Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rudnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Suszeń, Potasznia, Majdan Borowski Pierwszy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Romuald Bolesław Kopiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

27 (23,68%)

Tomasz Kopiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (21,05%)

Barbara Królikowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (55,26%)

Okręg 2

Majdan Kobylański, Majdan Średni, Majdan Łuczycki, Majdan Borowski Drugi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Tadeusz Kowalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

10 (14,49%)

Grzegorz Jakubczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (55,07%)

Mariusz Michalak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

21 (30,43%)

Okręg 3

Maszów, Maszów Dolny, Maszów Górny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Nieśpiałowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

66 (56,41%)

Łukasz Duda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (11,97%)

Barbara Korkosz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

17 (14,53%)

Grzegorz Bień

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

20 (17,09%)

Okręg 4

Rudnik od Nr 2 do Nr 64

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magda Wal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19 (24,68%)

Zbigniew Poklepa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (36,36%)

Zbigniew Aleksander Kamieniecki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

30 (38,96%)

Okręg 5

Rudnik od Nr 65 do Nr 89A, Romanówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Piotr Romanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

24 (25,26%)

Marzanna Ewa Sobolewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

7 (7,37%)

Andrzej Józef Pyzik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (55,79%)

Regina Zenona Starościak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

11 (11,58%)

Okręg 6

Rudnik od Nr 90 do Nr 165

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Bojarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (22,83%)

Kamil Paweł Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (36,96%)

Barbara Boba

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

37 (40,22%)

Okręg 7

Suche Lipie, Joanin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Kowalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

43 (42,57%)

Arkadiusz Henryk Cimek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (16,83%)

Jarosław Czwórnóg

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (18,81%)

Bartosz Krystian Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

22 (21,78%)

Okręg 8

Kaszuby, Równianki, Międzylas

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Andrzej Rodzik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (28,43%)

Joanna Jadwiga Merska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (46,08%)

Jarosław Dulniak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

26 (25,49%)

Okręg 9

Wierzbica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Mróz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (35,37%)

Mikołaj Romaniuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (17,07%)

Agnieszka Dudzińska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

17 (20,73%)

Piotr Gustaw Kiwerski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

22 (26,83%)

Okręg 10

Mościska od Nr 2 do Nr 62

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Śmigoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

19 (26,39%)

Andrzej Stanisław Prokop

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (37,50%)

Halina Monik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (36,11%)

Okręg 11

Mościska od Nr 64 do Nr 81, Mościska-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

19 (23,75%)

Michał Kostek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (33,75%)

Tomasz Mydlak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (26,25%)

Wioletta Jolanta Kłoczek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

13 (16,25%)

Okręg 12

Płonka od Nr 1 do Nr 55, Płonka-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Maj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

17 (14,91%)

Jan Dobrowolski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (25,44%)

Grzegorz Tomasz Król

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (35,96%)

Anna Stronk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

27 (23,68%)

Okręg 13

Płonka od Nr 56 do Nr 156, Płonka Poleśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Roczeń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB

10 (11,63%)

Monika Agnieszka Domańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (29,07%)

Bogusław Roman Roczeń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (46,51%)

Magdalena Agnieszka Chrust

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

11 (12,79%)

Okręg 14

Bzowiec od Nr 1 do Nr 100

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Pawelczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (65,00%)

Tomasz Marek Mielnik

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

28 (35,00%)

Okręg 15

Bzowiec od Nr 101 do Nr 203

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Buryta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (29,17%)

Irena Karczewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (39,58%)

Jarosław Adam Gorczyca

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

30 (31,25%)