Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nurzec-Stacja

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Nurzec-Stacja ulice: Leśna, Poprzeczna, Sportowa, Wąska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Mirosław Olesiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

80 (69,57%)

Bożena Jaszczuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

10 (8,70%)

Danuta Jóśkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

25 (21,74%)

Okręg 2

Nurzec-Stacja ulice: Akacjowa, Drzewna, Księdza Jana Pawlonki, Poniatowskiego, Okrężna, Włoska, Zaolzie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Podbielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

94 (77,69%)

Edmund Ludwiczuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

27 (22,31%)

Okręg 3

Nurzec-Stacja ulice: Cicha, Nowa, 11 - go Listopada, Tartaczna, Zakątna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Wojtkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

67 (57,76%)

Anna Żeruń

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

37 (31,90%)

Anita Kuźmiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

12 (10,34%)

Okręg 4

Nurzec-Stacja ulice: Jędrzejuka, Kolejowa, Krótka, Piaskowa, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Paszkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

36 (33,64%)

Irena Wakuluk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

65 (60,75%)

Daria Konachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

6 (5,61%)

Okręg 5

Nurzec-Stacja ulice: Brzozowa, Lipowa, Kasztanowa, Klonowa, Pogodna, Słoneczna, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Pawłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

67 (48,91%)

Mirosława Korniluk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

28 (20,44%)

Mariusz Janoszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

42 (30,66%)

Okręg 6

Nurzec-Stacja ulice: Młyńska, Szkolna, Wodociągowa, Żerczycka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Szpański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

62 (58,49%)

Agnieszka Dmitruk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

31 (29,25%)

Marta Gruszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

13 (12,26%)

Okręg 7

Augustynka, Borysowszczyzna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Bartosiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

69 (75,00%)

Halina Pietrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

23 (25,00%)

Okręg 8

Grabarka, Grabarka Klasztor, Moszczona Pańska, Sycze, Szumiłówka, Wakułowicze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Tomasz Błaszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

54 (39,71%)

Tomasz Leoniuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

82 (60,29%)

Okręg 9

Sokóle, Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Grzyb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

60 (68,97%)

Marek Łączkowski

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

3 (3,45%)

Barbara Grzyb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

24 (27,59%)

Okręg 10

Klukowicze, Klukowicze-Kolonia, Litwinowicze, Wyczółki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Barańczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

36 (24,83%)

Aleksander Putko

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

109 (75,17%)

Okręg 11

Chanie-Chursy, Nurczyk, Nurzec, Nurzec-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Kozulko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

20 (25,00%)

Izabela Marzena Jurczak

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

60 (75,00%)

Okręg 12

Anusin, Stołbce, Werpol

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Kuźmiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

16 (16,67%)

Zbigniew Mieszkowski

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

22 (22,92%)

Konstanty Kuropatwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

29 (30,21%)

Włodzimierz Bondarenko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (30,21%)

Okręg 13

Siemichocze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wiktoruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

48 (60,00%)

Aleksander Pawluczuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

32 (40,00%)

Halina Janoszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

0 (0,00%)

Okręg 14

Piszczatka, Tymianka, Wólka Nurzecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Pytel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

22 (17,89%)

Jerzy Olesiuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

98 (79,67%)

Krzysztof Kłopotowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

3 (2,44%)

Okręg 15

Zabłocie, Żerczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Dubiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

59 (49,58%)

Tomasz Wróbel

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

26 (21,85%)

Andrzej Wieremiejewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

34 (28,57%)