Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - grajewski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto: Grajewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marta Patrycja Żbikowska
    84 (0,95%)
  2. 10 Justyna Adrianna Wołkowicka
    27 (0,30%)
  3. 1 Andrzej Łajewski
    380 (4,29%)
  4. 2 Bolesław Ruszczyk
    428 (4,83%)
  5. 3 Anna Borkowska
    207 (2,34%)
  6. 4 Sławomir Jan Ginel
    706 (7,96%)
  7. 5 Krzysztof Gutowski
    339 (3,82%)
  8. 8 Henryk Modzelewski
    131 (1,48%)
  9. 7 Elwira Muczyńska
    86 (0,97%)
  10. 9 Bogdan Wojsławowicz
    299 (3,37%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Kazimierz Piekarski
    145 (1,64%)
  2. 9 Grażyna Rosińska
    66 (0,74%)
  3. 3 Zofia Alicja Borkowska
    80 (0,90%)
  4. 1 Zygmunt Kruszyński
    820 (9,25%)
  5. 2 Wojciech Dariusz Maleszewski
    787 (8,88%)
  6. 4 Grzegorz Puławski
    99 (1,12%)
  7. 7 Barbara Kumkowska
    28 (0,32%)
  8. 6 Karol Szymanowski
    105 (1,18%)
  9. 8 Izabela Zarzecka
    119 (1,34%)
  10. 10 Anna Goliczewska
    59 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Małgorzata Maria Rogowska
    62 (0,70%)
  2. 1 Maciej Paweł Bednarko
    969 (10,93%)
  3. 2 Tomasz Dudziński
    224 (2,53%)
  4. 3 Tomasz Cebeliński
    601 (6,78%)
  5. 9 Marzena Dorota Zolnik
    136 (1,53%)
  6. 5 Tomasz Strózik
    202 (2,28%)
  7. 8 Joanna Szymanowska
    38 (0,43%)
  8. 6 Waldemar Tadeusz Wieczorek
    368 (4,15%)
  9. 10 Witold Poboży
    183 (2,06%)
  10. 4 Barbara Ciszewska
    273 (3,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Bogdan Hirniak
    20 (0,23%)
  2. 6 Adam Tarnowski
    23 (0,26%)
  3. 8 Barbara Arasimowicz
    30 (0,34%)
  4. 10 Natalia Kozłowska
    32 (0,36%)
  5. 9 Krzysztof Dobrowolski
    27 (0,30%)
  6. 1 Stanisław Adam Doliwa
    409 (4,61%)
  7. 5 Krzysztof Tomasz Jamrozy
    37 (0,42%)
  8. 4 Tomasz Szewczyk
    163 (1,84%)
  9. 2 Joanna Katarzyna Hader
    46 (0,52%)
  10. 3 Jadwiga Grabowska
    27 (0,30%)

Okręg 2

Gminy: Grajewo, Rajgród

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Arciszewska
    122 (2,84%)
  2. 3 Jerzy Rydzewski
    327 (7,61%)
  3. 1 Grzegorz Gardocki
    613 (14,26%)
  4. 4 Krzysztof Czapski
    161 (3,75%)
  5. 5 Martyna Szumska
    109 (2,54%)
  6. 6 Małgorzata Kuczyńska
    84 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewelina Ajdyn
    529 (12,31%)
  2. 2 Stanisław Kossakowski
    344 (8,00%)
  3. 1 Jan Zawadzki
    302 (7,02%)
  4. 3 Hanna Kulesza
    116 (2,70%)
  5. 5 Alicja Rutkowska
    366 (8,51%)
  6. 6 Jan Wojewoda
    82 (1,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Bielawski
    146 (3,40%)
  2. 4 Radosław Witkowski
    0 (0%)
  3. 2 Andrzej Mikulski
    104 (2,42%)
  4. 5 Barbara Poniatowska
    21 (0,49%)
  5. 6 Izabela Katarzyna Randzio
    79 (1,84%)
  6. 3 Elżbieta Zyskowska
    28 (0,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Kostrzewski
    288 (6,70%)
  2. 6 Dorota Bagińska
    24 (0,56%)
  3. 3 Andrzej Graczewski
    80 (1,86%)
  4. 2 Piotr Milewski
    276 (6,42%)
  5. 4 Katarzyna Truszkowska
    31 (0,72%)
  6. 5 Magdalena Organek
    67 (1,56%)

Okręg 3

Gminy: Radziłów, Szczuczyn, Wąsosz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Gwiazdowska
    547 (9,50%)
  2. 1 Tomasz Krukowski
    655 (11,38%)
  3. 3 Waldemar Szczesny
    401 (6,97%)
  4. 5 Przemysław Łubowicz
    167 (2,90%)
  5. 4 Aneta Małgorzata Michałowska
    447 (7,77%)
  6. 6 Katarzyna Krawcewicz
    83 (1,44%)
  7. 7 Ewa Barbara Gromadzka-Białous
    147 (2,55%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Czyżewski
    633 (11,00%)
  2. 6 Wiesław Mordasiewicz
    351 (6,10%)
  3. 3 Krystyna Jankowska
    390 (6,78%)
  4. 7 Jadwiga Jolanta Budzińska
    479 (8,32%)
  5. 4 Radosław Trzciński
    306 (5,32%)
  6. 5 Marta Łynko
    100 (1,74%)
  7. 1 Janusz Marian Marcinkiewicz
    586 (10,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Gadomska
    68 (1,18%)
  2. 2 Waldemar Brzozowski
    74 (1,29%)
  3. 3 Marzanna Gładkowska
    18 (0,31%)
  4. 4 Jacek Wesołowski
    239 (4,15%)
  5. 6 Kazimierz Walewski
    27 (0,47%)
  6. 5 Sylwia Czaplicka
    38 (0,66%)