Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wielgie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bętlewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Krajewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (38,89%)

Franciszek Jankowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

89 (54,94%)

Edyta Przybyłowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

10 (6,17%)

Okręg 2

Sołectwo Czarne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lech Waldemar Śliwiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (27,53%)

Marianna Zaborowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

101 (56,74%)

Iwona Żybort

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

5 (2,81%)

Donata Maria Piotrkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (12,92%)

Okręg 3

Sołectwa: Czerskie Rumunki, Piaseczno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Walkowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (42,36%)

Magdalena Rumianowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

67 (29,26%)

Janusz Koszytkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (28,38%)

Okręg 4

Sołectwo Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wojciech Kotwicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

95 (32,99%)

Wiesław Paweł Gorzechowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (12,50%)

Mariusz Przybyszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PRZYBYSZEWSKIEGO

157 (54,51%)

Okręg 5

Sołectwa: Oleszno, Złowody

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (20,10%)

Marcin Pilarski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

129 (66,49%)

Kamila Mync

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (13,40%)

Okręg 6

Sołectwo Płonczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Krzysztof Tuzimek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (28,10%)

Julia Stanisława Markowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

78 (50,98%)

Beata Szpiegowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (20,92%)

Okręg 7

Sołectwo Suradówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Rohde

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

18 (12,08%)

Krystian Staśkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

10 (6,71%)

Katarzyna Anna Juras

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (16,78%)

Paulina Trokowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA WIEŚ SURADÓWEK I BAŁDOWO"

96 (64,43%)

Okręg 8

Sołectwo Suszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Marchlewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (16,13%)

Mirosław Dynakowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

99 (63,87%)

Krzysztof Winnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

21 (13,55%)

Angelika Pęzik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

10 (6,45%)

Okręg 9

Sołectwa: Teodorowo, Tupadły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Grzelakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA-PRACA

33 (18,23%)

Janusz Rapciewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (32,60%)

Renata Mańska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

68 (37,57%)

Franciszek Mieczysław Lewandowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (11,60%)

Okręg 10

Sołectwo Witkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Studziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (35,59%)

Tomasz Czarnomski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

5 (2,82%)

Sebastian Pikus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PIKUS

109 (61,58%)

Okręg 11

Sołectwo Zaduszniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Piątkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

118 (52,21%)

Jan Wiśniewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

59 (26,11%)

Aurelia Wiącek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

4 (1,77%)

Ireneusz Korycki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (19,91%)

Okręg 12

Sołectwa: Zakrzewo, Rumunki Tupadelskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Krajkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (27,34%)

Radosław Ziółkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

65 (50,78%)

Wioletta Wiesława Parczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

12 (9,38%)

Marianna Kamińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (12,50%)

Okręg 13

Wielgie ulice: Cmentarna, Kasztanowa, Komunalna, Kręta, Leniec, Lipnowska, Okrężna, Poprzeczna, Turystyczna, Za Parkiem, Zachodnia, Źródlana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Złakowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (38,54%)

Ryszard Kurowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

63 (32,81%)

Kazimierz Olkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

1 (0,52%)

Żaneta Kępińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (28,13%)

Okręg 14

Wielgie ulice: Bętlewska, Dobrzyńska, Klonowa, Lipowa, Ogrodowa, Olchowa, Polna, Rzemieślnicza, Włocławska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Janina Sztypka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA-PRACA

111 (43,36%)

Żaneta Anna Świerczyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (41,02%)

Cezary Grzegorz Poznański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

4 (1,56%)

Maria Jolanta Trzeciakowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (14,06%)

Okręg 15

Wielgie ulice: Krótka, Starowiejska, Szkolna, Żabia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Godlewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (36,84%)

Marek Kowalski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

112 (53,59%)

Paweł Czekalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ

20 (9,57%)