Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Opole Lubelskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Magdalena Mendak
82
(1,23%)
-
1
Paweł Jan Grabek
617
(9,24%)
-
4
Dariusz Czarnowski
157
(2,35%)
-
2
Anna Stefanek
156
(2,33%)
-
3
Bogusław Gorzym
185
(2,77%)
-
7
Jadwiga Anna Religa
60
(0,90%)
-
5
Marek Gogół
123
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
7
Ilona Agnieszka Majak-Gierczak
658
(9,85%)
-
1
Gabriela Anna Teresińska-Pruchniak
696
(10,42%)
-
2
Janusz Aleksander Stępień
393
(5,88%)
-
5
Justyna Gołofit
94
(1,41%)
-
4
Dariusz Dąbrowski
132
(1,98%)
-
6
Renata Pikuła
64
(0,96%)
-
3
Jan Aleksander Goldman
178
(2,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Iwona Szuba
22
(0,33%)
-
1
Urszula Joanna Bartoszewska
126
(1,89%)
-
6
Paweł Jacek Januszek
165
(2,47%)
-
4
Renata Łakoma
73
(1,09%)
-
2
Borys Konrad Środek
147
(2,20%)
-
5
Paulina Zaborowska
23
(0,34%)
-
7
Piotr Migora
107
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Henryk Dudziak
380
(5,69%)
-
4
Waldemar Andrzej Gogół
533
(7,98%)
-
5
Barbara Krzewska
122
(1,83%)
-
1
Tomasz Wiesław Opoka
764
(11,44%)
-
2
Maria Anna Ignatowska
193
(2,89%)
-
6
Ilona Boguta
157
(2,35%)
-
7
Mirosław Pietras
274
(4,10%)
Okręg 2
Gmina Poniatowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Jadwiga Flasińska
213
(3,66%)
-
2
Andrzej Chyła
274
(4,71%)
-
3
Bogdan Kuta
362
(6,23%)
-
1
Krystyna Bożena Sołdek
552
(9,50%)
-
5
Zbigniew Stanisław Młyniec
104
(1,79%)
-
7
Daniel Rafał Piłat
122
(2,10%)
-
6
Alicja Niezgoda
185
(3,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
1
Krzysztof Bernard Zubrzycki
238
(4,09%)
-
2
Teresa Kramek
80
(1,38%)
-
4
Lidia Małgorzata Depta
37
(0,64%)
-
3
Rafał Andrzej Pastwa
450
(7,74%)
-
5
Dariusz Gołofit
134
(2,31%)
-
6
Monika Izabela Wyroślak
56
(0,96%)
-
7
Janusz Marek Jakubczyk
34
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Tadeusz Cieniuszek
57
(0,98%)
-
4
Agnieszka Piłat
62
(1,07%)
-
3
Kinga Sawa
28
(0,48%)
-
1
Rafał Kuzioła
109
(1,88%)
-
2
Łukasz Jackowski
201
(3,46%)
-
6
Kamil Dominik Paździor
20
(0,34%)
-
7
Paulina Smaga
31
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Kramek
864
(14,86%)
-
2
Wojciech Furtak
502
(8,64%)
-
3
Anna Leszczyńska
291
(5,01%)
-
4
Roman Łubkowski
162
(2,79%)
-
6
Jerzy Kuchta
358
(6,16%)
-
5
Agnieszka Gałecka
128
(2,20%)
-
7
Krystyna Zielińska
159
(2,74%)
Okręg 3
Gminy: Chodel, Józefów nad Wisłą
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Robert Józef Dąbrowski
423
(7,65%)
-
3
Mieczysław Marian Teresiński
207
(3,74%)
-
2
Iwona Giza
461
(8,33%)
-
5
Irena Piątek
279
(5,04%)
-
6
Jadwiga Czuryszkiewicz
137
(2,48%)
-
4
Władysław Guściora
195
(3,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
3
Agnieszka Drozd-Bownik
206
(3,72%)
-
2
Marcin Pastwa
415
(7,50%)
-
1
Joanna Zaręba-Kotowska
317
(5,73%)
-
4
Michał Stanisław Pałka
43
(0,78%)
-
5
Anna Kłodnicka
64
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Grażyna Zyska
251
(4,54%)
-
1
Sylwester Franciszek Dziewulski
268
(4,85%)
-
6
Robert Obel
96
(1,74%)
-
3
Antoni Gierczak
47
(0,85%)
-
4
Stanisława Bożena Podkowińska
20
(0,36%)
-
5
Halina Agnieszka Rachoń
32
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Maksymilian Kapica
480
(8,68%)
-
2
Bernarda Giza-Małecka
664
(12,01%)
-
3
Katarzyna Maria Pruchniak
212
(3,83%)
-
6
Henryk Piłat
443
(8,01%)
-
5
Apolonia Monika Kurek
73
(1,32%)
-
4
Adam Tomasz Gołofit
198
(3,58%)
Okręg 4
Gminy: Łaziska, Karczmiska, Wilków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Ewa Kołodziejczyk
171
(2,76%)
-
1
Zenon Jerzy Rodzik
679
(10,96%)
-
4
Tadeusz Henryk Błachnio
412
(6,65%)
-
3
Andrzej Rozwód
269
(4,34%)
-
6
Ewa Zofia Krawczyk
177
(2,86%)
-
5
Sławomir Lejwoda
665
(10,74%)
-
7
Grażyna Zaborska
128
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
1
Marcin Markowski
252
(4,07%)
-
3
Aneta Pietras
95
(1,53%)
-
4
Bernarda Drąg
62
(1,00%)
-
2
Mieczysław Kurleto
220
(3,55%)
-
5
Bogusław Bernacki
96
(1,55%)
-
6
Barbara Czarnota
47
(0,76%)
-
7
Wiktor Jan Brzozowski
49
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Edyta Katarzyna Adamczyk
41
(0,66%)
-
1
Grzegorz Zbigniew Sochalski
152
(2,45%)
-
5
Daniel Kułaga
29
(0,47%)
-
3
Łukasz Majewski
80
(1,29%)
-
6
Justyna Bartoszewska
30
(0,48%)
-
4
Marta Dorota Bartoś
38
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Andrzej Burek
635
(10,25%)
-
2
Janusz Ryszard Złotucha
835
(13,48%)
-
6
Ewa Nowaczek
237
(3,83%)
-
4
Tomasz Piotr Szymczyk
155
(2,50%)
-
3
Jolanta Szałas
257
(4,15%)
-
5
Ewa Katarzyna Szmit-Pastwa
151
(2,44%)
-
7
Grzegorz Maryniowski
231
(3,73%)