Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kostrzyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BUSZKÓWIEC, GLINKA DUCHOWNA, GLINKA SZLACHECKA, GWIAZDOWO, JAGODNO, SKAŁOWO, TARNOWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Szymon Małecki
    98 (28,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Szymon Frąckowiak
    246 (71,51%)

Okręg 2

CHORZAŁKI, IWNO, RUJSCA, SANNIKI, WIKTOROWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Szymon Nadolny
    0 (0,00%)

Okręg 3

ANTONIN, BRZEŹNO, LEŚNA GROBLA, SIEDLEC, SIEDLECZEK

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Piaskowska
    105 (28,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Henryk Perka
    260 (71,23%)

Okręg 4

GUŁTOWY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK KOWALSKI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Kowalski
    417 (92,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Piątek
    32 (7,13%)

Okręg 5

DRZĄZGOWO, KLONY, LIBARTOWO, ŁUGOWINY, SOKOLNIKI DRZĄZGOWSKIE, SOKOLNIKI KLONOWSKIE, STRUMIANY, WĘGIERSKIE, WRÓBLEWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Kaczmarski
    88 (26,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Renata Maria Moczyńska
    47 (14,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Czesław Kotarski
    198 (59,46%)

Okręg 6

CZERLEJNKO, CZERLEJNO, TRZEK

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Elżbieta Woźniak
    181 (34,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Elżbieta Knopkiewicz
    348 (65,78%)

Okręg 7

SIEKIERKI MAŁE, SIEKIERKI WIELKIE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE SIEKIERKI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Izabela Dudzińska
    393 (44,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Piasecki
    158 (18,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Szyszka
    326 (37,17%)

Okręg 8

KOSTRZYN: AKACJOWA, BATOREGO, BRZOZOWA, CHROBREGO, DĄBRÓWKI, DH. JÓZEFA GLINKOWSKIEGO, ESTKOWSKIEGO, HARCERSKA, JADWIGI, JAGIEŁŁY, JOLANTY, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KLONOWA, KRZYWOUSTEGO, LECHA, LESZCZYŃSKIEGO, LIPOWA, ŁOKIETKA, MALINOWA MIESZKA I, NOWOTARSKIEGO, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, PRZEMYSŁAWA, SOBIESKIEGO, SPORTOWA, STRUMIAŃSKA, TOPOLOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Magdalena Anna Niemier
    116 (19,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Przemysław Paweł Kubiak
    491 (80,89%)

Okręg 9

KOSTRZYN: ALEJA 3 MAJA, BRONIEWSKIEGO, CHEŁMOŃSKIEGO, CZESŁAWA MIŁOSZA, DĄBROWSKIEGO, GRUNWALDZKA, KOPERNIKA, KWIATOWA, MATEJKI, PRĄDZYŃSKIEGO, SIENKIEWICZA, WITOSA, WYSPIAŃSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Kazimierz Rusin
    111 (20,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Janiak
    440 (79,85%)

Okręg 10

KOSTRZYN: ANDRZEJEWO, ASTROWA, BŁAWATKOWA, DALIOWA, DUNIKOWSKIEGO, FIOŁKOWA, IRYSOWA, JANA PAWŁA II, JAŚMINOWA, KONOPNICKIEJ, KONWALIOWA, KÓRNICKA, KROKUSOWA, LILIOWA, MAKOWA, MALWOWA, MODRAKOWA, NARCYZOWA, ORZESZKOWEJ, PRYMASA WYSZYŃSKIEGO, REYMONTA, STORCZYKOWA, TULIPANOWA, WILKOŃSKIEGO, WIOSNY LUDÓW, WRZOSOWA, ŻEROMSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jadwiga Balcerek
    120 (18,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karolina Agata Wolniewicz - Majocha
    81 (12,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Banaszak
    444 (68,84%)

Okręg 11

KOSTRZYN: CHOPINA, KARŁOWICZA, KOSYNIERÓW, KURPIŃSKIEGO, LOTNIKÓW, MONIUSZKI, NOWOWIEJSKIEGO, PARTYZANTÓW, RYCERSKA, WARZYWNA, WIENIAWSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Kościańska
    155 (37,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Michał Ławniczak
    48 (11,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszard Kubiak
    208 (50,61%)

Okręg 12

KOSTRZYN: IGNACEWO, KRAKOWSKA, KUJAWSKA, LUBUSKA, MAZOWIECKA, MAZURSKA, PIASTA, POMORSKA, ŚLĄSKA, WARMIŃSKA, WARSZAWSKA, WIELKOPOLSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Aleksandra Jakubowska
    175 (35,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zygmunt Pirogowicz
    81 (16,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Jankowiak
    233 (47,65%)

Okręg 13

KOSTRZYN: BEDNARSKA, DWORCOWA, GARNCARSKA, JEZIORNA, KILIŃSKIEGO, KOŚCIELNA, KRAJOWA (od wschodniej granicy miasta do skrzyżowania z ul. Mickiewicza), KS. PEIKA, KUŚNIERSKA, NAD STRUMIENIEM, NOWY ŚWIAT, OGRODOWA, PARKOWA, RZEMIEŚLNICZA, RZEŹNICKA, STAWNA, SZEWSKA, SZYMAŃSKIEGO, ŚREDZKA, ŚWIERKOWSKICH, WRZESIŃSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Renata Agnieszka Lepczyk
    155 (28,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Łukasz Hojeński
    383 (71,19%)

Okręg 14

KOSTRZYN: 20 PAŹDZIERNIKA, CMENTARNA, KOŚCIUSZKI, MICKIEWICZA, OKRĘŻNA, POLNA, RYNEK, SIKORSKIEGO, SŁOWACKIEGO, WALIGÓRY, ZIELENIEC.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Zygmunt Sieiński
    130 (25,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Arkadiusz Bilski
    378 (74,41%)

Okręg 15

KOSTRZYN: ALEJA SOKOŁA, BRACI DRZEWIECKICH, CZERWONEGO KRZYŻA, DOŻYNKOWA, GRANICZNA, HALLERA, KRAJOWA (od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do zachodniej granicy miasta), MIKLASZEWSKIEGO, PADEREWSKIEGO, POZNAŃSKA, PÓŁWIEJSKA, PRĘTKOWSKIEGO, ROLNA, SIEWNA, SŁONECZNA, ŚW. WALENTEGO, ZACISZE, ZAUŁEK, ZBOŻOWA, ŻNIWNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINA KOSTRZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agata Marianna Ludwiczak
    156 (36,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Artur Marcin Wojciechowski
    266 (63,03%)