Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radziejowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Adamów-Parcel Adamów-Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Teresa Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

111 (56,63%)

Wanda Zielińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

85 (43,37%)

Okręg 2

Budy Mszczonowskie Radziejowice-Parcel

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Michałowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

89 (45,64%)

Grzegorz Kazimierz Krukowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (28,21%)

Eugenia Madejczyk-Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

51 (26,15%)

Okręg 3

Kamionka Kuranów Zboiska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Janusz Kołomyjski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

44 (24,44%)

Grażyna Górka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA WSZYSTKICH”

63 (35,00%)

Mariusz Piotr Leśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ LEŚNIEWSKI

44 (24,44%)

Mariusz Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

29 (16,11%)

Okręg 4

Krze Duże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

60 (41,96%)

Jakub Michał Borowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

83 (58,04%)

Okręg 5

Radziejowice ul. Bajeczna ul. Białej Brzozy ul. Józefa Chełmońskiego ul. Edwarda Krasińskiego ul. Jutrzenki ul. Kubickiego ul. Kwiatowa ul. Migdałowa ul. Ogrodowa ul. Ossolińskich ul. Sadowa ul. Słoneczna ul. Truskawkowa ul. polnych maków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

31 (27,43%)

Marcin Łukasz Gołembiewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (18,58%)

Marcin Soból

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

61 (53,98%)

Okręg 6

Radziejowice ul. Cicha ul. Główna ul. Polnej Róży ul. Przemysłowa ul. Przy Rezerwacie ul. Sienkiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Głogowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

44 (19,73%)

Marek Jerzy Boryczka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (13,90%)

Marek Leja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

148 (66,37%)

Okręg 7

Tartak Brzózki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Ignaszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

96 (43,05%)

Marcin Andrzej Mrówczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

127 (56,95%)

Okręg 8

Korytów A ul. Brzozowa ul. Dębowa ul. Jaśminowa ul. Krótka ul. Rodzinna ul. Świerkowa ul. Wypoczynkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Stasiarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

72 (47,37%)

Paweł Jacek Majchrzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (52,63%)

Okręg 9

Korytów A ul. Działkowa ul. Łąkowa ul. Malinowa ul. Mroźna ul. Ogrodników ul. Szkolna ul. Środkowa ul. Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Kuziemski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

129 (71,67%)

Sławomir Michał Gryzik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (28,33%)

Okręg 10

Benenard Chroboty Zazdrość

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Bożenna Leczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

77 (41,18%)

Jarosław Benedykt Dobrzewiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (22,99%)

Krystyna Danuta Skoneczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

67 (35,83%)

Okręg 11

Korytów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Elżbieta Kakietek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

87 (43,07%)

Zdzisław Madejczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (56,93%)

Okręg 12

Krzyżówka Pieńki-Towarzystwo Słabomierz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Krawczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

0 (0,00%)

Okręg 13

Kuklówka Radziejowicka Kuklówka Zarzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Magdalena Trzaskowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

113 (59,79%)

Stanisław Pajurkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (40,21%)

Okręg 14

Budy Józefowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacenty Jakub Suzdorf

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

23 (31,51%)

Bogdan Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

50 (68,49%)

Okręg 15

Nowe Budy Podlasie Stare Budy Radziejowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Tadeusz Bielak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

80 (57,55%)

Patrycja Kupińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

16 (11,51%)

Stanisław Edward Deręgowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

21 (15,11%)

Katarzyna Daria Wielgosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

22 (15,83%)