Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kalisz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Aleja Wojska Polskiego (nieparzyste 75 – 201) Aleja Wolności ul. Adama Asnyka (nieparzyste nr 1 – 47 i parzyste nr 2 – 46) ul. Babina ul. Bankowa ul. Biskupia ul. Boczna ul. Browarna ul. Cegielniana ul. Adama Chodyńskiego ul. Fryderyka Chopina ul. Ciasna ul. Cicha ul. Cmentarna ul. Czaszkowska ul. Częstochowska (nieparzyste nr 1 – 33) ul. Jarosława Dąbrowskiego ul. Dobrzecka (nieparzyste nr 1 – 5 i parzyste nr 2 – 22) ul. Fabryczna ul. Franciszkańska ul. Garbarska Główny Rynek ul. Gołębia ul. Górna ul. Górnośląska (nieparzyste nr 1 – 37 i parzyste nr 2 – 46) ul. Grodzka ul. Handlowa ul. Harcerska ul. Wojciecha Jabłkowskiego ul. Jasna ul. Berka Joselewicza ul. Kadecka ul. Kanonicka ul. Kazimierzowska ul. Kokanińska (nieparzyste nr 11 – 13a) ul. Kolegialna ul. Mikołaja Kopernika ul. Tadeusza Kościuszki ul. Kredytowa ul. Krótka ul. Krucza ul. Kwiatowa ul. Legionów (nieparzyste nr 1 – 29a i parzyste nr 2 – 42) ul. Lipowa ul. Lotnicza ul. Łazienna ul. Łączna ul. 3 Maja z targowiskiem ul. Majkowska (nieparzyste nr 1 – 3 i parzyste nr 2 – 4) ul. Mariańska ul. Młynarska (nieparzyste nr 1 – 27 i parzyste nr 2 – 12) ul. Mostowa ul. Gabriela Narutowicza ul. Niecała Nowy Rynek ul. Nowy Świat ul. Ogrodowa (nieparzyste nr 1 – 9 i parzyste nr 2 – 8) ul. Ostrowska (nieparzyste nr 1 – 43 i parzyste nr 2 – 36) ul. Alfonsa Parczewskiego ul. Park Miejski ul. Piekarska ul. Piskorzewie (nieparzyste nr 1 – 7 i parzyste nr 2 – 4) ul. Piskorzewska Plac Wojciecha Bogusławskiego Plac Jana Kilińskiego Plac Jana Pawła II Plac Świętego Józefa ul. Podgórze ul. Polna (parzyste nr 2 – 42 wyłączając nr 2a i 2b) ul. Południowa (nieparzyste nr 1 – 11) ul. Poznańska (nieparzyste nr 1 – 13 i parzyste nr 2 - 6) ul. Prosta ul. Przechodnia ul. Przemysłowa ul. Kazimierza Pułaskiego ul. Rzemieślnicza ul. Rzeźnicza ul. Skalmierzycka (nieparzyste nr 1 – 31b i parzyste nr 2 – 10a) ul. Stanisława Staszica (nieparzyste nr 11 – 59 i parzyste nr 12 – 54) ul. Stawiszyńska (parzyste nr 2 – 28a) ul. Strzelecka ul. Sukiennicza ul. Józefa Sułkowskiego ul. Szklarska ul. Szkolna ul. Śródmiejska ul. Świętego Stanisława ul. Targowa ul. Teatralna ul. Towarowa ul. Ułańska Wał Bernardyński (nieparzyste nr 1 – 9) Wał Staromiejski ul. Warszawska (nieparzyste nr 1 – 11) ul. Wąska (nieparzyste nr 1 – 23) ul. Widok (nieparzyste nr 1 – 35d i parzyste nr 2 – 56) ul. Wodna (nieparzyste nr 1 – 7 i parzyste nr 2 – 4) ul. Wronia ul. Wspólna ul. Zacisze ul. Zamkowa ul. Zgodna ul. Złota (nieparzyste nr 1 – 31 i parzyste nr 2 – 20a)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Piotr Włodarek
    159 (1,65%)
  2. 1 Karolina Monika Pawliczak
    1 027 (10,63%)
  3. 5 Aneta Joanna Joachimkowska
    102 (1,06%)
  4. 4 Mirosław Bolesław Jurek
    99 (1,02%)
  5. 3 Elżbieta Maria Przybylska
    73 (0,76%)
  6. 6 Zbyszek Jacek Górka
    97 (1,00%)
  7. 7 Bartosz Zenon Wasiak
    29 (0,30%)
  8. 8 Krzysztof Piotr Ścisły
    56 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO I SAMORZĄDNY ZGODNIE DLA KALISZA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Beata Magdalena Waszkiewicz-Kępczyńska
    116 (1,20%)
  2. 1 Grzegorz Stanisław Chwiałkowski
    282 (2,92%)
  3. 7 Marcin Szcześniak
    71 (0,73%)
  4. 3 Krzysztof Gorzkiewicz
    27 (0,28%)
