Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Klimontów: ulice: Batalionów Chłopskich, s. Heleny Herman, Krakowska, Ogrodowa, Plac Jana Pawła II, Reymontowska, Zysmana
Pokaż więcej
Mirosław Kwapiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(36,70%)
Anna Nadgrodkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINA HAKAMÄKI
49
(18,35%)
Paweł Flisek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
88
(32,96%)
Anna Karolina Brzeska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
22
(8,24%)
Piotr Marcin Cielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
10
(3,75%)
Okręg 2
Część sołectwa Klimontów: ulice: Gęsia, Nikisiołka, Osiecka, Partyzantów, Plac Mickiewicza, Słoneczna, Szkolna, Tylna, Wyspiańskiego, Żeromskiego
Pokaż więcej
Piotr Krzysztof Ziomek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(21,21%)
Andrzej Ciach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
149
(64,50%)
Marek Skurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
30
(12,99%)
Sławomir Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
3
(1,30%)
Okręg 3
Część sołectwa Klimontów: ulice: Armii Krajowej, Kościelna, Mały Rynek, Opatowska, Ossolińska 1 - 7, 9 - 13 nieparzyste, 14 - 15, Rynek, Sandomierska 1 - 36A, 38 - 44 parzyste, Strażacka, Studzienna
Pokaż więcej
Teresa Małgorzata Kilarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(9,59%)
Halina Zofia Hakamӓki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINA HAKAMÄKI
33
(15,07%)
Marian Stanisław Sas Tarnawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SAS TARNAWSKIEGO
14
(6,39%)
Monika Wioletta Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
94
(42,92%)
Agnieszka Katarzyna Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
19
(8,68%)
Mirosław Aleksander Szeląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MIRO” MIRKA SZELĄGA
30
(13,70%)
Justyna Klejnglas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
8
(3,65%)
Okręg 4
Część sołectwa Klimontów: ulice: Asnyka, Norwida, Ossolińska 8 - 12 parzyste, od 16 do końca, Sandomierska 37 - 45 nieparzyste, od 46 do końca, Staffa
Pokaż więcej
Zbigniew Pacholczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(9,51%)
Bogusław Mrozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MROZOWSKIEGO BOGUSŁAWA
40
(15,21%)
Roman Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
43
(16,35%)
Marek Bargiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK BARGIEL
113
(42,97%)
Daniel Artur Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
42
(15,97%)
Okręg 5
Sołectwa: Adamczowice, Borek Klimontowski, Byszówka, Kępie, Rogacz
Pokaż więcej
Stanisław Piotr Kawecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(9,29%)
Grzegorz Piotr Gwizdoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
206
(73,57%)
Arkadiusz Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
48
(17,14%)
Okręg 6
Sołectwa: Szymanowice Dolne, Szymanowice Górne
Pokaż więcej
Rafał Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
143
(67,45%)
Zbigniew Stanisław Frejlich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
69
(32,55%)
Okręg 7
Sołectwa: Byszów, Przybysławice
Pokaż więcej
Joanna Orłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(49,12%)
Halina Władysława Aly Amer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
87
(50,88%)
Okręg 8
Sołectwa: Beradz, Górki, Płaczkowice, Pokrzywianka
Pokaż więcej
Stanisław Bajur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(4,13%)
Piotr Lipiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
284
(78,24%)
Janina Elżbieta Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
64
(17,63%)
Okręg 9
Sołectwa: Góry Pęchowskie, Kroblice Pęchowskie, Pęchowiec, Pęchów
Pokaż więcej
Andrzej Darowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(8,60%)
Alicja Berbeś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
127
(36,39%)
Małgorzata Aniela Miłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁEK
83
(23,78%)
Jolanta Barbara Wiatrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
63
(18,05%)
Piotr Przemysław Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
46
(13,18%)
Okręg 10
Sołectwa: Nowa Wieś, Olbierzowice
Pokaż więcej
Grzegorz Kaniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(22,88%)
Jan Walenty Rębacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
144
(61,02%)
Łukasz Mieczysław Zimoląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
19
(8,05%)
Lucjana Staszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
19
(8,05%)
Okręg 11
Sołectwa: Nawodzice, Rybnica
Pokaż więcej
Bożena Barbara Siudak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(25,53%)
Robert Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
218
(66,26%)
Dorota Miegoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
27
(8,21%)
Okręg 12
Sołectwa: Konary, Konary-Kolonia, Ułanowice
Pokaż więcej
Zbigniew Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(4,78%)
Mirosław Puto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW PUTO
157
(35,76%)
Gustaw Borycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
241
(54,90%)
Alicja Konecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
20
(4,56%)
Okręg 13
Sołectwa: Krobielice, Nasławice, Węgrce Szlacheckie
Pokaż więcej
Andrzej Józef Zimnicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(15,45%)
Jerzy Cukrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(44,55%)
Halina Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
71
(32,27%)
Danuta Renata Król-Chuchnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK BARGIEL
17
(7,73%)
Okręg 14
Sołectwa: Goźlice, Grabina, Zakrzów
Pokaż więcej
Grzegorz Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
166
(54,43%)
Iwona Barbara Wojna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
51
(16,72%)
Bogusław Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
80
(26,23%)
Olga Ludwika Piórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
8
(2,62%)
Okręg 15
Sołectwa: Dziewków, Ossolin, Śniekozy, Wilkowice
Pokaż więcej
Zbigniew Kusal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(35,27%)
Mieczysława Grażyna Krasowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOŹDZIEWSKIEGO
85
(41,06%)
Piotr Jan Leszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA GALATY
24
(11,59%)
Henryk Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK BARGIEL
21
(10,14%)
Andrzej Polit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KLIMONTÓW
4
(1,93%)