Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czarny Bór

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jaczków od Nr 1 do Nr 33A, Nr 67A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Krystyna Kocoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

35 (24,65%)

Marzena Elżbieta Łatka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

107 (75,35%)

Okręg 2

Jaczków od Nr 34 do Nr 67, od Nr 68 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Antoni Miernicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

28 (25,69%)

Katarzyna Ladenberger

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

81 (74,31%)

Okręg 3

Witków od Nr 1 do Nr 50

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Maria Hotloś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

37 (20,44%)

Krystyna Bernadyna Stawiarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

126 (69,61%)

Urszula Anna Malinowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

18 (9,94%)

Okręg 4

Witków od Nr 51 do Nr 84, Nr 137 do Nr 143

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Katarzyna Stempczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

36 (23,53%)

Stanisław Pogwizd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

117 (76,47%)

Okręg 5

Witków od Nr 85 do Nr 136, od Nr 144 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Stanisław Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

61 (43,57%)

Stanisław Stąpor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

79 (56,43%)

Okręg 6

Borówno od Nr 1 do Nr 34D Czarny Bór, ul. Kamiennogórska Nr 11, 13, 16, od Nr 20 do końca, Zamkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Piotr Oleksy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

37 (23,72%)

Andrzej Florian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

119 (76,28%)

Mieczysław Ostrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

0 (0%)

Okręg 7

Borówno od Nr 35 do końca Czarny Bór, ul. Górnicza, Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adriana Teresa Kiryluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

30 (18,99%)

Monika Maria Romanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

105 (66,46%)

Ewelina Barbara Łyzuń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

23 (14,56%)

Okręg 8

Czarny Bór, ul. Boczna, Kamiennogórska od Nr 1 - 10, 12, 14, Kolejowa, Nadrzeczna, Parkowa, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Benedykt Wiesław Wojtarowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

51 (38,06%)

Wiesława Elżbieta Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

56 (41,79%)

Zenaida Piotrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

17 (12,69%)

Ryszard Jerzy Pytel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

10 (7,46%)

Okręg 9

Czarny Bór, ul. Cmentarna, Sportowa, Główna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Rafalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

55 (28,35%)

Tomasz Adam Kosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

110 (56,70%)

Adrian Zbigniew Smoleń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

29 (14,95%)

Okręg 10

Czarny Bór, ul. Azaliowa, Brzozowa, Jarzębinowa, Krótka, Kwiatowa, Malinowa, Polna, Świerkowa, Wałbrzyska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Truszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

0 (0,00%)

Okręg 11

Czarny Bór, ul. Jasna, Wesoła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Głuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

17 (12,32%)

Barbara Elżbieta Osiadły

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

65 (47,10%)

Edyta Kamila Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

56 (40,58%)

Okręg 12

Czarny Bór, ul. Skalników 1 - 10E

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Bochenek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

25 (13,89%)

Artur Zbigniew Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

129 (71,67%)

Zbigniew Mokrzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

26 (14,44%)

Okręg 13

Czarny Bór, ul. Skalników od 11A do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Tomasz Poręba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

99 (70,21%)

Krystyna Jadwiga Niemiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

42 (29,79%)

Okręg 14

Grzędy od Nr 1 do Nr 55

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Charzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

30 (19,48%)

Krzysztof Tadeusz Kaczanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

106 (68,83%)

Małgorzata Policht

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA GMINY

18 (11,69%)

Okręg 15

Grzędy od Nr 56 do końca Grzędy Górne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Cecylia Bochenek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"

57 (38,78%)

Dorota Kaziuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ADAMA GÓRECKIEGO”

90 (61,22%)