  5. 2 Mirosław Józef Gabrysiak
    409 (4,23%)
  6. 6 Adela Maria Przybył
    229 (2,37%)
  7. 5 Janusz Andrzej Pęcherz
    1 196 (12,38%)
  8. 4 Sylwia Estera Kowalik
    33 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Grygorcewicz
    16 (0,17%)
  2. 6 Beata Agnieszka Podolska
    25 (0,26%)
  3. 1 Bogdan Mirosław Przybylski
    125 (1,29%)
  4. 5 Ewelina Alicja Matczak
    51 (0,53%)
  5. 2 Igor Karol Wojciechowski
    29 (0,30%)
  6. 4 Klaudia Weronika Żubertowska
    35 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Beata Mykytyn
    67 (0,69%)
  2. 8 Katarzyna Joanna Skarżyńska
    131 (1,36%)
  3. 1 Roman Piotrowski
    832 (8,61%)
  4. 2 Martin Daniel Zmuda
    480 (4,97%)
  5. 3 Włodzimierz Staszak
    104 (1,08%)
  6. 5 Jacek Andrzej Konopczyński
    111 (1,15%)
  7. 7 Tomasz Efinowicz
    19 (0,20%)
  8. 6 Magdalena Julia Kranc
    137 (1,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Eskan Darwich
    1 305 (13,51%)
  2. 8 Błażej Jan Majerowicz
    176 (1,82%)
  3. 6 Paula Anna Rybak
    52 (0,54%)
  4. 2 Magdalena Izabela Walczak
    335 (3,47%)
  5. 5 Marta Monika Raszkowska
    132 (1,37%)
  6. 3 Łukasz Witold Myszko
    81 (0,84%)
  7. 4 Robert Roman Mróz
    62 (0,64%)
  8. 7 Piotr Michał Urbaniak
    84 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SAPIŃSKIEGO - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Marcin Sapiński
    220 (2,28%)
  2. 4 Agnieszka Dorota Fiechowska
    11 (0,11%)
  3. 7 Halszka Krystyna Całujek
    7 (0,07%)
  4. 5 Magdalena Paulina Bartnik
    11 (0,11%)
  5. 3 Michał Paweł Kowal
    41 (0,42%)
  6. 6 Michał Piotr Melke
    11 (0,11%)
  7. 2 Małgorzata Maria Zarzycka
    56 (0,58%)
  8. 8 Elżbieta Teresa Kubiak
    13 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALISZANIE PIOTR KOŚCIELNY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wieńczysław Adam Prokop
    57 (0,59%)
  2. 2 Wojciech Paweł Głuchowski
    80 (0,83%)
  3. 7 Martyna Czubak
    16 (0,17%)
  4. 3 Katarzyna Józefa Fijołek
    42 (0,43%)
  5. 6 Mateusz Robert Kubacki
    9 (0,09%)
  6. 5 Robert Andrzej Ryzner
    5 (0,05%)
  7. 4 Zenona Jolanta Kubiak
    33 (0,34%)
  8. 8 Dawid Andrzejczak
    8 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TU I TERAZ”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Barabasz
    21 (0,22%)
  2. 1 Robert Jędrzejewski
    115 (1,19%)
  3. 3 Gracjan Szymon Wawrzyniak
    33 (0,34%)
  4. 4 Tomasz Adam Stasiński
    25 (0,26%)
  5. 6 Izabela Anna Kudła
    14 (0,14%)
  6. 5 Agata Marta Kołeczko
    100 (1,04%)
  7. 7 Adam Gościniarek
    27 (0,28%)
  8. 8 Zbigniew Piotr Maj
    311 (3,22%)

Okręg 2

Aleja Gen. Władysława Sikorskiego Aleja Walecznych Aleja Wojska Polskiego (parzyste nr 178 – 180) ul. Achajska ul. Aleksandryjska ul. Antyczna ul. Artylerzystów ul. Ateńska ul. Barska ul. Baśniowa ul. Będzińska ul. Cezarego Biernackiego ul. Biwakowa ul. Bizantyjska ul. Wojciecha Bogusławskiego ul. Bolesława Chrobrego ul. Bolesława Krzywoustego ul. Bolesława Pobożnego ul. Borkowska ul. Botaniczna ul. Tadeusza Boya – Żeleńskiego ul. Braci Gillerów ul. Braci Niemojowskich ul. Brzozowa ul. Budowlanych ul. Budziszyńska ul. Bukowa ul. Celtycka (nieparzyste nr 1 – 123 i parzyste nr 2 – 84) ul. Cementowa ul. Ceramiczna ul. Józefa Chełmońskiego ul. Chełmska ul. Chęcińska ul. Chłodna ul. Chmielna ul. Chocimska ul. Ciepła