Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szklarska Poręba

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Kolejowa, Kościuszki, Ludowa, Orla Skała, Osiedle Janosika, Osiedle Klimczoka, Piastowska, Rataja, Sanatoryjna, Skargi, Spokojna, Wiejska, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Michał Grzegorz Pyrek
    46 (22,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Józefa Witek
    43 (21,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Marian Kotecki
    54 (26,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Przemysław Piotr Wiater
    59 (29,21%)

Okręg 2

ulice: 11 Listopada: od nr 8 do nr 8H, Brzozowa, Hofmana, Kopernika, Matejki, Muzealna, Waryńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grażyna Elżbieta Słocińska
    56 (34,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Jan Rytau
    7 (4,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Fabjiańska
    12 (7,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Fiodorów
    67 (40,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wasyl Puka
    22 (13,41%)

Okręg 3

ulice: 11 Listopada: od nr 1 do nr 7 oraz od nr 9 do nr 100, Armii Krajowej: od nr 11 do nr 50, Dolna, Górna, Osiedle Grottgera, Podsudecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Cirko
    37 (20,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Majdecka
    25 (13,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grażyna Julia Wojtaś
    21 (11,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogdan Marek Gulda
    30 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Henryk Lichocki
    67 (37,22%)

Okręg 4

ulice: Batalionów Chłopskich, Izerska, Konopnickiej, Oficerska, Orzeszkowej, Osiedle Podgórze, Schroniskowa, Słowackiego, Sudecka, Szklana, Wolności, Zdrojowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Jan Janczura
    16 (8,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kazimierz Depta
    18 (9,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mariusz Małaszuk
    14 (7,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Iwona Alicja Pawłowska
    66 (33,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Filip Michałków
    85 (42,71%)

Okręg 5

ulice: Demokratów, Hutnicza, Krasickiego, Partyzantów, Wojska Polskiego, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Czesław Hajdecki
    21 (9,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Paweł Malski
    90 (42,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Krzysztof Popłoński
    101 (47,64%)

Okręg 6

ulice: Armii Krajowej: od nr 1 do nr 10A, Dworcowa, Morcinka, Plac Sportowy, Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marzena Urszula Filusz
    17 (14,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Książek
    18 (14,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dorota Beata Dymińska
    16 (13,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Waldemar Wróblewski
    37 (30,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Joanna Hammer-Ślazyk
    33 (27,27%)

Okręg 7

ulice: Franciszkańska, Obrońców Pokoju, Słoneczna Polana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY OSIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Joanna Marta Osińska
    47 (25,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Adrian Klaudiusz Fitzet
    24 (13,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Barbarowicz
    14 (7,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Roland Ryszard Kacperski
    2 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Halina Morawska-Romańczuk
    77 (42,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bohdan Wojciech Ginter
    18 (9,89%)

Okręg 8

ulice: Cicha, Granitowa, Jedności Narodowej, Krasińskiego, Mickiewicza, Władysława Grabskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Cezary Jan Karwowski
    41 (27,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Alicja Stasiak
    12 (7,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Jahn
    59 (39,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krystyna Maria Kupis
    39 (25,83%)

Okręg 9

ulice: Broniewskiego, Caritas, Czecha, Narciarska, Okrzei: od nr 7 do nr 28A, Turystyczna: parzyste od nr 10A do nr 10D oraz od nr 20 do 40, Urocza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kamil Dominik Kasperowicz
    41 (25,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Marek Ostasiewicz
    14 (8,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Grzegorz Bogusz
    15 (9,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wojciech Biernat
    33 (20,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Bogusława Żywicka
    59 (36,42%)

Okręg 10

ulice: Chopina, Gimnazjalna, Odrodzenia, Parkowa, Potokowa, Stroma, Wiosenna, Wysoka, Wzgórze Paderewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Radosław Jerzy Przybylski
    95 (49,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Iwona Aleksandra Pyrcz
    19 (9,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Krzysztof Kołodziej
    19 (9,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Robert Paweł Jagiełło
    15 (7,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Arkadiusz Cezary Wichniak
    45 (23,32%)

Okręg 11

ulice: Jakuszyce, Orle, Osiedle Huty, Schroniska: Hala Szrenicka, Kamieńczyk, Szrenica, Sikorskiego, Szosa Czeska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Joanna Anna Krawietz
    23 (17,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Wioletta Rusecka
    6 (4,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Małgorzata Drużkowska
    52 (39,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Paliński
    31 (23,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Izabela Elżbieta Broś
    21 (15,79%)

Okręg 12

ulice: 1 Maja: nieparzyste: od nr 37C do nr 45 oraz od nr 46 do nr 100, Kasprowicza, Kołłątaja, Leśna, Makuszyńskiego, Okrzei: od nr 1 do nr 6A, Tetmajera

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Robert Kozioł
    88 (38,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janina Paszkowska
    50 (22,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Danuta Małgorzata Firlej
    14 (6,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Antoni Taisner
    74 (32,74%)

Okręg 13

ulice: 1 Maja: od nr 1 do nr 35, Jeleniogórska, Objazdowa, Prusa, Schronisko Pod Łabskim Szczytem, Turystyczna: od nr 1 do nr 8 oraz od nr 11 do nr 19, Wesoła, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sylwia Cybulska-Pyczak
    33 (19,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ ZAJĄC

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mateusz Andrzej Zając
    31 (18,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Antoni Bodziony
    8 (4,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jolanta Ryszarda Wiśniewska
    22 (13,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Medard Dawid Milejski
    14 (8,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Waldemar Liborio
    33 (19,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ryszard Sebastian Olas
    28 (16,57%)

Okręg 14

ulice: 1 Maja: nr 35B, nr 35D, nr od 37 do 37B oraz parzyste: od nr 38 do nr 44C, Mała, Moniuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bartosz Antoni Wójcikiewicz
    37 (17,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Jerszyńska
    16 (7,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Maria Skrzynecka-Romaniak
    16 (7,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Ludwiczak
    101 (46,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Kudelska
    46 (21,30%)

Okręg 15

ulice: 1 Maja: nr 35A, nr 35C, od nr 35E do nr 36A, Kilińskiego, Krótka, Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Iwona Białas
    44 (22,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mirosław Stefanowicz
    25 (13,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Dębkowski
    14 (7,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sabina Burka
    7 (3,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Józef Karpiej
    36 (18,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Andrzej Hochół
    66 (34,38%)