Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pawłosiów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Pawłosiów (od nr 1 do nr 139)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Mateusz Prokop

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (34,80%)

Łukasz Maciej Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

83 (30,40%)

Tadeusz Trubas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

95 (34,80%)

Okręg 2

Sołectwo Pawłosiów (od nr 140 do nr 283)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Władysław Maciałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Pawłosiów (od nr 284 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Daniel Goń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

129 (49,62%)

Piotr Grzegorz Paterek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

36 (13,85%)

Stanisław Wojciech Kałamarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

95 (36,54%)

Okręg 4

Sołectwo Widna Góra ulice: Brzozowa, Bukowa, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Dębowa, Grabowa, Jarosławska (od nr 1 do nr 66), Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Magnoliowa, Migdałowa, Modrzewiowa, Oliwkowa, Pańska, Sosnowa, Strzelecka, Świerkowa, Wiązowa, Widokowa, Wierzbowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Mieczysław Suchy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

156 (43,70%)

Katarzyna Magdalena Kucab-Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

87 (24,37%)

Jacek Witold Kociuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

114 (31,93%)

Okręg 5

Sołectwo Widna Góra ulice: Agrestowa, Chłopicka, Czereśniowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarosławska (od nr 67 do końca), Jarzębinowa, Konwaliowa, Lawendowa, Leśna, Lipki, Makowa, Malinowa, Miętowa, Orzechowa, Osiedlowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Roźwienicka, Sadowa, Stokrotkowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Zaułek, Ziołowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Robert Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

141 (58,26%)

Grzegorz Robert Drąg

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

101 (41,74%)

Okręg 6

Sołectwo Kidałowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Karolina Szumińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

183 (82,81%)

Danuta Krystyna Krasicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

38 (17,19%)

Okręg 7

Sołectwo Maleniska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Grzegorz Jędruchów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

151 (55,11%)

Kazimierz Mirek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

123 (44,89%)

Okręg 8

Sołectwo Szczytna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Józef Nowosiad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Tywonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jarosław Sieczka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (33,69%)

Artur Stanisław Świątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

34 (12,06%)

Marian Tadeusz Czereba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

38 (13,48%)

Grzegorz Maciej Misiąg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ MISIĄG

115 (40,78%)

Okręg 10

Sołectwo Cieszacin Wielki (od nr 1 do nr 100)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łucja Stanisława Kasperska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Cieszacin Wielki (od nr 101 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Marcin Przewrocki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Cieszacin Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Górski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

56 (39,16%)

Lesław Nowosiad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

87 (60,84%)

Okręg 13

Sołectwo Wierzbna (od nr 1 do nr 132)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Drapała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (53,36%)

Sławomir Janusz Kuryło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

104 (46,64%)

Okręg 14

Sołectwo Wierzbna (od nr 133 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Józefa Jucha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

116 (36,71%)

Ireneusz Stanisław Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

200 (63,29%)

Okręg 15

Sołectwo Ożańsk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Józef Słoma

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)