ul. Ciesielska ul. Cieszyńska ul. Cyprysowa ul. Czarna Droga ul. Częstochowska (nieparzyste nr 37 – 229 i parzyste nr 4 – 212h) ul. Czołgistów ul. Dacka ul. Dalmacka ul. Dębowa ul. Długa ul. Dobra ul. Dobrzyńska ul. Dolna ul. Dożynkowa ul. Drukarzy ul. Duktowa ul. Benedykta Dybowskiego ul. Dyngusowa ul. Egipska ul. Elektryczna ul. Etruska ul. Fenicka ul. Aleksandra Fredry ul. Fromborska ul. Gajowa ul. Gajusza ul. Galijska ul. Galla Anonima ul. Garncarska ul. Gdańska ul. Gdyńska ul. Gen. Ryszarda Kuklińskiego ul. Gen. Edmunda Taczanowskiego ul. Geodetów ul. Gliniana ul. Cypriana Godebskiego ul. Gotów ul. Grabowa ul. Grabowska ul. Grobla ul. Gronowa ul. Grzybowa ul. Gwiaździsta ul. Helska ul. Henryka Brodatego ul. Hoża ul. Hutników ul. Ludwika Idzikowskiego ul. Iglasta ul. Jałowcowa ul. Jesionowa ul. Jodłowa ul. Mieczysława Karłowicza ul. Feliksa Karśnickiego ul. Kasztanowa ul. Kasztelańska ul. Kaszubska ul. Stanisława Kaszyńskiego ul. Kazimierza Wielkiego ul. Kąpielowa ul. Kątna ul. Klonowa ul. Kniejowa ul. Kokanińska (nieparzyste nr 1 - 9) ul. Kołobrzeska ul. Konińska ul. Franciszka Kopernickiego ul. Koralowa ul. Augustyna Kordeckiego ul. Juliusza Kossaka ul. Kosynierów ul. Kowalska ul. Kozienicka ul. Krakowska ul. Ignacego Kraszewskiego ul. Kręta ul. Kruszwicka ul. Krzywa ul. Ks. Józefa Sieradzana ul. Ks. Bolesława Stefaniaka ul. Książęca ul. Księżnej Jolanty ul. Kubusia Puchatka ul. Tadeusza Kubalskiego ul. Kujawska ul. Kwiatów Polskich ul. Lajkonika ul. Latyńska ul. Lawendowa ul. Lechicka ul. Legnicka ul. Leśna ul. Lęborska ul. Lisia ul. Lubelska ul. Łąkowa ul. Łęgowa ul. Łomżyńska ul. Łowicka ul. Łowiecka ul. Łódzka ul. Łucznicza ul. Łużycka ul. Macedońska ul. Makowa ul. Kornela Makuszyńskiego ul. Karola Malaperta ul. Malborska ul. Malinowa ul. Marka ul. Marynarska ul. Marzanny ul. Mazowiecka ul. Henryka Melcera ul. Piotra Michałowskiego ul. Mieczysława Starego ul. Miedziana ul. Mieszka I ul. Migdałowa ul. Miła ul. Juliana Miłkowskiego ul. Czesława Miłosza ul. Miodowa ul. Modrzewiowa ul. Stanisława Moniuszki ul. Gustawa Morcinka ul. Morelowa ul. Murarska ul. Myśliwska ul. Nad Prosną ul. Nałęczowska ul. Zofii Nałkowskiej ul. Nędzerzewska ul. Niedzicka ul. Niedźwiedzia ul. Nieszawska ul. Cypriana Kamila Norwida ul. Ogniskowa ul. Okrąglicka ul. Olszowa ul. Opatowiecka ul. Osadnicza ul. Juliusza Osterwy ul. Owsiana ul. Ignacego Paderewskiego ul. Panońska ul. Paprotna ul. Parkowa ul. Partyzantów ul. Pasterska ul. Perska ul. Ludwika Perzyny ul. Piaszczysta ul. Piesza ul. Józefa Piłsudskiego (nieparzyste nr 27 – 37) ul. Pionierska ul. Pisankowa ul. Piwna ul. Platanowa ul. Władysława Podkowińskiego ul. Podleśna ul. Pokrzywnicka ul. Polanka ul. Polna (nieparzyste nr 63b – 133 i parzyste nr 50 – 156) ul. Połabska ul. Połaniecka ul. Południowa (parzyste nr 2 – 108) ul. Pomorska ul. Pontonowa ul. Potokowa ul. Poziomkowa ul. Prastara ul. Próżna ul. Bolesława Prusa ul. Przebierańców ul. Przesiekowa ul. Przesmyk ul. Przęślik ul. Pszenna ul. Ptolemeusza ul. Pucka ul. Pusta ul. Józefa Raciborskiego ul. Racławicka ul. Józefa Radoszewskiego ul. Józefa Radwana ul. Rajskowska ul. Raszyńska ul. Władysława Reymonta ul. Rodowa ul. Stefana Rogozińskiego ul. Rolna ul. Romańska (nieparzyste nr 1 – 19 i parzyste nr 2 – 20) ul. Różana ul. Róży Wiatrów ul. Jerzego Rubińskiego ul. Rusałki ul. Rybacka ul. Rzeczna