Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Piotr Kacper Wysocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(43,57%)
Daniel Jacek Kopkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(56,43%)
Okręg 2
Kazimierz Drapała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(23,94%)
Sylwester Grzegorz Nowosiad
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(28,17%)
Sławomir Paweł Szałaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER
23
(16,20%)
Grzegorz Stanisław Magoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
45
(31,69%)
Okręg 3
MAĆKÓWKA WIEŚ (1 – 70, 72 - 110, 187, 187A, 189, 190, 193 - 196, 202 – 209 , 220D, 221B)
Pokaż więcej
Andrzej Jakielaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 4
MAĆKÓWKA POTOK I ZALESIE MAĆKOWSKIE (71, 111 - 184, 185, 188, 191, 192, 200, 211, 212)
Pokaż więcej
Wiktor Koba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(65,41%)
Zygmunt Superson
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(34,59%)
Okręg 5
PEŁNATYCZE (101 - 103, 105 - 208, 209A, 211A, 228, 229, 233, 235)
Pokaż więcej
Dorota Anna Szeliga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(42,01%)
Mateusz Andrzej Cielęcy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
167
(57,99%)
Mariusz Franciszek Kucab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER
0
(0%)
Okręg 6
Małgorzata Górska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(36,12%)
Bogusław Jan Dworak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(10,37%)
Jakub Andrzej Kozio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
160
(53,51%)
Okręg 7
SIENNÓW DÓŁ (1 - 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 79, 83, 85, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 97A, 99, 99A, 101, 103 , 107, 107A, 111, 111A, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 124, 125 - 155, 159 - 212, 215 - 223, 225, 227, 273)
Pokaż więcej
Małgorzata Marta Pilch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(15,73%)
Lesław Jerzy Mazur
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
37
(14,92%)
Agnieszka Podolak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(14,92%)
Piotr Paweł Garbarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER
40
(16,13%)
Małgorzata Agnieszka Byrwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
95
(38,31%)
Okręg 8
SIENNÓW GÓRA (56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74A, 76, 82, 82A, 84, 86, 90, 92, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116A, 118, 118B, 120A, 120B, 124A, 157, 213A, 225, 227B - 271, 277 - 399)
Pokaż więcej
Grzegorz Andrzej Cielec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
170
(64,39%)
Artur Czuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER
27
(10,23%)
Marta Agnieszka Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
67
(25,38%)
Okręg 9
Anna Jamroży
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(27,07%)
Andrzej Machaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(28,82%)
Tadeusz Józef Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER
42
(18,34%)
Jacek Antoni Płocica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
59
(25,76%)
Okręg 10
ZARZECZE CENTRUM (1, 1B, 1E, 1F, 1G, 1H, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 6A, 7, 9, 10, 10A, 11, 12, 15, 15A, 19, 23, 25, 25A, 29, 30, 33, 35, 39, 43, 44, 45, 45A, 45B, 46A, 47, 49, 55, 59, 63, 65, 74, 95, 120, 142, 144, 149, 151, 154, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 169B, 177, 185, 186 - 192, 196, 197, 198 – 238, 253, 254, 257, 260) PEŁNATYCZE (104, 104A 209, 211, 213, 215, 217, 219, 220, 221, 221A, 223, 224, 225, 225A, 226, 226A, 227, 229A, 230, 231, 232, 234)
Pokaż więcej
Lucyna Jolanta Drabik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(14,57%)
Piotr Pacholarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(26,82%)
Katarzyna Grażyna Balawender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER
177
(58,61%)
Okręg 11
ZARZECZE OSIEDLE (Bloki 4A - 4G)
Pokaż więcej
Jacek Tadeusz Kucza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
166
(52,04%)
Elżbieta Dorota Kucab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER
69
(21,63%)
Tomasz Dominik Rząsa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
84
(26,33%)
Okręg 12
ZARZECZE WIEŚ (14, 14A, 16, 20, 21, 24 , 28, 32, 34, 38A, 40, 42, 46, 48, 50, 52 , 56, 61, 64, 68 - 72, 75, 79 - 94, 96 - 118A, 121 - 141, 143, 145A, 146, 147, 148, 150, 152, 156, 158, 159, 160, 162, 162A, 162B, 164, 166, 168, 170 - 176, 178 - 184A, 193B, 194, 195, 197A, 197B , 300 - 307)
Pokaż więcej
Józef Skałuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ZARZECZE
148
(58,27%)
Damian Hejnosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER
8
(3,15%)
Anna Katarzyna Kucab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
98
(38,58%)
Okręg 13
ŻURAWICZKI DÓŁ (1 - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 110, 149, 198A, 280, 281, 283, 284, 287, 288, 297, 298, 298A, 299, 303, 309, 313, 314, 315, 317, 321, 323, 325, 326, 327, 328)
Pokaż więcej
Grzegorz Tomasz Trelka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(42,97%)
Halina Maria Mucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(32,53%)
Kamil Jan Machała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
61
(24,50%)
Okręg 14
ŻURAWICZKI GÓRA (66, 68, 70, 72, 74, 76, 79 - 109, 113 - 148, 151 - 195, 276, 285, 286, 290, 300, 302)
Pokaż więcej
Andrzej Józef Miazga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(25,56%)
Mirosław Henryk Jarosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(35,00%)
Piotr Jan Siupik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
71
(39,44%)
Okręg 15
ŻURAWICZKI KAMIENICA (195A, 196, 197, 198, 199 – 275, 277, 278, 279, 282, 296, 301, 308, 311, 312, 316, 318, 320, 322, 330, 332)
Pokaż więcej
Lucyna Maria Piątek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(13,37%)
Jan Józef Lorenc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(36,36%)
Krzysztof Damian Szabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE
94
(50,27%)