Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bobrowniki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bobrowniki ul.: Basztowa, Grunwaldzka, Książąt Mazowieckich, Nieszawska od posesji Nr 23 do posesji Nr 65, Rycerska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Andrzej Gołębiewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

Bobrowniki ul.: Nieszawska od posesji Nr 1 do posesji Nr 20, Podgórna, Wyzwolenia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Barbara Ciesielska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (43,51%)

Marcin Rafał Kaźmirski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

74 (56,49%)

Okręg 3

Bobrowniki ul.: Kościelna, Plac Wolności, Senatorska, Włocławska od posesji Nr 1 do posesji Nr 13

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Jerzy Sztuka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (65,67%)

Andrzej Paweł Kopczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

46 (34,33%)

Okręg 4

Bobrowniki ul.: Chabrowa, Lipnowska, Lipowa, Różana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kostrzewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (49,15%)

Daniela Barbara Kopczyńska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

60 (50,85%)

Okręg 5

Bobrowniki ul.: Broniewskiego, Dobrzyńska, Kujawska, Włocławska od posesji Nr 14 do posesji Nr 55, Wojska Polskiego; Bógpomóż Nowy, Nowy Bógpomóż

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Szymański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

111 (67,68%)

Grzegorz Charzewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

53 (32,32%)

Okręg 6

Sołectwo Białe Błota (Białe Błota, Białe Błota-Dębówiec, Dębowiec) i część Sołectwa Bobrownickie Pole (od posesji Nr 32 do posesji Nr 58 i od posesji nr 83 do posesji Nr 92)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Ewelina Sztuczka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (59,84%)

Roman Parzniewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

49 (40,16%)

Okręg 7

Część Sołectwa Bobrownickie Pole (od posesji Nr 1 do posesji Nr 30 i od posesji Nr 113 do posesji Nr 124)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Kajetan Bojarski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 8

Część Sołectwa Bobrownickie Pole (od posesji Nr 61 do posesji Nr 82 i od posesji Nr 93 do posesji Nr 111)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Chojnacki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (60,00%)

Dariusz Kołaczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

46 (40,00%)

Okręg 9

Sołectwo Polichnowo (Polichnowo i Polichnowo-Piaski)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Parzniewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (58,56%)

Monika Frej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

46 (41,44%)

Okręg 10

Sołectwo Stary Bógpomóż

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Izabela Rohde

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (53,68%)

Mariusz Jan Patyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

44 (46,32%)

Okręg 11

Sołectwo Stare Rybitwy (Stare Rybitwy, Stare Rybitwy-Miszek, Miszek)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Sztuczka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (59,15%)

Wioleta Dąbrowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

29 (40,85%)

Okręg 12

Sołectwo Brzustowa (Brzustowa, Stara Rzeczna) i część Sołectwa Gnojno (od posesji Nr 1 do posesji Nr 32)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Suski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (68,82%)

Marian Gajewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

29 (31,18%)

Okręg 13

Część Sołectwa Gnojno (od posesji Nr 33A do posesji Nr 55, Oparczyska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Piórecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (64,65%)

Marcin Kielik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

35 (35,35%)

Okręg 14

Część Sołectwa Rachcin (Rachcin Okrągła, Rachcinek, Winduga, Okrągła)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Barbara Stańczak-Kaźmierska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (74,29%)

Violetta Beata Chojnacka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

18 (25,71%)

Okręg 15

Część Sołectwa Rachcin (Rachcin, Rachcin Parcele Łochockie, Parcele Łochockie)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Kraziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (53,98%)

Karol Paweł Kostrzewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

52 (46,02%)