Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kijany od numeru 1 do numeru 19Z
Pokaż więcej
Ewelina Ewa Jaszczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
6
(3,53%)
Urszula Ogrodnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
14
(8,24%)
Anna Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
20
(11,76%)
Andrzej Wiesław Ochmiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
35
(20,59%)
Rafał Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(17,65%)
Wioletta Justyna Ogrodnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
14
(8,24%)
Magdalena Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SPICZYN
51
(30,00%)
Okręg 2
Sołectwo Kijany od numeru 20 do końca, Kijany Kościelne
Pokaż więcej
Sławomir Stefan Ciszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
29
(21,64%)
Maria Kasprzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
47
(35,07%)
Maciej Andrzej Gryglicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
40
(29,85%)
Jarosław Józef Orlikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(13,43%)
Okręg 3
Sołectwo Ludwików, Sołectwo Stawek
Pokaż więcej
Adam Jacek Staśczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
17
(13,49%)
Agnieszka Bogusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
40
(31,75%)
Paweł Mazowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
16
(12,70%)
Bolesław Wincenty Karpiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(42,06%)
Okręg 4
Sołectwo Spiczyn od numeru 1 do numeru 100B
Pokaż więcej
Paweł Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
39
(20,86%)
Anna Chabroszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
72
(38,50%)
Artur Zbigniew Zgierski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(40,64%)
Okręg 5
Sołectwo Spiczyn od numeru 101 do końca
Pokaż więcej
Karolina Aleksandra Saracyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
92
(42,20%)
Monika Zofia Rybaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
40
(18,35%)
Grzegorz Roman Pastusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
86
(39,45%)
Okręg 6
Sołectwo Charlęż, Charlęż-Kolonia od numeru 1 do numeru 25, Charlęż-Kolonia od numeru 84A do końca
Pokaż więcej
Kamil Andrzej Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
30
(20,00%)
Agnieszka Marta Krzysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
37
(24,67%)
Mirosław Krzysztof Żerebiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
37
(24,67%)
Adam Suszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
32
(21,33%)
Marta Magdalena Połuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SPICZYN
14
(9,33%)
Okręg 7
Charlęż-Kolonia od numeru 26 do numeru 84 (część sołectwa Charlęż)
Pokaż więcej
Agnieszka Iwona Kuchciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
41
(27,70%)
Adam Mateusz Krzysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
60
(40,54%)
Andrzej Janociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
11
(7,43%)
Radosław Barwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
29
(19,59%)
Zofia Biedak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
7
(4,73%)
Okręg 8
Sołectwo Jawidz od numeru 1 do numeru 27, Jawidz od numeru 51A do numeru 80, Jawidz od numeru 199 do końca
Pokaż więcej
Stanisław Edward Zgierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
43
(22,51%)
Krzysztof Wojciech Biliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
41
(21,47%)
Stanisław Józef Mączka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
18
(9,42%)
Łukasz Piotr Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(18,85%)
Piotr Biedak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
53
(27,75%)
Okręg 9
Sołectwo Jawidz od numeru 28 do numeru 51, Jawidz od numeru 81 do numeru 130
Pokaż więcej
Tomasz Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
41
(15,59%)
Dorota Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
62
(23,57%)
Halina Kazimiera Chodun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
42
(15,97%)
Sławomir Wojciech Słomka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
118
(44,87%)
Okręg 10
Sołectwo Jawidz od numeru 132 do numeru 198
Pokaż więcej
Małgorzata Lidia Dragan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
8
(3,83%)
Beata Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
20
(9,57%)
Anna Ewa Nowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
20
(9,57%)
Artur Piotr Barczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
161
(77,03%)
Okręg 11
Sołectwo Zawieprzyce
Pokaż więcej
Zenon Piotr Stefański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
13
(7,26%)
Agnieszka Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
28
(15,64%)
Piotr Jerzy Zwoliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
55
(30,73%)
Natalia Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NATALIA DUDEK
78
(43,58%)
Monika Anna Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
5
(2,79%)
Okręg 12
Sołectwo Zawieprzyce-Kolonia
Pokaż więcej
Mateusz Woś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
17
(9,94%)
Dariusz Paweł Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
35
(20,47%)
Tomasz Sternik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
29
(16,96%)
Janusz Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
42
(24,56%)
Paulina Anna Klepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
48
(28,07%)
Okręg 13
Sołectwo Januszówka, Sołectwo Stoczek
Pokaż więcej
Miłosz Łuczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
35
(19,02%)
Łukasz Libera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
92
(50,00%)
Ewelina Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
9
(4,89%)
Marcin Grzegorz Stolat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
48
(26,09%)
Okręg 14
Sołectwo Nowa Wólka, Sołectwo Nowy Radzic
Pokaż więcej
Krzysztof Szalast
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
43
(28,86%)
Daniel Mateusz Kotowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA
50
(33,56%)
Bogdan Woś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
28
(18,79%)
Karol Krzysztof Pituch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA
16
(10,74%)
Agnieszka Beata Hunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
12
(8,05%)
Okręg 15
Sołectwo Ziółków
Pokaż więcej
Krzysztof Bogusław Wach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
28
(21,21%)
Joanna Franciszka Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE
46
(34,85%)
Konrad Dagmar Chudziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
34
(25,76%)
Sylwester Lato
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SPICZYN
24
(18,18%)