ul. Rzymska ul. Sandomierska ul. Saperska ul. Sarmacka ul. Sarnia ul. Henryka Sienkiewicza ul. Sieradzka ul. Siewna ul. Skarszewska ul. Bolesława Skarżyńskiego ul. Słowiańska ul. Sobótki ul. Sopocka ul. Sosnowa ul. Spacerowa ul. Spartańska ul. Spokojna ul. Sportowa ul. Srebrna ul. Leopolda Staffa ul. Jana Stanisławskiego ul. Stare Miasto ul. Starożytna ul. Stawiszyńska (nieparzyste nr 1 – 191 i parzyste nr 32 – 190) ul. Stefana Batorego ul. Stolarska ul. Sulisławicka (parzyste nr 18 – 42) ul. Sylwiusza ul. Szałasowa ul. Józefa Szaniawskiego ul. Szeroka ul. Szlak Bursztynowy (nieparzyste nr 5 – 19) ul. Szwedzka ul. Karola Szymanowskiego ul. Ślepa ul. Świerkowa ul. Tacyta ul. Tarczowa ul. Termopilska ul. Tęczowa ul. Tęczyńska ul. Topiel ul. Topolowa ul. Toporowa ul. Torowa (nieparzyste nr 103 – 123) ul. Toruńska ul. Tracka ul. Turowa ul. Tuszyńska ul. Juliana Tuwima ul. Tyniecka ul. Uniejowska Wał Bernardyński (nieparzyste nr 11 – 79) Wał Jagielloński Wał Jana Matejki Wał Piastowski ul. Józefa Wanata ul. Wapienna ul. Warszawska (nieparzyste nr 13 – 101b i parzyste nr 2 – 88a) ul. Wczasowa ul. Wenedów ul. Wiankowa ul. Wiatraki ul. Wielka ul. Henryka Wieniawskiego ul. Wierzbowa ul. Więzienna ul. Winiarska ul. Wiosenna ul. Wioślarska ul. Władysława Jagiełły ul. Władysława Łokietka ul. Włókniarzy ul. Wojciecha z Brudzewa ul. Wrzesińska ul. Wrzosowa ul. Leona Wyczółkowskiego ul. Wygon ul. Wyjazdowa ul. Wykopaliskowa ul. Wypoczynkowa ul. Stanisława Wyspiańskiego ul. Jana Onufrego Zagłoby ul. Zajęcza ul. Zapiecek ul. Zawodzie ul. Zbożowa ul. Zdrojowa ul. Jana Zemełki ul. Zielona ul. Zimna ul. Zjazd ul. Żelazna ul. Stefana Żeromskiego ul. Żołnierska ul. Żwirki i Wigury ul. Żwirowa ul. Żytnia

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Andrzej Grochowski
    458 (5,18%)
  2. 4 Małgorzata Mirosława Przybył
    46 (0,52%)
  3. 2 Andrzej Ignacy Płócienniczak
    93 (1,05%)
  4. 3 Iwona Małgorzata Jakubowska
    79 (0,89%)
  5. 5 Mirosław Andrzej Wojdziak
    66 (0,75%)
  6. 7 Tomasz Aleksander Tylak
    53 (0,60%)
  7. 6 Marzena Janina Stodulska
    48 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO I SAMORZĄDNY ZGODNIE DLA KALISZA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wojciech Dariusz Walczak
    135 (1,53%)
  2. 4 Stanisław Kazimierz Paraczyński
    364 (4,11%)
  3. 5 Aleksandra Anna Szymańska
    222 (2,51%)
  4. 3 Dariusz Józef Ozimek
    272 (3,07%)
  5. 1 Tomasz Ryszard Bezen
    309 (3,49%)
  6. 7 Ewa Aleksandra Witczak
    309 (3,49%)
  7. 2 Jolanta Maria Mancewicz
    252 (2,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Setla
    24 (0,27%)
  2. 6 Radosław Stefan Markiewicz
    27 (0,31%)
  3. 5 Magdalena Teresa Stolarek
    28 (0,32%)
  4. 3 Piotr Zbigniew Bereś
    64 (0,72%)
  5. 1 Zbigniew Franciszek Jaworski
    227 (2,57%)
  6. 4 Martyna Maria Karpińska
    26 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Barbara Dębska
    374 (4,23%)
  2. 1 Sławomir Grzegorz Lasiecki
    890 (10,06%)
  3. 2 Michał Leszek Kotkowski
    304 (3,44%)
  4. 5 Marek Jerzy Pogorzelec
    131 (1,48%)
  5. 6 Grażyna Ewa Piotrowska
    77 (0,87%)
  6. 4 Agnieszka Ewelina Szymczak
    186 (2,10%)
  7. 7 Andrzej Marian Orczykowski
    64 (0,72%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Kochanek
    221 (2,50%)
  2. 1 Sławomir Mariusz Chrzanowski
    901 (10,18%)
