtczak
    173 (3,50%)
  2. 2 Lech Krzysztof Ziółkowski
    162 (3,28%)
  3. 4 Ewa Kozłowska
    37 (0,75%)
  4. 5 Zygmunt Dąbrowski
    24 (0,49%)
  5. 1 Ryszard Andrzej Mróz
    102 (2,06%)
  6. 6 Marzena Maria Mróz
    92 (1,86%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jerzy Edmund Nowak
    44 (0,89%)
  2. 1 Bogdan Jarosław Czaplicki
    318 (6,44%)
  3. 3 Anna Justyna Dubrawska
    263 (5,32%)
  4. 2 Hanna Klonowska
    103 (2,09%)
  5. 5 Aldona Agnieszka Rutowicz
    42 (0,85%)
  6. 6 Artur Jarosław Sobolewski
    48 (0,97%)

Okręg 3

Gmina Międzyzdroje, Gmina Dziwnów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Ireneusz Janawa
    378 (8,85%)
  2. 1 Adam Paweł Celiński
    376 (8,81%)
  3. 4 Joanna Tomczak
    72 (1,69%)
  4. 3 Czesława Maria Drozdek
    25 (0,59%)
  5. 6 Karolina Flacht
    94 (2,20%)
  6. 5 Jerzy Neukampf
    86 (2,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dorota Halejcio
    66 (1,55%)
  2. 1 Adam Trott
    254 (5,95%)
  3. 2 Artur Tomczak
    61 (1,43%)
  4. 4 Karina Sylwia Klimek
    9 (0,21%)
  5. 6 Ryszard Żołna
    64 (1,50%)
  6. 3 Katarzyna Małgorzata Jakubiak
    87 (2,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kazimierz Pender
    125 (2,93%)
  2. 1 Piotr Rudnik
    294 (6,89%)
  3. 2 Maria Irena Kowalska
    93 (2,18%)
  4. 5 Władysław Wojciech Kowalski
    45 (1,05%)
  5. 4 Ewa Dorota Nowaczyk
    64 (1,50%)
  6. 6 Janina Ławrynowicz - Wiśniewska
    110 (2,58%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Alicja Chołodzińska
    17 (0,40%)
  2. 3 Olga Kociemba
    53 (1,24%)
  3. 1 Zbigniew Józef Berenda
    225 (5,27%)
  4. 2 Wiesław Marian Dąbkowski
    45 (1,05%)
  5. 4 Ryszard Zdzisław Piątek
    22 (0,52%)
  6. 6 Karolina Czesława Buchholc
    60 (1,41%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Kościukiewicz
    337 (7,89%)
  2. 5 Janusz Zenon Kalemba
    119 (2,79%)
  3. 2 Joanna Izabela Piwińska
    355 (8,32%)
  4. 6 Mateusz Flotyński
    125 (2,93%)
  5. 1 Beata Kiryluk
    564 (13,21%)
  6. 4 Aleksandra O'donnel
    44 (1,03%)

Okręg 4

Gmina Świerzno, Gmina Golczewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wiesław Kazmierz Żelek
    95 (2,16%)
  2. 4 Mariusz Wawrzyński
    359 (8,16%)
  3. 3 Emilia Szczeblewska
    384 (8,73%)
  4. 5 Anna Katarzyna Dorniak
    96 (2,18%)
  5. 1 Anna Maria Stanaszek-Kaczor
    359 (8,16%)
  6. 2 Józef Jan Malec
    504 (11,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aniela Sosnowska
    28 (0,64%)
  2. 6 Joanna Maria Grabowska
    36 (0,82%)
  3. 1 Stanisław Kazimierz Leus
    114 (2,59%)
  4. 2 Ireneusz Adam Gajlun
    59 (1,34%)
  5. 3 Sylwia Elżbieta Kołodziejczyk
    116 (2,64%)
  6. 4 Sławomir Dobies
    59 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Katarzyna Mikołajczyk
    178 (4,05%)
  2. 1 Jarosław Łukasz Pawluś
    275 (6,25%)
  3. 2 Wiesław Henryk Dąbrowski
    86 (1,95%)
  4. 4 Patrycja Damiana Boruta
    60 (1,36%)
  5. 5 Małgorzata Beata Surma
    29 (0,66%)
  6. 3 Damian Gracjan Cichocki
    93 (2,11%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Lech Marian Ferdynus
    57 (1,30%)
  2. 2 Aldona Zuzanna Stangrycka
    21 (0,48%)
  3. 3 Jan Czesław Cirko
    81 (1,84%)
  4. 4 Emilia Edyta Kwiatkowska
    131 (2,98%)
  5. 1 Bogusław Hilarski
    122 (2,77%)
  6. 5 Agnieszka Roksana Pawełczyk
    114 (2,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Stefan Jan Sitkowski
    57 (1,30%)
  2. 3 Tomasz Piotr Godula
    81 (1,84%)
  3. 1 Tomasz Kaczmarek
    37 (0,84%)
  4. 2 Edyta Robelka
    36 (0,82%)
  5. 4 Małgorzata Nowicka
    25 (0,57%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Kazmiera Danieluk
    123 (2,80%)
  2. 5 Przemysław Jastrzębski
    50 (1,14%)
  3. 2 Marcin Stępień
    223 (5,07%)
  4. 1 Izabela Urszula Grabowska
    194 (4,41%)
  5. 4 Józef Chojnacki
    73 (1,66%)
  6. 6 Justyna Agata Pietruchowska
    44 (1,00%)