Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Dębowa Góra w skład którego wchodzi: miejscowość Dębowa Góra
Pokaż więcej
Monika Urbaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(46,80%)
Marcin Sylwester Pindor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
35
(17,24%)
Włodzimierz Urbanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
51
(25,12%)
Przemysław Adam Walot
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(10,84%)
Okręg 2
Sołectwo Dąbrowice w skład którego wchodzi: miejscowość Dąbrowice, Sołectwo Ludwików w skład którego wchodzi: miejscowość Ludwików, Sołectwo Nowy Ludwików w skład którego wchodzi: miejscowość Nowy Ludwików, Sołectwo Nowe Rowiska w skład którego wchodzi: miejscowość Nowe Rowiska, Sołectwo Pruszków w skład którego wchodzi: miejscowość Pruszków, Sołectwo Rzymiec w skład którego wchodzi: miejscowość Rzymiec, Sołectwo Stare Rowiska w skład którego wchodzi: miejscowość Stare Rowiska
Pokaż więcej
Bogusława Walentyna Dobrosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(38,12%)
Iwona Galińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
43
(21,29%)
Marek Janusz Faryj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
82
(40,59%)
Okręg 3
Sołectwo Balcerów w skład którego wchodzi: miejscowość Balcerów, Sołectwo Strobów w skład którego wchodzi: miejscowość Strobów, Sołectwo Wólka Strobowska w skład którego wchodzi: miejscowość Wólka Strobowska
Pokaż więcej
Wiesław Iwańczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(26,51%)
Marzena Małgorzata Kulawiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
56
(26,05%)
Przemysław Jakub Romanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
73
(33,95%)
Maria Barbara Bochenek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(13,49%)
Okręg 4
Część Sołectwa Miedniewice w skład którego wchodzi: miejscowość Miedniewice od nr 1 do nr 77, Sołectwo Miedniewice Topola w skład którego wchodzi: miejscowość Topola
Pokaż więcej
Renata Jolanta Starczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(28,25%)
Urszula Wenus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
51
(28,81%)
Edward Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
51
(28,81%)
Józef Romanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(14,12%)
Okręg 5
Część Sołectwa Miedniewice w skład którego wchodzi: miejscowość Miedniewice od nr 78 do końca
Pokaż więcej
Piotr Bednarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(71,67%)
Katarzyna Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
51
(28,33%)
Okręg 6
Sołectwo Budy Grabskie w skład którego wchodzi: miejscowość Budy Grabskie, Sołectwo Pamiętna w skład którego wchodzi: miejscowość Pamiętna, Sołectwo Ruda w skład którego wchodzi: miejscowość Ruda, Sołectwo Samice w skład którego wchodzi: miejscowość Samice
Pokaż więcej
Zbigniew Wacław Biernat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(53,69%)
Kazimierz Antoni Przygodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
39
(13,09%)
Aneta Sujkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI SAMICE
99
(33,22%)
Okręg 7
Część Sołectwa Mokra Prawa w skład którego wchodzi: miejscowość Mokra Prawa od nr 1 do 98
Pokaż więcej
Waldemar Pawlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(43,35%)
Barbara Maria Jachimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
16
(7,88%)
Wojciech Dwórznik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
66
(32,51%)
Kinga Zbudniewek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(16,26%)
Okręg 8
Część Sołectwa Mokra Prawa w skład którego wchodzi: miejscowość Mokra Prawa od nr 99 do końca
Pokaż więcej
Edward Mikulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(40,72%)
Marcin Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
48
(28,74%)
Anna Ewa Kurkus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(30,54%)
Okręg 9
Część Sołectwa Sierakowice Prawe w skład którego wchodzi: miejscowość Sierakowice Prawe od nr 1 do nr 95
Pokaż więcej
Magdalena Skręta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(34,19%)
Teresa Barbara Borowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
71
(45,81%)
Wiesław Tartanus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(20,00%)
Okręg 10
Część Sołectwa Sierakowice Prawe w skład którego wchodzi: miejscowość Sierakowice Prawe od nr 96 do końca, Sołectwo Borowiny w skład którego wchodzi: miejscowość Borowiny
Pokaż więcej
Zbigniew Józef Kośka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(54,11%)
Sławomir Kołosowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA KOŁOSOWSKIEGO
55
(37,67%)
Mirosław Kośka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
12
(8,22%)
Okręg 11
Sołectwo Wola Wysoka w skład którego wchodzi: miejscowość Wola Wysoka, Sołectwo Żelazna w skład którego wchodzi: miejscowość Żelazna
Pokaż więcej
Iwona Monika Pruszkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(44,12%)
Paweł Piotr Brys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
10
(4,90%)
Waldemar Janus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
52
(25,49%)
Krzysztof Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(25,49%)
Okręg 12
Sołectwo Brzozów w skład którego wchodzi: miejscowość Brzozów, Sołectwo Józefatów w skład którego wchodzą: miejscowość Józefatów i Julków, Sołectwo Rzeczków w skład którego wchodzi: miejscowość Rzeczków, Sołectwo Zalesie w skład którego wchodzi: miejscowość Zalesie
Pokaż więcej
Stanisław Zygmunt Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,19%)
Mariusz Andrzej Niemiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA KOŁOSOWSKIEGO
53
(34,19%)
Gabriela Trębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
55
(35,48%)
Dariusz Mirosław Borowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(16,13%)
Okręg 13
Sołectwo Mokra Lewa w skład którego wchodzi: miejscowość Mokra Lewa
Pokaż więcej
Witold Krzysztof Baranowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(52,34%)
Jakub Romanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
126
(39,25%)
Przemysław Patryk Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
27
(8,41%)
Okręg 14
Część Sołectwa Sierakowice Lewe w skład którego wchodzi: miejscowość Sierakowice Lewe od nr 1 do 51, Sołectwo Mokra w skład którego wchodzi: miejscowość Mokra
Pokaż więcej
Waldemar Paweł Syndoman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(50,28%)
Antoni Błędowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
88
(49,72%)
Okręg 15
Część Sołectwa Sierakowice Lewe w skład którego wchodzi: miejscowość Sierakowice Lewe od nr 52 do końca
Pokaż więcej
Sylwia Grotkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MOSKWY
84
(49,41%)
Grzegorz Wojenka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(50,59%)