  3. 2 Piotr Wacław Mroziński
    283 (3,20%)
  4. 6 Barbara Maria Zientek
    95 (1,07%)
  5. 5 Janina Owczarek
    47 (0,53%)
  6. 4 Jacek Jerzy Kołata
    229 (2,59%)
  7. 7 Paweł Przemysław Gołębiak
    154 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SAPIŃSKIEGO - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Małgorzata Pacholska
    35 (0,40%)
  2. 3 Krzysztof Józef Małyjasiak
    112 (1,27%)
  3. 6 Artur Stanisław Goplarek
    19 (0,21%)
  4. 4 Grażyna Jakóbczak
    138 (1,56%)
  5. 1 Piotr Tomasz Cieślak
    348 (3,93%)
  6. 2 Izabela Cecylia Musielak
    31 (0,35%)
  7. 7 Wiesława Bożena Machowska
    14 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALISZANIE PIOTR KOŚCIELNY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Czesław Miluc
    108 (1,22%)
  2. 2 Daniel Marian Kaparuk
    63 (0,71%)
  3. 3 Małgorzata Ewa Wytwer
    40 (0,45%)
  4. 4 Hubert Michał Żurawski
    103 (1,16%)
  5. 5 Marika Małgorzata Paś
    52 (0,59%)
  6. 7 Michał Szyc
    50 (0,57%)
  7. 6 Patrycja Paulina Trzęsała
    15 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TU I TERAZ”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Maria Rosińska
    229 (2,59%)
  2. 7 Samuel Jędrzejewski
    64 (0,72%)
  3. 2 Mateusz Adam Antolczyk
    65 (0,73%)
  4. 4 Maciej Rafał Michoń
    44 (0,50%)
  5. 5 Magdalena Iwona Zawadzka
    79 (0,89%)
  6. 3 Jolanta Haduch
    147 (1,66%)
  7. 6 Paweł Jan Szastok
    33 (0,37%)

Okręg 3

Aleja Wojska Polskiego (nieparzyste nr 47 – 73 i parzyste nr 64 – 100) ul. Adama Asnyka (nieparzyste nr 49 – 89 i parzyste nr 48 – 62) ul. Babiogórska ul. Baligrodzka ul. Józefa Bema ul. Beskidzka ul. Bieszczadzka ul. Biskupicka (nieparzyste nr 1 – 3) ul. Błotna ul. Bogumiła i Barbary ul. Bukowińska ul. Celtycka (nieparzyste nr 125 – 197 i parzyste nr 92 – 196) ul. Chłopska ul. Chochołowska ul. Cisowa ul. Daleka ul. Marii Dąbrowskiej ul. Domowa ul. Dusznicka ul. Dworcowa ul. 25 Dywizji ul. Działkowa ul. Energetyków ul. Gen. Józefa Hallera ul. Gen. Mieczysława Smorawińskiego ul. Gen. Stefana Rostworowskiego ul. Gen. Stefana Roweckiego „GROTA” ul. Głogowska ul. Gościnna ul. Górnośląska (nieparzyste nr 37a – 83 i parzyste nr 48 – 84) ul. Graniczna (parzyste nr 2 – 58) ul. Grecka ul. Grunwaldzka ul. Halna ul. Inwestorska (nieparzyste od nr 23 do granic miasta i parzyste od nr 18 do granic miasta) ul. Izerska ul. Karkonoska ul. Karpacka ul. Kielecka ul. Kłodzka ul. Kmieca ul. Kolejowa ul. Marii Konopnickiej ul. Koszałka Opałka ul. Krajobrazowa ul. Kresowa ul. Lechosławska ul. Legionów (nieparzyste nr 33 – 49 i parzyste nr 44 – 68) ul. Leszczynowa ul. Łomnicka ul. Łysogórska ul. Malownicza ul. Mała ul. Andrzeja i Olgi Małkowskich ul. Metalowców ul. Miast Partnerskich ul. Adama Mickiewicza (nieparzyste nr 5 – 11 i parzyste nr 12 – 18) ul. Milenijna ul. Młynarska (nieparzyste nr 29 – 131 i parzyste nr 14 – 28) ul. Nektarowa ul. Noskowska ul. Obozowa ul. Olszynowa ul. Opłotki ul. Ostrowska (nieparzyste nr 45 – 95 i parzyste nr 38– 70) ul. Pałacowa ul. Panoramiczna ul. Pasieczna ul. Pejzażowa ul. Piechurów ul. Pienińska ul. Piwonicka Plac Bogurodzicy ul. Podmiejska (nieparzyste nr 1 – 29 i parzyste nr 2 – 22) ul. Pogodna ul. Polna (nieparzyste nr 1 – 63 i parzyste nr 2a, 2b) ul. Południowa (nieparzyste nr 13 – 17) ul. Poranna ul. Potulna ul. Powstańców Kościuszkowskich ul. Powstańców