Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Siedlisko, ulice: Nowosolska, Ogrodowa
Pokaż więcej
Danuta Mirosława Maciejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
42
(34,43%)
Marcin Piotr Nietopiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
23
(18,85%)
Sławomir Józef Pokusa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
57
(46,72%)
Okręg 2
Siedlisko, ulice: Cmentarna, Nadodrzańska, Plac Zamkowy
Pokaż więcej
Aniela Gotowała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
23
(31,08%)
Ryszard Kieczur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
30
(40,54%)
Kamila Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
21
(28,38%)
Okręg 3
Siedlisko, ulice: Głogowska , Plac Św. Floriana
Pokaż więcej
Justyna Chorągwicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
18
(13,53%)
Grzegorz Bartłomiej Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
54
(40,60%)
Anna Krystyna Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
61
(45,86%)
Okręg 4
Siedlisko, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa , Drzewna , Klonowa, Kasztanowa od nr 12A-C, 14A-C, 16A-C do nr 16D
Pokaż więcej
Jolanta Iwona Pazdrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
38
(31,40%)
Urszula Weronika Hardy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
56
(46,28%)
Marta Wygiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
27
(22,31%)
Okręg 5
Siedlisko, ulice: Jana Sobieskiego, Kasztanowa od nr 1 do nr 11A - 11Ł, 13A-C, 15A-C, 17A-C, 18A-C do nr 21
Pokaż więcej
Małgorzata Agnieszka Bałajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
16
(13,56%)
Małgorzata Renata Chilicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
78
(66,10%)
Dagmara Izydorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
24
(20,34%)
Okręg 6
Siedlisko, ulice: Osiedle Wincentego Witosa, Słoneczna, Sosnowa, Willowa
Pokaż więcej
Jolanta Barbara Jura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
24
(20,17%)
Łukasz Bartosz Górny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
45
(37,82%)
Justyna Magdalena Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
50
(42,02%)
Okręg 7
Siedlisko, ulice: Leśna, Piaskowa, Szkolna, Zielona
Pokaż więcej
Monika Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
18
(16,98%)
Mateusz Marcin Brodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
57
(53,77%)
Aneta Aleksandra Roszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
31
(29,25%)
Okręg 8
Siedlisko, ulice: Długa, Łąkowa, Mała, Sławska
Pokaż więcej
Stanisław Marian Sawicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
49
(34,51%)
Piotr Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
49
(34,51%)
Agnieszka Klapp
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
44
(30,99%)
Okręg 9
Borowiec PGR, Piękne Kąty
Pokaż więcej
Beata Sznajder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
20
(25,00%)
Przemysław Wesołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
27
(33,75%)
Roman Kolański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
10
(12,50%)
Iwona Józefa Araszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(28,75%)
Okręg 10
Dębianka, Radocin, Różanówka, Ustronie
Pokaż więcej
Barbara Małgorzata Zatorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
11
(10,89%)
Janina Gielec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
50
(49,50%)
Monika Urszula Dubec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
40
(39,60%)
Okręg 11
Bielawy od nr 31 do nr 83
Pokaż więcej
Magdalena Agata Zdral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
30
(30,00%)
Franciszek Dziuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
27
(27,00%)
Anna Katarzyna Zboralska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
43
(43,00%)
Okręg 12
Bielawy od nr 84 do nr 143
Pokaż więcej
Marcin Stanisław Swobodzian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
50
(58,82%)
Jarosław Jan Frankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
25
(29,41%)
Joanna Wołoszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
10
(11,76%)
Okręg 13
Bielawy od nr 1 do nr 30, od nr 144 do 158
Pokaż więcej
Hubert Patoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
23
(35,94%)
Patrycja Amelia Lewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
22
(34,38%)
Olga Zofia Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
19
(29,69%)
Okręg 14
Zbigniew Leon Kędzierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
6
(9,38%)
Paweł Pabisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
46
(71,88%)
Marta Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
12
(18,75%)
Okręg 15
Borowiec, Zwierzyniec
Pokaż więcej
Barbara Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
45
(31,47%)
Bronisława Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
62
(43,36%)
Kamil Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
36
(25,17%)