Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwa: Brzeziniec, Karłowiec, Mirsk ulice: Chopina, Kilińskiego, Ofiar Oświęcimskich, Osiedle Lniarskie, Osiedle Słoneczne, Przedmieście
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Jolanta Anna Szczepańczyk
19
(7,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Elżbieta Krystyna Janowska
104
(39,85%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Tomczuk
65
(24,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO
-
18
Piotr Andrzej Konsur
73
(27,97%)
Okręg 2
Mirsk ulice: Betleja, Bohaterów znad Nysy, Kwiatowa, Ogrodowa, Plac Dworcowy, Podkolejowa, Prosta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Feliks Zdzisław Chojnacki
72
(32,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Ewa Wioletta Kreis
99
(44,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO
-
18
Szymon Stefan Morzecki
53
(23,66%)
Okręg 3
Mirsk ulice: Boczna, Graniczna, Łąkowa, Mickiewicza, Sikorskiego, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Ewelina Kamila Macioch
28
(14,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM
-
16
Bartosz Marcin Baszak
98
(51,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Dorota Janina Cinciruk
63
(33,33%)
Okręg 4
Mirsk ulice: Głowackiego, Plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Jan Oś
81
(31,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM
-
16
Wojciech Adam Tomków
30
(11,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Józefa Tomczuk
55
(21,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystian Julian Sieradzki
38
(14,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO
-
18
Maciej Wojciech Domin
54
(20,93%)
Okręg 5
Mirsk ulice: Kościelna, Podchorążych, Wodna, Zdrojowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Paweł Adam Tylus
80
(43,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA NOWICKIEGO
-
20
Bogusław Piotr Nowicki
70
(37,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Dariusz Plitt
36
(19,35%)
Okręg 6
Mirsk ulice: Aleja Wojska Polskiego, Kościuszki, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Andrzej Michalczyk
55
(23,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM
-
16
Lech Włodzimierz Mikowski
9
(3,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Tadeusz Kazimierz Przybylski
106
(45,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Anna Hasiak-Kostrzycka
65
(27,66%)
Okręg 7
Mirsk ulice: Cicha, Fabryczna, Nadbrzeżna, Plac Targowy, Polna, Spacerowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Ewa Beata Pawełczyk-Kowcz
51
(20,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Piotr Hnydyszyn
196
(79,35%)
Okręg 8
sołectwo: Rębiszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Piotr Władysław Cybulski
264
(81,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Igor Szymon Leśniański
60
(18,52%)
Okręg 9
sołectwa: Kotlina, Krobica, Krobica Rozdroże Izerskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Karol Wilk
49
(30,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Janusz Józef Machulak
30
(18,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Fischer
63
(38,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI - LUDOWCY
-
21
Andrzej Szczepan Mandrykowski
20
(12,35%)
Okręg 10
sołectwo: Orłowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM
-
16
Krzysztof Józef Menke
0
(0,00%)
Okręg 11
sołectwa: Kamień, Mroczkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Marta Pazowska
119
(51,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogdan Feliks Żemojcin
112
(48,48%)
Okręg 12
sołectwo: Giebułtów, przysiółki: Giebułtów Augustów, Giebułtów Wola Augustowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Katarzyna Krystyna Samulska
96
(35,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO ALCHIMOWICZA
-
19
Antoni Alchimowicz
174
(64,44%)
Okręg 13
Giebułtów Bloki, przysiółek: Giebułtów Giebułtówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Tomasz Musztafa
93
(47,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM
-
16
Zdzisław Zbigniew Grotnik
30
(15,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Danuta Warzybok
71
(36,60%)
Okręg 14
sołectwa: Gajówka, Grudza, Kłopotnica, Kwieciszowice, Proszowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Lucyna Smaroń
170
(66,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Zatchiej-Flig
85
(33,33%)
Okręg 15
sołectwa: Gierczyn, Mlądz, Przecznica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA
-
15
Małgorzata Mariola Miękina
97
(31,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM
-
16
Małgorzata Elżbieta Myślicka-Łoś
67
(21,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Konrad Przemysław Krajewski
129
(41,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aneta Krawczyk-Skiba
19
(6,09%)