Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Miasta Daleszyce, ulice: 3 Maja, Błonie, Chopina, Dębczyna, Głowackiego, Kościelna, Ługi, Moniuszki, Paderewskiego, Plac Cedry, Reja, Spacerowa, Ściegiennego, Świętokrzyska, Wigury, Wójtostwo, Zagórze, Zakościele, Zakręty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Beata Lidia Pietrzyk
300
(65,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Grzegorz Banach
157
(34,35%)
Okręg 2
Część Miasta Daleszyce, ulice: Kilińskiego, Kościuszki, Ławy, Mała, Plac Staszica, Polna, Rejtana, Za Ścięgnami, Żeromskiego, Kanałowa, Grottgera
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Dorota Lucyna Klimek
292
(56,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Bogusław Dziurski
91
(17,64%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PRO CIVITAS" W PIEKOSZOWIE
-
18
Alicja Furmanek
133
(25,78%)
Okręg 3
Część Miasta Daleszyce, ulice: Mickiewicza, Sienkiewicza, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Paweł Andrzej Toboła
344
(72,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA, PRZYJAŹŃ, PATRIOTYZM - DZIAŁAMY LOKALNIE
-
15
Marzena Cedro
133
(27,88%)
Okręg 4
Część sołectwa Suków, nr 1 - 154
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Joanna Maria Rybak
281
(53,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisława Bożena Olejarczyk
245
(46,58%)
Okręg 5
Część sołectwa Suków, nr 157 - do końca, ulice: Dymińska, Nad Lubrzanką
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Jarosław Tomasz Zieliński
295
(58,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ludwik Jan Kubicki
208
(41,35%)
Okręg 6
Sołectwo Borków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Rafał Daniel Siwonia
285
(86,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janina Lucyna Mikołajczyk
44
(13,37%)
Okręg 7
Sołectwo Brzechów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Elżbieta Ewa Szumska
321
(74,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Teresa Parkita
108
(25,17%)
Okręg 8
Sołectwa: Cisów, Sieraków, Smyków, Widełki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Dariusz Dzięcioł
274
(43,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
17
Joanna Renata Witkowska
201
(31,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA, PRZYJAŹŃ, PATRIOTYZM - DZIAŁAMY LOKALNIE
-
15
Dorota Renata Sikora
154
(24,48%)
Okręg 9
Sołectwa: Danków-Wójtostwo, Niwy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Sławomir Marek Kwiatek
224
(30,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
17
Bernadeta Maria Krzywicka
306
(41,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edyta Maria Wojtaś
209
(28,28%)
Okręg 10
Sołectwa: Komórki, Szczecno, Trzemosna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Czesław Skrybuś
454
(83,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA, PRZYJAŹŃ, PATRIOTYZM - DZIAŁAMY LOKALNIE
-
15
Krzysztof Józef Janaszek
91
(16,70%)
Okręg 11
Sołectwo: Kranów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Zenobia Wojciechowska
162
(53,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA, PRZYJAŹŃ, PATRIOTYZM - DZIAŁAMY LOKALNIE
-
15
Teresa Kaniszewska
143
(46,89%)
Okręg 12
Sołectwo: Marzysz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Sławomir Jamioł
219
(55,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Sławomir Nowicki
173
(44,13%)
Okręg 13
Sołectwo: Mójcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Dariusz Rafał Sarek
329
(62,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Jończyk
195
(37,21%)
Okręg 14
Sołectwo: Niestachów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Jarosław Jan Machul
382
(65,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Katarzyna Baran
199
(34,25%)
Okręg 15
Sołectwo: Słopiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO
-
16
Mariusz Marcin Dziadowicz
257
(76,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiktor Kruk
79
(23,51%)