Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radomyśl nad Sanem

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Cześć sołectwa Chwałowice od nr 1 do nr 145

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cecylia Wanda Sajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

92 (35,94%)

Dariusz Smolarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY RADOMYŚL NAD SANEM

77 (30,08%)

Marcin Dawid Bąk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (33,98%)

Okręg 2

Część sołectwa Chwałowice od nr 146 do końca, Sołectwo Łążek Chwałowski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Józef Zbydniowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

115 (50,88%)

Damian Gębala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

3 (1,33%)

Artur Chmura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (47,79%)

Okręg 3

Sołectwa: Witkowice, Orzechów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Antoniów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Gabriel Budziło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

147 (51,94%)

Łukasz Janowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (48,06%)

Okręg 5

Sołectwa: Dąbrówka Pniowska, Pniów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Jurkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

243 (87,10%)

Lucyna Aniela Zuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

36 (12,90%)

Okręg 6

Sołectwo Nowiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Ptak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

33 (18,54%)

Halina Gębala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

5 (2,81%)

Sylwester Piotr Polanowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

140 (78,65%)

Okręg 7

część sołectwa Radomyśl nad Sanem: ul. Legionów, ul. Rynek Duży, ul. Piaski I, ul. Piaski II, ul. Krótka, ul. Rynek Mały, ul. Kościuszki, ul. Osiedle Słoneczne, ul. Lubelska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Urszula Borys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

103 (47,47%)

Adrian Gębala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

20 (9,22%)

Sylwester Bolesław Chmielowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (28,57%)

Roman Augustyn Wiktor

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

32 (14,75%)

Okręg 8

część sołectwa Radomyśl nad Sanem: ul. Sandomierska, ul. Mickiewicza, ul. Osiedle Armii Krajowej

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Julian Hubert Geneja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

91 (43,13%)

Honorata Genowefa Jędrzejewska-Rębacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

84 (39,81%)

Elżbieta Małgorzata Nazar-Bieniek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (17,06%)

Okręg 9

Sołectwo Żabno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

81 (36,65%)

Szczepan Antoni Wiktor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

37 (16,74%)

Bolesław Gabriel Puka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIELONA RZECZYCA”

79 (35,75%)

Leszek Klich

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (10,86%)

Okręg 10

Część sołectwa Wola Rzeczycka od nr 1 do nr 150

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marian Sioda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

152 (93,83%)

Wacław Franciszek Gębala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

10 (6,17%)

Okręg 11

Część sołectwa Wola Rzeczycka od nr 151 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Maria Szwedo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

118 (70,24%)

Julia Maria Palliardi

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

5 (2,98%)

Małgorzata Krawiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (26,79%)

Okręg 12

Sołectwo Dąbrowa Rzeczycka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Drzewi

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

57 (34,55%)

Edward Stelmach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

23 (13,94%)

Marzena Garbacz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (51,52%)

Okręg 13

Sołectwa: Rzeczyca Okrągła, Kępa Rzeczycka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Jan Moskal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

89 (36,78%)

Jacek Pamuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIELONA RZECZYCA”

109 (45,04%)

Rafał Bartochowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (18,18%)

Okręg 14

Sołectwo Musików, część sołectwa Rzeczyca Długa od nr 1 do nr 90

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Jan Gorczyca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

80 (50,00%)

Rafał Witold Czajkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (50,00%)

Okręg 15

Część sołectwa Rzeczyca Długa od nr 91 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Adam Wermiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”

120 (56,34%)

Antoni Edward Stanek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (43,66%)