Listopadowych ul. Powstańców Styczniowych ul. Powstańców Śląskich ul. Powstańców Warszawskich ul. Powstańców Wielkopolskich ul. Promienna ul. 25 Pułku Artylerii ul. 29 Pułku Piechoty ul. Radosna ul. Romańska (nieparzyste nr 21 – 165 i parzyste nr 22 – 162) ul. Sąsiedzka ul. Serbinowska ul. Skalmierzycka (nieparzyste nr 33 – 81 i parzyste nr 12 – 22) ul. Skalna ul. Juliusza Słowackiego ul. Smolna ul. Smrekowa ul. Sokolnicka ul. Spółdzielcza ul. Starowiejska ul. Sudecka ul. Sulisławicka (nieparzyste nr 1 – 91 i parzyste nr 2 – 16 oraz nr 44 – 110) ul. Piotra Sulisławskiego ul. Szarych Szeregów ul. Szczypiornicka ul. Szlak Bursztynowy (nieparzyste nr 1 – 3) ul. Śnieżna ul. Świetlana ul. Świętokrzyska ul. Tatrzańska ul. Torowa (nieparzyste nr 1 – 101a i parzyste nr 2 – 12) ul. Tylna (nieparzyste nr 1 – 15 i parzyste nr 2 – 30) ul. Ukraińska ul. Wąska (nieparzyste nr 25 – 43) ul. Wesoła ul. Widok (nieparzyste nr 37 – 101 i parzyste nr 58 – 104) ul. Wrocławska ul. Zachodnia ul. Zagorzynek ul. Zakopiańska ul. Źródlana ul. Żabia

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Roman Jerzy Szychowski
    61 (0,54%)
  2. 1 Kamila Manuela Majewska
    960 (8,54%)
  3. 5 Joanna Nawrot
    35 (0,31%)
  4. 2 Dariusz Piotr Witoń
    371 (3,30%)
  5. 3 Marek Andrzej Durzalski
    339 (3,02%)
  6. 8 Lech Jan Błaszczyk
    21 (0,19%)
  7. 7 Beata Sylwia Białek
    26 (0,23%)
  8. 6 Mikołaj Kowalski
    148 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO I SAMORZĄDNY ZGODNIE DLA KALISZA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Arkadiusz Andrzej Michalak
    115 (1,02%)
  2. 8 Anna Grażyna Zięba
    194 (1,73%)
  3. 1 Jakub Łukasz Kubisiak
    163 (1,45%)
  4. 2 Grzegorz Daniel Kulawinek
    616 (5,48%)
  5. 3 Grzegorz Dariusz Kuświk
    87 (0,77%)
  6. 5 Marek Tadeusz Nowak
    268 (2,38%)
  7. 7 Barbara Wrzesińska
    354 (3,15%)
  8. 6 Karolina Wioleta Sadowska
    426 (3,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Karol Tomasz Przybyła
    23 (0,20%)
  2. 7 Ewa Eugenia Matczak
    34 (0,30%)
  3. 3 Marcin Jacek Smardz
    29 (0,26%)
  4. 4 Stanisław Józef Świderek
    27 (0,24%)
  5. 1 Anna Fedorów
    169 (1,50%)
  6. 2 Janusz Kędzierski
    73 (0,65%)
  7. 6 Barbara Maria Ignaszak
    34 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Manikowski
    235 (2,09%)
  2. 7 Ireneusz Marian Kłaczyński
    68 (0,60%)
  3. 8 Dagmara Maria Mikołajczak
    134 (1,19%)
  4. 4 Elżbieta Izabela Kurzajczyk
    139 (1,24%)
  5. 2 Leszek Jerzy Ziąbka
    242 (2,15%)
  6. 1 Artur Piotr Kijewski
    1 373 (12,21%)
  7. 5 Robert Artur Tomaszewski
    82 (0,73%)
  8. 6 Bożena Maria Piotrowska
    119 (1,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Radosław Krzysztof Kołaciński
    1 260 (11,21%)
  2. 5 Katarzyna Beata Olesińska
    71 (0,63%)
  3. 6 Krzysztof Zdzisław Pokrzywa
    65 (0,58%)
  4. 7 Elżbieta Beata Bartczak
    105 (0,93%)
  5. 1 Barbara Anna Oliwiecka
    971 (8,64%)
  6. 3 Beata Sysiak
    97 (0,86%)
  7. 4 Tomasz Piotr Wasiak
    136 (1,21%)
  8. 8 Marcin Tomasz Janus
    63 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SAPIŃSKIEGO - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Natasza Oliwia Konarska-Rybka
    71 (0,63%)
  2. 2 Ewelina Maria Nowakowska
    85 (0,76%)
  3. 5 Janusz Robert Przybył
    22 (0,20%)
  4. 3 Mirosław Jerzy Lewandowski
