Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Potworów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Łojków, Potworów ulice: Północna, Przejazdowa, Polna, Stawowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Tomasz Chrząstowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

39 (51,32%)

Michał Klimek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (48,68%)

Okręg 2

Sołectwo Potworów ulice: Brzozowa, Zielona, Piwna, Lipowa, Łódzka, Piaskowa, Długa, Leśna, Ogrodnicza, Szeroka, Warszawska, Sadowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Milena Barszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

43 (25,15%)

Jacek Sławomir Gajos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (30,41%)

Mieczysław Kazimierz Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (44,44%)

Okręg 3

Sołectwo Potworów ulice: Radomska, Olszańska, Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Michał Grzegorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

61 (41,78%)

Marek Podsiadły

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (58,22%)

Okręg 4

Sołectwo Potworów ulice: Osiedlowa, Przysuska, Starowiejska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Kędzierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

69 (49,64%)

Danuta Aleksandra Kubicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (50,36%)

Okręg 5

Sołectwo Rdzów od nr 1 do nr 46.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Laskowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

81 (72,32%)

Ewelina Krzemińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (27,68%)

Okręg 6

Sołectwo Rdzów od nr 47 do nr 107.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

36 (35,29%)

Aneta Dorota Stefańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (50,00%)

Elżbieta Izabela Oparcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (14,71%)

Okręg 7

Sołectwo Grabowa od nr 1A do nr 50A.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioleta Grażyna Milczarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

47 (41,59%)

Bogdan Milczarski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (58,41%)

Okręg 8

Sołectwo Grabowa od nr 51 do nr 113.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Adam Cegła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

53 (47,32%)

Marek Wlazło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (52,68%)

Okręg 9

Sołectwo Mokrzec.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Anna Dębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

48 (35,29%)

Zbigniew Kozieł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (64,71%)

Okręg 10

Sołectwo Długie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Lipińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

91 (53,53%)

Jacek Kaim

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (46,47%)

Okręg 11

Sołectwo Grabowska Wola.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Pająk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

58 (42,34%)

Kazimierz Mirosław Małek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (17,52%)

Wojciech Bieńkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (40,15%)

Okręg 12

Sołectwo Kozieniec.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Kiljanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

27 (20,00%)

Adam Gaca

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (42,96%)

Marek Czesław Ślusarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (37,04%)

Okręg 13

Sołectwa: Wir, Jamki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Pytkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

87 (48,07%)

Bogdan Stanisław Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (51,93%)

Okręg 14

Sołectwa: Dąbrowa Goszczewicka, Marysin.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Dawid Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

27 (19,71%)

Sławomir Marcin Kozłowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (45,99%)

Stanisław Michał Strzałkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (34,31%)

Okręg 15

Sołectwa: Rdzuchów, Rdzuchów-Kolonia, Sady.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MILCZARSKIEGO

39 (22,94%)

Agnieszka Anna Pianka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (27,65%)

Mariusz Edward Snopczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (49,41%)