Wygrana Zespołu Szkół Sportowych

STM
Podczas dwóch ostatnich dni ferii zimowych, w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach rozegrany został tradycyjny, trzynasty już Turniej Halowej Piłki Nożnej szkół gimnazjalnych.

Gimnazjalny futbol

Na starcie zawodów - organizowanych przez Wydział Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Tarnowa oraz Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a odbywających się pod prasowym patronatem "Dziennika Polskiego" - stanęło dziewięć zespołów z siedmiu gimnazjów z terenu Tarnowa i okolic. Po zakończeniu potyczek grupowych, przystąpiono do spotkań o miejsca w końcowej klasyfikacji turnieju. W meczu o piątą lokatę, Gimnazjum przy Zespole Szkół Sportowych II Tarnów zwyciężyło 6-0 Gimnazjum Zaczarnie. W pojedynku o trzecie miejsce Gimnazjum nr 1 Tarnów pokonało 7-3 Gimnazjum nr 6 Tarnów. Turniej zakończył się natomiast zwycięstwem prowadzonej przez Grzegorza Tyla ekipy Gimnazjum przy ZSS I Tarnów, która w wielkim finale pokonała 2-0 Gimnazjum nr 4 Tarnów.
   Najlepszymi zawodnikami w zespołach, które zapewniły sobie miejsca 1-6 wybrani zostali: Jakub Tadel (Gimnazjum przy ZSS I Tarnów), Tomasz Mrożek (Gimnazjum nr 4 Tarnów), Michał Kowalski (Gimnazjum nr 1 Tarnów), Grzegorz Kawa (Gimnazjum nr 6 Tarnów), Maciej Bednarz (Gimnazjum przy ZSS II Tarnów) oraz Maciej Kamykowski (Gimnazjum Zaczarnie)
   Sześć pierwszych zespołów turnieju, którego sędzią głównym był Marcin Nowak, otrzymało pamiątkowe puchary oraz sprzęt sportowy w postaci piłek. Piłki i płyty wręczono również najlepszym zawodnikom w poszczególnych zespołach. Fundatorem wszystkich nagród był Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.