    45 (0,40%)
  5. 6 Marta Małgorzata Brudzeńska
    26 (0,23%)
  6. 4 Magdalena Maria Kaźmierczak-Polowczyk
    22 (0,20%)
  7. 7 Piotr Tomasz Lisowski
    117 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALISZANIE PIOTR KOŚCIELNY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Szymon Jerzy Furman
    49 (0,44%)
  2. 1 Piotr Kościelny
    490 (4,36%)
  3. 6 Przemysław Hieronim Gajda
    19 (0,17%)
  4. 7 Lidia Krystyna Przybyła
    45 (0,40%)
  5. 8 Marcin Andrzej Karolak
    17 (0,15%)
  6. 3 Joanna Elżbieta Trzcińska
    22 (0,20%)
  7. 4 Paweł Adam Kuśmierek
    63 (0,56%)
  8. 5 Natalia Dobrochna Iwanow
    35 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TU I TERAZ”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Krzysztof Chlebba
    107 (0,95%)
  2. 3 Beata Magdalena Gałafin
    14 (0,12%)
  3. 4 Katarzyna Jarmuszkiewicz
    24 (0,21%)
  4. 6 Krystian Mateusz Tarłowski
    10 (0,09%)
  5. 5 Igor Mateusz Paprocki
    34 (0,30%)
  6. 7 Jan Zbigniew Bednarek
    20 (0,18%)
  7. 8 Iwona Agnieszka Rupiczak
    79 (0,70%)
  8. 2 Dominika Maria Pawlikowska
    92 (0,82%)

Okręg 4

Aleja Ks. Jerzego Popiełuszki Aleja Wojska Polskiego (nieparzyste nr 1 – 43 i parzyste nr 2 – 62b oraz nr 102 – 176a) ul. Agrestowa ul. Akacjowa ul. Armii Krajowej ul. Batalionu Parasol ul. Bażancia ul. Biskupicka (nieparzyste nr 5 – 25 i parzyste nr 24 – 28) ul. Brzoskwiniowa ul. Ignacego Adama Bujnickiego ul. Juliusza Bursche ul. Bursztynowa ul. Czereśniowa ul. Jana Długosza ul. Dobrzecka (nieparzyste nr 7 – 193 i parzyste nr 24 – 186) ul. Do Strugi ul. Gustawa Arnolda Fibigera ul. Graniczna (nieparzyste nr 1 – 49 i parzyste nr 74 – 82) ul. Inwestorska (nieparzyste nr 1 – 21 i parzyste nr 2 – 16) ul. Jagodowa ul. Jarzębinowa ul. Jaśminowa ul. Kalinowa ul. Kąpie ul. Jana Kochanowskiego ul. Korczak ul. Ks. Wacława Blizińskiego ul. Ks. Henryka Kaczorowskiego ul. Ks. Stanisława Piotrowskiego ul. Tadeusza Kulisiewicza ul. Ludowa ul. Maciejkowa ul. Majkowska (nieparzyste nr 5 – 21 i parzyste nr 6 – 34) ul. Mazurska ul. Adama Mickiewicza (nieparzyste nr 1 – 3 i parzyste nr 2 – 10) ul. Mylna ul. Niska ul. Obywatelska ul. Ogrodowa (parzyste nr 10 – 64, nieparzyste nr 11 – 67) ul. Orzechowa ul. Stefana Otwinowskiego ul. Piekart ul. Józefa Piłsudskiego (nieparzyste nr 1 – 25 i parzyste nr 2 – 46) ul. Piskorzewie (nieparzyste nr 9 – 21 i parzyste nr 6 – 12) Plac Bohaterów Westerplatte ul. Podmiejska (nieparzyste nr 35 – 41 i parzyste nr 24 – 56) ul. Edwarda Polanowskiego ul. Porzeczkowa ul. Poznańska (nieparzyste nr 15 – 207 i parzyste nr 8 – 184) ul. Północna ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego ul. Przybrzeżna ul. Ptasia ul. Mikołaja Reja ul. Robotnicza ul. Rycerska ul. Sadowa ul. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Słoneczna ul. Walentego Stanczukowskiego ul. Stanisława Staszica (nieparzyste nr 1 – 9 i parzyste nr 2 – 10a) ul. Strażaków Ochotników ul. Szewska ul. Szlachecka ul. Sylwestra Szpilowskiego ul. Świętego Michała ul. Tylna (nieparzyste nr 17 – 23) ul. Urzędnicza Wał Bernardyński (parzyste nr 2 – 52) ul. Wiejska ul. Wiśniowa ul. Wodna (nieparzyste nr 9 – 13) ul. Stanisława Wojciechowskiego ul. Wydarte ul. Wysoka ul. Złota (nieparzyste nr 33 – 87 i parzyste nr 22 – 162)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwia Sielicka
    257 (2,27%)
  2. 4 Anna Szymczak
