Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Błaszki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Błaszki-ulice: Młyńska, Projektowana, Przemysłowa, Sieradzka, Spacerowa, Sportowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Artur Mateusz Kuligowski
    58 (12,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Szymon Szereda
    42 (8,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sebastian Rafał Lubczyński
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wioletta Anna Przybylska
    126 (26,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LASKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 28 Marek Włodzimierz Laskowski
    129 (27,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA MATUSZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 29 Czesław Matuszewski
    11 (2,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUCIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Andrzej Ryszard Kuciński
    103 (21,96%)

Okręg 2

Miasto Błaszki-ulice: Kaliska, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Marszałka, Mleczarska, Ogrodowa, Plac Niepodległości, Polna, Północna, Pomorska, Pułaskiego, Stare Miasto, Plac Sulwińskiego, Szkolna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janusz Zakrzewski
    73 (12,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Zygmunt Gościmski
    106 (18,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Michał Nieborak
    252 (43,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Eleonora Danuta Słowińska-Gronert
    19 (3,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marcin Wachowski
    11 (1,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SALAMONA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Tadeusz Franciszek Salamon
    79 (13,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Łukasz Zdzisław Jamszoł
    42 (7,22%)

Okręg 3

Chabierów, Chociszew, Garbów, Golków, Gorzałów, Kalinowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Jan Bączyński
    29 (5,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Julian Kozielski
    77 (14,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Karol Rajewski
    6 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Marek Pawlak
    83 (15,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Beata Teresa Drewniak-Sałata
    21 (3,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI MARUSZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Izabela Maruszewska
    141 (26,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PLUTA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Paweł Dawid Pluta
    30 (5,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Aneta Polowczyk
    59 (11,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GOPLARKA

kandydatliczba głosów

  1. 26 Piotr Bogumił Goplarek
    90 (16,79%)

Okręg 4

Borysławice, Chrzanowice, Chrzanowice Wilczkowice, Gzików.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Patrycja Janiak
    52 (9,67%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Zbigniew Wiktorowski
    135 (25,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marzena Teresa Marczak
    92 (17,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Radomir Wosiak
    98 (18,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Stanisław Marian Kulawinek
    9 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Agnieszka Anna Kopeć
    46 (8,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Katarzyna Harędarz
    106 (19,70%)

Okręg 5

Grzymaczew, Polesie, Stok Polski, Wrząca, Łapigrosz, Poręby.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sylwester Łakomiak
    168 (39,07%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Stanisław Kosatka
    239 (55,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Mateusz Romaniszyn
    16 (3,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Łodzińska
    7 (1,63%)

Okręg 6

Aleksandria, Cienia, Gruszczyce, Sarny, Zaborów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Jacek Majewski
    75 (16,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Eryk Mateusz Felisiak
    170 (37,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dawid Mateusz Woźniak
    28 (6,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Bolesław Jakóbczak
    107 (23,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Marek Chuderski
    2 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Balcerzyk
    70 (15,49%)

Okręg 7

Brzozowiec, Kamienna-Kolonia, Kamienna-Wieś, Suliszewice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Kurdyk
    21 (5,13%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Bijacik
    79 (19,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Karol Szczepan Urbański
    5 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andrzej Melka
    141 (34,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Danuta Jolanta Bączyńska
    82 (20,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Elżbieta Barbara Drewniak
    44 (10,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Michał Rafał Piontczak
    37 (9,05%)

Okręg 8

Kije, Kopacz, Pęczek, Wcisło, Marianów, Włocin-Kolonia, Włocin-Wieś, Wojków, Borek.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Maria Wagan-Sibińska
    101 (24,34%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Wietrzyk
    122 (29,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Karol Urban
    114 (27,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Przemysław Pietrucha
    76 (18,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Halina Zofia Brocka
    2 (0,48%)

Okręg 9

Brończyn, Bukowina, Romanów, Stok Nowy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Jan Musielak
    42 (9,38%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogusław Klimaszewski
    215 (47,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dorota Agata Trzcińska
    50 (11,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Krzysztof Olejniczak
    81 (18,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Mieczysław Szaliński
    2 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Angelina Głowinkowska
    58 (12,95%)

Okręg 10

Kobylniki, Korzenica, Morawki, Mroczki Małe, Nacesławice, Sędzimirowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Jaworski
    276 (61,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Czesław Kazimierz Ludwiczak
    39 (8,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Piotr Makowski
    19 (4,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Karolina Agnieszka Damazer
    118 (26,11%)

Okręg 11

Brudzew, Równa, Żelisław-Kolonia, Żelisław.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Tomczak
    60 (11,72%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Andrzej Kędzia
    216 (42,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Erwin Mateusz Ozdoba
    32 (6,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Artur Mariusz Matyjasz
    13 (2,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Krzysztof Bartnicki
    26 (5,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY SZCZEŚNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 30 Józefa Zofia Szcześniak
    165 (32,23%)

Okręg 12

Emilianów, Jasionna, Łubna-Jakusy, Łubna-Jarosłaj, Niedoń, Sudoły.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Zientara
    96 (20,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksy Pietrzak
    260 (54,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Krzysztof Wietrzyk
    30 (6,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ireneusz Kazimierz Widerski
    86 (17,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Robert Ryszard Kubiak
    6 (1,26%)

Okręg 13

Adamki, Domaniew, Kociołki, Maciszewice, Tuwalczew, Skalmierz, Woleń.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Kołoszczyk
    105 (20,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Adrianna Barbara Stępniak
    18 (3,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Bogumił Pańczak
    42 (8,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Iwona Magdalena Balcerzak
    41 (8,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA HENDRYSIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 27 Ireneusz Hendrysiak
    245 (47,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Juszczak
    61 (11,91%)

Okręg 14

Kostrzewice, Kwasków, Smaszków, Orzeżyn, Zawady.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Stanisław Jezierski
    75 (17,77%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Wiesław Kuświk
    128 (30,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Erwin Gajda
    20 (4,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Grzegorz Gawłowski
    21 (4,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Violetta Maria Góral
    123 (29,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Fornalski
    55 (13,03%)

Okręg 15

Lubanów, Kokoszki, Kołdów, Wójcice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Wiktor Bakalarz
    22 (5,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Paweł Pogorzelec
    139 (35,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Szymon Dłużniewski
    9 (2,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Kowalczyk
    88 (22,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY GRĘDAS

kandydatliczba głosów

  1. 25 Katarzyna Justyna Grędas
    81 (20,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Michał Jakub Denel
    58 (14,61%)