Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Gradzanowo Włościańskie miejscowości: Gradzanowo Włościańskie, Zieluminek
Pokaż więcej
Jacek Charzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
61
(45,52%)
Jan Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
73
(54,48%)
Okręg 2
Sołectwa: Gradzanowo Zbęskie, Gradzanowo Zbęskie-Kolonia
Pokaż więcej
Anna Czesława Rudnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
24
(21,24%)
Piotr Szablewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA
51
(45,13%)
Marek Rutecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
38
(33,63%)
Okręg 3
Sołectwo: Bieżany, Sołectwo: Józefowo, miejscowości: Józefowo, Trzciniec
Pokaż więcej
Jerzy Siemiątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
43
(27,22%)
Teresa Grażyna Omiecińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
85
(53,80%)
Janusz Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
30
(18,99%)
Okręg 4
Sołectwa: Bębnowo, Bębnówko, Bojanowo
Pokaż więcej
Mariusz Jarosław Bednarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
82
(65,08%)
Tadeusz Błażkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA
22
(17,46%)
Janina Wiesława Wierzchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
22
(17,46%)
Okręg 5
Sołectwo: Radzanów: Leśniczówka-Ratowo, Miejscowość Radzanów: ulice: Górna, Leśna, Lipowa, Makowa, Mławska, Słoneczna, Zielona.
Pokaż więcej
Mirosław Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
94
(63,51%)
Karolina Maria Ziółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
54
(36,49%)
Okręg 6
Sołectwo: Radzanów ulice: Floriańska, Łozy.
Pokaż więcej
Anna Ilona Bonisławska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
23
(20,72%)
Danuta Pątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
23
(20,72%)
Tomasz Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
65
(58,56%)
Okręg 7
Sołectwo: Radzanów ulice: Raciążska, Ryszarda Siemiątkowskiego
Pokaż więcej
Janina Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
54
(32,93%)
Bogumił Jan Leśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA
26
(15,85%)
Cezary Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
84
(51,22%)
Okręg 8
Sołectwo Radzanów ulice: Plac Piłsudskiego, Poświętne, Sienkiewicza
Pokaż więcej
Małgorzata Agnieszka Kowalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
19
(22,09%)
Walerian Stanisław Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA
41
(47,67%)
Agnieszka Bogumiła Śniegocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
26
(30,23%)
Okręg 9
Sołectwo: Ratowo
Pokaż więcej
Mateusz Kosiorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
24
(21,05%)
Sławomir Ogrodowczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA
47
(41,23%)
Krzysztof Końpa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
43
(37,72%)
Okręg 10
Sołectwo: Zgliczyn-Glinki
Pokaż więcej
Małgorzata Sych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
20
(13,99%)
Dorota Kalman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA
17
(11,89%)
Jolanta Maria Krzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
106
(74,13%)
Okręg 11
Sołectwo: Zgliczyn Witowy
Pokaż więcej
Agnieszka Schodowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
37
(32,74%)
Gabriel Adam Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA
42
(37,17%)
Barbara Jadwiga Wypyszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
34
(30,09%)
Okręg 12
Sołectwo: Bońkowo Kościelne
Pokaż więcej
Jarosław Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
42
(49,41%)
Beata Pośpiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
43
(50,59%)
Okręg 13
Sołectwo: Bońkowo Podleśne, Sołectwo: Budy-Matusy: miejscowość: Budy-Matusy, Przysiółek: Marysinek
Pokaż więcej
Marek Zybert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
40
(39,60%)
Anna Urszula Klepaczewska-Twardowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
61
(60,40%)
Okręg 14
Sołectwo: Cegielnia Ratowska, Luszewo
Pokaż więcej
Alicja Jadczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA
24
(21,62%)
Bożena Kuźbik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
87
(78,38%)
Okręg 15
Sołectwo: Wróblewo
Pokaż więcej
Agata Karpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO
64
(41,83%)
Jan Tofel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO
89
(58,17%)