Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Księżpol

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Korchów Pierwszy od nr 1 do nr 110a

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Kwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

98 (49,00%)

Zofia Ewa Paszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

64 (32,00%)

Artur Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

38 (19,00%)

Okręg 2

Korchów Pierwszy od nr 111 do nr 159, Korchów Drugi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Gałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

135 (72,97%)

Bogdan Czerwonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

50 (27,03%)

Okręg 3

Płusy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Piątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

76 (37,81%)

Henryk Marczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

102 (50,75%)

Monika Cap

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

23 (11,44%)

Okręg 4

Marianka, Przymiarki, Rakówka od nr 1A do nr 68

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Popowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

33 (13,36%)

Piotr Karol Wołoszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

173 (70,04%)

Dariusz Spustek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

41 (16,60%)

Okręg 5

Rakówka od nr 68A do nr 103, Budzyń, Zawadka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józefa Wardach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

94 (43,93%)

Zbigniew Kuceł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

73 (34,11%)

Anna Izabela Adamowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

47 (21,96%)

Okręg 6

Pawlichy, Kamionka, Księżpol: ul. Kościelna, ul. Gminna, ul. Tarnogrodzka, ul. Krańcowa, ul. Nadrzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Tomasz Skakuj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

76 (32,20%)

Bogumił Potocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

144 (61,02%)

Angelika Ćwikła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

16 (6,78%)

Okręg 7

Księżpol: ul. Biłgorajska, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Polna, ul. Przemysłowa, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Długa od nr 1 do nr 46

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Schab

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

96 (48,73%)

Krzysztof Oleszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

66 (33,50%)

Wiesław Kobel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

35 (17,77%)

Okręg 8

Księżpol: ul. Długa od nr 47 do nr 192

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Edward Łebko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

73 (38,83%)

Grzegorz Szmołda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

92 (48,94%)

Piotr Klucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

23 (12,23%)

Okręg 9

Stare Króle, Gliny, Markowicze, Cegielnia Markowicze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Krzysztof Okoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

100 (34,25%)

Aneta Wryszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

133 (45,55%)

Adrian Okoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA

4 (1,37%)

Beata Ostasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

55 (18,84%)

Okręg 10

Borki, Zanie, Zynie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Ksiądz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

79 (44,38%)

Piotr Kyc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

32 (17,98%)

Edward Okoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

67 (37,64%)

Okręg 11

Stary Lipowiec, Nowy Lipowiec, Kulasze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Jerzy Zarosa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

72 (50,00%)

Agnieszka Zuzanna Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

72 (50,00%)

Okręg 12

Rogale

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Edward Ździebło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

86 (43,22%)

Alina Dziura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

23 (11,56%)

Jacek Rymarz

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ROGALACH

90 (45,23%)

Okręg 13

Majdan Stary od nr 1 do nr 85

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Skwarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

89 (52,35%)

Tomasz Nowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

7 (4,12%)

Tomasz Piotr Skwarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

32 (18,82%)

Jerzy Władysław Blicharz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (24,71%)

Okręg 14

Majdan Stary od nr 87 do nr 165A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Franciszek Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

43 (22,99%)

Marcin Michał Smutek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

76 (40,64%)

Wiesław Skóra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

68 (36,36%)

Okręg 15

Majdan Nowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Tatar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

76 (25,85%)

Wiesław Robert Blicharz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

95 (32,31%)

Stanisław Okoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

123 (41,84%)