    115 (1,02%)
  3. 7 Aneta Kinga Hofmann
    106 (0,94%)
  4. 6 Agnieszka Dorota Ślęk
    27 (0,24%)
  5. 8 Andrzej Maksymilian Wypych
    80 (0,71%)
  6. 5 Magdalena Zborowska
    49 (0,43%)
  7. 3 Andrzej Włodzimierz Krupiński
    67 (0,59%)
  8. 1 Zbigniew Florian Włodarek
    803 (7,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO I SAMORZĄDNY ZGODNIE DLA KALISZA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Jabłońska
    96 (0,85%)
  2. 7 Mateusz Jerzy Podsadny
    67 (0,59%)
  3. 1 Piotr Paweł Boratyński
    281 (2,49%)
  4. 4 Krystian Wojciech Kinastowski
    727 (6,43%)
  5. 6 Agnieszka Magdalena Orlicz - Błońska
    45 (0,40%)
  6. 2 Marian Durlej
    454 (4,02%)
  7. 5 Jacek Konopka
    218 (1,93%)
  8. 8 Ewa Skowrońska
    38 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agata Maria Olszanowska
    25 (0,22%)
  2. 8 Michał Dariusz Bangrowski
    102 (0,90%)
  3. 4 Adam Marek Woźniak
    32 (0,28%)
  4. 1 Gustaw Andrzej Antczak
    180 (1,59%)
  5. 2 Piotr Karol Raczkowski
    30 (0,27%)
  6. 5 Magdalena Witczak
    40 (0,35%)
  7. 6 Monika Ewa Kuciak
    21 (0,19%)
  8. 7 Michał Paweł Schwacher
    16 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Joanna Mazur
    213 (1,88%)
  2. 3 Adam Mikołaj Koszada
    178 (1,58%)
  3. 8 Jacek Wojciech Sośnicki
    217 (1,92%)
  4. 5 Marcin Szymczak
    124 (1,10%)
  5. 1 Tadeusz Edmund Skarżyński
    1 050 (9,29%)
  6. 7 Michał Włodzimierz Szablewski
    80 (0,71%)
  7. 6 Iwona Sylwia Perońska
    95 (0,84%)
  8. 2 Agnieszka Konieczna
    413 (3,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Wojciech Wysogląd
    92 (0,81%)
  2. 2 Marcin Łukasz Małecki
    523 (4,63%)
  3. 3 Hanna Maria Sowińska
    132 (1,17%)
  4. 4 Piotr Adam Walczak
    118 (1,04%)
  5. 5 Anna Maria Jakubowska
    94 (0,83%)
  6. 1 Dariusz Grodziński
    1 820 (16,10%)
  7. 6 Agnieszka Jolanta Świderska
    58 (0,51%)
  8. 7 Jarosław Jasiukiewicz
    40 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SAPIŃSKIEGO - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Jan Różalski
    278 (2,46%)
  2. 4 Jakub Tomasz Fichowski
    66 (0,58%)
  3. 1 Lidia Dorota Krzywoźniak
    356 (3,15%)
  4. 3 Jacek Kasprzak
    35 (0,31%)
  5. 5 Radosław Czesław Sapieja
    33 (0,29%)
  6. 7 Radosław Paweł Nowaczyk
    127 (1,12%)
  7. 8 Karolina Zofia Sowa
    57 (0,50%)
  8. 6 Joanna Magdalena Kusz
    12 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALISZANIE PIOTR KOŚCIELNY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Waldemar Adam Kupny
    115 (1,02%)
  2. 3 Weronika Niemiec
    25 (0,22%)
  3. 1 Artur Piotr Dembny
    367 (3,25%)
  4. 5 Karolina Anna Kucner
    42 (0,37%)
  5. 7 Kamila Górna
    44 (0,39%)
  6. 4 Ireneusz Jerzy Smykaj
    41 (0,36%)
  7. 6 Adam Janusz Wiertelak
    49 (0,43%)
  8. 8 Paweł Kaczmarek
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TU I TERAZ”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Kończalik
    35 (0,31%)
  2. 1 Sylwia Ewelina Marciniak
    231 (2,04%)
  3. 3 Marcin Michał Kubisiak
    64 (0,57%)
  4. 8 Radosław Marcin Zakierski
    61 (0,54%)
  5. 5 Anna Maria Kleczewska
    46 (0,41%)
  6. 4 Igor Władysław Krymski
    15 (0,13%)
  7. 6 Piotr Stanisław Urbański
    36 (0,32%)
  8. 7 Krystyna Irena Urbaniak
    43 (0,38%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane